روز و تاريخ شروع و پایان كلاس هاي ترم تابستان 98

کانون زبان ایران – شعبه اکباتان

 

روز كلاس

 

شروع ترم

 

پايان ترم

 

شنبه – چهارشنبه

 

چهارشنبه

98/04/12

 

شنبه

98/06/16

 

يكشنبه – سه شنبه

 

 

یکشنبه

98/04/09

 

یکشنبه

98/06/17

 

دوشنبه – پنجشنبه

 

 

دوشنبه

98/04/10

 

پنجشنبه

98/06/14

راههای ارتباطی مرکز:

Tel:

44659096/44025268/44025915

( ساعت کار مرکز : شنبه الی چهارشنبه ساعت 14:30 الی 20:30 )

پنجشنبه ها : ساعت 8:00 الی 14:00)

Telegram / Instagram

Kanoon_ekbatan

Weblog:

Blogs.ili.ir/tehran13

SMS:

10002144659096

اطلاعیه شماره ۱۶ ثبت نام تابستان ۹۸

ضروری است ابتدا از اولیا محترمی که روز چهارشنبه 5 تیر با حضور  منظم و توام با صبر و متانت شان ، روز و ساعت کلاس فرزندان عزیزشان را در مرکز انتخاب کردند ، صمیمانه تشکر و قدردانی کنیم
👋🌺👋🌺👋🌺👋🌺👋🌺👋🌺همچنین ، لازم است باردیگر ، بابت مسایل غیرقابل پیش بینی سایت ثبت نام و معطلی امروز از تک تک شما عذرخواهی کنم .
🙏🌺🙏🌺🙏🌺🙏🌺👋🌺🙏🌺
و به اطلاع آندسته از اولیایی که احیانا هنوز موفق به ثبت نام نشده اند برسانیم تا ضمن واریز شهریه بصورت اینترنتی ،حتما روز پنجشنبه ساعت 8:30 الی 13 جهت انتخاب روز و ساعت کلاس فرزندشان به مرکز مراجعه نمایند .

توجه : بدیهی است ثبت نام براساس نوبت حضور افراد و روز و ساعت های باقی مانده انجام خواهد شد .

موفق باشید

اطلاعیه شماره ۱۴ ثبت نام ترم تابستان ۹۸ :

باعرض سلام و صبح بخیر خدمت شما اولیا محترم
مهلت ثبت نام در ساعت ۱۲ شب سه شنبه 4 تبر به پایان رسید . در مرحله تغییر روز و ساعت یکسری مسایل غیرقابل پیش بینی بوجود آمد که متاسفانه امکان ورود به سایت ثبت نام میسر نشد ، که لازم است باردیگر بابت آن از شما عذرخواهی شود . اما با پیگیری های این مرکز و اقدامات اداره مرکزی امکان ثبت نام فراهم شد و اکثر اولیا موفق به ثبت نام شده اند .
با این وجود چنانچه تاکنون موفق به ثبت نام نشده اید ، می توانید امروز چهارشنبه ۵ تیر ساعت ۱۵ الی ۲۰  به مرکز مراجعه نمایید تا براساس نوبت حضور و امکانات مرکز خدمات لازم ارایه گردد .
مرکز اکباتان با کمال میل و افتخار با تمام امکاناتی که در اختیار دارد در خدمت شماست .

اطلاعیه شماره ۱۳ ثبت نام ترم تابستان ۹۸

اولیایی که بدلایل مختلف تا امروز سه شنبه 4 تیر ساعت 12 شب موفق به انجام ثبت نام نشدند و یا احیانا کار حضوری دیگر دارند ، چهارشنبه 5 تیر ساعت 3 بعدازظهر الی 8 شب به مرکز مراجعه کنند. بدیهی است براساس نوبت حضور و امکانات مرکز خدمات لازم ارایه خواهد شد .

موفق باشید

اطلاعیه شماره ۱۲ ثبت نام ترم تابسنان ۹۸ :

ضمن تشکراز صبر و شکیبایی شما اولیا فهیم و فرهنگی مرکز اکباتان ، طبق اطلاع رسیده از اداره مرکزی بدنبال پیگیری های انجام شده ، هم اکنون مشکل ورود به پنل فرزندتان در سایت ilireg.ir برطرف شده است .
لطفا در اولین فرصت از طریق لب تاب و یا کامپیوتر شخصی پیگیری نمایید .
توجه : همچنان از ثبت نام با استفاده از موبایل و تبلت خودداری کنید و در صورت عدم دسترسی به لب تاب و کامپیوتر حتما به یکی از مراکز کافی نت مراجعه کنید تا دیگر نیازی به مراجعه به مرکز در روز چهارشنبه بعدازظهر و یا پنجشنبه صبح نداشته باشید .
ضمنا ، همانگونه که قبلا گفته شده بود ، بدلیل عدم امکان برگزاری همزمان کلاس های دختر و پسر نوجوان، روزهای شنبه چهارشنبه به دختران و روزهای یکشنبه و سه شنبه به پسران اختصاص داده شده است .

اطلاعیه شماره ۱۱ ثبت نام ترم تابستان ۹۸ :

در رابطه با مشکلات سیستمی و اینترنتی که طی یکی دو روز گذشته در رابطه با واریز شهریه و انتخاب روز و ساعت کلاس زبان آموزان عزیزان بوجود آمده ، لازم است از تک تک اولیا گرامی صمیمانه عذرخواهی کنیم .
از ابتدای زمان مشخص شدن این مشکل در حال پیگیری موضوع از طریق مدیریت فناوری اداره مرکزی هستیم که به محض رفع کامل آن از همین طریق و کانال اینستاگرام و وبلاگ مرکز اطلاع رسانی خواهد شد .
خوشبختانه ظرفیت ثبت نام برای تمامی زبان آموزان عزیز وجود دارد و جای نگرانی نیست !
ممنون از صبور ی و بردباری شما 🙏🙏