اطلاعیه مهم

قابل توجه زبان آموزان و والدین محترم
به اطلاع می رساند کلاس های ترم تابستان 99 از ششم مرداد ماه آغاز و تا 26 ام شهریور ماه ادامه دارد.
کلاسها به صورت 3 روز در هفته،
زوج ( شنبه- دوشنبه- چهارشنبه)
و یا فرد (یکشنبه – سه شنبه – پنجشنبه ) برگزار خواهد شد.
هر جلسه کلاس 90 دقیقه می باشد.
اطلاعیه های تکمیلی را از همین سایت پیگیر باشید.

اطلاعیه ویژه بخش بزرگسالان

نکات مهم در هنگام کار با نرم افزار ادوبی کانکت : 

– زبان آموزان دقت نمایید هنگام ورود به سایت حتما میکروفون و اسپیکر خود را تست نمایید.

– در ادوب کانکت بعد از زدن گزینه raise hand مدرس درخواست شما را قبول کرده و علامت میکروفون ظاهر خواهد شد. روی میکروفون زده و گزینه connect my microphone کلیک شود و کنار این گزینه تنظیم ولوم بر روی حداکثر نباشد و ترجیحا نصف باشد نه بیشتر تا اکو نشود.
درصورت پارجا بودن مشکل یکبار مجدد لاگ اوت و لاگین نمایید.

– از هندزفری یا هدفون میکروفون دار استفاده شود.

– از چند دستگاه وارد کلاس نشوید.

– زبان آموزان تا زمانی که نیاز به صحبت کردن ندارند میکروفون خود را mute نموده و زمانی که نیاز شد فعال نمایند.

– گاهی مشکل عدم ارسال صدا ،به علت وجود مشکل سخت افزاری در دستگاه می باشد، و یا اینکه اجازه ی دسترسی به میکروفون در مرورگر دستگاه داده نشده است که در صورت بروز اشکال از قسمت تنظیمات مرورگر، بخش مجوز دسترسی میکروفون را، بررسی نمایید.

– زبان آموزان در صورتی که از سیستم خانگی یا لپ تاپ استفاده می نمایید، بعد از اتصال هندزفری به دستگاه باید از بخش control panel میکروفون دستگاه را از حالت پیشفرض خارج نموده و میکروفون جدید را انتخاب نمایید.

– برای ورود به کلاس vpn و آنتی ویروس خود را غیر فعال نمایید.

– در صورت مشکلات نمایش ندادن لینک کلاس یا عدم پیغام رجیستر کردن اطلاعات و سفید شدن صفحه مرورگر از قسمت history مرورگر clear data انجام دهید.

و در صورت داشتن مشکلات فوق در ادوب کانکت یکبار نرم افزار فوق پاک و مجدد اخرین نسخه از سایت eili.ir نصب شود.

نحوه ارائه تکلیف به مدرس ویژه بخش نوجوانان

زبان آموزان محترم بخش نوجوانان می توانند با ورود به سامانه آنلاین خود تکالیف خود را بارگزاری نمایند.

نحوه بارگزاری فایل به صورت تصویری در سامانه آنلاین موجود می باشد. لطفا ویدیو مربوطه را مشاهده نمایید و هنگام درخواست مدرس تکالیف خود را قبل از شروع جلسه بعدی بارگزاری نمایید.

مشاهده ویدیو آموزشی : بعد از ورود به سامانه آنلاین در قسمت راهنمای کلاس آنلاین، ویدیو بارگزاری تکلیف زبان آموزان را مشاهده نمایید.

نحوه بارگزاری تکلیف مطابق تصاویر زیر صورت پذیرد: 

کرونا حریف رسالت آموزشی کانون زبان ایران نشد

کرونا حریف رسالت آموزشی کانون زبان ایران نشد
بهمن ماه سال گذشته بود که ویروس منحوس کرونا با گسترش در جهان، میهمان ناخوانده کشورمان شد؛ با شیوع این ویروس در ایران و تعطیلی ناخواسته‌ای که به واسطه آن رقم خورد بسیاری از سازمان‌ها و ارگان‌ها به ویژه موسسات آموزشی به دنبال راهکاری برای مواجهه با این موضوع بودند.

شیوع کرونا، آموزش را در کانون زبان نیز تحت تاثیر قرار داد اما از آن جایی که تصمیم گیرندگان کانون از مدت‌ها قبل به اهمیت آموزش آنلاین پی برده و از ترم زمستان سال 97 اقدام به برگزاری آزمون‌های پایان ترم به صورت آنلاین در برخی از سطوح کرده بودند، مواجهه با این موضوع در این مجموعه چندان دشوار به نظر نمی‌رسید.

ادامه خواندن کرونا حریف رسالت آموزشی کانون زبان ایران نشد

پادکست های آموزشی

با سلام و آرزوی سلامتی برای زبان آموزان عزیز، به اطلاع می رساند زبان آموزانی که به هر دلیلی موفق به شرکت در کلاس خود نشده اند و غیبت نموده اند می توانند با مراجعه به پنل زبان آموزی خود در آدرس ilireg.ir وارد شده و طبق تصاویر زیر از قسمت پادکست های آموزشی جلسات آموزشی مورد نیاز خود را دانلود و استفاده نمایند.

