مهلت ثبت‌نامِ ترم پاییز کانون زبان ایران یک هفته تمدید شد

مهلت ثبت‌نامِ ترم پاییز کانون زبان ایران یک هفته تمدید شد

مهلت ثبت‌نامِ ترم پاییز ۱۳۹۹ کانون زبان ایران به دلیل استقبال زبان‌آموزان به مدت یک هفته تمدید شد و شروع کلاس‌ها از ۱۹ مهر ماه خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، براساس تقویم ترمی جدیدِ فصل پاییز، زبان‌آموزان فعلی این مجموعۀ آموزشی می‌توانند پس از واریز شهریه از تاریخ ۵ تا ۱۱ مهرماه نسبت به ثبت‌نام خود در آدرس register.ili.ir اقدام نمایند.
شروع کلاس‌های روزهای زوج از شنبه ۱۹ مهر، کلاس‌های روزهای فرد از یکشنبه ۲۰ مهر و کلاس‌های روزهای دوشنبه و پنجشنبه از ۲۱ مهر خواهد بود.
براساس تقویم ترمی پاییز ۱۳۹۹ کلاس‌های این ترم طبق روال متداول در کانون زبان به صورت ۲ روز در هفته در روزهای زوج (شنبه-چهارشنبه)، فرد (یکشنبه-سه شنبه) و دوشنبه-پنجشنبه برگزار خواهد شد.
همچنین مدت زمان کلاس‌ها در هر سه گروه کودک، نوجوان و جوان و بزرگسال ۹۰ دقیقه خواهد بود.
لازم به ذکر است همۀ کلاس‌‌های حضوری کانون زبان ایران، با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.
تقویم ترمی پاییز ۱۳۹۹

دوم مهرماه، آغاز ثبت‌نام اینترنتی ترم پاییز کانون زبان ایران

یکم مهرماه، آغاز ثبت‌نام اینترنتی ترم پاییز کانون زبان ایران

ثبت‌نام اینترنتی ترم پاییز کانون زبان ایران که به صورت آنلاین برگزار می‌شود از تاریخ دوم تا هفتم مهرماه انجام خواهد شد.

 به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، زبان‌آموزان فعلی این مجموعۀ آموزشی می‌توانند پس از واریز شهریه از تاریخ یکم تا هفتم مهرماه نسبت به ثبت‌نام خود در آدرس register.ili.ir اقدام نمایند.

همچنین ثبت‌نام حضوری و تحویل کتاب به زبان‌آموزان از تاریخ ۷ تا ۱۰ مهرماه در مراکز آموزشی کانون زبان میسر است و زبان‌آموزان جدیدالورود می‌توانند با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این تاریخ‌ها مراحل ثبت‌نام خود را تکمیل نمایند.
کلاس‌های آنلاین ترم پاییز کانون زبان از روز شنبه ۱۲مهرماه برای کلاس‌های زوج و از روز یکشنبه ۱۳مهرماه برای کلاس‌های فرد شروع خواهد شد. همچنین آغاز کلاس‌های دوشنبه، پنجشنبه  از تاریخ ۱۴ مهرماه خواهد بود.
براساس تقویم ترمی پاییز ۱۳۹۹ کلاس‌های این ترم طبق روال متداول در کانون زبان به صورت ۲ روز در هفته در روزهای زوج (شنبه – چهارشنبه)، فرد (یکشنبه-سه شنبه) و دوشنبه – پنجشنبه برگزار خواهد شد.
همچنین مدت زمان کلاس‌ها در هر سه گروه کودک، نوجوان و جوان و بزرگسال ۹۰ دقیقه خواهد بود.
متقاضیان عزیز ورودی جدید میتوانند با شناسنامه به مرکز آموزشی جهت ثبت نام و راهنمایی مراجعه فرمایند.

