پذیرش ورودی جدید ترم تابستان 1402

جهت ثبت نام ورودی جدید هر روز از ساعت 14 الی 19

با شناسنامه به مرکز آموزشی واقع در خیابان آیت الله کاشانی 

خیابان چمران، ابتدای خیابان رهبر  مراجعه نمایید.

آخرین مهلت ثبت نام : 30 خرداد 

شروع ترم تابستان : 17 تیر 

(شماره تماس : 36288700)

نظرسنجی بازی‌ واره‌های آموزشی

معاونت پژوهشی و برنامه‌ریزی آموزشی کانون زبان درباره‌ی استفاده از بازی‌واره‌های آموزشی، نظرسنجی برگزار می‌کند. گروه‌های مجاز به شرکت در این نظرسنجی، زبان‌آموزان و والدین بخش‌های کودک و نوجوان کانون زبان ایران هستند.

علاقه‌مندان می‌توانند به آدرس http://students.ili.ir مراجعه و از شماره زبان‌آموزی برای نام کاربری استفاده کنند. همچنین کلمه‌ی عبور برای این نظرسنجی، کدملی زبان‌آموز است که باید به‌صورت ده‌رقمی وارد شود.

شماره تماس ۰۲۱۹۱۰۷۰۰۰۸ به‌عنوان راه ارتباطی و پشتیبانی این نظرسنجی اعلام شده است.

مسابقه معرفی «نرم‌افزار کاربردی» آموزشی

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون زبان ایران، معاونت پژوهشی و برنامه‌ریزی درسی کانون زبان ایران، مسابقه معرفی «نرم‌افزار کاربردی» آموزشی را ویژه زبان‌آموزان برگزار می‌کند. زبان‌آموزانی که علاقه‌مند به شرکت در این مسابقه هستند، باید در یک کلیپِ حداکثر دودقیقه‌ای، نرم‌افزار کاربردی (اپلیکیشن) موردعلاقه‌ی خود را به یکی از زبان‌های انگلیسی، فرانسه، آلمانی، عربی، روسی، اسپانیایی، ایتالیایی، چینی، ترکی‌استانبولی، معرفی کنند.

موارد استفاده از نرم‌افزار مانند یادگیری زبان، یادگیری دروس مدرسه، پادکست و همچنین نکات مثبت و منفی نرم‌افزار، ازجمله مواردی هستند که مخاطبین می‌توانند به زبان انگلیسی یا غیرانگلیسی درباره‌ی آن صحبت کنند.

لازم به ذکر است، مخاطبین تا ۲۴ خرداد ۱۴۰۲ فرصت دارند، آثار خود را به رایانامه Pajoohesh@ili.ir ارسال کنند و از منتخبین، با جوایز ارزنده تقدیر خواهد شد. همچنین شماره پشتیبانی ۰۲۱۸۸۸۳۵۱۳۱ در ساعات اداری پاسخگوی علاقه‌مندان است.