ثبت نام آزمونهای مدارک حرفه ای کانون زبان

اطلاعیۀ ثبت‌نام آزمون‌های JCE/SCE

مهلت ثبت نام در آزمون های JCE/SCE که قرار است ساعت 10 صبح روز جمعه 8 آذرماه برگزار شود تا تاریخ 20 آبان ماه تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران،برای ثبت نام در  این آزمون می توانید به آدرس http://www.ilireg.ir:8095/jce-sce/ مراجعه نمایید.

اطلاعیه آزمون ویژه جذب مدرس پاییز 98

کانون زبان ایران به عنوان قدیمی ترین، بزرگترین و معتبرترین موسسه آموزش زبان در ایران برای تکمیل کادر علمی خود در سراسر کشور، آزمون جذب مدرس را در بخش‌های انگلیسی (کودکان، نوجوانان، جوان و بزرگسالان) و بخش های غیر انگلیسی (فرانسه، عربی، اسپانیایی، آلمانی) برگزار می‌نماید.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، این آزمون برای همۀ گروه‌های آموزشی در روز جمعه 8 آذرماه ساعت 10 صبح برگزار می‌شود و داوطلبان در صورت موفقیت در آزمون کتبی، مصاحبه و دموی آزمایشی به عنوان مدرس کانون زبان ایران پذیرفته خواهند شد.

زمان ثبت‌نام در این آزمون از ساعت 8 صبح روز یکشنبه 19 آبان ماه در آدرس www.ilireg.ir آغاز می‌شود و تا ساعت 23 روز جمعه 1 آذرماه ادامه می‌یابد.

 

راهنمای شرکت در آزمون آنلاین تابستان 98

راهنمای شرکت در آزمون آنلاین تابستان 98زبان‌آموزان عزیز می‌توانند 2 بار در آزمون آنلاین ترم تابستان شرکت کنند که البته بار دوم اختیاری خواهد بود و بالاترین نمره برای این عزیزان منظور خواهد شد.

 آزمون از ساعت 6 صبح روز یکشنبه 17 شهریور ماه آغاز می‌شود و در ساعت 17 روز یکشنبه 24 شهریور ماه به پایان می‌رسد.

http://exam.ili.ir 

پرداخت اینترنتی شهریه ترم پاییز 98

زبان آموزان محترم، جهت پرداخت اینترنتی شهریه به موارد زیر توجه فرمایید: 

۱٫ زبان آموزان در صورت مطمئن بودن از ثبت نام در ترم پایییز 98 در دو مرحله می بایست به آدرس www.ilireg.ir مراجعه نمایند :

الف) پرداخت اینترنتی شهریه:

ازساعت ۱۰ صبح  سه شنبه مورخ 98/06/12 الی 10 صبح دوشنبه 98/06/25

  • توجه:پرداخت از طریق اینترنت به منزله ثبت نام قطعی کلاس نمی باشد.
  • جهت مشاهده نحوه پرداخت اینترنتی شهریه ادامه خواندن را کلیک نمایید.

ب) ثبت نام اینترنتی:

۱٫زبان آموزان باید بعد از امتحان پایان ترم طبق تاریخهای اعلام شده به سایت مراجعه و ثبت نام قطعی (تعیین روز و ساعت کلاس) را انجام دهند.

۲٫کسانی که می خواهند با یک کارت شتاب برای دو نفرثبت نام نمایند، بعد از اتمام ثبت نام نفر اول، باید تمام صفحات مرورگر را بسته و برای ثبت نام نفر دوم مجدداً اقدام نمایند. توجه گردد برای پرداخت با کارت شتاب می بایست مبلغ ۱۰۰/۰۰۰ ریال بیشتر از هزینه ثبت نام در کارت موجود باشد.

۳٫درصورت پرداخت شهریه و عدم ثبت نام، مبلغ شهریه برگشت داده نمی شود و برای ثبت نام ترم بعدی همان زبان آموز منظور می گردد.

۴٫زبان آموزان قبل از ثبت نام قطعی و انتخاب کلاس با مدارس، دانشگاهها و برنامه های متفرقه خود هماهنگی لازم را به عمل آورند که بعد از ثبت نام قطعی تغییر کلاس امکان پذیر نمی باشد.

