نظرسنجی بازی‌ واره‌های آموزشی

نظرسنجی بازی‌واره‌های آموزشی

 معاونت پژوهشی و برنامه‌ریزی آموزشی کانون زبان درباره‌ی استفاده از بازی‌واره‌های آموزشی، نظرسنجی برگزار می‌کند. گروه‌های مجاز به شرکت در این نظرسنجی، زبان‌آموزان و والدین بخش‌های کودک و نوجوان کانون زبان ایران هستند.

علاقه‌مندان می‌توانند به آدرس http://students.ili.ir مراجعه و از شماره زبان‌آموزی برای نام کاربری استفاده کنند. همچنین کلمه‌ی عبور برای این نظرسنجی، کدملی زبان‌آموز است که باید به‌صورت ده‌رقمی وارد شود.

شماره تماس ۰۲۱۹۱۰۷۰۰۰۸ به‌عنوان راه ارتباطی و پشتیبانی این نظرسنجی اعلام شده است.

کانون زبان ایران ۹۸ ساله شد

کانون زبان ایران ۹۸ ساله شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون زبان ایران، کانون زبان ایران ۹۸امین سالگرد تأسیس خود را جشن گرفت.

کانون زبان ایران به عنوان قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسهٔ آموزش زبان‌های خارجی در ایران و خاورمیانه، در حالی ۹۸ سالگی خود را جشن می‌گیرد که از بدو تأسیس در ۴ خرداد ۱۳۰۴ تاکنون در ۳۱ استان و حدود ۱۴۰ شهر با بیش از ۲۷۰ مرکز آموزشی و حدود ۱٬۲۰۰٬۰۰۰ زبان آموز در سال، آموزش زبان‌های انگلیسی، فرانسه، آلمانی، عربی، روسی، اسپانیایی، ایتالیایی، چینی، و ترکی‌استانبولی را انجام می دهد. همچنین تولید محصولات آموزشی و کمک‌آموزشی در زمینه‌ی آموزش زبان‌های خارجی و آموزش زبان فارسی به غیرفارسی‌زبانان فعالیت می‌کند.

روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون زبان ایران، این سالگرد خجسته را به زبان‌آموزان، مدرسان، کارمندان و مخاطبان کانون زبان ایران تبریک

اعلام زمان و نحوه برگزاری آزمون میان‌ترم بهار ۱۴۰۲

اعلام زمان و نحوه برگزاری آزمون میان‌ترم بهار ۱۴۰۲
زمان و نحوه برگزاری آزمون میان‌ترم بهار ۱۴۰۲ اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون زبان ایران، آزمون میان‌ترم بهار ۱۴۰۲ در روزهای ۲۸ تا ۳۱ اردیبهشت، طبق جدول زمان‌بندی زیر برگزار خواهد شد:

میان ترم بهار 1402

همچنین زبان‌آموزان گرامی می‌توانند راهنمای شرکت در آزمون برخط میان‌ترم را از اینجا دریافت کنند.

لازم به ذکر است آموزش زبان انگلیسی در بخش کودکان و سطح Start نوجوانان، سطح اساسیه بستان العربیه، و lingjichu چینی آزمون میان‌ترم ندارد و نیز کلیه زبان‌آموزان عربی، فرانسه، آلمانی، اسپانیایی، روسی، ایتالیایی، چینی و ترکی استانبولی (در سطوحی که آزمون میان‌ترم دارند) در بازه مشخص شده ( بخش غیرانگلیسی جدول فوق) می‌بایست در آزمون میان‌ترم شرکت کنند.