یکم مهرماه، آغاز ثبت نام‌اینترنتی ترم پاییز ۱۴۰۰ کانون زبان ایران

یکم مهرماه، آغاز ثبت نام‌اینترنتی ترم پاییز ۱۴۰۰ کانون زبان ایران

ثبت‌نام اینترنتی ترم پاییز ۱۴۰۰ کانون زبان ایران از روز پنجشنبه یکم مهرماه در آدرس www.ili.ir آغاز می‌شود و تا روز یکشنبه ۱۱ مهرماه ادامه خواهد یافت.
پرداخت اینترنتی شهریۀ ترم پاییز نیز از ۱۰ شهریور ماه آغاز شده است.
بر همین اساس زبان‌آموزان جدیدالورود و علاقه‌‌مندان به فراگیری زبان‌های انگلیسی، عربی، فرانسه، آلمانی، اسپانیایی، روسی، چینی و ایتالیایی می‌توانند با مراجعه به مرکز آموزشی، فرآیند پیش ثبت‌نام خود را تکمیل می نمایند.
گفتنی است، ترم پاییز ۱۴۰۰ این مجموعۀ آموزشی قرار است به صورت آنلاین از تاریخ ۱۷ مهرماه آغاز شود.

۲۷ و ۲۸ شهریور ماه، آزمون آنلاین Advanced ۳ برگزار می‌شود

۲۷ و ۲۸ شهریور ماه، آزمون آنلاین Advanced ۳ برگزار می‌شود

آزمون آنلاین سطح‌Advanced به صورت هم زمان در دو نوبت، در روزهای شنبه ۲۷ و یکشنبه ۲۸ شهریورماه از ساعت ۱۷ تا ۱۹ برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، در این آزمون امکان بازگشت به سوالات صفحات پیشین وجود ندارد و راس ساعت ۱۹ دسترسی به آزمون آنلاین متوقف خواهد شد.
همچنین با توجه به احتمال قطعی برق و رعایت اصل تکریم ارباب رجوع، در ترم تابستان ۱۴۰۰، در صورت قطعی برق در روز نخست و عدم اتمام آزمون، زبان‌آموزان می‌توانند به دو روش عمل نمایند.
در روش اول در صورت قطع ارتباط حین آزمون (قطعی ناگهانی برق – قطعی اینترنت – بسته شدن مرورگر و …) در زمان باقی مانده از آزمون زبان‌آموزان می‌توانند از طریق ابزارهای دیگر (موبایل – تبلت و …) وارد صفحه آزمون شده و آزمون خود را به اتمام رسانند. (با توجه به قطعی برق حتما قبل از شروع آزمون از شارژ بودن موبایل یا تبلت و داشتن بسته اینترنت همراه  اطمینان حاصل نمایید).
در روش دوم زبان‌آموزان می‌توانند در نوبت دوم (روز بعد) مجددا در آزمون شرکت کنند.
در این جا می‌توانید راهنمای شرکت در آزمون آنلاین Advanced ۳ را مطالعه نمایید.

۲۳ شهریورماه، آغاز آزمون آنلاین تمامی سطوح به جز Advanced ۳

۲۳ شهریورماه، آغاز آزمون آنلاین تمامی سطوح به جز Advanced ۳

 آزمون آنلاین تمامی سطوح به جز Advanced ۳ از ساعت ۶ صبح روز سه‌شنبه ۲۳ شهریور ماه آغاز می‌شود و تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۲۷ شهریورماه ادامه می‌یابد.

 

این آزمون آنلاین شامل واژگان، گرامر و درک مطلب است و فاقد بخش شنیداری (Listening  ) خواهد بود.
در این آزمون برای هر زبان‌آموز ۲ بار فرصت شرکت فراهم است (دفعه دوم اختیاری است) که بالاترین نمره کسب شده منظور خواهد شد.
 لازم به ذکر است، برای هر زبان‌آموز تحت هر شرایطی، تنها دوبار فرصت شرکت در آزمون وجود دارد و این موضوع به دلیل شرایط خاص همچون قطعی برق، اینترنت و ..  لحاظ شده است. درصورت بروز هرگونه خطای فنی و عدم امکان ادامه آزمون، زبان‌آموزان می‌توانند از فرصت دوم خود استفاده نمایند، لذا لازم است زبان‌آموزان از عملکرد صحیح سیستم‌های خود قبل از شروع آزمون اطمینان حاصل نمایند.
در این‌جا می‌توانید راهنمای شرکت در آزمون آنلاین (تمامی سطوح به جز Advanced ۳) را مشاهده نمایید.

