قابل توجه زبان آموزان کانون زبان ایران

چنانچه می دانید بهترین راه پیشگیری از آسیب بیماری های واگیر دار     ( همچون آنفولانزا ،کرونا و …) توجه به بهداشت فردی و تقویت سیستم ایمنی بدن است. همچنین ویروس کرونا طبق اعلام سازمان بهداشت دهانی از آنفولانزا( که در سال جاری بسیاری از مردم دنیا را درگیر خود کرد) خطرناکتر نیست و آمار ابتلا به ویروس کرونا در کودکان نوجوانان کمتر از ده سال ، صفر و نوجوانان و جوانان زیر 40سال ، 2 در 1000 می باشد .این موارد اندک نیز به دلیل بیماری های زمینه ای دیگری بوده که ابتلا به کرونا را خطر آفرین کرده است. با این اوصاف و علی رقم اینکه براساس اطلاعات منتشره سازمان بهداشت دهانی ، کرونا جامعه زیر سن چهل سال را تهدید نمی کند؛ کانون زبان ایران در راستای احترام به جو روانی حاکم بر جامعه ، تمهیداتی را در نظر گرفته است:

الف: غیبت زبان آموزان در ماه اسفند مجاز تلقی می شود و اجباری برای حضور زبان آموزان وجود ندارد

ب : فیلم های آموزش جلسات آخر گروه های انگلیسی در سایت کانون زبان بار گذاری می شود و از 8 اسفند قابل مشاهده و دانلود میباشد (ili.ir)

ج: کلاس های اسفند ماه در صورت تعطیل نبودن توسط دولت ، به صورت غیر اجباری برای زبان آموزان برگزار می شود .

د:همه آزمون های آنلاین ترم زمستان ( اعم از انگلیسی وغیر انگلیسی ) طبق برنامه آموزشی از 16 اسفند برگذار می شود

ه : همه آزمون های مکتوب ترم زمستان ( اعم از انگلیسی و غیر انگلیسی ) به روز یک شنبه مورخ 17 فروردین 99 ساعت 17 منتقل می شود .

اطلاعیه

 

شهادت هنر مردان خداست

به اطلاع زبان اموزان محترم میرساند بمناسبت تشییع پیکر مطهر شهید حاج قاسم سلیمانی در روز سشنبه مورخ هفدهم دیماه ،کانون زبان سیرجان همزمان با کلیه ی کانون های زبان استان کرمان تعطیل می باشد.

امید که رهرو راه این شهید بزرگوار باشیم.

آزمون آنلاین

قابل توجه زبان اموزان محترم

آزمون پایان ترم آنلاین تمامی زبان آموزان از 98/9/21 ساعت 6 صبح الی 98/9/25 ساعت 17 در سایت exam.ili.ir باز می باشد. هر زبان اموز دو بار می تواند در آزمون شرکت کند و سیستم بالاترین نمره را اعمال می کند. عدم شرکت در ازمون مساوی است با مردودی زبان اموز

درگاه واریز شهریه برای زبان اموزان در سایت www.ilireg.ir باز می باشد.

حتما 24 ساعت قبل از انتخاب کلاس شهریه را واریز کنید. در صورتیکه طبق برنامه ی فوق موفق به انتخاب کلاس خود نشدید در تاریخ های ثبت نام حضوری به کانون مراجعه کنید تا در کلاسهای خالی ثبت نام شوید.

تعطیلی کانون

قابل توجه زبان اموزان گرامی

کانون زبان سیرجان همزمان با کانون زبانهای کل کشور از شنبه 4 آبان ماه الی سشنبه 7 آبان ماه تعطیل می باشد.

کلیه ی کلاسهای چهارشنبه و پنجشنبه برقرار می باشند.