جشن دور همی خانواده کانون زبان استان اصفهان در ترم تابستان ۹۶

مراسم افتتاح سالن همایش های مرکز آموزشی آپادانا و همچنین همایش دوره ای مدرسین و کارکنان کانون زبان ایران استان اصفهان در ترم تابستان ۹۶ در روز جمعه مورخ ۹۶/۰۵/۲۰ ، با حضور جناب آقای مهدی قربانی، مدیر کل محترم کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان، جناب آقای محسن پیمانی، مدیر کانون زبان ایران استان اصفهان، و نیز جمعی از مدرسین و کارکنان کانون استان برگزار گردید.

مراسم با ذکر آیاتی چند از کلام ا… مجید و نیز سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز شد. در ادامه مدیر محترم استان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات دست اندرکاران تجهیز سالن همایش، از همکاران گرامی به جهت افزایش حدود ۸۰۰ نفری تعداد زبان آموزان نسبت به سال گذشته قدردانی نمودند و بیان داشتند چیزی که کانون زبان ایران را نسبت به سایر موسسات آموزش زبان انگلیسی متمایز میکند،  نظم موجود در کانون و نیز توانایی مدرسان آن است.

در ادامه ی برنامه ایشان از همکاران عزیز درخواست نمودند تا در کارگروه های تخصصی شرکت نمایند. این کارگروه ها بطور جداگانه برای مدرسان  گروه های کودک، نوجوان، بزرگسال، غیر انگلیسی، کارکنان و خدمات برگزار شد که طی آن همکاران نقطه نظرات خود را پیرامون نقاط قوت و ضعف مراکز استان و همچنین امکانات، تجهیزات و مشکلات آن بیان و راهکارهای کاربردی خود را ارائه نمودند.

در پایان ایشان میزبان همکاران عزیز به صرف نهار بودند.

 

پرداخت اینترنتی شهریه پاییز ۹۶

اطلاعیه پرداخت شهریه جهت ترم پاییز ۹۶

 به اطلاع زبان آموزان عزیز می رساند پرداخــت و ثبت نام زبان آموزان بـــرای دوره پاییز ۹۶ فقط ازطریق اینترنت امکان پذیر و مسئولیت عواقب عدم پرداخت به موقع اینترنتی  به عهده زبان آموز می باشد.

جهت پرداخت شهریه اینترنتی به موارد زیر توجه فرمائید:

ورود به سایت  www.ilireg.com از ساعــت ۱۰ صبح روز شنبــه مــــــورخ ۹۶/۰۶/۰۴ لغایت ساعت ۱۴ روز یکشنبه مورخ ۹۶/۰۶/۱۹ جهت پرداخت اینترنتی شهریه به مبلغ۱/۸۰۰/۰۰۰ریال
قابـــــل توجه زبان آموزانی که در تاریخ های فوق شهریه را واریز ننمایند ، امکان ثبت نام حفظ روز و ساعت را از دست خواهند داد و فقط می توانند در زمانبندی تغییر روز و ساعت ثبت نام به عمل آورند .
با ورود به سایت مربوطه گزینه پرداخت اینترنتی شهریه را کلیک نمائید سپس پنجره ای   باز می شود که می بایست شرایط و ضوابط پرداخت تأیید گردد و پنـل مخصوص بـــه زبان آموز باز می گردد که با ثبت شماره زبان آموزی و رمز عبور (کد ملی زبان آموزان رمز عبور آنها میباشد.) درگاه بانک ملی جهت پرداخت باز می گردد.

