آغاز ثبت نام زمستان 97

قابل توجه متقاضیان و مراجعین محترم کانون زبان ایران: ثبت نام ترم زمستان 97 آغاز گردید.افراد جدیدالورود پس از مراجعه حضوری، کد کاربری دریافت کرده و میتوانند اینترنتی اقدام به ثبت نام نمایند.

امضای تفاهمنامه همکاری مشترک مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی استان همدان و کانون زبان ایران

در تاریخ 20 آبان 1397 تفاهم نامه همکاری مشترک میان مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی استان همدان و کانون زبان ایران استان همدان امضا گردید.

برگزاری دوره های آلمانی،فرانسه و عربی

کانون زبان ایران استان همدان افتخار این را دارد که از علاقمندان و داوطلبان آموزش زبان های غیر انگلیسی: آلمانی، فرانسه و عربی دعوت به عمل آورد.

امضای تفاهمنامه همکاری مشترک کانون زبان ایران استان همدان و کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی

طی امضای تفاهمنامه همکاری مشترک کانون زبان ایران استان همدان و کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان روز دوشنبه مورخ 97/8/21 ، تمامی افراد فارغ التحصیل دانشگاه آزاد اسلامی همدان می توانند با ارائه تسهیلات و خدمات درج شده در مفاد این تفاهم نامه از کلاس ها استفاده نمایند.

برگزاری دومین جلسه هماهنگی و هم اندیشی کانون زبان ایران استان همدان

برگزاری دومین جلسه هماهنگی و هم اندیشی کانون زبان ایران استان همدان روز یکشنبه بیستم آبان ماه
در رابطه با امور داخلی کانون و تعامل بیشتر بین مدیریت و مدرسان محترم مرکز و همچنین تعامل بیشتر بین زبان آموزان و والدین محترمشان با مدرسان و مدیریت تبادل نظر شد. در این جلسه آقای آقامحمدی با اشاره به امر خطیر آموزش و کار در حوزه فرهنگی را امری مقدس و یکی از توفیقات الهی برشمردند. در پایان نیز مدرسان نظرات و پیشنهادات خویش را در رابطه با پیشبرد هرچه بهتر برنامه های کانون اعلام کردند.

رحلت حضرت محمد (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) تسلیت باد

روابط عمومی کانون زبان ایران، فرارسیدن ایام سالگرد وفات حضرت محمد مصطفی (ص) و شهادت مظلومانۀ سبط اکبر پیامبر، امام حسن مجتبی (ع) و شهادت غریبانۀ هشتمین پیشوای معصوم، حضرت امام علی بن موسی الرضا (ع) را تسلیت عرض می‌نماید.

جذب مدرس بخش آلمانی

اطلاعیۀ‌ ثبت نام آزمون فوق‌العاده جذب مدرس بخش‌های غیرانگلیسی کانون زبان ایران در شهر همدان (پاییز 1397)
زمان ثبت‌نام در این آزمون تا پایان وقت اداری روز ‌ سه شنبه 15 آبان‌ماه ادامه می‌یابد.
علاقه‌مندان به شرکت در این آزمون می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به مرکز کانون زبان ایران استان همدان واقع در بلوار فاطمیه مراجعه نمایند.

تلفن: 1-38247400-081

جذب مدرس 97، استان همدان

کانون زبان ایران استان همدان، وابسته به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ،  تنها مرکز یادگیری زبان های خارجه انتفاعی و دولتی کشور، و از قدیمی ترین و بزرگترین مراکز آموزشی زبانهای خارجی در خاورمیانه در نظر دارد آزمون جذب مدرس را در بخش های انگلیسی(کودکان ،نوجوانان و بزرگسالان)، آلمانی، فرانسه و عربی برگزار نماید.
داوطلبان محترم پس از شرکت در آزمون کتبی و در صورت موفقیت، مصاحبه و پس از گذراندن دوره آموزشی پذیرفته خواهند شد.
علاقه‌مندان به شرکت در این آزمون می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر تا پایان وقت اداری روز سه شنبه 15 آبان ماه به مرکز کانون زبان ایران استان همدان واقع در بلوار فاطمیه مراجعه نمایند.

تلفن: 1-38247400-081

شرایط مهمان شدن در مراکز دیگر

زبان آموزان میتوانند در طول ترم، حداکثر 4 جلسه متوالی و یا دو جلسه غیر متوالی (4 جلسه به یک مرکز و یا دو مرتبه هرکدام 2 جلسه به دو مرکز) در شهر دیگر که کانون زبان وجود داشته باشد، به صورت مهمان شرکت نمایند.زبان آموزان همچنین میتوانند جهت امتحان فاینال نیز ، در شهر دیگر مهمان شوند.

ادامه خواندن شرایط مهمان شدن در مراکز دیگر