سئوال متداول در آزمون میان ترم بزرگسال

در صورتی که هنگام ورود به آزمون میان ترم با پیغام زیر مواجه شدید ( در ترم جاری ثبت نام نشده اید)شما باید مانند تصویر زیر از قسمت state  ،گزینه (و غیره)  را انتخاب کرده و پس از وارد کردن نام کاربری و سپس رمز عبور گزینه Login را انتخاب کرده و طبق راهنمای آزمون میان ترم، آزمون خود را برگزار نمایید.

شرکت در آزمون میان ترم بزرگسالان

 

در راستای اجرایی سازی شعار “کیفیت بخشی و مشتری مداری” و با توجه به درخواست های مکرر مدرسان و زبان آموزان کانون زبان ایران در خصوص ایجاد ساز و کاری جهت ارزیابی میان دوره زبان آموزان گروه بزرگسال بخش انگلیسی، سامانه‌ی آزمون میان ترم این گروه از زبان آموزان طراحی شد که در این دوره برای مراکز آموزشی کل کشور قابل بهره برداری است.

 جهت شرکت در آزمون میان ترم ابتدا فایل زیر را دانلود کنید.

      دریافت فایل استارتر میان ترم .دانلود

 برای دریافت راهنمای آزمون به قسمت سئوالات متداول رفته و گزینه راهنمای شرکت در آزمون میان ترم را انتخاب نمایید.

کانون زبانی‌ها روایتگر قصه‌های خود خواهند شد

کانون زبان ایران از زبان‌آموزان و مدرسان این مجموعۀ آموزشی دعوت به عمل می‌آورد تا با شرکت در اولین دورۀ بخش ویژۀ کانون زبان ایران در بیست و دومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان روایتگر قصه‌های خود به زبان‌های عربی، انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، روسی و اسپانیایی شوند.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، بازخوانی یا بیان روایی قصه‌های کهن، بیان آئین و رسوم ایرانی در قالب تجربه‌ای شخصی و معرفی زیبایی‌ها، مفاخر و ویژگی‌های فرهنگی ایران در قالب قصه به زبان‌های یاد شده از موضوعاتی است که راویان قصه‌ها می‌توانند از آن‌ها بهره گیرند.

بنابراین گزارش، زبان آموزان 10 تا 17 سال، زبان آموزان 18 سال به بالا و همچنین مربیان و مدرسان کانون زبان ایران می‌توانند در فیلمی 90 ثانیه‌ای به روایت قصۀ خود پرداخته و سپس آن را در قالب mp4 و با حجم حداکثر 400 مگابایت تا تاریخ 10 مهرماه 1398 در سایت مربوط به جشنواره به آدرس www.kanoonfest.ir بارگذاری نمایند.

همچنین تصویربرداری موبایلی حتما باید به صورت افقی و دارای صدای مطلوب باشد و انتخاب پوشش، مناسب با محتوای قصه و منطبق با شئونات اسلامی صورت پذیرد. توصیه می‌شود استفاده از نمادهای فرهنگی و ویژگی‌های بومی و سنتی هر استان و توجه به فضای محیطی، علائم، تابلوها و… در پس زمینۀ فیلم مد نظر شرکت‌کنندگان قرار گیرد.

علاوه براین، ضروری است چکیدۀ فارسی آثار ارسالی در سایت جشنواره ثبت شود.

گفتنی است، پنج اثر برتر توسط هیات داوران انتخاب و جوایز ایشان مطابق با اعلام جشنواره اعطا و آثار برگزیده از طریق رسانه‌های دیداری و شنیداری منتشر خواهد شد.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این جشنواره می‌توانند به سایت جشنواره در آدرس www.kanoonfest.ir  مراجعه نمایند و یا با دبیرخانۀ جشنواره با شماره تلفن 88492491-021 تماس حاصل نمایند.

کانون زبانی‌ها در جمع نام‌آوران کنکور سراسری

اسامی نفرات برتر آزمون سراسری سال 1398 اعلام شده و همچون سنوات قبل مشاهدۀ اسامی زبان‌آموزان و فارغ التحصیلان کانون زبان ایران در بین نفرات برتر، باعث مسرت و شادمانی خانوادۀ بزرگ کانون زبان گردیده است.
در گروه آزمایشی ریاضی و فنی، علیرضا سخایی راد، زبان آموز مرکز آموزشی اهواز، رتبه اول، آریا جلالی، زبان‌آموز مرکز آموزشی رشت، رتبۀ چهارم و مهران منتظر، زبان آموز مرکز آموزشی یزد رتبۀ نهم را در این گروه کسب کرده است.
در گروه آزمایشی علوم‌تجربی نیز ایزدمهر احمدی‌نژاد، زبان‌آموز مرکز آموزشی تجریش تهران رتبۀ اول، فرهنگ امیری زبان‌آموز مرکز شیراز رتبۀ سوم، رسا ظفری زبان‌آموز مرکز مشکوه تبریز رتبۀ چهارم، گلسا مصباحی زبان‌آموز مرکز میدان آزادی شیراز رتبۀ هفتم، سیاوش کیانپور زبان‌آموز مرکز اهواز رتبۀ نهم و سیدمهدی زارع زاده ابرقویی زبان آموز مرکز آموزشی ابرکوه (یزد) رتبۀ دهم را کسب کرده‌اند.
همچنین در گروه آزمایشی علوم انسانی، امین ایمان‌پور زبان آموز مرکز آموزشی تبریز رتبۀ سوم را در این گروه کسب کرده است.
روابط عمومی کانون زبان ایران ضمن تبریک به این عزیزان و خانواده بزرگ کانون زبان ایران، کسب موفقیت های بیشتر و روزافزون را برایشان آرزو دارد

جذب مدرس کانون زبان ایران

کانون زبان ایران در نظر دارد آزمون جذب مدرس را در بخش‌های انگلیسی (کودکان، نوجوانان و بزرگسالان) و بخش های غیر انگلیسی (فرانسه، عربی، اسپانیایی، آلمانی، روسی، چینی و ایتالیایی) برگزار نماید.
به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، این آزمون در روز جمعه 1 شهریورماه برگزار می‌شود و داوطلبان در صورت موفقیت در آزمون کتبی، مصاحبه و پس از گذراندن دورۀ آموزشی به عنوان مدرس کانون زبان ایران پذیرفته خواهند شد.
زمان ثبت‌نام در این آزمون  از ساعت 10 صبح روز سه‌شنبه 25 تیرماه در آدرس  www.ilireg.ir آغاز می‌شود و تا پایان وقت اداری یکشنبه 20 مرداد ماه  ادامه می‌یابد.
علاقه‌مندان به شرکت در این آزمون می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به پوشه ها‌ی پیوست مراجعه نمایند.
اطلاعیه آزمون جذب مدرس تابستان 1398
جدول مراکز آزمون جذب مدرس تابستان 1398

ملاقات با والدین

قابل توجه والدین گرامی زبان آموزان گروه نوجوان

با توجه به تغییرات تقویم ترمی از این  ترم به بعد در مقاطع Run,Start,Race در جلسه دهم به جای زبان آموز یکی از والدین باید در کلاس شرکت نماید،این جلسه ملاقات با والدین نامیده می شود و در صورتیکه والدین در این جلسه شرکت ننمایند،برای زبان آموز غیبت لحاظ می شود.با توجه به حذف فرم های گزارش به والدین از این ترم حضور یکی از والدین در جلسه لازم و ضروری می باشد.