زبان آموزان عزیز حتما جهت ثبت زمان کلاسهای خود طبق زمان بندی ذیل به سایت کانون زبان ایران(www.ilireg.ir) قسمت ثبت نام اینترنتی مراجعه نمایند


 زبان آموزان عزیز در صورتیکه طبق زمان بندی حفظ روز و ساعت به سایت مراجعه و با پیغام حفظ روز و ساعت از طرف مرکز اموزشی برای شما باز نشده است مواجه شدید در زمان تغییر روز و ساعت وارد سایت شوید

 

پرداخت اینترنتی شهریه

بسمه تعالی

پرداخت شهریه(مبلغ2500000ریال)ترم بهار98

با توجه به ترافیک بالای سایت در زمان ثبت نام تغییر روز و ساعت توصیه میشود  حداقل 24 ساعت قبل از ثبت نام نسبت به پرداخت شهریه خود اقدام نمایید. بدین ترتیب 24 ساعت پس از واریز شهریه,امکان ثبت نام فعال می شود

 


برای پرداخت با کارتهای شتاب چند مورد ذیل باید توسط زبان آموزان رعایت شود تا مشکلی برایشان ایجاد نشود.

1زبان آموزان می توانند از ساعت 10 صبح روزجمعه مورخ02/01/98 تا روز سه شنبه  مورخ 20/01/98با مراجعه به سایت   www. ilireg.ir در زمان مقرر جهت پرداخت اینترنتی شهریه خود اقدام نمایند.

2- پرداخت اینترنتی شهریه فقط توسط درگاه ایمن بانک ملی ایران انجام می پذیرد.

3-  پرداخت اینترنتی برای تمام کارت های بانکی 16 رقمی، که عضو شتاب می باشند میسر است.

4-  پرداخت اینترنتی شهریه الزاماً به معنای ثبت نام در آن ترم نمی باشد و زبان آموزان باید در زمان تعیین شده برای ثبت نام به سایت مراجعه نمایند .

5- زبان آموزان می بایست حتما رمز دوم )رمز اینترنتی( کارت شتاب خود را از دستگاه های عابر بانک دریافت نمایند

6- زبان آموزان می بایست کد  CVV2  و تاریخ انقضاء کارت خود را از بانک دریافت نمایند.کد CVV2  یک عدد سه یا چهار رقمی است  ممکن است پشت یا روی کارت درج گردیده باشد.

7-  درصورت کاهش مبلغ از حساب زبان آموز و بستانکار نشدن ایشان در برنامه ثبت نام ، باید ریز تراکنش حساب زبان آموز تهیه گردد و در صورتیکه مبلغ شهریه تا ساعت 24 آن روز به حساب ایشان مسترد نشده بود آنرا به مرکز آموزشی خود تحویل نمایید.

8- توجه داشته باشید که درصورت پرداخت به هر یک از طرق گفته شده در بالا به زبان آموزان شهریه مسترد نخواهد شد .    و زبان آموز درصورت عدم ثبت نام درآن ترم,در سیستم بستانکار می ماند و درترم بعد می توانداز مبلغ بستانکاری خودبرای ثبت نام استفاده نماید.

9- رمز عبور زبان آموزان کد ملی آنها می باشد و زبان آموزانی که در ورود به سیستم با پیغام ” رمز عبور اشتباه می باشد “مواجه می شوند ، می توانند ازطریق لینک مشخص شده رمزعبور خود را مشاهده نمایند.

10-  زبان آموزان توجه داشته باشند که کارت های قدیمی بانک سپه مجاز نمی باشد ، زیرا شماره کارت می بایست 16 رقمی باشدکه کارتهای قدیمی بانک سپه 13 رقمی می باشد                 11– زبان آموزانی که برای ترم بهار98 قصد انتقال به شعبه دیگری را دارند از پرداخت شهریه در مرکز فردیس خودداری نموده و شهریه خود را در شعبه مقصد مورد نظر پرداخت نمایند.

12-زبان آموزان محترم حتی الامکان جهت جلوگیری از ایجاد مشکل در پیگیری مغایرت های پرداختی ,جهت واریز شهریه به کافی نت مراجعه ننمایند

راهنمای پرداخت اینترنتی شهریه و زمان بندی ثبت نام پاییز 97

  مرحله اول . پرداخت شهریه از ساعت 10 صبح روز  یکشنبه مورخ (97/06/04)  لغــــــایت ساعت 16 روزیکشنبه  مـــورخ 97/06/18   میباشد .

 

مرحله دوم: مراجعه به سایت پس  از امتحان فاینال ، طبق جدول زمان بندی جهت انتخاب کلاس  و تکمیل مراحل ثبت نام

مرحله سوم: گرفتن  پرینت کارت کلاسی ترم پاییز 97  (درصورت نداشتن چاپگر صفحه کــــارت کلاسی را در کامپیوتر ذخیـــــــره و اطلاعات مربوط به کلاس و روز شروع کلاس را به همراه داشته باشید.

« لطفاً جهت پرداخت شهریه تـــــــرم پاییز 97 به نکات زیر توجه فرمایید»:

 

زمان مراجعه به سایت جهت پرداخت شهریه به صورت اینترنتی : از ساعت 10 صبح روز  یکشنبه مورخ (97/06/04)     لغایت ساعت 16 روزیکشنبه  مورخ 97/06/18   میباشد .

