اطلاعیه ثبت نام اینترنتی جذب مدرس-زمستان97

ثبت‌نام اینترنتی جذب مدرس کانون زبان ایران
کانون زبان ایران در نظر دارد آزمون جذب مدرس را در بخش‌های انگلیسی (کودکان، نوجوانان و بزرگسالان)، فرانسه، عربی، اسپانیایی، آلمانی و روسی برگزار نماید.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، این آزمون در روز جمعه 10 اسفند ماه برگزار می شود و داوطلبان در صورت موفقیت در آزمون کتبی، مصاحبه و پس از گذراندن دوره آموزشی پذیرفته خواهند شد.

زمان ثبت‌نام در این آزمون از روز پنجشنبه 18 بهمن ماه در آدرس www.ilireg.ir آغاز می‌شود و تا پایان وقت اداری روز سه‌شنبه 30 بهمن ماه ادامه می‌یابد.

علاقه‌مندان به شرکت در این آزمون می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به پوشه ها‌ی پیوست مراجعه نمایند.

اطلاعیه آزمون جذب مدرس زمستان 1397

جدول مراکز آزمون جذب مدرس زمستان1397

جلسه ملاقات با والدین-زمستان97

کلاس های شنبه چهارشنبه :
شنبه 06 بهمن97

کلاس های یکشنبه سه شنبه :
یکشنبه 07 بهمن97

کلاس های دوشنبه پنجشنبه :
دوشنبه 08 بهمن97

توصیه های مهم :

*  انتظار می رود تمامی اولیاء محترم و مسئول در این جلسه شرکت کنند . چرا که تجربه نشان داده است انگیزه و پیشرفت تحصیلی زبان آموزانی که اولیاء شان دراین جلسه شرکت نموده اند به نحو قابل توجهی افزایش پیدا کرده است.
*امید است با حضور به موقع و فعالانه خود در این جلسه ، ضمن تکریم تلاش های مدرس کلاس و استفاده از فرصت ایجاد شده برای کسب آگاهی از وضعیت درسی و انضباطی فرزندتان ، هماهنگی لازم را با مدرس فرزندتان در ادامه ترم داشته باشید !

* از آوردن زبان آموز و یا کودک دیگر در این جلسه ، جدا خودداری نمایید ، زیرا نمی توانید استفاده لازم را از توضیحات مدرس کلاس ببرید!

* در این جلسه ، علاوه بر توزیع کارنامه 10 جلسه اول ترم زمستان 97 و ارائه توضیحات مدرس کلاس ، به تمامی سئوالات شما در زمینه مسائل آموزشی زبان آموز  پاسخ داده خواهد شد .
* لطفا از تاخیر و تعجیل خودداری نمایید .

*در صورت عدم حضور والدین ، متاسفانه یک غیبت برای زبان آموز محسوب و مسئولیت آگاهی و پیگیری مطالب ارائه شده در جلسه بر عهده اولیاء غایب خواهد بود!