۵٫زبان آموزان انتقالی از نوجوانان به بزرگسالان می بایست شهریه خود را به صورت اینترنتی پرداخت و در تاریخ تغییر روز و ساعت به سایت مراجعه و ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

(۱) در ابتدا پس از تایپ آدرس www.ilireg.ir در مرورگر صفحه زیر مشاهده می گردد.

(۲) در ستون زبان آموزان برروی “پرداخت اینترنتی شهریه” کلیک کنید.(۳) سپس”پذیرش شرایط و ضوابط فوق …”،کلیک نمایید.(۴) سپس روی استان یزد کلیک نمایید.

(۵) در این صفحه شماره زبان آموزی و رمز عبور را وارد نموده و بر روی دکمه”ورود”کلیک نمایید.

توجه: نام کاربری:شماره زبان آموزی ۱۰رقمی و رمز عبور:کد ملی زبان آموز می باشد.

(۶) پس از ورود به صفحه مشخصات فردی خویش را مشاهده می نمایید.

توجه)- در این صفحه حتماً به نام و نام خانوادگی درج شده در صفحه توجه نمایید و در صورت مغایرت ادامه کار را متوقف نمایید.
(۷) پس از بررسی و تأیید موارد فوق بر روی”پرداخت اینترنتی ” کلیک نمایید .(8) سپس بر روی پرداخت شهریه کلیک نمایید. (9) پس از اطمینان از صحت اطلاعات و شهریه بر روی “پرداخت اینترنتی” کلیک نمایید.– به مبلغ پرداختی درج شده توجه نمایید. در صورت مغایرت با شهریه مراتب را سریعاً به مرکز آموزشی اطلاع دهید تا در ایام ثبت نام مشکلی بابت بدهکاری به جهت واریز کمتراز مبلغ شهریه برای زبان آموز ایجاد نشود.

مبلغ شهریه در ترم پاییز 98 برای انگلیسی و فرانسه  2500000ریال و عربی 2000000 ریال  می باشد.

(10) پس از مشاهده صفحه ذیل اطلاعات کارت خود را وارد نمایید. و بر روی دکمه “پرداخت”کلیک نمایید.

(۱۱) درصورت موفقیت آمیز بودن پرداخت اینترنتی پیغام ” تراکنش با موفقیت انجام شد”در صفحه ظاهر می گردد. همچنین در این صفحه مشخصات پرداخت نیز نمایش داده می شود که می بایست این اطلاعات را نزد خود نگهداری نمایید.

دقت نمایید پرداخت اینترنتی به منزله ثبت نام قطعی نمی باشد و شهریه فقط پرداخت شده است. و می بایست جهت تعیین روز و ساعت کلاسی بعد از امتحان فاینال طبق برنامه زمانبندی که اعلام خواهد شد، روز و ساعت کلاسی خود را انتخاب و کارت کلاسی خود راپرینت نمایید.

کانون زبان ایران برگزار می‌نماید: “کارگاه جامع رایتینگ آیلتس” (Comprehensive Workshop on IELTS Writing

کانون زبان ایران برگزار می‌نماید:</br>"کارگاه جامع رایتینگ آیلتس" (Comprehensive Workshop on IELTS Writing)
به همت بخش آموزش‌های ویژۀ کانون زبان ایران “کارگاه جامع رایتینگ آیلتس” (Comprehensive Workshop on IELTS Writing)در تاریخ‌های 28 و 29 شهریورماه و 4و 5 مهرماه در ساختمان ادارۀ مرکزی این مجموعه برگزار می‌گردد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، مخاطبان این دوره که در 16 ساعت آموزشی (4 جلسه) برگزار می‌گردد، تمامی زبان‌آموزان و متقاضیان آزمون آیلتس از سطح Intermediate  به بالا هستند.

بنابراین گزارش، کارگاه جامع رایتینگ آیلتس در روزهای پنج شنبه و جمعه برگزار می‌شود و هزینۀ شرکت در آن مبلغ 2/890/000 ریال است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این دوره و ثبت‌نام می‌توانند با شماره تلفن 88321236 تماس حاصل نمایند.

گفتنی است، محل برگزاری این کارگاه در ساختمان ادارۀ مرکزی در خیابان شهید مطهری، خیابان فجر، نبش خیابان غفاری، پلاک 33 است.