آدرس سایت پرداخت شهریه: www.ilireg.ir

 

مرحله اول:  از طریق لینک زبان آموزان- پرداخت اینترنتی شهریه – استان البرز  وارد سایت شوید.

مرحله دوم: با استفاده از شماره زبان آموزی و رمز عبور(کد ملّی) و از طریق رمز دوم کارت بانکی عضو شتاب شهریه را پرداخت نمایید.    ( رمز عبور زبان آموز کد ملی آنها می باشد ، اما زبان آموزانی که در ورود به سیستم با پیغام ” رمز عبور اشتباه می باشد” مواجه می شوند ، می توانند از طریق لینک مشخص شده رمز عبور خود را مشاهده نمایند. )

 

پرداخت اینترنتی شهریه ثبت نام ، به معنای ثبت نام در آن ترم نمی باشد و زبان آموزان باید بعدازامتحان فاینال طبق جدول زمان بندی ثبت نام برای انتخاب روز و ساعت ، دوباره به سایت مراجعه فرمایند  و مراحل ثبت نام را تکمیل نمایند.

برای پرداخت شهریه به ( شماره16 رقمی درج شده بر روی کارت بانکی)  ، ( رمز دوم کارت که از طریق مراجعه به عابر بانک قابل تعریف می باشد) ، ( CVV2 کارت عدد 3 یا 4 رقمی پشت یا روی کارت بانکی) ، (  تاریخ انقضا  درج شده بر روی کارت بانکی) نیاز است .

مبلغ شهریه 2/100/000  ریال می باشد وبه هیچ عنوان قابل برگشت نمی باشد.

پرداخت شهریه فقط بصورت اینترنتی و توسط درگاه ایمن بانک ملی ایران انجام می پذیرد

لازم به تأکید است که پرداخت شهریه زبان آموزان از ترم تابستان 91طبق دستور اداره مرکزی فقط به صورت اینترنتی قابل قبول بوده واز واریز وجه به صورت فیش بانکی ، ساتنا وکارت به کارت خودداری فرمایید در ضمن شهریه پرداختی به هیچ عنوان قابل برگشت نیست.

 

زبان آموزانی که در زمان تعیین شده نسبت به پرداخت شهریه اقدام ننمایند ، امکان ثبت نام حفظ روز و ساعت را از دست خواهند داد و می بایست در زمان ثبت نام تغییر روز و ساعت جهت ثبت نام به سایت مراجعه نمایند .

شیوه نامه ی خرید اینترنتی محصولات آموزشی کانون زبان ایران

 

قابل توجه اولیاءگرامی؛

 

مرکزآمـوزشی فردیس به اطلاع کلیه عزیزان می رساند از ترم بهار 97خـرید محصولات آموزشی به صورت اینتـرنتی می باشد بــدین منظور می بایست پـس ازآزمون فاینال ومشاهده ی نمره قبولی واطمینان ازقبولی فرزند خود اقدام به خرید کتاب نمایید.مراحل خرید به شرح ذیل می باشد:

 

1)مراجعه به سایت به آدرس www.ilireg.ir

2)انتخاب لینک خرید کتاب در ستون زبان آموزان

3)پذیرش شرایط وقوانین

4)انتخاب استان (البرز)

5)وارد نمودن اطلاعات زبان آموز ؛نام کاربری (شماره زبان آموزی )رمزعبور(کدملی)

6)انتخاب عبارت پرداخت ازطریق درگاه بانک ملی

7)انتخاب گزینه ی خرید کتاب

8)دراین مرحله به منظور تهیه کتب اصـلی درسی ،گزینه ی آموزشی راانتخاب نمایید وبرای تـهیه کتب کمک آموزشی ومکمـل ،گزینه ی کمـک آموزشی را انتخـاب نمـایید.   توجـه:  درصورت قبولی درفایـنال کتاب نمـایش داده شده کتـاب تـرم بعـدی  (پاییز97) میباشد ودرصورت مردودی کتاب ترم فـعلی(تابستان 97) را نمـایـش میدهد.

9)پس ازانتخاب محصول (آموزشی یا کمک آموزشی )،قیمت وعنوان محـصول نمـایش داده شده وپس ازتأیید ،گزینه پرداخت اینتـرنتی را انتخاب نموده به صفحه پرداخـت وارد شوید .

10)پس از وارد نمـودن اطلاعات کارت بانکی وموفق بودن پرداخت ،کدسفارش را دریافت نماییدودرروز شروع کلاس 30دقیقه قبل از شروع کلاس به محل توزیع محصولات مراجـعه نموده و محصول مورد نظر رادریافت نمایید.

نکته مهم :زبان آموزانی که سطوح زیر را درترم تابستان 97گذرانیده اند وآزمون فاینال را  قبول شده اند نیاز به تهیه کتاب ندارند.این سطوح عبارتنداز:

Run1 –Run3 -Race1-Race3 -Reach1-Reach3

آشنایی با بخش انگلیسی کودکان

کانون زبان ایران شعبه فردیس در گروه سنی کودکان(7 تا 10 سال) ثبت نام می نمایید

-حداقل سن,پایان مقطع اول ابتدایی و حداکثر, پیش از پایان چهارم ابتدایی

در هنگام مراجعه به همراه داشتن شناسنامه الزامی می باشد.

-مهلت ثبت نام برای ترم تابستان تا تاریخ 4 تیر ماه 97 می باشد.