۵ خرداد؛ آغاز بزرگترین رویداد وبینار آموزشی کشور

۵ خرداد؛ آغاز بزرگترین رویداد وبینار آموزشی کشور

کانون زبان ایران بزرگترین رویداد وبینار آموزشی کشور را در خرداد برگزار خواهد کرد.

وبینارهای مکالمه زبان انگلیسی برای تمامی سطوح کودک، نوجوان و بزرگسال در بازه زمانی شنبه ۵ خرداد تا ۱۱ خرداد ارائه خواهد شد.

در این وبینارها نزدیک به ۱۱ هزار نفر از زبان آموزان کانون ثبت نام کرده‌اند و لینک اختصاصی ورود به جلسه به همۀ زبان‌آموزان ثبت‌نام شده به صورت پیامک ارسال شده است.

بنابر اعلام معاونت آموزشی کانون زبان ایران، زمان بندی برگزاری وبینارهای مکالمه به شرح ذیل می‌باشد:
شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۴ تا ۲٠
پنج شنبه و جمعه از ساعت ۹ تا ۲٠

با توجه به بالا بودن آمار زبان‌آموزان در برخی از سطوح، دو یا سه وبینار برگزار می‌شود، اما با توجه به یکسان بودن محتوا و روش تدریس، هر زبان‌آموز موظف است تنها در یک وبینار شرکت نماید. مدت زمان هر وبینار نیز 110 دقیقه می‌باشد.

برای اطلاع دقیق از تاریخ و زمان برگزاری وبینارها، فایل پی دی اف این‌جا را مشاهده کنید.

در صورتی‌که زبان آموزانی پیامک حاوی زمانبندی و لینک ورود به جلسه را به دلیل بسته بودن درگاه تبلیغاتی شماره تلفن خود دریافت نکرده‌اند، می‌توانند از طریق مراکز آموزشی خود لینک اختصاصی خود را دریافت کنند.
بخش پشتیبانی کانون زبان ایران نیز با شماره تلفن ۹۱٠۷٠٠٠۸-٠۲۱ پاسخگوی شما عزیزان می‌باشد.

تاریخ برگزاری آزمون کتبی جذب مدرس تابستان ۱۴۰۳ تغییر یافت

کانون زبان ایران,کانون زبان,کانون,آموزشگاه زبان انگلیسی,آموزشگاه زبان,موسسه آموزش زبان,جذب مدرس کانون زبان,آموزش حضوری,آموزش آنلاین,قدیمی ترین موسسه آموزش زبان,استخدام کانون زبان,مدرسان کانون زبان

زمان برگزاری آزمون کتبی جذب مدرس تابستان ۱۴۰۳ کانون زبان ایران به ۲۸ اردیبهشت ماه ساعت ۱۵ تغییر یافت.
این تغییر با توجه به برگزاری مرحلۀ دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در تاریخ قبلی اعلام شده برای آزمون انجام شد.
اطلاعیۀ جدید آزمون جذب مدرس را می‌توانید در این جا مشاهده نمایید.

ثبت‌نام اینترنتی آزمون کتبی جذب مدرس بخش انگلیسی کانون زبان ایران

کانون زبان ایران,کانون زبان,کانون,آموزشگاه زبان انگلیسی,آموزشگاه زبان,موسسه آموزش زبان,جذب مدرس کانون زبان,آموزش حضوری,آموزش آنلاین,قدیمی ترین موسسه آموزش زبان,استخدام کانون زبان,مدرسان کانون زبان
ثبت‌نام اینترنتی آزمون کتبی جذب مدرس کانون زبان ایران از ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه ۲۸ فروردین ماه آغاز می‌شود و تا ساعت ۲۳ روز سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه ادامه خواهد شد.
آزمون کتبی جذب مدرس در روز جمعه ۲۱ اردیبهشت ماه ساعت ۱۰ صبح به صورت سراسری برگزار می‌شود و اعلام نتایج آن روز شنبه ۲۹ اردیبهشت ماه خواهد بود.
علاقه‌مندان برای ثبت‌نام و چاپ کارت شرکت در آزمون می‌توانند به سایت www.register.ili.ir مراجعه نمایند.
همچنین اطلاعیه آزمون جذب مدرس تابستان ۱۴۰۳ را می‌توانید در این جا و جدول مراکز را در این جا مشاهده نمایید.

اصلاحیۀ تقویم ترمی بهار ۱۴۰۳ مراکز آموزشی کانون زبان ایران

 
بر اساس تقویم ترمی جدید مراکز آموزشی کانون زبان ایران، کلاس‌های ترم بهار این مجموعه از ۲۰ فروردین ماه آغاز خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون زبان ایران، براساس این تقویم شروع کلاس‌های دوشنبه و پنجشنبه و ویژۀ دوشنبه از ۲۰ فروردین ماه، شروع کلاس‌های یکشنبه و سه‌شنبه از ۲۱ فروردین ماه، شروع کلاس‌های شنبه و چهارشنبه از ۲۵ فروردین ماه و شروع کلاس‌های ویژه پنجشنبه از ۳۰ فرودین ماه خواهد بود.
نسخۀ اصلاح شدۀ تقویم ترمی را می‌توانید در این‌جا مشاهده نمایید.

اصلاحیه تقویم ترم

پرداخت اینترنتی شهریۀ ترم بهار ۱۴۰۳ کانون زبان ایران آغاز شد

پرداخت اینترنتی شهریۀ ترم بهار ۱۴۰۳ کانون زبان ایران آغاز شد
پرداخت اینترنتی شهریۀ، پیش‌ثبت‌نام و تعیین سطح ترم بهار ۱۴۰۳ کانون زبان ایران آغاز شده است.

