پرداخت اینترنتی شهریه ترم تابستان ۹۶

بسمه تعالی
تذکرات مهم جهت پرداخت شهریه از طریق اینترنت
نام و نام خانوادگی:……………………………… سطح …………………..
*** نام کاربری(شماره زبان آموزی) : ***رمز عبور: کد ملی زبان آموز می باشد.
۱ ) شهریه ترم تابستان ۹۶ , مبلغ ۱/۷۰۰/۰۰۰ ریال می باشد که سیستم بصورت هوشمند از حساب شما کسر می نماید.
تبصره ۱: زبان آموزان می بایست حتماً رمز دوم (رمز اینترنتی) کارت شتاب خود را از دستگاه های عابر بانک دریافت نمایند.
تبصره۲ : زبان آموزان می بایست کد CVV2 و تاریخ انقضاء کارت را از بانک دریافت نمایند. کد CVV2یک عدد سه یا چهار رقمی است که ممکن است پشت یا روی کارت درج شده باشد.
۲)***** زمان پرداخت شهریه :
بازه زمانی اول : از ساعت ۱۰ صبح روز شنبه ۹۶/۰۳/۰۶ لغایت ساعت ۱۴ روز یکشنبه ۹۶/۰۳/۲۸
بازه زمانی دوم : از ساعت ۱۴ روز پنجشنبه ۹۶/۰۴/۰۱ لغایت ساعت ۱۲ روز پنجشنبه ۹۶/۰۴/۰۸
زبان آموزان جهت پرداخت اینترنتی می توانند با مراجعه به سایت www.ilireg.ir و انتخاب گزینه “پرداخت اینترنتی شهریه” برای پرداخت شهریه خود اقدام نمایند. (از واریز شهریه از طریق دستگاه خودپرداز جدا” خودداری نمایید) زبان آموزانی که قصد گرفتن مرخصی (وقفه مجاز) را دارند از واریز شهریه جداً خودداری فرمایند.
۱( با توجه به ترافیک بالای سایت در زمان امتحانات فاینال به زبان آموزان توصیه می شود که حتما در بازه زمانی اول نسبت به پرداخت شهریه خود اقدام نمایند.
۲) زبان آموزانی که در بازه زمانی اول نسبت به پرداخت شهریه اقدام ننمایند، امکان ثبت نام حفظ روز و ساعت را از دست خواهند داد و می بایست در زمان ثبت نام تغییر روز و ساعت جهت ثبت نام به سایت مراجعه نمایند.
۳) زبان آموزان بعد از پرداخت شهریه و تأیید نهایی، حتماً از کد تراکنش خود پرینت گرفته و یا کد مورد نظر را در برگه ای یادداشت نمایند.
۴)پرداخت شهریه اینترنتی به معنای ثبت نام در آن ترم نمی باشد و زبان آموزان باید در زمان تعیین شده که درصفحه بعد (پشت برگه) درج شده است , برای ثبت نام و تعیین کلاس مورد نظر مجددا” به سایت مراجعه کرده و گزینه ” ثبت نام اینترنتی” را انتخاب نمایند .
۵) اگر از ثبت نام در ترم آینده اطمینان دارید ( در صورت قبولی یا مردودی) شهریه خود را واریز نمائید در غیر این صورت توجه داشته باشید که در صورت پرداخت ، شهریه به هیچ عنوان برگشت داده نخواهد شد ،البته زبان آموزان در صورت عدم ثبت نام در آن ترم ، در سیستم بستانکار می مانند و می توانند از مبلغ بستانکاری خود برای ثبت نام در ترم آینده استفاده نمایند.
۶) زبان آموزان توجه داشته باشند که در هنگام استفاده از پرداخت الکترونیکی حتماً در کارت شتاب خود مبلغ ۱۰۰،۰۰۰ ریال بیشتر از مبلغ ثبت نامی داشته باشند. زیرا در صورت نداشتن این مبلغ ، بانک پولی از حساب شما کسر نخواهد کرد.
۷) زبان آموزانی که در ورود به سیستم با پیغام ” رمز عبور اشتباه می باشد” مواجه می شوند، میتوانند از طریق لینک مشخص شده در سایت رمز عبور خود را مشاهده نمایند.
بند الف) لطفا” بعلت ترافیک شدید از آوردن و پارک نمودن وسیله نقلیه به داخل کوچه کانون جدا” خودداری فرمائید.
بند ب) خانواده محترم جهت ارتقای کیفی در تعامل بین مدرسین و زبان آموزان، در صورتی که فرزند شما دارای شرایط خاص می باشد، لطفاً به امور اداری کانون زبان اطلاع رسانی نمائید.
باتشکر- امور زبان آموزان

برگزاری کلاس های آموزش زبان عربی در کانون زبان ایران

مراجعین محترم جهت ثبت نام از تاریخ ۹۶/۰۳/۰۶ با در دست داشتن کارت شناسایی به شعبه خواهران بزرگسال کانون زبان ایران مراجعه نمایند.

آدرس : عدالت ۳۵    شماره تماس : ۵-۳۲۲۶۱۱۸۳

ساعت مراجعه : ۹ صبح لغایت ۱۸

 

ثبت نام رزرو تابستان ۹۶

مراجعین عزیز می تواند جهت ثبت نام رزرو ترم تابستان ۹۶ از تاریخ ۹۶/۰۳/۰۳ با همراه داشتن کارت شناسایی و مبلغ ۱۸۰۰۰۰ ریال وجه نقد به کانون زبان شعبه خواهران بزرگسال مراجعه نمایند.