اطلاعیه مهم در خصوص کلاس های آنلاین کانون زبان ایران

اطلاعیه مهم در خصوص کلاس های آنلاین کانون زبان ایران
زبان آموزان عزیز کانون زبان ایران

همانطور که می دانید کانون زبان ایران به اجبار شرایط حاکم بر کشور در شیوع ویروس کرونا، با اهدافی چون حفظ پیوستگی یادگیری زبان، راه‌اندازی ساز و کار برگزاری کلاس‌های آنلاین را در دستور کار قرار داد.

انجام چنین پروژه‌ای در این مقیاس با توجه به زمان نسبتاً کوتاه برای برنامه ریزی، اجرا و دریافت بازخوردهای اصلاحی بسیار دشوار بود. در حالی که تیم های پر تعداد و سخت کوش فنی سامانه و پشتیبانی، شبانه روز در حال تلاشند تا دستاورد نوینی را برای نام پرافتخار کانون زبان رقم بزنند، زیرساختهای فناورانه کشور مانع موفقیت صد در صدی شده است. البته در چند روز اخیر، بسیاری از مشکلات عمده استخراج، تحلیل و رفع شده‌اند و این روند انشاء الله تا رفع کامل نواقص ادامه خواهد داشت.
با این حال، نظر به اینکه پیش تر هم حضور در این ترم، در نظر خواهی به انتخاب گذاشته شده بود، بار دیگر این فرصت در اختیار زبان آموزان بزرگواری که ابراز نارضایتی می نمایند خواهد بود تا در صورت صلاحدید انصراف خود را از کلاس‌های ترم بهار اعلام دارند و از مرخصی ترمی استفاده کنند.
لذا از ساعت ۱۰ صبح روز شنبه ۱۰ خرداد تا ساعت ۱۹ روز دوشنبه ۱۲خرداد، تمامی زبان آموزان عزیز فرصت اعلام درخواست انصراف از ترم بهار را از طریق سامانه ثبت نام خواهند داشت تا اگر به هر دلیل ادامه ترم را مفید نمی‌دانند، از مرخصی استفاده فرمایند.طبعاً کلاسهایی که از حد نصاب خارج می‌شوند نیز برای ترم بهار کنسل می شوند.
لازم به ذکر است که امکان ثبت نام جدید وجود ندارد و البته کانون زبان امید واثق دارد که کلاسهای هفته‌های بعد با کیفیت بهتر و کارآمدتر برگزار شود.

امید آنکه کانون زبان در کنار سایر تلاشگران کشور عزیزمان هر روز با پیشرفت و توسعه، زمینه ساز موفقیتهای شما عزیزان را فراهم آورد. 

سامانه آموزش آنلاین

زبان آموزان عزیزی که ثبت نام نموده اند طبق روز و ساعت ثبت نامی به سامانه e-ili.ir مراجعه نموده و سپس طبق روال شماره زبان آموزی را به عنوان نام کاربری و کدملی را به عنوان رمز عبور وارد نموده و وارد کلاس خود شوید.

دقت نمایید فقط راس ساعت کلاسی خود می توانید وارد سامانه شوید.

راهنمای ویدیویی نحوه ورود به سامانه 

راهنمای ویدیویی آشنایی با امکانات سامانه 

اطلاعیه

زبان آموزان گرامی،

جلساتی که این هفته به هر دلیلی برگزار نشدند در طول ترم، بصورت جبرانی برگزار خواهند شد.

اختلالات و مسائل سامانه‌ها برطرف شده و انشالله تا آخر این هفته به کیفیت مطلوب و پايداری بالا خواهند رسيد.

از هفته بعد کلاس‌ها طبق سیلابس به صورت جدی برگزار و تدریس خواهند شد .

از همراهی شما صمیمانه سپاسگزاریم…

راهنمای زبان آموزان بزرگسال

زبان آموزان عزیز بخش بزرگسالان و غیرانگلیسی جهت آشنایی با سامانه آموزش آنلاین و نرم افزار ادوبی کانکت حتما فایل های ویدیویی زیر را دانلود و مشاهده نمایید. 

آدرس سامانه آنلاین ویژه بزرگسالان : eili.ir

نحوه ورود به سایت

آشنایی با امکانات نرم افزار Adobe Connect

اطلاعیه مهم ویژه گروه بزرگسالان

ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما زبان آموزان عزیز، به اطلاع می رساند کلاس های آنلاین گروه بزرگسالان و غیرانگلیسی کانون زبان ایران از تاریخ 6 خرداد ماه بر روی بستر Adobe Connect برگزار خواهد شد، شایسته است زبان آموزان عزیز با مطالعه راهنمای پیوست برای شرکت در کلاس های آنلاین آمادگی لازم را کسب نمایند. 

کلاسهای گروه نوجوانان بر همان بستر قبلی برگزار خواهند شد و تغییری نیاز ندارد.

راهنمای زبان آموزان گروه بزرگسال برای اتصال به کلاسهای آنلاین