پذیرش ورودی جدید ترم تابستان

جهت ثبت نام ورودی جدید هر روز از ساعت 12 الی 18 

با شناسنامه به مرکز آموزشی واقع در خیابان آیت الله کاشانی 

جنب سازمان آب کوچه 34 مراجعه نمایید. 

آخرین مهلت ثبت نام : 30 خرداد 

شروع ترم تابستان : 17 تیر 

نظرسنجی بازی‌ واره‌های آموزشی

نظرسنجی بازی‌واره‌های آموزشی

 معاونت پژوهشی و برنامه‌ریزی آموزشی کانون زبان درباره‌ی استفاده از بازی‌واره‌های آموزشی، نظرسنجی برگزار می‌کند. گروه‌های مجاز به شرکت در این نظرسنجی، زبان‌آموزان و والدین بخش‌های کودک و نوجوان کانون زبان ایران هستند.

علاقه‌مندان می‌توانند به آدرس http://students.ili.ir مراجعه و از شماره زبان‌آموزی برای نام کاربری استفاده کنند. همچنین کلمه‌ی عبور برای این نظرسنجی، کدملی زبان‌آموز است که باید به‌صورت ده‌رقمی وارد شود.

شماره تماس ۰۲۱۹۱۰۷۰۰۰۸ به‌عنوان راه ارتباطی و پشتیبانی این نظرسنجی اعلام شده است.

کانون زبان ایران ۹۸ ساله شد

کانون زبان ایران ۹۸ ساله شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون زبان ایران، کانون زبان ایران ۹۸امین سالگرد تأسیس خود را جشن گرفت.

کانون زبان ایران به عنوان قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسهٔ آموزش زبان‌های خارجی در ایران و خاورمیانه، در حالی ۹۸ سالگی خود را جشن می‌گیرد که از بدو تأسیس در ۴ خرداد ۱۳۰۴ تاکنون در ۳۱ استان و حدود ۱۴۰ شهر با بیش از ۲۷۰ مرکز آموزشی و حدود ۱٬۲۰۰٬۰۰۰ زبان آموز در سال، آموزش زبان‌های انگلیسی، فرانسه، آلمانی، عربی، روسی، اسپانیایی، ایتالیایی، چینی، و ترکی‌استانبولی را انجام می دهد. همچنین تولید محصولات آموزشی و کمک‌آموزشی در زمینه‌ی آموزش زبان‌های خارجی و آموزش زبان فارسی به غیرفارسی‌زبانان فعالیت می‌کند.

روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون زبان ایران، این سالگرد خجسته را به زبان‌آموزان، مدرسان، کارمندان و مخاطبان کانون زبان ایران تبریک و شادباش می‌گوید.

یادآوری آزمون میان ترم مقاطع Run و غیرانگلیسی

یک‌شنبه ۳۱ اردیبهشت

آزمون میان‌ترم سطوح

Run 1,2,3,4

و زبان‌های غیرانگلیسی

(تمامی سطوح گروه‌های نوجوان به غیر از اساسیه بستان عربی و سطح lingjichu چینی

مشاهده راهنمای آزمون

https://www.ili.ir/u/262

مسابقه معرفی «نرم‌افزار کاربردی» آموزشی

مسابقه معرفی «نرم‌افزار کاربردی» آموزشی

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون زبان ایران، معاونت پژوهشی و برنامه‌ریزی درسی کانون زبان ایران، مسابقه معرفی «نرم‌افزار کاربردی» آموزشی را ویژه زبان‌آموزان برگزار می‌کند. زبان‌آموزانی که علاقه‌مند به شرکت در این مسابقه هستند، باید در یک کلیپِ حداکثر دودقیقه‌ای، نرم‌افزار کاربردی (اپلیکیشن) موردعلاقه‌ی خود را به یکی از زبان‌های انگلیسی، فرانسه، آلمانی، عربی، روسی، اسپانیایی، ایتالیایی، چینی، ترکی‌استانبولی، معرفی کنند.

موارد استفاده از نرم‌افزار مانند یادگیری زبان، یادگیری دروس مدرسه، پادکست و همچنین نکات مثبت و منفی نرم‌افزار، ازجمله مواردی هستند که مخاطبین می‌توانند به زبان انگلیسی یا غیرانگلیسی درباره‌ی آن صحبت کنند.

لازم به ذکر است، مخاطبین تا ۲۴ خرداد ۱۴۰۲ فرصت دارند، آثار خود را به رایانامه Pajoohesh@ili.ir ارسال کنند و از منتخبین، با جوایز ارزنده تقدیر خواهد شد. همچنین شماره پشتیبانی ۰۲۱۸۸۸۳۵۱۳۱ در ساعات اداری پاسخگوی علاقه‌مندان است.