آدرس : عدالت ۳۵   شماره تماس : ۵-۳۲۲۶۱۱۸۳

ساعت مراجعه : ۹ صبح الی ۱۸

برنامه زمانی پرداخت اینترنتی شهریه بهار ۹۶

 

 

شیوه نامه پرداخت اینترنتی شهریه از طریق کارتهای عضو شبکه شتاب

ترم بهار ۱۳۹۶

 

پرداخت در طول مدت تعطیلات نوروز از ۹۵/۱۲/۲۶لغایت ۹۶/۰۱/۱۳ از طریق سایت امکانپذیر نخواهد بود.

 موارد قابل توجه زبان آموزان :

رعایت نکات ذیل جهت پرداخت صحیح و بدون اشکال از جانب زبان آموزان گرامی الزامی    می باشد و مراکز موارد زیر را قبل از شروع زمان پرداخت اینترنتی اطلاع رسانی نمایند :

جهت رفاه حال زبان آموزان پرداخت اینترنتی شهریه در دو بازه زمانی انجام می پذیرد:

بازه زمانی اول: از ۱۰ صبح روز شنبه ۹۵/۱۱/۰۹  لغایت ساعت ۱۶ روز شنبه ۹۵/۱۲/۰۷

بازه زمانی دوم: از ساعت ۱۶ روز شنبه ۹۵/۱۱/۱۴  لغایت ساعت ۱۲ روز چهارشنبه ۹۵/۱۲/۲۵

پرداخت در طول مدت تعطیلات نوروز از ۹۵/۱۲/۲۶لغایت ۹۶/۰۱/۱۳ از طریق سایت امکانپذیر نخواهد بود.

زبان آموزان جهت پرداخت اینترنتی می توانند با مراجعه به سایت www.ilireg.ir در این زمان برای پرداخت شهریه خود اقدام نمایند.

۱–     با توجه به ترافیک بالای سایت در زمان امتحانات فاینال به زبان آموزان توصیه می شود که حتما در بازه زمانی اول نسبت به پرداخت شهریه خود اقدام نمایند.

۲–     زبان آموزانی که در بازه زمانی اول نسبت به پرداخت شهریه اقدام ننمایند، امکان ثبت نام حفظ روز و ساعت را از دست خواهند داد و می بایست در زمان ثبت نام تغییر روز و ساعت جهت ثبت نام به سایت مراجعه نمایند.

۳-      زبان آموزان انتقالی از کودکان به نوجوانان و از نوجوانان به بزرگسالان و همچنین زبان آموزان انتقال عادی می بایست شهریه خود را پس از انتقال به مرکز مقصد و به صورت اینترنتی پرداخت نمایند.

۴-     پرداخت شهریه فقط به صورت اینترنتی و توسط درگاه ایمن بانک ملی ایران انجام    می پذیرد.

۵-     پرداخت اینترنتی برای تمام کارتهای بانکی ۱۶ رقمی، که عضو شتاب می باشند میسر است. البته جهت سهولت در امر پرداخت، استفاده از کارتهای بانک ملی دارای رمز اینترنتی (رمز دوم) و کد CVV2 توصیه می گردد.

۶-     پرداخت اینترنتی شهریه الزاماً به معنای ثبت نام در آن ترم نمی باشد و زبان آموزان باید در زمان تعیین شده برای ثبت نام به سایت مراجعه نمایند .

۷-زبان آموزان می بایست حتما رمز دوم (رمز اینترنتی)، کد CVV2 و تاریخ انقضاء کارت خود را برای پرداخت هزینه ثبت نام در اختیار داشته باشند. در غیراینصورت لطفاً جهت دریافت اطلاعات به بانک صادر کننده کارت خود مراجعه فرمایند.(کد CVV2 یک عدد سه یا چهار رقمی است که ممکن است پشت یا روی کارت درج گردیده باشد )

۸-درصورت کاهش مبلغ از حساب زبان آموز و بستانکار نشدن ایشان در برنامه ثبت نام ، صورتحساب زبان آموز ممهور به مهر بانک صادر کننده را در بازه زمانی پرداخت اینترنتی شهریه بررسی و در صورتیکه مبلغ شهریه تا ساعت ۲۴ آن روز به حساب ایشان مسترد نشده بود آن را برای مدیریت فناوری اطلاعات ارسال فرمایید .

۹-توجه داشته باشید که درصورت پرداخت به هر یک از طرق به زبان آموزان شهریه مسترد نخواهد شد و زبان آموز در صـورت عدم ثبت نام در آن ترم ، در سیستم بستانکار می ماند و در ترم بعد می تواند از مبلغ بستانکاری خود برای ثبت نام استفاده نماید .

۱۰-زبان آموزان توجه داشته باشند که در هنگام استفاده از پرداخت اینترنتی حتماً در کارت شتاب خود مبلغ ۱۰۰۰۰۰ ریال بیشتر از مبلغ شهریه داشته باشند . زیرا درغیر اینصورت پرداخت آنان با موفقیت صورت نمی پذیرد.

۱۱-رمز عبور زبان آموزان کد ملی آنها می باشد اما زبان آموزانی که در ورود به سیستم با پیغام ” رمز عبور اشتباه می باشد ” مواجه می شوند ، می توانند ازطریق لینک مشخص شده رمزعبور خود را مشاهده نمایند.

 

ثبت نام بهار ۹۶

متقاضیان جهت ثبت نام در دوره بهار ۹۶ می توانند با همراه داشتن شناسنامه و یا کارت ملی از تاریخ ۹۵/۱۱/۱۶ لغایت ۹۵/۱۲/۲۰ مراجعه نمایند.

ساعات پذیرش : همه روزه از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۸

آدرس: خیابان ولیعصر – عدالت ۳۵

شماره تماس :۳۲۲۶۱۱۸۳