«شعبۀ آنلاین غیرانگلیسی» کانون زبان ایران راه‌اندازی شد

«شعبۀ آنلاین غیرانگلیسی» کانون زبان ایران راه‌اندازی شد

دکتر یاسر زنگنه، مدیر آموزش معاونت آموزشی کانون زبان ایران از راه‌اندازی «شعبه آنلاین غیرانگلیسی» در این مجموعه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، زنگنه در خصوص راه‌اندازی شعبه آنلاین در این مجموعه عنوان کرد: در اواخر ترم زمستان، شیوع ویروس کرونا در کشور باعث شد کلاس‌های این مجموعه به صورت آنلاین برگزار شود، البته این مهم به صورت حرفه‌ای‌تر از ترم بهار با راه‌اندازی سامانه‌هایی که در کانون زبان تعریف شد محقق گردید. در ادامه با استقبالی که از سوی مخاطبان نسبت به برگزاری کلاس‌‌های آنلاین صورت گرفت تصمیم بر این شد تا در هر استان یک شعبۀ آنلاین راه‌اندازی شود.
وی پیرامون راه‌اندازی شعبۀ آنلاین غیرانگلیسی گفت: راه‌اندازی این شعبه یک فرصت بی‌نظیر را برای همه شهرها و مراکزی به وجود آورد که تا پیش از این با وجود تقاضای زیاد از سوی علاقه‌مندان، شرایط لازم برای آموزش حضوری در برخی از زبان‌ها را نداشتند؛ به بیان دیگر می‌توان گفت با راه‌اندازی این شعبه عدالت آموزشی بیش از پیش مورد توجه قرار گرفت و علاقه‌مندان به فراگیری زبان‌های غیرانگلیسی توانستند در سراسر ایران و حتی خارج از ایران به امکانات برابر برای فراگیری زبان دسترسی داشته باشند. همچنین هم‌افزایی و هماهنگی بیشتر بین استان‌ها، شهرستان‌ها و شعب با دپارتمان‌ها و بخش‌های غیرانگلیسی از دیگر اهداف راه‌اندازی این شعبه بود.
مدیر آموزش معاونت آموزشی ادامه داد: در ترم‌های بهار و تابستان فشاری که بخاطر تعداد زیاد ثبت نام بخش انگلیسی وجود داشت باعث شد بخشی از زبان‌آموزان عزیز غیرانگلیسی برای ثبت‌نام دچار مشکل شدند به همین منظور تصمیم بر آن شد تا شعبه آنلاینی مختص بخش‌های غیرانگلیسی تشکیل شود تا فرآیند ثبت‌نام و برنامه‌ریزی کلاس‌ها برای شعب و زبان‌آموزان این بخش‌ها به نحو احسن انجام شده و مشکلات زبان‌آموزان این بخش به راحتی مرتفع شود.
زنگنه دربارۀ مخاطبان این شعبه اظهار داشت: همه افراد داخل ایران، در هر استان، شهر، شهرستان و یا حتی روستا که تمایل داشته باشند یکی از زبان‌های غیرانگلیسی شامل عربی، فرانسه، آلمانی، اسپانیایی، روسی، ایتالیایی و فارسی (برای غیرفارسی زبانان) را فرا بگیرند و همچنین سایر افرادی که در خارج از کشور علاقه‌مند به آموختن این زبان‌ها باشند می‌توانند در شعبه آنلاین غیرانگلیسی ثبت‌نام نموده و از امکانات آموزشی، اساتید توانمند و کتاب‌های با کیفیت و به روز این مجموعه استفاده کنند….              به ادامه خواندن مراجعه نمایید….
وی پیرامون ثبت‌نام در این شعبه اضافه کرد: دو روش برای ثبت‌نام در این شعبه وجود دارد؛ در روش اول علاقه‌مندان می‌توانند به مراکز آموزشی استان‌ها مراجعه و مراحل ثبت‌نام را از طریق شعب تکمیل کنند. در ادامه مراکز موظف هستند  برنامه کلاسی پیشنهادی خود را به شعبه آنلاین در دفتر مرکزی اعلام کنند. نقطه قوت شعبه آنلاین این است که هماهنگی بین دپارتمان‌ها، مراکز، شعب و استان‌ها را قوی‌تر می‌کند؛ در گذشته این همکاری و هماهنگی ضعیف‌تر بود اما در حال حاضر با تشکیل شعبه آنلاین این اطمینان را می‌دهیم که با هم فکری با یکدیگر کلاس‌ها را پربارتر و قوی‌تر برگزار نماییم.
زنگنه افزود: در روش دوم زبان‌آموزان می‌توانند مستقیما با شعبه آنلاین با شماره تلفن 02188321236 تماس گرفته و به این ترتیب مراحل ثبت‌نام خود را تکمیل نمایند. در حال حاضر ثبت‌نام زبان‌آموزان بخش‌های غیرانگلیسی بدون محدودیت جغرافیایی صورت می‌گیرد و این عزیزان می‌توانند در هر استانی، فارغ از استانی که در آن ساکن هستند، به فراگیری زبان مربوطه بپردازند. درمورد کلاس های انگلیسی زبان آموزان می توانند با مراجعه به سایت و مشاهده کلاس های آنلاین استان خود در کلاس مورد نظرشان ثبت نام کنند.
مدیر آموزش معاونت آموزشی کانون زبان ایران در بخش پایانی سخنانش خاطر نشان کرد: دوره‌های غیرانگلیسی آنلاین و حضوری شامل کلاس‌های عمومی، نیمه خصوصی، خصوصی (غیر ترمیک) و ویژه ( دو جلسه در یک روز) و فشرده ( چهار جلسه در هفته) و همچنین مکالمه آزاد است. همچنین در بخش عربی دورۀ مکالمه و قواعد نوجوانان و بزرگسالان، در بخش اسپانیایی دوره‌های آمادگی آزمون بین‌المللی DELE و در بخش آلمانی دوره‌های مکالمۀ نوجوانان و بزرگسالان را برگزار می‌کنیم. در بخش فرانسه نیز دوره های کودک و نوجوان و در گروه بزرگسال دوره های آمادگی آزمون بین المللی Delf، مکالمه، گردشگری و ادبیات برگزار می شود.

