کانون زبان ایران تا چهاردهم فروردین تعطیل است

اطلاعیه مهم

کانون زبان ایران و سایت از تاریخ ۹۵/۱۲/۲۶ لغایت ۹۶/۰۱/۱۴ تعطیل می باشد                                    لذا زبان آموزان محترم تا قبل ۹۵/۱۲/۲۵ ثبت نام خود را قطعی نمایید تا در شروع کلاسها با مشکل مواجه نشوید.

مرحل دوم پرداخت شهریه ترم بهار۹۶

پرداخت شهریه اینترنتی کانون زبان ایران در مرحله دوم از ساعت۱۷ روز شنبه مورخ ۹۵/۱۲/۱۴ آغاز می گردد  و در ساعت ۱۲ روز سه شنبه ۹۵/۱۲/۲۴  به پایان می رسد.

زبان آموزان پس از حدود ۱۵ ساعت بعد از پرداخت شهریه و با توجه به جدول ثبت نام اینترنتی ( در وبلاگ موجود است) قسمت (تغییر روز و ساعت ) به سایت کانون www.ilireg.ir وارد شده و نسبت به ثبت نام و انتخاب کلاس اقدام نمایید.

شروع کلاسها ( با توجه به روز انتخاب شده در سایت) از :

پانزدهم فروردین۹۶ می باشد

ثبت نام کانون زبان زبان ایران آغاز شد

کانون زبان ایران زبان آموز جدید میپذیرد

کانون زبان ایران جهت ترم بهار۹۶ در مراکز بهار و ملاصدرا زبان آموز میپذیرد

زمان ثبت نام : از هم اکنون تا ۲۰ اسفند

مدارک: فتوکپی شناسنامه

گروه سنی: کودکان(از ۸ تا ۱۰سال)خواهرو برادر

نوجوانان(از ۱۱ تا ۱۴ سال)  برادر و خواهر

بزرگسالان( از ۱۵ سال به بالا) برادر و خواهر

شروع کلاسها: پانزدهم فروردین۹۶

تلفن واحد ملاصدرا: ۳۳۳۳۸۲۳۱ و ۳۳۳۳۱۲۵۷

تلفن واحد بهار : ۳۳۳۸۰۵۹۰

پرداخت شهریه ترم بهار۹۶آغاز شد

 

ضوابط پرداخت شهریه اینترنتی بهار۹۶

زبان آموزان موارد ذیل را مطالعه و در زمان مقرر نسبت به پرداخت شهریه خود به صورت اینترنتی اقدام نمایند .
– زبان آموزان قبل از ورود به سایت جهت پرداخت شهریه بصورت اینترنتی شماره زبان آموزی و رمز عبور ( کد ملی ) خود را در اختیار داشته باشند
توجه:شهریه ترم بهار۹۶ مبلغ ۱٫۶۰۰٫۰۰۰ریال معادل(یکصدوشصت هزار تومان) میباشد.
۱ – پرداخت اینترنتی تنها با کارت های بانکی ۱۶ رقمی ، که عضو شتاب می باشند میسر است البته جهت سهولت در امر پرداخت ، استفاده از کارت های بانک ملی دارای رمزاینترنتی ( رمز دوم ) و کد CVV2 توصیه می گردد .
۲ – زبان آموزان جهت پرداخت الکترونیکی ( اینترنتی ) مرحله اول شهریه    از هم اکنون تا ساعت ۱۶ روز شنبه ۹۵/۱۲/۰۷به سایت www.ilireg.ir مراجعه و برای پرداخت اینترنتی شهریه خود اقدام نمایند .
۲ – زبان آموزان بعد از پرداخت شهریه و تأیید نهایی ، حتماً از کد رهگیری خود پرینت گرفته و یا کد مورد نظر را در برگه ای یادداشت نمایند .
۳– پرداخت اینترنتی شهریه الزاماً به معنای ثبت نام درآن ترم نمی باشد و زبان آموزان باید در زمان تعیین شده پس از امتحانات فاینال برای ثبت نام و تعیین کلاس خود به سایت مراجعه نمایند .
۴ – با توجه به اینکه برگشت شهریه واریزی امکانپذیر نمی باشد ، در صورت عدم اطمینان از ثبت نام برای دوره بهار۹۶ از واریز شهریه خودداری نمایید .
۵ –توجه داشته باشید که در هنگام استفاده از پرداخت الکترونیکی ( اینترنتی ) حتماً در کارت شتاب خود مبلغ ۱۰۰٫۰۰۰ ریال بیشتر از مبلغ ثبت نامی (۱٫۶۰۰٫۰۰۰ ریال ) داشته باشند . زیرا در صورت نداشتن این مبلغ ( حداقل ۱٫۷۰۰٫۰۰۰ ریال ) بانک پولی از حساب شما کسر نخواهد کرد.
۶- رمز عبور زبان آموزان کد ملی آنها می باشد و زبان آموزانی که در ورود به سیستم با پیغام ( رمز عبور اشتباه می باشد ) مواجه می شوند می توانند از طریق لینک مشخص شده رمز عبور خود را مشاهده نمایند .

آزمون میان ترم بخش بزرگسالان

آزمون میان ترم بخش بزرگسالان در ترم زمستان۹۵ از یازدهم بهمن ماه طبق اطلاعیه زیر برگزار می گردد.
شرکت در این آزمون رایگان و ویژه تمامی سطوح بزرگسالان است.
  قابل تمدید نخواهد بود 
هر زبان آموز فقط یکبار می تواند در آزمون شرکت نماید
راهنمای شرکت در آزمون در سامانه آزمونwww.ilireg.ir قابل بارگیری و مطالعه است.