اطلاعیه آزمون جذب مدرس

کانون زبان ایران,کانون زبان,کانون,آموزشگاه زبان انگلیسی,آموزشگاه زبان,موسسه آموزش زبان,زبان های انگلیسی و غیرانگلیسی,آموزش حضوری,آموزش آنلاین,قدیمی ترین موسسه آموزش زبان,معتبرترین موسسه آموزش زبان
ثبت‌نام اینترنتی آزمون کتبی جذب مدرس کانون زبان ایران از ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه ۲۸ فروردین ماه آغاز می‌شود و تا ساعت ۲۳ روز سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه ادامه خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون زبان ایران، آزمون کتبی جذب مدرس در روز جمعه ۲۱ اردیبهشت ماه ساعت ۱۰ صبح به صورت سراسری برگزار می‌شود و اعلام نتایج آن روز شنبه ۲۹ اردیبهشت ماه خواهد بود.
علاقه‌مندان برای ثبت‌نام و چاپ کارت شرکت در آزمون می‌توانند به سایت www.register.ili.ir مراجعه نمایند.
همچنین اطلاعیه آزمون جذب مدرس تابستان ۱۴۰۳ را می‌توانید در این جا و جدول مراکز را در این جا مشاهده نمایید.

پرداخت اینترنتی شهریۀ ترم بهار ۱۴۰۳ کانون زبان ایران آغاز شد.

پرداخت اینترنتی شهریۀ، پیش‌ثبت‌نام و تعیین سطح ترم بهار ۱۴۰۳ کانون زبان ایران آغاز شده است.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون زبان ایران، زبان‌آموزان فعلی کانون زبان ایران، می‌توانند با وارد کردن شناسۀ کاربری و رمز عبور در سامانۀ جامع کانون زبان، نسبت به پرداخت شهریۀ ترم بهار ۱۴۰۳ خود اقدام کنند.
همچنین علاقه‌مندان به آموزش زبان‌های انگلیسی، عربی، روسی، اسپانیایی، فرانسه، آلمانی، چینی، ترکی استانبولی و ایتالیایی لازم است با مراجعه به سامانۀ جامع کانون زبان ایران در قسمت پیش ثبت‌نام ورودی‌های جدید نسبت به تکمیل فرم پیش ثبت‌نام، درخواست تعیین سطح یا شروع از سطح مبتدی را انتخاب و ثبت نمایند تا از سوی مرکز آموزشی جهت هماهنگی‌ سایر مراحل ثبت‌نام با آن‌ها تماس حاصل شود.
ثبت‌نام کلاسی ترم بهار ۱۴۰۳ کانون زبان به زودی آغاز می‌شود که اخبار تکمیلی در خصوص آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

مسابقۀ ویدئویی «تبریک سال نو به ۱۰ زبان»

مسابقۀ ویدئویی «تبریک سال نو به ۱۰ زبان»

روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون زبان ایران در نظر دارد همزمان با فرارسیدن سال نو مسابقۀ ویدئویی «تبریک سال نو به ۱۰ زبان» را برای زبان آموزان گروه‌های سنی کودک، نوجوان و بزرگسال این مجموعۀ آموزشی در سراسر کشور برگزار نماید.

زبان‌آموزان علاقه‌مند به شرکت در این مسابقه لازم است در ویدئویی فرارسیدن سال نو را به یکی از زبان‌هایی که در کانون زبان ایران در حال تحصیل آن هستند (انگلیسی، عربی، فرانسه، اسپانیایی، آلمانی، ایتالیایی، روسی، چینی، ترکی استانبولی و فارسی برای غیر فارسی زبانان) تبریک بگویند.
از بین آثار ارسالی پس از داوری و کارشناسی ۱۰ اثر برگزیده انتخاب شده و در اینستاگرام کانون زبان ایران به آدرس ili_insta در روز یکم فروردین ماه ۱۴۰۳ منتشر خواهد شد و سپس برای ۳ اثری که بیشترین تعداد لایک را داشته باشند تخفیف شهریه تا ۱۰۰ درصد برای ترم تابستان در نظر گرفته خواهد شد.

شرایط شرکت در جشنواره:
– زمان هر ویدئو کمتر از ۱ دقیقه باشد
– هنگام ضبط ویدئو موبایل خود را به صورت افقی بگیرید
– ویدئوها باید به صورت فایل به ایمیل روابط عمومی به آدرسpr@ili.ir ارسال شوند
– ذکر نام و نام خانوادگی، استان، مرکز آموزشی، گروه سنی و شماره تلفن زبان‌آموز شرکت کننده در پوشه ای جداگانه به همراه ویدئو الزامی است
– آثار ارسالی از لحاظ محتوا، خلاقیت و ایده‌پردازی نیز داوری خواهند شد
– مهلت ارسال آثار تا ۲۸ اسفندماه خواهد بود

نظرسنجی ترم زمستان

زبان‌آموزان گرامی،بهبود عملکرد مجموعۀ آموزشی ما جز با مشارکت همۀ اعضای خانواده کانون زبان ایران میسر نیست.

در این مسیر شما عزیزان می‌توانید با پر کردن پرسشنامه ارزیابی عملکرد مدرسان گرانقدر کانون زبان ایران، ما را در ارتقاء عملکرد و دست‌یابی به اهداف متعالی کانون کمک شایانی نمایید. لذا خواهشمند است پیش از برگزاری آزمون نهایی ترم زمستان با مراجعه به آدرس http://Survey.ili.ir و پر کردن فرم پرسشنامۀ آنلاین ما را در رسیدن به این
اهداف یاری نمایید.

پیشاپیش از مشارکت همۀ شما قدردانی می‌کنیم.

نمایش به زبان انگلیسی

دنیای خیال انگیز من به زبان انگلیسی

قابل توجه زبان آموزان عزیز و خانواده های محترم
به استحضار می رساند با توجه به رضایتمندی و استقبلال خانواده ها و زبان آموزان گرامی از برگزاری نمایش دنیای خیال انگیز من به زبان انگلیسی و تلاش در جهت بالا بردن سطح مهارت و بکارگیری زبان انگلیسی توسط زبان آموزان و استفاده حداکثری شما عزیزان از این نوع برنامه های تفریحی و آموزشی، با رایزنی ها و تلاش های بعمل آمده امکان نمایش مجدد این برنامه در روز جمعه مورخ ۱۱ اسفند فراهم گردیده است، لذا زبان آموزان عزیز می توانند با مراجعه به لینک زیر و با بهره مندی از تخفیف ۵۰ درصدی اقدام به خرید بلیط( جهت خود و دوستان ) و حضور در این نمایش نمایند.
ضمنا همه ي گروه های سنی قادر به شرکت در نمایش خواهند بود.

لینک گروه:https://eitaa.com/joinchat/2356609750Cad3cc092d1
مکان و ساعت اجرای نمایش : یزد، بلوار شهید صدوقی، کوچه تالار هنر، سالن اصلی تالار هنر، ساعت ۱۸