شرکت زبان آموزان و مدرسان کانون زبان در 22امین جشنواره بین المللی قصه گویی

مدرسان محترم و زبان آموزان گرامی می توانند در بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی در بخش ویژه کانون زبان ایران شرکت نمایند.

فیلم قصه گویی خود را حداکثر در 90 ثانیه به یکی از زبان های انگلیسی، فرانسه و یا عربی تهیه و سپس به آدرس www.kanoonfest.ir مراجعه و پس از ثبت نام فیلم خود را آپلود نمایید.

لازم است ترجمه ای از قصه خود را به فارسی به صورت فایل متنی نیز آپلود نمایید.

سایر شرایط و رده سنی متقاضیان شرکت کننده :

«سامانۀ جامع»، پنجرۀ واحد خدمات کانون زبان ایران

«سامانۀ جامع»، پنجرۀ واحد خدمات کانون زبان ایران
سامانۀ جامع کانون زبان ایران، برنامه‌ای تحت وب است که چندی پیش راه اندازی شده و بسیاری از خدمات ارائه شده در این مجموعۀ آموزشی را در اختیار مخاطبان قرار داده است.

معاونت پژوهشی کانون زبان ایران در خصوص این سامانه عنوان کرد: از آن جا که سازمان‌های بزرگ معمولا  قصد  دارند  خدمات  و  عملیات  سازمانی را سریع، راحت و به بهترین شکل ممکن انجام و دراختیار ذینفعان خود قرار دهند، کانون زبان ایران نیز سامانۀ جامع خود را به عنوان یک مجموعۀ جامع ویکپارچه از کلیۀ خدمات، داده‌ها و اطلاعات مرتبط با  زبان‌ آموزان  و  مدرسان  کانون زبان ایران  در سراسرکشور به  منظور  کمک  به  تصمیم‌گیری،  برنامه‌ریزی و انجام امور جاری ایشان راه ­اندازی نموده است.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، وی در خصوص اهداف راه‌اندازی این سامانه گفت: از مهمترین اهداف راه‌اندازی این سامانه می‌توان به یکپارچه سازی و ایجاد پنجرۀ واحد خدمات کانون زبان ایران، سهولت دسترسی به تمامی خدمات کانون زبان ایران در یک پلتفرم، ایجاد دسترسی‌های معتبر در یک سامانه مرجع، مکانیزه نمودن برخی از خدمات که پیش تر سنتی بودند، ارتقای کیفیت مدیریت خدمات و امکان ارسال پیام و اطلاع‌رسانی به هنگام اشاره کرد.

ایشان افزود: این سامانه در 12 بخش طراحی شده است که شامل محصولات آموزشی، آزمون‌ها ی آنلاین، ثبت نام اینترنتی،  آموزش مجازی، کارکنان و مدرسین، سامانۀ ایاب و ذهاب زبان‌آموزان (ایلیکار)، بازی و سرگرمی، انتقادات و پیشنهادات، سامانۀ اطلاع رسانی کانون زبان (سایت)، کانون تاک (Kanoon Talk)، فرایدی فیلم (Friday Films) و  اپلیکیشن کمک آموزشی می‌باشد.

وی خاطر نشان کرد: به استثنای کانون تاک و اپلیکیشن کمک آموزشی،  تمامی بخش‌های این سامانه فعال می باشند و این دو قسمت نیز در مدت زمان کوتاهی آمادۀ ارائۀ خدمات خواهند بود.

گفتنی است، برای استفاده از خدمات این سامانه می‌توانید به آدرس  APP.ILI.IR مراجعه نمایید.

ثبت نام اینترنتی آزمون جذب مدرس

کانون زبان ایران در نظر دارد آزمون جذب مدرس را در بخش‌های انگلیسی (کودکان و نوجوانان) و بخش های غیر انگلیسی (فرانسه، عربی) برگزار نماید.
  • جدول اعلام نیاز مدرس در مراکز استان یزد
نام مرکز کودکان نوجوانان فرانسه
خواهر برادر خواهر برادر برادر خواهر
زارچ      

*

   
یزد

*

 

 

*

*

 
این آزمون در روز جمعه 1 شهریورماه برگزار می‌شود و داوطلبان در صورت موفقیت در آزمون کتبی، مصاحبه و پس از گذراندن دورۀ آموزشی به عنوان مدرس کانون زبان ایران پذیرفته خواهند شد.

زمان ثبت‌نام در این آزمون  از ساعت 10 صبح روز سه‌شنبه 25 تیرماه در آدرس  www.ilireg.ir آغاز می‌شود و تا پایان وقت اداری یکشنبه 20 مرداد ماه  ادامه می‌یابد.

علاقه‌مندان به شرکت در این آزمون می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به پوشه ها‌ی پیوست مراجعه نمایند.

اطلاعیه آزمون جذب مدرس تابستان 1398

جدول مراکز آزمون جذب مدرس تابستان 1398

نسخه الکترونیکی دروس ابتدایی کتب

والدین گرامی می‌توانید نسخۀ الکترونیکی دروس ابتدایی سطح مربوط به فرزند خود را از نشانی  زیر بارگیری و تا زمان دریافت کتاب از آن استفاده نمایند.

مقطع کودکان
http://ili.ir/books_samples/children

اطلاعیه

در رابطه با مشکلات سیستمی و اینترنتی که طی یکی دو روز گذشته در رابطه با واریز شهریه و انتخاب روز و ساعت کلاس زبان آموزان عزیز بوجود آمده ، لازم است از تک تک اولیا گرامی صمیمانه عذرخواهی کنیم .

خوشبختانه ظرفیت ثبت نام برای تمامی زبان آموزان عزیز وجود دارد و جای نگرانی نیست !
  و در نهایت همه ثبت نام خواهند شد .

از صبور ی و بردباری شمامتشکریم