آزمون پایان ترم سطح Advanced 3 آنلاین برگزار خواهد شد

آزمون پایان ترم سطح Advanced 3 آنلاین برگزار خواهد شد

دکتر علیرضا اسلامی، معاون آموزشی کانون زبان ایران از برگزاری آزمون پایانی سطح Advanced 3 به صورت آنلاین، با توجه به فراگیری بیماری کرونا و به منظور پرهیز از شرکت در تجمعات خبر داد.
 به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، اسلامی عنوان کرد: این آزمون برای زبان‌آموزان ترم تابستان ۹۹ راس ساعت ۱۷ روز دوشنبه ۳۱ شهریورماه به صورت همزمان در سراسر کشور در سامانه exam.ili.ir آغاز خواهد شد و در ساعت ۱۹ همان روز به پایان خواهد رسید.
وی افزود: هر زبان‌آموز تنها یک‌بار می‌تواند در این آزمون شرکت نماید و در حین انجام آزمون امکان بازگشت به صفحات قبل وجود ندارد.
معاون آموزشی کانون زبان ایران خاطر نشان کرد: آزمون پایان ترم سطح Advanced ۳ برخلاف سایر آزمون‌ها دارای بخش‌هایی همچون Listening، Paragraph Writing و Letter Writing است.

پرداخت اینترنتی شهریۀ ترم پاییز آغاز شد

پرداخت اینترنتی شهریۀ ترم پاییز آغاز شد

پرداخت اینترنتی شهریه ترم پاییز ۱۳۹۹ کانون زبان ایران از تاریخ ۲۳ شهریورماه آغاز می‌شود و تا تاریخ 4 مهرماه ادامه خواهد یافت.
به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، ترم پاییز این مجموعۀ آموزشی قرار است از تاریخ ۱۲ مهرماه شروع شود و علاقه‌مندان به ثبت‌نام لازم است نسبت به پرداخت شهریه خود در زمان ذکر شده در آدرس www.ili.ir اقدام نمایند.
شایان ذکر است، اخبار تکمیلی در خصوص شروع ثبت‌نام ترم پاییز متعاقبا منتشر خواهد شد.

برای بهبود یادگیری کلاس های آنلاین چه کنیم؟

❇️ برای بهبود یادگیری کلاس های آنلاین چه کنیم؛

◀️ کلاس های آنلاین و مجازی را جدی بگیرید؛
زبان آموزان باید این کلاس ها را نیز همانند کلاس های واقعی جدی بگیرند و نظم را رعایت کنند و تکالیف و یادگیری دروس را پیگیری نمایند.

◀️ تکالیف خود را انجام دهید؛
زبان آموزان برای یادگیری بهتر، باید تکالیف خود را انجام دهند و همیشه آنچه را که مدرس از آنها خواسته به انجام برسانند و از زیر انجام تکالیف شانه خالی نکنند زیرا این کار به ضرر آنها خواهد بود. زبان آموزان عزیز توجه داشته باشند که مدرسین متوجه کم کاری در انجام ندادن تکالیف می شوند و آنها زیر ذره بین مدرس خود قرار دارند.

