واریز شهریه

 

از طریق مرورگر، سایت ili.ir را جستجو کنید

  • وارد قسمت ثبت نام شوید و گزینه پیش ثبت ورودی جدید را انتخاب کرده و اطلاعات خود را ثبت نمایید.این اطلاعات شامل : نام و نام خانودگی ، کدملی ، نام پدر، تاریخ تولد و…..کد ملی معرف*

  • نام استان، و نام شعبه خود را انتخاب نمایید.در صورتیکه مبتدی هستید گزینه مبتدی را انتخاب کرده و در صورت تمایل به تعیین سطح آن را غیر فعال کنید. پس از پایان تمام مراحل و دریافت کدرهگیری، شما موفق به تکمیل مرحله پیش ثبت نام شده اید.

  • درصورتیکه متقاضی تعیین سطح هستید، مجدد وارد سامانه جامع شوید. شناسه کاربری و رمز عبور هردو کد ملی شماست،

  • پرداخت تعیین سطح”سپس از منوی ارائه شده گزینه پرداخت الکترونیکی تعیین سطح را انتخاب نموده ، هزینه تعیین سطح را از درگاه بانکی واریز کرده، منتظر تماس از طریق شعبه باشید.

*کد معرف: جهت دریافت تخفیف 10% در کانون زبان می باشد

تاریخچه کانون زبان ایران

کانون زبان ایران به عنوان قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسهٔ آموزش زبان‌های خارجی در ایران و خاورمیانه، در حالی ۹۸ سالگی خود را جشن می‌گیرد که از بدو تأسیس در ۴ خرداد ۱۳۰۴ تاکنون در ۳۱ استان و حدود ۱۴۰ شهر با بیش از ۲۷۰ مرکز آموزشی و حدود ۱٬۲۰۰٬۰۰۰ زبان آموز در سال، آموزش زبان‌های انگلیسی، فرانسه، آلمانی، عربی، روسی، اسپانیایی، ایتالیایی، چینی، و ترکی‌استانبولی را انجام می دهد. همچنین تولید محصولات آموزشی و کمک‌آموزشی در زمینه‌ی آموزش زبان‌های خارجی و آموزش زبان فارسی به غیرفارسی‌زبانان فعالیت می‌کند.

روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون زبان ایران، این سالگرد خجسته را به زبان‌آموزان، مدرسان، کارمندان و مخاطبان کانون زبان ایران تبریک و شادباش می‌گوید.