مهم : توجه داشته باشید که در هر نوع از پرداخت، برگشت شهریه وجود نخواهد داشت و زبان آموز در صورت عدم ثبت نام در آن ترم، در سیستم بستانکار می ماند و در ترم بعد میتواند از مبلغ بستانکاری خود برای ثبت نام استفاده نماید، لذا با توجه به این نکته از ثبت نام خود در ترم پاییز ۹۶ اطمینان کامل حاصل فرمائید.
در صورت کاهش مبلغ از حساب زبان آموز و بستانکار نشدن ایشان در برنامه ثبت نام، صورت حساب زبان آموز ممهور به مهر بانک صادر کننده در مدت زمان پرداخت اینترنتی شهریه جهت اقدام لازم به مرکز آموزشی تحویل گردد.
زبان آموزان جهت پرداخت اینترنتی می بایست موارد زیر را از پیش در نظر گرفته باشند:

دریافت رمز دوم کارت شتاب از دستگاههای عابر بانک.

در هنگام پرداخت الکترونیکی، شماره کارت خود را همراه داشته باشید.
تهیهcvv2 از بانک یا عدد چهار رقمی پشت یا روی کارت.
تاریخ کارت به روز باشد و از تاریخ انقضای آن نگذشته باشد.
در کارت خود مبلغ ۱۰۰/۰۰۰ ریال اضافه تر از مبلغ شهریه داشته باشند.
از کارتهای بانک سپه فقط کارتهای ۱۶ رقمی قابل استفاده می باشد. (کارتهای قدیمی بانک سپه غیر قابل استفاده می باشد)
پرداخت اینترنتی برای تمام کارتهای بانکی ۱۶ رقمی که عضو شتاب می باشند میسر است.

نکته مهم

پرداخت اینترنتی به معنای ثبت نام نمی باشد و زبان آموزان مــــــی بایست پس از پرداخت در زمان تعیین شده در جدول زمانبندی اعلامی ،جهت ثبت نام اینترنتی به سایت www.ilireg.ir مراجعه نمایند.

  پس از انجام ثبت نام اینترنتی، حتماً پرینت کارت کلاسی را دریافت نمائید و یا برای اطمینان از ثبت نام ، از کارت کلاسی خود عکس گرفته و یا در فایلی ذخیره نمائید.

***جهت تهیه کتاب از تاریخ ۹۶/۰۶/۲۵ الی ۹۶/۰۷/۰۳  از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۴:۳۰ همراه بــا وجه نقد یا کارت بانکی به کتابفروشی مرکز آپادانا مراجعه فرمایید .

 توجه فرمائید که ثبت نام ازطریق اینترنت فقط یکبار انجام می گیرد و پس از ثبت نام و انتخاب کلاس تغییر از طریق اینترنت امکــان پذیـــر نمی باشد و مــــی بایست بعد از اتمام ثبت نام به صورت حضوری در تاریخ ۹۶/۰۷/۰۱ به صورت حضوری به مرکز مراجعه فرمائید. نکته مهم آنست که معمولاً کلاسها با انتخاب فراگیران تکمیل می گردد، لذا در انتخاب کلاس دقت کافی بعمل آید.

آزمون تعیین سطح جهت ترم تحصیلی پاییز ۹۶

جهت شرکت در آزمون تعیین سطح پاییز ۹۶ با در دست داشتن مدارک زیر به مرکز مراجعه فرمایید.

کپی شناسنامه + ۱۸۰۰۰ تومان هزینه تعیین سطح پرداخت به صورت اینترنتی

تاریخ برگزاری ‌آزمون بزرگسالان : ۹۶/۰۶/۰۲ ساعت ۱۲ ظهر

تاریخ برگزاری آزمون بزرگسالان: ۹۶/۰۶/۱۳ ساعت ۱۲ ظهر

تاریخ برگزاری آزمون بزرگسالان: ۹۶/۰۶/۳۰ ساعت ۱۲ ظهر

تاریخ برگزاری آزمون کودکان و نوجوانان: ۹۶/۰۷/۰۲ ساعت ۱۴:۳۰ بعد از ظهر

مشاوره در خصوص مسائل آموزشی کانون زبان ایران

جلسه ای به منظور تبادل نظر و مشاوره در خصوص مسائل آموزشیِ مربوط به کتب، سطوح و کلاسهای کانون زبان ایران در روز یکشنبه مورخ ۲۴/۰۲/۹۶ از ساعت ۱۸ الی ۱۹:۴۵ با حضور جناب آقای کوروش محمدی، کارشناس و مشاور آموزشی کانون زبانِ استان اصفهان در این مرکز برگزار گردید. در این جلسه جمعی از زبان آموزان مرکز آموزشی و ارباب رجوعان محترم سوالات و ابهامات خود را پیرامون مسائل کانون زبان مطرح نمودند.

