مسابقۀ “فجرانۀ کانون زبان ایران”

مسابقۀ "فجرانۀ کانون زبان ایران"
روابط عمومی کانون زبان ایران در نظر دارد به مناسبت چهل‌ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مسابقۀ جدول کلمات متقاطع را با عنوان “فجرانۀ کانون زبان ایران” برای کارکنان، مدرسان و زبان‌آموزان کانون زبان در سراسر کشور برگزار نماید.

بر همین اساس جدول و سوالات مربوط به این مسابقه در روزهای 13، 16 و 19 بهمن‌ماه در شبکه‌های اجتماعی کانون زبان ایران (اینستاگرام ili-insta، سروش ilichannel و تلگرام ilichannel  ) قرار داده خواهد شد و شرکت‌کنندگان می‌توانند پس از حل کامل جدول، رمز نهایی آن را تا تاریخ 22 بهمن از طریق پیام‌رسان واتس‌اپ به شماره 09108933351 برای روابط عمومی کانون زبان ارسال نمایند.

گفتنی است، ارسال نام و نام‌خانوادگی، شمارۀ پرسنلی یا کارت برای کارکنان، شمارۀ شناسه برای مدرسان و شمارۀ زبان‌آموزی برای زبان‌آموزان و همچنین شهر محل سکونت به همراه رمز جدول الزامی است.

شایان ذکر است، پس از قرعه‌کشی بین نفراتی که رمز جدول را به درستی ارسال کرده باشند، برندگان نهایی مسابقه در روز 26 بهمن‌ماه معرفی و به رسم یادبود هدیه‌ای از طرف کانون زبان ایران به این عزیزان اهدا خواهد شد.

جدول مسابقۀ فجرانه کانون زبان ایران

اطلاعیه ثبت‌نام اینترنتی جذب مدرس کانون زبان ایران (زمستان 98)

اطلاعیه ثبت‌نام اینترنتی جذب مدرس کانون زبان ایران (زمستان 98)
کانون زبان ایران به عنوان قدیمی‌ترین، بزرگترین و معتبرترین موسسه آموزش زبان در ایران، برای تکمیل کادر علمی خود در سراسر کشور، آزمون جذب مدرس را در بخش‌های انگلیسی (کودکان، نوجوانان، جوان و بزرگسالان) و بخش‌های غیرانگلیسی (فرانسه، آلمانی) برگزار می‌نماید.

زمان ثبت‌نام در این آزمون  از ساعت 10 صبح روز یکشنبه 22 دی‌ماه در آدرس  reg.ili.ir آغاز می‌شود و  تا ساعت 23 روز شنبه 12 بهمن‌ماه  ادامه می‌یابد.

بنابراین گزارش آزمون جذب مدرس زمستان 98 قرار است در روز جمعه 18 بهمن‌ماه ساعت 10 صبح برگزار شود.

علاقه‌مندان به شرکت در این آزمون می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به پوشه‌ها‌ی پیوست مراجعه نمایند.

اطلاعیه آزمون‌های جذب مدرس زمستان 1398

جدول مراکز آزمون جذب مدرس زمستان 1398

برگزاری جمعه فیلم در یزد

عصرهای جمعه همراه خانواده و فرزندان تان برای تماشای فیلم های زبان اصلی بروید و از تماشای این فیلم ها با زیرنویس زبان اصلی همراه استاد مدرس که برخی عبارات و جملات را شرح می دهد، لذت ببرید.

این کار مهارتهای زبانی شما و فرزندان تان را توسعه می دهد و باعث می شود تا فهم و دریافت عبارات و مفاهیم زبانی ساده تر باشد.

غالب این فیلم ها پویانمایی های برتر دنیا هستند که توسط کارشناسان خبره انتخاب و زیرنویس می شوند. با خیالی آسوده و در کمال آرامش به همراه فرزندان تان، عصرانه روزهای جمعه را به زبان اختصاص دهید. منتظر قدوم شما هستیم.

مکان:بلوار امیرکبیر، امیر کبیر 12، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

زمان : 27 دی ماه ، ساعت 16 الی 18 

نحوه ثبت نام: مراجعه به دفتر آموزش