تعطيلي شنبه 1396/08/27

ضمن عرض تسليت به مناسبت شهادت حضرت محمد صل الله عليه و آله، امام حسن مجتبي عليه السلام و امام رضا عليه السلام، شنبه 1396/08/27 تعطيل ميباشد.

شايان ذكر است زبان آموزان ثبت نام شده در  روز هاي شنبه و چهارشنبه در تاريخ 1396/09/03( جمعه) جبراني دارند.

جشن فارغ التحصیلی

جشن فارغ التحصیلی مقطع AD3 گروه بزرگسالان ترم زمستان ۹۵ در تاریخ ۹۵/۱۲/۰۵ با حضور گرم مدیر محترم استان اصفهان جناب آقای دکتر پیمانی برگزار شد. مدرس این کلاس سرکار خانم سخائی نیا بودند. در این جشن کوچک آقای پیمانی از تجربیات و خاطرات خود در طول سالهای تدریس شان در کانون زبان گفتند و گپ و گفتی با فارغ التحصیلان درباره پیشنهادات و دغدغه هایشان داشتند. در این دورهمی تقدیرنامه هایی نیز از طرف کانون به فارغ التحصیلان اهدا شد.

مژده به همشهریان و هم استانی های گرامی

مرکز جدید دخترانه سیمین در سه مقطع سنی کودک، نوجوان و بزرگسال از ترم بهار ۹۶ آغاز به کار خواهد کرد.

آدرس: بلوار کشاورز، نرسیده به سه راه سیمین، کوچه ۹۳ (کوچه بوستان)-محل سابق اداره ثبت اسناد

تلفن: ۳۷۷۵۲۵۹۱

برنامه ثبت نام و انتخاب کلاس ترم بهار ۹۶

زبان آموزان و والدین گرامی
لطفا پس از پرداخت شهریه اینترنتی، برنامه زمانبندی ثبت نام اینترنتی(انتخاب روز و ساعت کلاس) ترم بهار ۹۶ را در جدول زیر جستجو نمایید. طبق جدول زمانبندی زیر با توجه به سطح زبان آموز با مرورگر موزیلا  وارد سایت   www.ilireg.ir  شده و  گزینه ثبت نام اینترنتی را انتخاب کنید تا با وارد کردن شماره زبان آموزی و کدملی، روز و ساعت ترم جدید را انتخاب نمایید.

اطلاعیه پرداخت اینترنتی شهریه- ترم بهار ۹۶

 • جهت رفاه حال زبان آموزان پرداخت اینترنتی شهریه در دو بازه زمانی انجام می پذیرد:

  ۱

بازه زمانی اول:

از ۱۰ صبح روز شنبه ۹۵/۱۱/۰۹لغایت ساعت ۱۶ روز شنبه ۹۵/۱۲/۰۷

بازه زمانی دوم:

از ساعت ۱۶روز شنبه ۹۵/۱۲/۱۴ لغایت ساعت ۱۲ روز  چهار شنبه ۹۵/۱۲/۲۵

زبان آموزان جهت پرداخت اینترنتی می توانند با مراجعه به سایت

www.ilireg.ir

در این زمان برای پرداخت شهریه خود اقدام نمایند.

 • با توجه به ترافیک بالای سایت در زمان امتحانات فاینال به زبان آموزان توصیه می شود  که حتما در بازه زمانی اول نسبت به پرداخت شهریه خود اقدام نمایند.
 • زبان آموزان انتقالی از کودکان به نوجوانان و از نوجوانان به بزرگسالان و همچنین زبان آموزان انتقال عادی می بایست شهریه خود را پس از انتقال به مرکز مقصد و به صورت اینترنتی پرداخت نمایند.
 • پرداخت شهریه فقط به صورت اینترنتی و توسط درگاه ایمن بانک ملی ایران انجام می پذیرد.
 • پرداخت اینترنتی برای تمام کارتهای بانکی ۱۶ رقمی، که عضو شتاب می باشند میسر است. البته جهت سهولت در امر پرداخت، استفاده از کارتهای بانک ملی دارای رمز اینترنتی (رمز دوم) و کد CVV2 توصیه می گردد.
 • پرداخت اینترنتی شهریه الزاماً به معنای ثبت نام در آن ترم نمی باشد و زبان آموزان باید در زمان تعیین شده برای ثبت نام به سایت مراجعه نمایند.
 • زبان آموزان می بایست حتما رمز دوم (رمز اینترنتی)، کد CVV2 و تاریخ انقضاء کارت خود را برای پرداخت هزینه ثبت نام در اختیار داشته باشند. در غیراینصورت لطفاً جهت دریافت اطلاعات به بانک صادر کننده کارت خود مراجعه فرمایند. (کد CVV2 یک عدد سه یا چهار رقمی است که ممکن است پشت یا روی کارت درج گردیده باشد)
 • توجه داشته باشید که درصورت پرداخت به هر یک از طرق به زبان آموزان شهریه مسترد نخواهد شد و زبان آموز در صـورت عدم ثبت نام در آن ترم، در سیستم بستانکار می ماند و در ترم بعد می تواند از مبلغ بستانکاری خود برای ثبت نام استفاده نماید.
 • زبان آموزان توجه داشته باشند که در هنگام استفاده از پرداخت اینترنتی حتماً در کارت شتاب خود مبلغ ۱۰۰/۰۰۰ ریال بیشتر از مبلغ شهریه داشته باشند. زیرا درغیر اینصورت پرداخت آنان با موفقیت صورت نمی پذیرد.
 • رمز عبور زبان آموزان کد ملی آنها می باشد اما زبان آموزانی که در ورود به سیستم با پیغام ” رمز عبور اشتباه می باشد ” مواجه می شوند ، می توانند از طریق لینک مشخص شده رمزعبور خود را مشاهده نمایند.