راهنمای پرداخت اینترنتی شهریه و زمان بندی ثبت نام پاییز 97

  مرحله اول . پرداخت شهریه از ساعت 10 صبح روز  یکشنبه مورخ (97/06/04)  لغــــــایت ساعت 16 روزیکشنبه  مـــورخ 97/06/18   میباشد .

 

مرحله دوم: مراجعه به سایت پس  از امتحان فاینال ، طبق جدول زمان بندی جهت انتخاب کلاس  و تکمیل مراحل ثبت نام

مرحله سوم: گرفتن  پرینت کارت کلاسی ترم پاییز 97  (درصورت نداشتن چاپگر صفحه کــــارت کلاسی را در کامپیوتر ذخیـــــــره و اطلاعات مربوط به کلاس و روز شروع کلاس را به همراه داشته باشید.

« لطفاً جهت پرداخت شهریه تـــــــرم پاییز 97 به نکات زیر توجه فرمایید»:

 

زمان مراجعه به سایت جهت پرداخت شهریه به صورت اینترنتی : از ساعت 10 صبح روز  یکشنبه مورخ (97/06/04)     لغایت ساعت 16 روزیکشنبه  مورخ 97/06/18   میباشد .

آدرس سایت پرداخت شهریه: www.ilireg.ir

 

مرحله اول:  از طریق لینک زبان آموزان- پرداخت اینترنتی شهریه – استان البرز  وارد سایت شوید.

مرحله دوم: با استفاده از شماره زبان آموزی و رمز عبور(کد ملّی) و از طریق رمز دوم کارت بانکی عضو شتاب شهریه را پرداخت نمایید.    ( رمز عبور زبان آموز کد ملی آنها می باشد ، اما زبان آموزانی که در ورود به سیستم با پیغام ” رمز عبور اشتباه می باشد” مواجه می شوند ، می توانند از طریق لینک مشخص شده رمز عبور خود را مشاهده نمایند. )

 

پرداخت اینترنتی شهریه ثبت نام ، به معنای ثبت نام در آن ترم نمی باشد و زبان آموزان باید بعدازامتحان فاینال طبق جدول زمان بندی ثبت نام برای انتخاب روز و ساعت ، دوباره به سایت مراجعه فرمایند  و مراحل ثبت نام را تکمیل نمایند.

برای پرداخت شهریه به ( شماره16 رقمی درج شده بر روی کارت بانکی)  ، ( رمز دوم کارت که از طریق مراجعه به عابر بانک قابل تعریف می باشد) ، ( CVV2 کارت عدد 3 یا 4 رقمی پشت یا روی کارت بانکی) ، (  تاریخ انقضا  درج شده بر روی کارت بانکی) نیاز است .

مبلغ شهریه 2/100/000  ریال می باشد وبه هیچ عنوان قابل برگشت نمی باشد.

پرداخت شهریه فقط بصورت اینترنتی و توسط درگاه ایمن بانک ملی ایران انجام می پذیرد

لازم به تأکید است که پرداخت شهریه زبان آموزان از ترم تابستان 91طبق دستور اداره مرکزی فقط به صورت اینترنتی قابل قبول بوده واز واریز وجه به صورت فیش بانکی ، ساتنا وکارت به کارت خودداری فرمایید در ضمن شهریه پرداختی به هیچ عنوان قابل برگشت نیست.

 

زبان آموزانی که در زمان تعیین شده نسبت به پرداخت شهریه اقدام ننمایند ، امکان ثبت نام حفظ روز و ساعت را از دست خواهند داد و می بایست در زمان ثبت نام تغییر روز و ساعت جهت ثبت نام به سایت مراجعه نمایند .