جلسات بعدی مشاوره از طریق همین وبلاگ به اطلاع خواهد رسید

با ما همراه باشید

ثبت نام ترم تابستان ۹۶

 

ثبت نام ورودی های جدید جهت ترم تحصیلی تابستان ۹۶

زمان مراجعه: پانزدهم اردیبهشت ماه لغایت پانزدهم خردادماه  (ساعت ۹ – ۱۲ صبح و ۱۵-۱۸ بعد از ظهر)
مدارک لازم: کارت ملی + ۱۸۰٫۰۰۰ریال هزینه تعیین سطح
شروع ترم: ۹۶/۰۴/۱۰
پایان ترم:۹۶/۰۶/۲۳

برگزاری دوره های ویژه مکالمه با کتاب جذاب Act

متقاضیان محترم

دوره ویژه مکالمه برای زبان آموزان مقطع Elementary 1 در ترم بهار ۹۶ در روزهای دوشنبه و پنجشنبه از ساعت ۱۴ الی ۱۵:۴۵ در این مرکز برگزار می گردد.

متقاضیان محترم می توانند جهت رزرو این دوره برای ترم تابستان ۹۶ تا تاریخ ۱۰/خرداد/ ۹۶ به آموزش مراجعه نمایند.

ساعات مراجعه: هر روز از ساعت ۹-۱۲ و بعد از ظهرها ۱۵-۱۸

جشن فارغ التحصیلی زبان آموزان ترم زمستان ۹۵

جشن فارغ التحصیلی ۹۰ نفر از زبان آموزان مقطع Ad 3 و IELTS 2 و Free Discussion در روز سه شنبه مورخ ۱۷/۱۲/۹۵ ساعت ۱۵ با حضور جناب آقای پیمانی مدیر محترم کانون زبان استان اصفهان و مدرسان هر کلاس آقایان مهرداد قاسمی، غلامرضا قاسمی، بهنام عرب پور و سرکار خانم نسرین بهمنی و همچنین مسئول  و کارمندان مرکز خانمها لطفعلی، نصراصفهانی، کیانی و یلمه در مرکز خواهران بزرگسال اصفهان برگزار گردید.
این جشن با تلاوت آیاتی از کلام ا… مجید آغاز و با سخنرانی مدیر محترم کانون زبان و صحبت های کارشناس محترم بخش IELTS ،جناب آقای قاسمی، ادامه یافت. در پایان، مراسم اهدا لوح یادبود به زبان آموزان هر سطح توسط مدیر محترم استان و اساتید هر کلاس به پایان رسید.

تعیین سطح غیر انگلیسی بهار ۹۶

قابل توجه مراجعین محترم

زمان تعیین سطح زبانهای غیر انگلیسی جهت ثبت نام ترم تحصیلی بهار ۹۶ در این مرکز به شرح زیر به اطلاع می رسد:

تعیین سطح عربی: ۹۵/۱۲/۱۶ ساعت ۱۶ بعد از ظهر
تعیین سطح آلمانی: ۹۵/۱۲/۲۲ ساعت ۱۶ بعد از ظهر
تعیین سطح فرانسه و اسپانیایی: ۹۵/۱۲/۲۳ ساعت ۱۶ بعد از ظهر
تعیین سطح اسپانیایی: ۹۵/۱۲/۲۳ ساعت ۱۶ بعد از ظهر
مدارک ثبت نام: کارت ملی+ ۱۸۰٫۰۰۰ ریال هزینه تعیین سطح