جابجایی شعبه خواجو

شعبه خواجو از ابتدای ترم بهار 97 به ابتدای جاده تهران، جنب بانک ملی شعبه آزادی منتقل میشود.

کلیه کتب در همان شعبه توزیع میگردد، هزیه کتاب را از طریق سایت ، قسمت واریز شهریه واریز کنید رسید را بهمراه خود داشته باشید

جلسه مشاوره بازخورد

پنجشنبه 17/12/97 طبق جدول ذیل

ساعت 13-14: آقایان برخوردار-دانشور-فخاری-شریفی-فدایی-کفیل

ساعت 14-15: آقایان عامری، شمس-دخیلی-روانپاک-فرزاد-گنجیصفار-بهرمند

 

بغیر از تاریخ و ساعت فوق به دلیل عدم دسترسی به مدرس مربوطه امکان بررسی و مشاوره وجود ندارد.

جشن فارغ التحصیلی خواهران بزرگسال برگزار گردید

با عنایت به لطف پروردگار ،جشن فارغ التحصیلی دختران بزرگسال (Advanced 3)  برگزار شد.
این جشن که  در تاریخ 96/12/04  در محل سالن همایش اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان از ساعت 18 تا 21 عصر جمعه به طول انجامید، به همت مدیریت و حراست کانون پرورش فکری استان و مدیریت کانون زبان استان، وبا حضور جمعی از کارکنان و مدرسان و زبان آموزان سطح  AD3  (که در ترم بهار ، تابستان و پائیز 96 موفق به اتمام دوره مذکور  شده بودند) و خانواده این عزیزان با شکوه هرچه تمامتر برگزار شد.
لازم به ذکر است کانون زبان استان در نظر دارد این رویه هرساله و به طور منظم در پایان تحصیلات زبان آموزان در تمامی مقاطع کودکان ، نوجوانان و بزرگسالان برگزار نماید.

 

تــوجــه کـنـیـد

از ترم جاری به هیچ عنوان فیش بانکی دریافت نمیشود، پرداخت ها صرفا اینترنتی است. سایت http://ilireg.ir

برای پرداخت شهریه دقت کنید،چون به هیچ عنوان شهریه برگشت یا به دیگری انتقال داده نمیشود

تخفیف دو فرزندی که قبلا به هر 2 زبان آموز تعلق میگرفت، از ترم بهار 97 فقط به یکی زبان آموز تعلق میگیرد

شیوه‌نامه پرداخت شهریه و برنامه‌ی زمان‌بندی ثبت نام ترم بهار 97

به منظور رفاه حال زبان‌آموزان، پرداخت اینترنتی شهریه در سه بازه‌ی زمانی و توسط درگاه ایمن بانک ملی ایران صورت می‌پذیرد. به زبان آموزان توصیه می‌شود حتما قبل از اقدام به ثبت‌نام شیوه نامه‌ی پرداخت اینترنتی شهریه را به دقت مطالعه کنند.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، با توجه به ترافیک بالای سایت در زمان امتحانات فاینال توصیه شده است تا زبان‌آموزان در بازه‌ی زمانی اول نسبت به پرداخت شهریه خود اقدام نمایند زیرا اگر در این بازه شهریه پرداخت نشود امکان ثبت حفظ روز و ساعت از دست می‌رود.

گفتنی است، پرداخت شهریه تنها از طریق آنلاین قابل قبول است. لذا زبان آموزان از پرداخت شهریه به صورت فیش بانکی خودداری نمایند.

لینک زیر دنبال کنید

http://www.ili.ir/fa/news/338/%D8%B4%DB%8C%D9%88%D9%87-%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C%D9%87-%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%DB%8C-%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D9%86%D8%AF%DB%8C-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AA%D8%B1%D9%85-%D8%A8%D9%87%D8%A7%D8%B1-97

اطلاعیه ثبت نام آزمون‌های JCE/SCE

آزمون های JCE/SCE کانون زبان ایران در تاریخ 18 اسفندماه سال جاری برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، علاقه‌مندان به شرکت در این آزمون‌ها می‌توانند از تاریخ 21 تا 27 بهمن‌ماه با مراجعه به آدرس http://www.ilireg.ir:8095/jce-sce نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

این آزمون ها در کانون زبان ایران تهیه شده و معیاری قابل اتکا و معتبر برای ارزیابی میزان توانایی داوطلبان در استفاده از زبان انگلیسی جهت برقراری ارتباط در محیط‌های علمی، اجتماعی و حرفه‌ای ارائه می‌دهند.

آزمون‌های JCE/SCE دو نوبت در سال و در فصل‌های تابستان و زمستان (در استان‌های منتخب) برگزار می‌شوند و پس از برگزاری آزمون کتبی و مشخص شدن قبول شدگان با هماهنگی کارشناسان کانون زبان ایران آزمون شفاهی برگزار می‌گردد.

قبول شدگان نهایی آزمون JCE برای 2 سال از شرکت در آزمون کتبی جذب مدرس گروه کودکان و قبول شدگان نهایی آزمون SCE برای 2 سال از شرکت در آزمون کتبی جذب مدرس گروه نوجوانان معاف می‌شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این آزمون‌ها می‌توانید به این‌جا مراجعه کنید.

دوره های آموزشی آزمون تافل در کانون زبان ایران

تافل

PBT -1

iBT -2

  مشخصات دوره آمادگی تافل PBT

کلاس های آمادگی تافل کانون زبان ایران پاسخگوی نیاز داوطلبان پیشرفته زبان انگلیسی برای موفقیت هر چه می باشد. اهداف TOEFL بیشتر در امتحانات بین المللی بسندگی زبان انگلیسی به ویژه امتحان بین المللی کلاس های تافل شامل موارد زیر می باشد:
۱- ایجاد توانایی های زبانی لازم در متقاضیان برای موفقیت در امتحان رسمی تافل
۲- افزایش دانش زبان داوطلبان برای شرکت در امتحان ورودی دوره های کارشناسی ارشد و دکتری داخل کشور

۳- تقویت دانش و مهارتهای زبانی در سایر متقاضیان حضور در سطوح پیشرفته

ادامه خواندن دوره های آموزشی آزمون تافل در کانون زبان ایران