اطلاعیه ثبت نام ترم بهار 99

پرداخت اینترنتی شهریه ترم بهار 1399 کانون زبان ایران
پرداخت شهریه ترم بهار 99 فقط از طریق اینترنت امکان پذیر می باشد. در نظر داشته باشید هزینه واریز شده
قابل استرداد نخواهد بود.
*بازه زمانی: از مورخ شنبه 02/01/99 الی سه شنبه 05/01/99 می باشد

***خواهشمند است از پرداخت اینترنتی شهریه از طریق گوشی همراه ،جهت جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی برگشت شهریه خودداری فرمایید. توجه: در نظر داشته باشید زبان آموزانی که در بازه زمانی فوق، نسبت به پرداخت شهریه خود اقدام ننمایند، امکان ثبت نام حفظ روز و ساعت را از دست خواهند داد و می بایست در زمان ثبت نام تغییر روز و ساعت جهت ثبت نام به سایت مراجعه نمایند.
*جهت پرداخت اینترنتی شهریه، در تاریخ ذکر شده به آدرس www.ilireg.ir مراجعه نموده، در قسمت زبان آموزان گزینه پرداخت اینترنتی شهریه را انتخاب کرده سپس استان تهران و بعد، در کادر باز شده نام کاربری (شماره زبان آموزی) و رمز عبور(کد ملی) را وارد کرده و سپس از نوار زرد رنگ بالا پرداخت از طریق درگاه بانک ملی را کلیک نمایید و پس از انتخاب گزینه پرداخت شهریه ،شهریه خود را واریز نمایید.
توجه: پرداخت شهریه به منزله ثبت نام نهایی در آن ترم نمی باشد، لذا زبان آموز موظف است طبق تاریخ های ذکر شده در جدول زمان بندی
ثبت نام اینترنتی ترم بهار 99 برای ثبت نام به آدرس www.ilireg.ir مراجعه نموده و در قسمت زبان آموزان ، گزینه ثبت نام اینترنتی را انتخاب کرده و نسبت به انتخاب روز و ساعت کلاس خود اقدام نماید. زبان آموزانی که مایل به تغییر روز و ساعت کلاس خود هستند و یا زبان آموزان مردودی دوره زمستان98، می بایست براساس امکانات مرکز و در روزهای تغییر روز و ساعت وارد سایت شوند.
زمان شروع ترم بهار99: شنبه 23/01/98، یکشنبه 24/01/98،دوشنبه 25/01/98