آزمون ورودی جذب و تربیت مدرس حرفه ای زبان انگلیسی کانون زبان ایران برگزار می شود

آزمون ورودی جذب و تربیت مدرس حرفه ای زبان انگلیسی کانون زبان ایران برگزار می شود

ثبت نام جهت شرکت در آزمون ورودی جذب و تربیت مدرس حرفه ای زبان انگلیسی کانون زبان برای کلاس های آنلاین و حضوری از ساعت 9 صبح روز یکشنبه 4 اردیبهشت ماه در آدرس www.register.ili.iآغاز و در ساعت23 روزجمعه 16 اردیبهشت ماه پایان می یابد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، آزمون کتبی در ساعت 10 صبح روز جمعه 23 اردیبهشت ماه متناسب با تعداد شرکت کنندگان، در مرکز هر استان یا استان های مجاور برگزار خواهد شد.

شرکت کنندگان در این آزمون می توانند از تاریخ چهارشنبه 28 اردیبهشت ماه جهت مشاهده نتایج آزمون به آدرس www.register.ili.ir مراجعه نمایند.

در ادامه از پذیرفته شدگان آزمون کتبی جذب مدرس جهت شرکت در دوره آموزشی تربیت مدرس و در صورت قبولی در دوره خاص آموزشی ILI BASED دعوت به عمل خواهد آمد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این دوره می توانید به این جا مراجعه کنید.

اساتید دوره تربیت مدرس

۲۲ اسفندماه، شروع امتحان پایان ترم زبان‌های انگلیسی و غیرانگلیسی

۲۲ اسفندماه، شروع امتحان پایان ترم زبان‌های انگلیسی و غیرانگلیسی

امتحان پایان ترم زبان‌های انگلیسی و غیرانگلیسی از ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه ۲۲ اسفندماه براساس زمان‌بندی اعلام شده، آغاز می‌شود و تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۲۵ اسفندماه ادامه می‌یابد.
به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، این امتحان برای زبان‌آموزان تمامی سـطوح گروه‌های بزرگسـالان و نوجوانان زبان به غیر از سطح Start در زبان انگلیسی و سطح (بستان العربیه) در زبان عربی و سطح (lingjichu) در زبان چینی برگزار می‌شود.
شرکت زبان‌آموز در امتحان پایان ترم الزامی است و شرکت کنندگان می توانند در صورت بروز مشکل  با مرکز ارتباط و پشتیبانی با شماره های ۹۱۰۷۰۰۰۸- ۰۲۱ تماس بگیرند.

۱۱ اسفندماه، آغاز پرداخت اینترنتی شهریه ترم بهار ۱۴۰۱ کانون زبان ایران

۱۱ اسفندماه، آغاز پرداخت اینترنتی شهریه ترم بهار ۱۴۰۱ کانون زبان ایران

پرداخت اینترنتی شهریه، پیش ثبت‌نام و تعیین سطح ترم بهار ۱۴۰۱ کانون زبان ایران از فردا چهارشنبه ۱۱ اسفندماه آغاز می‌شود.
به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، علاقه‌مندان به فراگیری زبان‌های انگلیسی، عربی، روسی، اسپانیایی، فرانسه، آلمانی، چینی و ایتالیایی لازم است با مراجعه به سامانۀ جامع کانون زبان ایران در قسمت پیش ثبت‌نام ورودی‌های جدید نسبت به تکمیل فرم پیش ثبت‌نام و درخواست تعیین سطح اقدام نمایند تا از طرف مرکز آموزشی جهت هماهنگی تعیین سطح با آن‌ها تماس گرفته شود.
همچنین زبان‌آموزان این مجموعۀ آموزشی نیز می‌توانند با وارد کردن شناسۀ کاربری و رمز عبور در سامانۀ جامع کانون زبان نسبت به پرداخت شهریۀ ترم بهار ۱۴۰۱ خود اقدام کنند.
ثبت‌نام ترم بهار کانون زبان ایران به زودی آغاز می‌شود که اخبار تکمیلی در خصوص آن متعاقبا اعلام خواهد شد

امتحان میان ترم غایبان زمستان ۱۴۰۰

 امتحان میان ترم غایبان زمستان ۱۴۰۰، از ساعت ۱۰ صبح روز پنچ شنبه ۵ اسفندماه آغاز می‌شود و تا ساعت ۲۴ همان روز ادامه می‌یابد.
به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، این امتحان برای زبان‌آموزان تمامی سطوح گروه بزرگسال و نوجوان انگلیسی به غیر از ترم یک گروه نوجوانان (start)  برگزار می‌شود.
گفتنی است، از آزمون ترم زمستان ۱۴۰۰ به بعد در صورت برگزاری آزمون غایبان بنا به تصمیمات مقتضی، علاوه بر جریمه نقدی برای غایبان، کسر نمره هم در نظر گرفته می‌شود.
شایان ذکر است، زبان‌آموزان در صورت بروز مشکل می‌توانند با مرکز ارتباط و پشتیبانی با شماره‌های ۹۱۰۷۰۰۰۸-۰۲۱ تماس بگیرند.

امتحان میان ترم زبان انگلیسی (زمستان ۱۴۰۰)

امتحان میان ترم زبان انگلیسی (زمستان ۱۴۰۰) کانون زبان ایران برای تمام سطوح گروه‌های بزرگسال و نوجوان به غیر از ترم گروه نوجوان زبان انگلیسی (start) از ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه ۲۴ بهمن‌ماه آغاز می‌شود.
به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، این آزمون تا ساعت ۲۴ روز پنج شنبه ۲۸ بهمن‌ماه براساس جدول پیوست ادامه می‌یابد و هر زبان‌آموز تنها یک‌بار اجازه شرکت در امتحان میان ترم را دارد.
گفتنی است، شرکت‌کنندگان در این آزمون در صورت بروز هر مشکلی، می‌توانند با مرکز ارتباط و پشتیبانی با شماره‌های ۹۱۰۷۰۰۰۸-۰۲۱ تماس بگیرند.