پرداخت اینترنتی شهریه تابستان ۹۶

شیوه نامه پرداخت اینترنتی شهریه از طریق کارتهای عضو شبکه شتاب

ترم تابستان ۱۳۹۶

 

الف) موارد قابل توجه مراکزآموزشی :

–         جهت رفاه حال زبان آموزان پرداخت اینترنتی شهریه در دو بازه زمانی انجام می پذیرد.

بازه زمانی اول: از ۱۰ صبح روز شنبه ۹۶/۰۳/۰۶  لغایت ساعت ۱۴ روز یکشنبه ۹۶/۰۳/۲۸

بازه زمانی دوم: از ساعت ۱۴ روز پنجشنبه ۹۶/۰۴/۰۱  لغایت ساعت ۱۲ روز چهارشنبه ۹۶/۰۴/۲۱

 

–        لطفا ترتیبی اتخاذ نمایید که زبان آموزان پرداخت شهریه را به صورت اینترنتی انجام دهند و از دریافت فیش نقدی یا پرداخت از طریق دستگاههای POS خودداری نمایید.

–         با توجه به ترافیک بالای سایت در زمان امتحانات فاینال به زبان آموزان توصیه نمایید که حتما در بازه زمانی اول نسبت به پرداخت شهریه خود اقدام نمایند.

         زبان آموزانی که در بازه زمانی اول نسبت به پرداخت شهریه اقدام ننمایند، امکان ثبت نام حفظ روز و ساعت را از دست خواهند داد و می بایست در زمان ثبت نام تغییر روز و ساعت جهت ثبت نام به سایت مراجعه نمایند.

–        به دلیل نقص فنی پروتکل https بانک های ایرانی، ممکن است زبان آموزان در هنگام اتصال به درگاه پرداخت، با پیغام خطا مواجه شوند. آموزش رفع این مشکل در انتهای شیوه نامه آورده شده است. لطفا به نحو مقتضی به اطلاع زبان آموزان رسانده شود.

–         مراکز می توانند پرداخت های اینترنتی شهریه را بصورت آنلاین در ستون مراکز آموزشی در وبسایت www.ilireg.ir مشاهده فرمایند.(در صورت نداشتن نام کاربری و رمز عبور با واحد فناوری اطلاعات تماس حاصل فرمایید)

 

ب) موارد قابل توجه زبان آموزان :

رعایت نکات ذیل جهت پرداخت صحیح و بدون اشکال از جانب زبان آموزان گرامی الزامی می باشد و مراکز موارد زیر را قبل از شروع زمان پرداخت اینترنتی اطلاع رسانی نمایند :

جهت رفاه حال زبان آموزان پرداخت اینترنتی شهریه در دو بازه زمانی انجام می پذیرد:

بازه زمانی اول: از ۱۰ صبح روز شنبه ۹۶/۰۳/۰۶  لغایت ساعت ۱۴ روز یکشنبه ۹۶/۰۳/۲۸

بازه زمانی دوم: از ساعت ۱۴ روز پنجشنبه ۹۶/۰۴/۰۱  لغایت ساعت ۱۲ روز چهارشنبه ۹۶/۰۴/۲۱

زبان آموزان جهت پرداخت اینترنتی می توانند با مراجعه به سایت www.ilireg.ir در این زمان برای پرداخت شهریه خود اقدام نمایند.

۱-     با توجه به ترافیک بالای سایت در زمان امتحانات فاینال به زبان آموزان توصیه می شود که حتما در بازه زمانی اول نسبت به پرداخت شهریه خود اقدام نمایند.

۲–     زبان آموزانی که در بازه زمانی اول نسبت به پرداخت شهریه اقدام ننمایند، امکان ثبت نام حفظ روز و ساعت را از دست خواهند داد و می بایست در زمان ثبت نام تغییر روز و ساعت جهت ثبت نام به سایت مراجعه نمایند.

۳-      زبان آموزان انتقالی از کودکان به نوجوانان و از نوجوانان به بزرگسالان و همچنین زبان آموزان انتقال عادی می بایست شهریه خود را پس از انتقال به مرکز مقصد و به صورت اینترنتی پرداخت نمایند.

۴-     پرداخت شهریه فقط به صورت اینترنتی و توسط درگاه ایمن بانک ملی ایران انجام می پذیرد.

۵-     پرداخت اینترنتی برای تمام کارتهای بانکی ۱۶ رقمی، که عضو شتاب می باشند میسر است. البته جهت سهولت در امر پرداخت، استفاده از کارتهای بانک ملی دارای رمز اینترنتی (رمز دوم) و کد CVV2 توصیه می گردد.

۶-     پرداخت اینترنتی شهریه الزاماً به معنای ثبت نام در آن ترم نمی باشد و زبان آموزان باید در زمان تعیین شده برای ثبت نام به سایت مراجعه نمایند .

۷-زبان آموزان می بایست حتما رمز دوم (رمز اینترنتی)، کد CVV2 و تاریخ انقضاء کارت خود را برای پرداخت هزینه ثبت نام در اختیار داشته باشند. در غیراینصورت لطفاً جهت دریافت اطلاعات به بانک صادر کننده کارت خود مراجعه فرمایند.(کد CVV2 یک عدد سه یا چهار رقمی است که ممکن است پشت یا روی کارت درج گردیده باشد )

۸-درصورت کاهش مبلغ از حساب زبان آموز و بستانکار نشدن ایشان در برنامه ثبت نام ، صورتحساب زبان آموز ممهور به مهر بانک صادر کننده را در بازه زمانی پرداخت اینترنتی شهریه بررسی و در صورتیکه مبلغ شهریه تا ساعت ۲۴ آن روز به حساب ایشان مسترد نشده بود آن را برای مدیریت فناوری اطلاعات ارسال فرمایید .

