کلاس‌های آنلاین چه تفاوتی با آفلاین دارند؟

کلاس‌های آنلاین چه تفاوتی با آفلاین دارند؟

زبان آموزان گرامی دقت بفرمایید که کلاس آنلاین با کلاس آفلاین متفاوت هست.

در کلاس های آفلاین و مجازی صرفاً در یک گروه تعدادی ویدئو ارسال می‌شود، اما در کلاس آنلاین، مدرس و زبان آموز هم‌زمان وارد سامانه می‌شوند و می توانند با همدیگر مکالمه صوتی و حتی تصویری داشته باشند.
کلاس آنلاین راس ساعت برنامه ریزی شده شروع و تمام می‌شود و فقط زبان آموزان همان کلاس حضور خواهند داشت.

در واقع شیوه ارتباط در کلاس آنلاین کاملاً شبیه کلاس حضوری است فقط در بستر اینترنت.

کلاس‌های ترم بهار کانون زبان مطابق اطلاعیه های ارسال شده، بصورت آنلاین برگزار می‌شود.

در صورتی که نیاز به توضیح بیشتر داشتید با مرکز مربوطه تماس بگیرید.

والدین گرامی زبان آموز

نحوه برگزاری کلاسهای ترم بهار کانون زبان ایران اعلام شد

آموزش های کانون زبان ایران در ترم بهار به شیوه های مختلف ارائه خواهد شد
کانون زبان ایران در پی شیوع بیماری کرونا در برخی از استان های کشور به منظور حفظ سلامتی زبان آموزان و توجه به آموزش مستمر و پیوسته، پس از برگزاری جلسات کارشناسی، شیوه های متفاوتی را برای برگزاری ترم بهار در استان های مختلف در نظر گرفته است.
البته حفظ سلامتی و رعایت پروتکل های بهداشتی عدم اشاعه بیماری، اولویت جدی برای کانون زبان است ولی آموزش زبان باید مستمر و پیوسته باشد چراکه زبان فرار است و ممکن است فاصله زمانی، موجب خلا در زنجیره یادگیری شود.
بر این اساس و با توجه به زیرساخت های فراهم شده و مزایای علمی و آموزشی و امکان تسریع در شروع کلاسها، بستر لازم برای شرکت در کلاس ها به صورت آنلاین (برخط، زنده، صوتی و تصویری) فراهم شده است زیرا گذشته از اینکه تفاوتی چندانی با کلاس حضوری ندارد، مدرس و زبان آموزان به صورت زنده و چهره به چهره در تعامل خواهند بود.
همچنین در صورت صدور مجوز از سوی ستاد مبارزه با بیماری استانها، کلاسها به صورت حضوری و البته با رعایت اصول و ضوابط و پروتکلهای بهداشتی قابل برگزاری است.

شیوه های برگزاری کلاسهای ترم بهار:

کل کلاسهای ترم بهار به صورت آنلاین و تمامی جلسات از طریق اینترنت به صورت برخط برگزار خواهد شد. (برای استانهای البرز، تهران، خراسان رضوی، گیلان، قم و همه استانهای بند الف و ب و ج درصورت تمایل)

قابل توجه اولیای گرامی زبان آموزان

شروع کلاسهای ترم بهار از ۲۰ اردیبهشت (آنلاین)

براساس تقویم ترمی مراکز آموزشی کانون زبان ایران، ترمِ بهار ۱۳۹۹ این مجموعۀ آموزشی به صورت آنلاین (برخط، زنده، صوتی و تصویری) از روز شنبه 20 اردیبهشت ماه برای کلاس‌های روزهای زوج آغاز خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، بر همین اساس شروع کلاس‌های روزهای فرد از روز یکشنبه 21 اردیبهشت ماه و همچنین شروع کلاس‌های دوشنبه و پنجشنبه و ویژۀ دوشنبه از تاریخ 22 اردیبهشت ماه خواهد
بود

گفتنی است، ترم بهار کانون زبان ایران به مدت 40 ساعت آموزشی (مانند ترم های قبل) در طول 18 جلسه برگزار خواهد شد و به منظور حفظ کیفیت آموزش زمان هر جلسه 10 دقیقه افزایش خواهد داشت (کودکان و نوجوانان 100 دقیقه)

قابل توجه زبان آموزان و اولیای گرامی

به دستور ستاد مبارزه با بیماریهای وزارت محترم بهداشت، مرکز شرق تا اطلاع ثانوی تعطیل می باشد.

لازم به ذکر است محتوای آموزشی کلاس های باقیمانده از ترم زمستان 98 بر روی پنل زبان آموزان قابل مشاهده است.