توضیحاتی در خصوص ارسال کتب آموزشی

روابط عمومی کانون زبان ایران به اطلاع می‌رساند که این مجموعۀ آموزشی با هدف تسریع و تسهیل عرضۀ کتاب به زبان‌آموزان ارجمند و رفع دغدغه‌های قبلی ناشی از عدم تامین به موقع کتب در برخی استان‌ها، اقدام به تغییر شیوۀ تحویل کتاب کرده است.

این تغییر شامل مراحل آماده سازی، بسته بندی، بیمۀ مرسوله و ارسال کتاب‌ها از انبارهای کتاب به دفاتر پستی و ارسال آن در قالب محمولۀ پست پیشتاز به آدرس زبان‌آموزان است.در این فرایند کتاب‌ها به آدرس پستی زبان‌آموزان ارسال و پس از دو بار مراجعۀ مامور پست، در صورت حاضر نبودن زبان‌آموز یا خانوادۀ ایشان، مرسوله با نام عزیزان در مرکز پست منطقۀ مربوطه به مدت 10 روز نگهداری می‌شود تا با مراجعۀ زبان‌آموزان، تحویل ایشان گردد.ما بر این باوریم که این تغییر روش، موجب آسایش و اطمینان خاطر خانواده‌ها و زبان‌آموزان از دریافت به موقع کتاب‌های آموزشی خواهد بود، ضمن این‌که هزینۀ اعلامی بر روی وبگاه ثبت نام کتاب (به مبلغ ۹۷.۰۰۰ ریال)، علاوه بر هزینۀ ارسال پستی به صورت پیشتاز، شامل موارد مذکور در بالا (آماده سازی، بسته بندی و…) نیز می‌شود.لازم به ذکر است که همچنان محصولات مختلف «کمک آموزشی» به صورت اختیاری در وبگاه کانون زبان ایران قابل خرید و دریافت آن در مراکز آموزشی به شیوۀ گذشته است تا با تقویت سازوکارهای آماده‌سازی و بسته‌بندی، در ترم‌های آتی این مهم نیز قابل افزودن به بسته‌های پستی شود.

جذب مدرس عربی واحد خواهران در خراسان رضوی

کانون زبان ایران در نظر دارد به منظور توسعه و تقویت کادر آموزشی خود در شعبه گلستان مشهد از داوطلبان مسلط به زبان عربی (فقط خواهران )دعوت به عمل آورد.

این آزمون در روز جمعه 31 خرداد ماه برگزار می شود و داوطلبان در صورت موفقیت در آزمون کتبی برای مصاحبه و شرکت در دمواز سوی کانون زبان ایران دعوت خواهند شد.

زمان ثبت نام در آزموناز ساعت 16 روز شنبه 25 خرداد ماه در آدرس www.ilireg.ir شروع می شود وتا پایان وقت اداری روز سه شنبه 28 خرداد ماه ادامه می یابد  و تاریخ چاپ کارت کارت از چهارشنبه 29 خرداد تا پنج شنبه 30 خرداد و تاریخ آزمون 31 خرداد جمعه می باشد.

علاقه مندان به شرکت در این آزمون می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 38457750 تماس بگیرند

مدرس محترم سرکار خانم سیادت :

با نهایت تاسف و تاثر مصیبت در گذشت پدر گرامیتان را به شما و خانواده محترم تان تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم مغفوره رحمت واسعه الهی و برای شما و خانواده بزرگوارتان صبری جمیل خواستاریم …

از طرف مدریت کارکنان و مدرسین کانون زبان ایران