اطلاعیه

با درود و سپاس

به اطلاع می‌رساند در این ایام و به دلیل تعطیلی مرکز گلستان، اگر در خصوص مباحث ثبت نام سوالی ضروری داشتید و در صفحات مجازی مرکز، پاسخش را نیافتید، با شماره تماسهای زیر از ساعت 14الی 17 تماس بگیرید. ضمنن حتما عضو صفحات اینستاگرام و تلگرام مرکز شده تا از اطلاعیه‌ها و اخبار به‌روزِ کانون مطلع گردید.

 

09197633972 – 09374050467

-09212418151.

Instagram: @kanoongolestan

Telegram:  @iligol

اطلاعیه مهم


🔴🔴اطلاعیه مهم🔴🔴

با توجه به ادامه احتمال انتقال ویروس کرونا در کشور، شورای کارشناسی کانون زبان ایران تصمیمات زیر را اخذ نموده است:

دوره های حضوری ترم بهار ان شالله از مورخ ۶ اردیبهشت ۹۹ آغاز می‌شود و تا ۹ تیرماه ادامه خواهد داشت و کلاسها در مدتزمان ۴۰ ساعت آموزشی در قالب ۱۸ جلسه (هر جلسه ۱۰ دقیقه بیشتر از زمان معمول) به آموزش سیلابسهای مصوب می پردازد. لذاضمن تاکید بر برگزاری کلاسهای حضوری از ۶ اردیبهشت، یادآور میشود که همچون گذشته، دوره های آموزش مجازی برای گروه جوانو بزرگسال در سامانه ال ام اس دایر است.

آزمون ۱۷ فروردین برای سطوح Int3 و Hi3 با توجه به شرایط کشور، به صورت آنلاین و غیرحضوری در همان تاریخ ( ۱۷ فروردین) برگزار میشود و همه زبان آموزان این دو سطح لازم است با کدزبان آموزی و کدملی خود از طریق سامانه آزمون دهند.

آزمون پایانی Ad3 به تاریخ ۱۹ اردیبهشت موکول میشود و به صورت کتبی و حضوری و با رعایت الزامات بهداشتی و چینش صندلیها در فواصل ایمن، برگزار می‌شود و همچنین درصورت تمایل، زبان آموزان مربوطه می توانند بدون پرداخت شهریه، در کلاسهای ترمبهار به صورت مستمع آزاد شرکت کنند و آزمون مورخ ۱۲ تیرماه (پایان ترم بهار) را انتخاب کنند.

تمامی آزمونهای کتبی دوره‌های غیر انگلیسی (اعم از فرانسه، عربی، آلمانی، روسی، اسپانیایی و ایتالیایی) و دوره‌های مکالمهانگلیسی(اکت) و دوره‌های ویژه نظیر آمادگی آیلتس و تافل، مربوط به ترم زمستان، برگزار نمیشود و نمره کلاسی این عزیزان به عنواننمره نهایی قلمداد میشود.

امیدوار است تدابیر اتخاذ شده مشکلات پیش رو را رفع کند و درصورت لزوم به اخذ تصمیمات جدید، اطلاعیه های مربوطه از طریقسایت، صفحه اینستاگرام و کانال پیام رسانهای اجتماعی اطلاع رسانی خواهد شد.

کانون زبان ایران

برنامه ثبت نام تغییر روز و ساعت


🌿زبان آموزان با شرایط زیر میتوانند بر اساس سطح خود در تاریخ درج  شده وارد سایت شوند و ثبت نام کنند:

🍀زبان آموزانی که هنوز ثبت نام نکرده اند.

🍀زبان آموزان که از گروه نوجوان به بزرگسال تعیین سطح داده اند.

🍀زبان آموزانی که تمایل دارند روز و ساعت کلاس ترم زمستان خود را تغییر دهند در ترم بهار .

🍀زبان آموزانی که در این ترم به خانواده کانون پیوسته اند.

آزمون کتبی int3-hi3-Ad3

قابل توجه زبان آموزان محترم    سطوح


Int3، Hi3، Ad3

 

به اطلاع می‌رساند آزمونهای فاینال کتبی ترم زمستان 98 به دلیل اتفاقات اخیر و شیوع بیماری کرونا و جهت رعایت سلامت زبان‌آموزان در دو نوبت برگزار می‌گردد.

 نوبت اول:  روز سه شنبه،  ۲۰ اسفند ۱۳۹۸، ساعت ۱۷

 نوبت دوم: ۱۷ فروردین ۱۳۹۹

 

 زبان‌آموزانی که تمایل به شرکت در آزمون نوبت اول، یعنی ۲۰ اسفند دارند، باید روزهای چهارشنبه و پنجشنبه‌ی این هفته، ۱۴ و ۱۵ اسفندماه صرفا از ساعت ۱۵ الی ۱۸ با مرکز گلستان تماس گرفته و نام و سطح آموزشی خود را اعلام نمایند. 

بدیهی‌ست هر زبان آموز فقط یک بار مجاز به شرکت در آزمون فاینال خواهد بود. 

شماره تماس : 44046477-44083671

🍀🍀🍀🍀کانون زبان مرکز گلستان☘️☘️☘️☘️