زبان‌آموزان فعلی کانون زبان ایران، می‌توانند با وارد کردن شناسۀ کاربری و رمز عبور در سامانۀ جامع کانون زبان، نسبت به پرداخت شهریۀ ترم بهار ۱۴۰۳ خود اقدام کنند.
همچنین علاقه‌مندان به آموزش زبان‌های انگلیسی، عربی، روسی، اسپانیایی، فرانسه، آلمانی، چینی، ترکی استانبولی و ایتالیایی لازم است با مراجعه به سامانۀ جامع کانون زبان ایران در قسمت پیش ثبت‌نام ورودی‌های جدید نسبت به تکمیل فرم پیش ثبت‌نام، درخواست تعیین سطح یا شروع از سطح مبتدی را انتخاب و ثبت نمایند تا از سوی مرکز آموزشی جهت هماهنگی‌ سایر مراحل ثبت‌نام با آن‌ها تماس حاصل شود.

ثبت‌نام ترم بهار ۱۴۰۳ کانون زبان به زودی آغاز می‌شود که اخبار تکمیلی در خصوص آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

نکته بسیار مهم این‌که، کانون زبان ایران در راستای بهبود کیفیت آموزش و افزایش توانمندی مکالمه زبان آموزان تصمیم دارد از ترم بهار ۱۴۰۳ در هر ترم دو وبینار تخصصی متناسب با مطالب آموزشی سطوح مختلف زبان آموزان برگزار نماید.

وبینار نخست با عنوان رفع اشکال و‌مرور مطالب با هدف افزایش کیفیت و عمق آموزش در هفته پایانی هر ترم برگزار می‌شود و با توجه به طراحی صورت گرفته، مطالب ارائه شده در این وبینار کمک خواهد کرد زبان‌آموزان مروری سریع بر مباحث ارائه شده در طول ترم داشته باشند و در آزمون پایان ترم نتیجه بهتری کسب کنند.

همچنین وبینار دوم با هدف تقویت توانایی مکالمه زبان آموزان طراحی شده و کمک می‌کند این عزیزان بتوانند از مطالب آموخته شده در طول ترم برای مکالمه روانتر بهترین استفاده ممکن را نمایند.

از آن‌جا که شرکت در وبینارهای فوق اختیاری است زبان آموزان علاقه‌مند بایستی به هنگام ثبت‌نام، گزینهٔ مربوطه را در فرم‌های ثبت‌نام فعال کنند.

مسابقۀ ویدئویی «تبریک سال نو به ۱۰ زبان»

مسابقۀ ویدئویی «تبریک سال نو به ۱۰ زبان»

روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون زبان ایران در نظر دارد همزمان با فرارسیدن سال نو مسابقۀ ویدئویی «تبریک سال نو به ۱۰ زبان» را برای زبان آموزان گروه‌های سنی کودک، نوجوان و بزرگسال این مجموعۀ آموزشی در سراسر کشور برگزار نماید.

زبان‌آموزان علاقه‌مند به شرکت در این مسابقه لازم است در ویدئویی فرارسیدن سال نو را به یکی از زبان‌هایی که در کانون زبان ایران در حال تحصیل آن هستند (انگلیسی، عربی، فرانسه، اسپانیایی، آلمانی، ایتالیایی، روسی، چینی، ترکی استانبولی و فارسی برای غیر فارسی زبانان) تبریک بگویند.
از بین آثار ارسالی پس از داوری و کارشناسی ۱۰ اثر برگزیده انتخاب شده و در اینستاگرام کانون زبان ایران به آدرس ili_insta در روز یکم فروردین ماه ۱۴۰۳ منتشر خواهد شد و سپس برای ۳ اثری که بیشترین تعداد لایک را داشته باشند تخفیف شهریه تا ۱۰۰ درصد برای ترم تابستان در نظر گرفته خواهد شد.

شرایط شرکت در جشنواره:
– زمان هر ویدئو کمتر از ۱ دقیقه باشد
– هنگام ضبط ویدئو موبایل خود را به صورت افقی بگیرید
– ویدئوها باید به صورت فایل به ایمیل روابط عمومی به آدرسpr@ili.ir ارسال شوند
– ذکر نام و نام خانوادگی، استان، مرکز آموزشی، گروه سنی و شماره تلفن زبان‌آموز شرکت کننده در پوشه ای جداگانه به همراه ویدئو الزامی است
– آثار ارسالی از لحاظ محتوا، خلاقیت و ایده‌پردازی نیز داوری خواهند شد
– مهلت ارسال آثار تا ۲۸ اسفندماه خواهد بود

نظرسنجی ترم زمستان 1402

زبان‌آموزان گرامی،بهبود عملکرد مجموعۀ آموزشی ما جز با مشارکت همۀ اعضای خانواده کانون زبان ایران میسر نیست.

در این مسیر شما عزیزان می‌توانید با پر کردن پرسشنامه ارزیابی عملکرد مدرسان گرانقدر کانون زبان ایران، ما را در ارتقاء عملکرد و دست‌یابی به اهداف متعالی کانون کمک شایانی نمایید. لذا خواهشمند است پیش از برگزاری آزمون نهایی ترم زمستان با مراجعه به آدرس http://Survey.ili.ir و پر کردن فرم پرسشنامۀ آنلاین ما را در رسیدن به این
اهداف یاری نمایید.

پیشاپیش از مشارکت همۀ شما قدردانی می‌کنیم.