◀️ برنامه ریزی داشته باشید؛
آزادی و انعطاف پذیری این کلاس ها نسبت به نوع سنتی آن، بیشتراست بنابراین تنبلی و اهمال و نداشتن برنامه ریزی روزانه برای یادگیری سبب عدم یا کاهش یادگیری موفق خواهد شد.

◀️ از برگه های یادداشت استفاده کنید؛
برای یادآوری برنامه ها پشت در اتاق یا جایی در مقابل دید برگه های یادداشت کوچک بچسبانید و در آن برنامه ها را بنویسید تا فراموش نکنید.

◀️ فضا را برای یادگیری آماده کنید؛
قبل از شروع کلاس آنلاین محیط خانه باید آماده باشد و از باز بودن پنجره و گرم بودن بیش از حد اتاق اجتناب شود . آنچه سبب حواس پرتی زبان آموز می شود حذف گردد و تلویزیون خاموش باشد و صفحه های مجازی را از دسترس خارج کنید.

◀️ در محیط ثابتی درس بخوانید؛
زبان آموز بهتر است جای ثابتی برای یادگیری دروس انتخاب کند . این مکان باید دلچسب و آرام باشد پس از خود او بپرسید که با چه نوع میزکار یا در کدام اتاق تمرکز بیشتر و بهتری دارد.

◀️ قبل از شروع کلاس وسایل مورد نیازتان را آماده کنید؛
قبل از برگزاری کلاس درس، زبان آموز باید طبق برنامه درسی آن روز نرم افزار های لازم و کتاب و ورک بوک و دفترهای مورد نیاز خود را آماده کند و برای خسته نشدن خود کمی خوراکی سالم پیش خود قرار دهد تا در زمان مناسب از آن استفاده نماید.

◀️ شارژ وسایل الکترونیکی و اتصال اینترنت خود را بررسی کنید؛
زبان آموزان بهتر است قبل از برگزاری کلاس، از شارژ وسایل الکترونیکی خود مطمئن و سپس اتصال اینترنت خود را بررسی کنند و برای گوش دادن از هدفون استفاده کنند.

◀️ از پرسیدن سوال واهمه نداشته باشید و با مدرس خود در کلاس صحبت کنید. در کلاس های آنلاین هم درست مثل کلاس های حضوری، یادگیری شما مهم ترین مسئله است.
و کوچکترین سوال و یا ابهامی، اگر برطرف نشود، ذره ذره بزرگتر می شود و فرایند یادگیری شما را تحت تاثیر قرار می دهد لذا لازم است نسبت به حل مشکلات و سوالات خود از طریق مدرس، دوستان و افرادی که دانش زبانی خوبی دارند اقدام نمایید.

◀️ در این شرایط، بیش از هر زمان دیگری نیاز است که گوش دادن به فایل های صوتی را جدی بگیرید . این فایل ها همراه خوب شما در این شرایط هستند. لذا توصیه میگردد بارها و بارها به آن گوش فرا داده و تکرار نمایید.

◀️ یادگیری به شکل کاملا آنلاین تجربه ی جدیدی است و نیاز است با این تکنولوژی آشنایی بیشتری داشته باشید و دانش خود را در اینخصوص بالا ببرید، “خیلی از مسائلی که با آنها مواجه می شوید، در صورت آشنایی با محیط آنلاین به راحتی قابل حل هستند.”

✅ همانطور که میدانید نمره پایان ترم شما شامل ۸۰ درصد فعالیت و کار کلاسی و حل تمارین که توسط مدرس در طول ترم ارزیابی میگردد و ۲۰درصد امتحان پایان ترم که بصورت آنلاین برگزار میگردد، می باشد، لذا توصیه میگردد تا در جلسات پایانی ترم با سعی و تلاش، تکرار و تمرین فراوان، دانش زبانی خود را افزایش دهید تا پایان ترم خوبی را تجربه نمایید.

با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان🌷
کانون زبان ایران

پادکست های آموزشی

با سلام و آرزوی سلامتی برای زبان آموزان عزیز، به اطلاع می رساند زبان آموزانی که به هر دلیلی موفق به شرکت در کلاس خود نشده اند و غیبت نموده اند می توانند با مراجعه به پنل زبان آموزی خود در آدرس reg.ili.ir وارد شده و سپس در قسمت ورود کاربران با درج شماره زبان آموزی بعنوان نام کاربری و هم رمز عبور و طبق تصاویر زیر از قسمت دانلود پادکست آموزشی جلسات آموزشی مورد نیاز خود را دانلود و استفاده نمایند.