اطلاعیه مهم

زبان آموزان عزیز کانون زبان ایران

 با سلام و احترام؛

چنانچه می‌دانید بهترین راه پیشگیری از آسیب بیماری‌های واگیردار (همچون آنفولانزا، کرونا و …) توجه به بهداشت فردی و تقویت سیستم ایمنی بدن است. همچنین ویروس کرونا طبق اعلام سازمان بهداشت جهانی از آنفولانزا (که در سال جاری بسیاری از مردم دنیا را درگیر خود کرد) خطرناک‌تر نیست و آمار ابتلای به ویروس کرونا در کودکان و نوجوانان کمتر از 10 سال، صفر بوده و نوجوانان و جوانان زیر 40 سال، 2 در هزار می‌باشد؛ این موارد اندک نیز به دلیل بیماری‌های زمینه‌ای دیگری بوده که ابتلا به کرونا را خطر آفرین کرده است.
با این اوصاف و علی رغم اینکه بر اساس اطلاعات منتشر شده سازمان بهداشت جهانی، کرونا جامعه زیر سن 40 سال را تهدید نمی‌کند؛ کانون زبان ایران در راستای احترام به خواست زبان‌آموزان و خانواده‌های ایشان و اقتضائات جو حاکم بر جامعه، تدابیر زیر را در نظر گرفته است:
1- غیبت زبان آموزان در جلسات اسفند ماه مجاز تلقی می‌شود و عدم شرکت این عزیزان در کلاس‌ها بلا اشکال است.
2- فیلم آموزشی جلسات باقی‌مانده به صورت آموزش فشرده از مورخ 8 اسفند در سایت کانون زبان به آدرسili.ir وilireg.ir بارگذاری شده و امکان دانلود، مشاهده و بهره‌مندی از آن برای همه عزیزان زبان‌آموز فراهم است.
3- لینک دوره‌های آموزش مجازی (LMS) در سایت ili.ir دایر می‌باشد و تمامی زبان‌آموزان گروه جوان و بزرگسال انگلیسی ترم جاری می‌توانند به صورت اختیاری با 70 درصد تخفیف از آموزش‌های آن به صورت برخط و غیرحضوری بهره ببرند. (به جز دوره‌های Advanced و High Intermediate)

  • کلیه سطوح کودک و سطح Start نوجوان آزمون اینترنتی ندارند  و محاسبه نمره براساس فعالیت کلاسی لحاظ می گردد

   سلامتی و آرامش خانواده بزرگ کانون زبان آرزوی همیشگی ماست.

راهنمای شرکت در آزمون آنلاین تابستان 98

معاون پژوهشی کانون زبان ایران از فراهم بودن امکان 2 بار شرکت در آزمون آنلاین ترم تابستان خبر داد و افزود: زبان‌آموزان عزیز می‌توانند 2 بار در آزمون آنلاین ترم تابستان شرکت کنند که البته بار دوم اختیاری خواهد بود و بالاترین نمره برای این عزیزان منظور خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، وی افزود: آزمون از ساعت 6 صبح روز یکشنبه 17 شهریور ماه آغاز می‌شود و در ساعت 17 روز یکشنبه 24 شهریور ماه به پایان می‌رسد.

ایشان خاطر نشان کرد، زبان‌آموزان عزیز می‌توانند با مشاهدۀ فایل راهنما که در پیوست آمده است، آزمون خود را با موفقیت پشت سر بگذارند.

راهنمای شرکت در آزمون آنلاین تابستان 98

سه‌شنبه 26 شهریورماه، آغاز ثبت‌نام اینترنتی ترم پاییز مراکز آموزشی کانون زبان ایران

ثبت‌نام اینترنتی ترم پاییز مراکز آموزشی کانون زبان ایران از روز سه‌شنبه 26 شهریورماه آغاز می‌شود و تا روز یکشنبه 31 شهریورماه ادامه می‌یابد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، کلاس‌های آموزشی کانون زبان ایران از روز چهارشنبه 3 مهرماه آغاز می‌شود و همچون سنوات گذشته این ترم شامل 20 جلسۀ آموزشی خواهد بود و آزمون‌های اینترنتی و کتبی (برای مقاطع خاص) بر اساس تاریخ‌های درج شده در تقویم برگزار خواهد شد.

بنابراین گزارش، مراکز آموزشی کانون زبان ایران در روزهای 1و 2 مهرماه پذیرای مراجعات حضوری زبان‌آموزان خواهند بود.

تقویم ترمی پاییز 1398

اطلاعیه مهم درباره امتحانات فاینال

زمان تعیین شده برای آزمون آنلاین تمامی سطوح به غیر از  Startو کلیه سطوح کودکان، از ساعت 1 بامداد روز یکشنبه مورخ17/6/98 ساعت 24 روز یکشنبه مورخ 24/6/98 اعلام شده که زبان آموزان می توانند در یکی از روزهای یادشده آزمون خود را انجام دهند.

لازم به ذکر است هر زبان آموز حداکثر 2 بار فرصت شرکت در آزمون تابستان 98 را دارد و ثبت نمره ایشان بر اساس بالاترین نمره اخذ شده خواهد بود .