۹-توجه داشته باشید که درصورت پرداخت به هر یک از طرق به زبان آموزان شهریه مسترد نخواهد شد و زبان آموز در صـورت عدم ثبت نام در آن ترم ، در سیستم بستانکار می ماند و در ترم بعد می تواند از مبلغ بستانکاری خود برای ثبت نام استفاده نماید .

۱۰-زبان آموزان توجه داشته باشند که در هنگام استفاده از پرداخت اینترنتی حتماً در کارت شتاب خود مبلغ ۱۰۰۰۰۰ ریال بیشتر از مبلغ شهریه داشته باشند . زیرا درغیر اینصورت پرداخت آنان با موفقیت صورت نمی پذیرد.

۱۱-رمز عبور زبان آموزان کد ملی آنها می باشد اما زبان آموزانی که در ورود به سیستم با پیغام ” رمز عبور اشتباه می باشد ” مواجه می شوند ، می توانند ازطریق لینک مشخص شده رمزعبور خود را مشاهده نمایند.

واریز شهریه اینترنتی زمستان ۹۵

اطلاعیه واریزشهریه اینترنتی زمستان ۹۵

بازه اول:ازساعت۱۰ صبح  روزدوشنبه ۹۵/۰۹/۰۱لغایت ساعت۱۴ روز چهارشنبه ۹۵/۰۹/۱۷

بازه دوم: از ساعت ۱۷ روز سه شنبه ۹۵/۰۹/۲۳ لغایت ساعت ۱۴ روزیک شنبه  ۹۵/۰۹/۲۸

پرداخت اینترنتی شهریه الزاما” به معنای ثبت نام درآن ترم نمیباشد وزبان آموزان  باید درزمان تعیین شده برای ثبت نام به سایت کانـــــــون مراجعه و ثبت نام نماینــــد.

پرداخت شهریه کانون زبان ایران صرفا ازطریق اینترنت وسامانه کانون زبان ایران میباشد واریزهرگونه وجه ازطریق فیش بانکی قابل قبول نمیباشد.

 

 

 

جهت ورود به سامانه پرداخت ، داشتن شماره زبان آموزی ورمزعبور(شماره ملی) الزامی میباشد.

WWW.ilireg.ir سایت کانون زبان ایران

مبلغ شهریه۱۴۵/۰۰۰تومان

تاریخ انتخاب کلاس هنگام پرداخت اینترنتی قابل مشاهده میباشد.

تعطیلی

   به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، بنا به بخشنامه  کانون زبان ایران  مقرر شد، هرگاه ادارات دولتی از سوی دولت و یا استانداری ها تعطیل اعلام گردید، مراکز کانون زبان ایران نیز تعطیل خواهند بود و      در غیر این صورت کلاس های کانون زبان دایر می باشند     و زبان آموزان درصورت تمایل می توانند از غیبت های مجاز خود استفاده نمایند. بنابراین تعطیلی مدارس و یا موارد دیگر اضافه بر تقویم آموزشی کانون زبان منجر به تعطیلی مراکز کانون نخواهد شد.

واریز شهریه پاییز۹۵

اطلاعیه واریزشهریه اینترنتی پاییز ۹۵

بازه اول:ازساعت۱۰ صبح  روزچهارشنبه ۰۳/۰۶/۹۵ لغایت ساعت۱۴ روز یکشنبه ۱۴/۰۶/۹۵

بازه دوم: از ساعت ۱۷ روز پنج شنبه ۱۸/۰۶/۹۵ لغایت ساعت ۱۴ روزپنج شنبه  ۲۵/۰۶/۹۵

پرداخت اینترنتی شهریه الزاما” به معنای ثبت نام درآن ترم نمیباشد وزبان آموزان  باید درزمان تعیین شده برای ثبت نام به سایت کانـــــــون مراجعه و ثبت نام نماینــــد.

پرداخت شهریه کانون زبان ایران صرفا ازطریق اینترنت وسامانه کانون زبان ایران میباشد واریزهرگونه وجه ازطریق فیش بانکی قابل قبول نمیباشد.

جهت ورود به سامانه پرداخت ، داشتن شماره زبان آموزی ورمزعبور(شماره ملی) الزامی میباشد.

WWW.ilireg.ir سایت کانون زبان ایران

تاریخ انتخاب کلاس هنگام پرداخت اینترنتی قابل مشاهده میباشد.

برگزاری هشتمین جلسه شورا هماهنگی مسئولین مراکز استان مازندران

 

 

هشتمین جلسه شورا هماهنگی مسئولین مراکز استان مازندران با حضور مدیر کل محترم کانون پرورش فکری مازندران جناب اقای عزیز زاده گرجی ، مسئول محترم حراست کانون زبان ایران جناب آقای دکتر کیوان منش، مسئول محترم حراست کانون پرورش فکری مازندران جناب اقای قربانی ، مدیر محترم کانون زبان استان مازندران جناب آقای دکتر صادقی و مسئولین محترم مراکز در روز پنجشنبه مورخ ۹۵/۰۵/۲۱ برگزار شد.