اطلاعیۀ‌ ثبت‌نام اینترنتی آزمون جذب مدرس کانون زبان ایران (تابستان 1397)

کانون زبان ایران در نظر دارد آزمون جذب مدرس را در بخش‌های انگلیسی (کودکان، نوجوانان و بزرگسالان)، فرانسه، عربی، اسپانیایی، آلمانی و روسی برگزار نماید.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، این آزمون در روز جمعه 12 مرداد ماه برگزار می شود و داوطلبان در صورت موفقیت در آزمون کتبی، مصاحبه و پس از گذراندن دوره آموزشی پذیرفته خواهند شد.

زمان ثبت‌نام در این آزمون از ساعت 10صبح روز شنبه 2 تیر ماه در سامانۀ خدمات الکترونیکی کانون زبان ایران به آدرس www.ilireg.irآغاز می‌شود و تا پایان وقت اداری روز سه‌شنبه 19 تیر ماه ادامه می‌یابد.

علاقه‌مندان به شرکت در این آزمون می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به پوشه ها‌ی پیوست مراجعه نمایند.

واریز شهریه و ثبت نام ترم تابستان 97

واریز شهریه مرحله اول تا روز 27 خرداد ادمه دارد، ثبت نام حفظ روز و ساعت روز بعد از امتحان فاینال در صورت قبولی زبان اموز انجام خواهد شد.

در صورتیکه برای پرداخت در مرحله اول موفق نشدید، لازم است در 1 تیر ماه نسبت به پرداخت اقدام کنید و روز بعد با توجه به جدول تغییر روز و ساعت اقدام کنید.

 

ساعت برگزاری کلاس ها بعد از عید سعید فطر

ساعت برگزاری کلاسها که در ماه مبارک رمضان یکساعت زودتر برگزار گردید، بعد از عید سعید فطر از رو یکشنبه به ساعت عادی بر خواهد گشت.

ساعت اول از ساعت 15

ساعت دوم از ساعت 17

ساعت سوم از ساعت 19

ساعات برگزاری امتحانات فاینال هم طبق ساعت عادی برگزاری کلاس ها خواهد بود

جابجایی شعبه

شعبه خواجو از ابتدای ترم بهار 97 به ابتدای جاده تهران، جنب بانک ملی شعبه آزادی منتقل میشود. و به شعبه آزادی تغییر نام میدهد

کلیه کتب در همان شعبه توزیع میگردد، هزیه کتاب را از طریق سایت ، قسمت واریز شهریه واریز کنید رسید را بهمراه خود داشته باشید