راهنمای پرداخت اینترنتی شهربه

زمانبندی پرداخت اینترنتی شهریه

زبان آموزان جهت پرداخت اینترنتی می توانند با مراجعه به سایت www.ilireg.ir در این زمان برای پرداخت شهریه خود اقدام نمایند.

زبان آموزان انتقالی از کودکان به نوجوانان و از نوجوانان به بزرگسالان و همچنین زبان آموزان انتقال عادی باید شهریه خود را پس از انتقال به مرکز مقصد و به صورت اینترنتی پرداخت نمایند.

پرداخت اینترنتی برای تمام کارتهای بانکی 16 رقمی، که عضو شتاب می باشند میسر است. البته جهت سهولت در امر پرداخت، استفاده از کارتهای بانک ملی دارای رمز اینترنتی (رمز پویا) و کد CVV2 توصیه می­شودر.

پرداخت اینترنتی شهریه الزاماً به معنای ثبت نام در آن ترم نمی باشد و زبان آموزان باید در زمان تعیین شده برای ثبت روز و ساعت به سایت مراجعه نمایند .

توجه داشته باشید که درصورت پرداخت به هر یک از طرق ، شهریه مسترد نخواهد شد و زبان آموز در صـورت عدم ثبت نام در آن ترم ، در سیستم بستانکار می ماند و در ترم بعد می تواند از مبلغ بستانکاری خود برای ثبت نام استفاده نماید .

نام کاربری، کد زبان آموزی و رمز عبور زبان آموزان، کد ملی آنها می باشد ، اما زبان آموزانی که در ورود به سیستم با پیغام ” رمز عبور اشتباه می باشد ” مواجه می شوند ، پس از اطمینان از صحیح بودن زبان دستگاه( فارسی یا انگلیسی) می توانند گزینه فراموشی رمز را انتخاب نمایند تا رمز ایشان در سامانه نمایش داده شود.

زبان آموزان محترم حتی الامکان جهت جلوگیری از ایجاد مشکل در پیگیری مغایرت های پرداختی، جهت واریز شهریه به کافی نت مراجعه ننمایند.

ناوبری نوشته

نوشته پیشین

♨️ قابل توجه زبان آموزان و والدین گرامی♨️ ❌❌ کلاس های کانون زبان ایران استان البرز جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تعطیل می باشد❌❌ 🌐❇️ زبان آموزان عزیز می توانند با مراجعه به سایت کانون زبان و وارد شدن به پروفایل کاربری خود جلسات باقی مانده ترم جاری را به صورت ویدئو دانلود نمایند و در منزل آموزش ببینند.

 

ادامه خواندن ♨️ قابل توجه زبان آموزان و والدین گرامی♨️ ❌❌ کلاس های کانون زبان ایران استان البرز جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تعطیل می باشد❌❌ 🌐❇️ زبان آموزان عزیز می توانند با مراجعه به سایت کانون زبان و وارد شدن به پروفایل کاربری خود جلسات باقی مانده ترم جاری را به صورت ویدئو دانلود نمایند و در منزل آموزش ببینند.

اطلاعیه تعطیلی: بر اساس اطلاعیه وزارت بهداشت کلیه کلاسهای کانون زبان ایران از روز شنبه مورخ ۱۰ اسفند ماه به مدت سه روز تعطیل می باشد ‌. زبان آموزان گرامی بر اساس اطلاعیه های قبلی کلیه جلسات باقی مانده ترم زمستان ۹۸ را میتوانند به صورت فیلم های آموزشی در پنل کاربری خود دریافت نمایند .

📣 اطلاعیه مهم📣 با سلام و احترام؛ چنانچه می‌دانید بهترین راه پیشگیری از آسیب بیماری‌های واگیردار (همچون آنفولانزا، کرونا و …) توجه به بهداشت فردی و تقویت سیستم ایمنی بدن است. همچنین ویروس کرونا طبق اعلام سازمان بهداشت جهانی از آنفولانزا (که در سال جاری بسیاری از مردم دنیا را درگیر خود کرد) خطرناک‌تر نیست و آمار ابتلای به ویروس کرونا در کودکان و نوجوانان کمتر از 10 سال، صفر بوده و نوجوانان و جوانان زیر 40 سال، 2 در هزار می‌باشد؛ این موارد اندک نیز به دلیل بیماری‌های زمینه‌ای دیگری بوده که ابتلا به کرونا را خطر آفرین کرده است. با این اوصاف و علی رغم اینکه بر اساس اطلاعات منتشر شده سازمان بهداشت جهانی، کرونا جامعه زیر سن 40 سال را تهدید نمی‌کند؛ کانون زبان ایران در راستای احترام به خواست زبان‌آموزان و خانواده‌های ایشان و اقتضائات جو حاکم بر جامعه، تدابیر زیر را در نظر گرفته است: الف) گروه‌های انگلیسی الف. 1- غیبت زبان آموزان در جلسات اسفند ماه مجاز تلقی می‌شود و عدم شرکت این عزیزان در کلاس‌ها بلا اشکال است. الف. 2- فیلم آموزشی جلسات باقی‌مانده به صورت آموزش فشرده از مورخ 8 اسفند در سایت کانون زبان به آدرسili.ir وilireg.ir بارگذاری شده و امکان دانلود، مشاهده و بهره‌مندی از آن برای همه عزیزان زبان‌آموز فراهم است. الف. 3- لینک دوره‌های آموزش مجازی (LMS) در سایت ili.ir دایر می‌باشد و تمامی زبان‌آموزان گروه جوان و بزرگسال انگلیسی ترم جاری می‌توانند به صورت اختیاری با 70 درصد تخفیف از آموزش‌های آن به صورت برخط و غیرحضوری بهره ببرند. (به جز دوره‌های Advanced و High Intermediate) ب) گروه‌های غیر انگلیسی ب. 1- غیبت همه زبان‌آموزان در 4 جلسه اسفندماه مجاز تلقی می‌شود و عدم شرکت این عزیزان در کلاس‌ها بلا اشکال است. ب. 2- کلاس‌های غیر انگلیسی به صورت غیرحضوری از طریق گروه‌های واتساپی برای جلسات باقی‌مانده برگزار می‌شود. همچنین تأکید می‌شود که تمامی آزمون‌های آنلاین به صورت غیرحضوری طبق برنامه آموزشی ترم جاری از مورخ 16 اسفند برگزار می‌شود      سلامتی و آرامش خانواده بزرگ کانون زبان آرزوی همیشگی ماست.                کانون زبان ایران