ارزیابی مدرس از دیدگاه زبان آموزان

 

https://b2n.ir/r64665
*ارزیابی مدرسین از دیدگاه زبان آموزان*
این لینک برای ارزیابی مدرسین از دیدگاه زبان آموزان استان یزد طراحی شده است.
بدیهی است نظر بسیاری از زبان آموزان در راستای بهتر شدن امر آموزش می توانند ما را راهنمائی نمایند.

آغاز پرداخت اینترنتی شهریه ترم پاییز از ۱۰ شهریور ماه

آغاز پرداخت اینترنتی شهریه ترم پاییز از ۱۰ شهریور ماه

پرداخت اینترنتی شهریه، پيش ثبت‌نام و تعیین سطح ترم پاییز ۱۴۰۰ کانون زبان ایران از ۱۰ شهریور ماه آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، علاقه‌مندان جدید به فراگیری زبان‌های انگلیسی، عربی، روسی، اسپانیایی، فرانسه، آلمانی، چینی و ایتالیایی لازم است با مراکز آموزشی خود جهت هماهنگی تعیین سطح تماس بگیرند.

همچنین زبان‌آموزان این مجموعۀ آموزشی نیز می‌توانند با وارد کردن شناسۀ کاربری و رمز عبور در سامانۀ جامع کانون زبان نسبت به پرداخت شهریۀ ترم پاییز خود اقدام کنند.

ثبت‌نام ترم پاییز کانون زبان ایران قرار است از  یکم مهرماه  آغاز شود که اخبار تکمیلی در خصوص آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

هم‌اندیشی دانشگاهیان و کانون زبان ایران

 

هم‌اندیشی اساتید برجستۀ دانشگاه و کانون زبان ایران در رشته‌های آموزش زبان‌های انگلیسی، فارسی، عربی، فرانسه، آلمانی و روسی و همچنین یادگیری الکترونیکی و جمعی از مدیران و مدرسان این مجموعۀ آموزشی با موضوع پژوهش‌های کاربردی و توسعه بازار کیفیت محور آموزش زبان برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، در این نشست دکتر مهدی علی اکبرزاده، مدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، بیش از صد تن از اساتید متعهد و برجستۀ مرتبط دانشگاه‌های کشور، سه تن از استادان بین‌المللی ایرانی در رشتۀ آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه‌های ترکیه، استرالیا و آمریکا و دو نفر از مدیران طراز اول یادگیری الکترونیکی وزارت علوم حضور دارند.
نشست هم‌اندیشی اساتید دانشگاه و کانون زبان با سه هدف بررسی چگونگی نظام‌مند نمودن همکاری‌های فی مابین دانشگاهیان و کانون زبان ایران، بسط پژوهش‌های کاربردی با رویکرد کمک به شناخت و حل مسائل واقعی آموزش زبان‌های خارجی، راه‌اندازی مدیریت و فرآیند تولید، تحلیل و نشر داده‌های پژوهش‌های کاربردی خاص دوره‌های تحصیلات تکمیلی در کانون برگزار می‌شود.
این نشست قرار است در یک پنل عمومی و چهار پنل تخصصی با موضوعات تربیت معلم، رویکردها و محتوا، یادگیری الکترونیکی و ارزشیابی و توسعۀ بازار کانون زبان برگزار شود.
گفتنی است، نشست هم‌اندیشی اساتید دانشگاه و کانون زبان در روز دوشنبه ۱۱ مردادماه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۳ به صورت ترکیبی (حضوری-مجازی) برگزار می‌شود.
پخش زنده این مراسم را می‌توانید در صفحۀ اینستاگرام ilinews و صفحۀ آپارت ilichannel مشاهده کنید.