آزمون کتبی ترم زمستان سطح Advanced 3 در 2 تاریخ برگزار خواهد شد

آزمون کتبی ترم زمستان سطح Advanced 3 در 2 تاریخ برگزار خواهد شد
دکتر علیرضا اسلامی، معاون آموزشی کانون زبان ایران از برگزاری آزمون کتبی ترم زمستان سطح Advanced 3 به صورت اختیاری در تاریخ ۱۹ اردیبهشت ماه و یا همراه با زبان آموزان ترم بهار این سطح در ۱۹ تیرماه خبر داد و گفت: برگزاری این آزمون در ۱۹ اردیبهشت ماه منوط به مجوز ستادهای مدیریت بیماری استانهاست ولی تا به امروز، ضمن تعهد کانون زبان به رعایت فاصله فیزیکی لازم برای پیشگیری اشاعه، مخالفتی اعلام نشده است.
به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، اسلامی در خصوص برگزاری این آزمون به صورت کتبی گفت: از آن جایی که سطح Advanced 3 آخرین مرحله زبان آموزی در کانون زبان است و به نوعی کنکور زبان تلقی می شود و همچنین به افرادی که این آزمون را با موفقیت پشت سر بگذارند مدرکی معتبر اعطا می گردد و در فرایند جذب مدرس در این مجموعه آموزشی تاثیر گذار است و علاوه بر همه این ها لازم است تا در این سطح مهارت شنیداری و گفتاری شرکت کنندگان مورد ارزیابی قرار گیرد، ضروری است تا آزمون به صورت کتبی و با دستورالعمل خاص برگزار شود.
وی افزود: این امکان برای زبان آموزان عزیز فراهم شده است تا در صورت تمایل در آزمون کتبی که در 19 اردیبهشت ماه با رعایت استانداردها و پروتکل‌های بهداشتی مصوب ستاد مقابله با کرونا و حفظ فاصله اجتماعی برگزار می شود، شرکت نمایند، در غیر این صورت این عزیزان می توانند به صورت رایگان از کلاس های ترم بهار سطح Advanced 3 استفاده نموده و در آزمون کتبی این سطح که برای زبان آموزان ترم بهار در 19 تیرماه برگزار خواهد شد، شرکت نمایند.

2 دیدگاه در “آزمون کتبی ترم زمستان سطح Advanced 3 در 2 تاریخ برگزار خواهد شد”

  1. سلام کسانی که تمایل دارن به همراه زبان آموزان ترم بهار امتحان بدن حضور در کلاس های ترم بهار براشون الزامی هست یا نه؟؟

    1. با سلام و ممنون از ارسال نظر.
      خیر اختیاری هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *