پیش ثبت نام مرحله دوم آزمون بین المللی روسی (تورفل)

پیش ثبت نام مرحله دوم آزمون بین المللی زبان روسی (تورفل) ویژه تابستان ۱۴۰۱ کانون زبان ایران به صورت آنلاین از ساعت ۱۰ صبح روز ۱۸ مرداد تا پایان روز ۱۹ مرداد ماه با ظرفیت محدود در آدرس ilireg.ir آغاز می‌شود.
به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، زمان پرداخت شهریه ثبت نام به صورت حضوری از روز دوشنبه ۲۴ مرداد الی چهارشنبه ۲۶ مرداد ماه از ساعت ۹:۰۰ الی ۱۳:۰۰ خواهد بود.
زمان برگزاری آزمون در روزهای ۸ و ۹ شهریور و نیز ۱۴ و ۱۵ و ۱۶ شهریور ماه خواهد بود.
روز دقیق آزمون برای هر متقاضی پس از ثبت نام کامل مشخص می گردد، لذا توصیه می شود متقاضیان محترم در صورت عدم امکان شرکت در هر یک از تاریخ های مذکور از ثبت نام خودداری فرمایند.
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این آزمون و نحوه برگزاری آن می‌توانند به آدرس اینترنتی بخش روسی کانون زبان https://www.ili.ir/fa/exams/torfl مراجعه نمایند.
شایان ذکر است که مرحله بعدی آزمون تورفل در پاییز ۱۴۰۱ خواهد بود که زمان دقیق ثبت نام و برگزاری آن از سوی کانون زبان ایران متعاقبا اعلام خواهد شد.

امتحان پایان ترم گروه‌های نوجوان و بزرگسال از ۳۱ خرداد آغاز می‌شود


امتحان پایان ترم گروه های سنی نوجوان و بزرگسال از روز سه شنبه ۳۱ خردادماه تا روز شنبه ۴ تیر ماه از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۳:۵۹ همان روز برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، امتحان پایان ترم برای زبان‌آموزان تمامی سطوح گروه‌های بزرگسالان و نوجوانان به غیر از سطح Start در زبان انگلیسی و سطح (اساسیه بستان العربیه) در زبان عربی بر اساس جدولی که در پیوست آمده است برگزار می‌شود و هر زبان آموز فقط یک بار اجازه شرکت در آزمون را دارد.
شرکت زبان‌آموز در امتحان پایان ترم الزامی است و از جامانده‌های آزمون پایان ترم، در صورت شرکت در آزمون غائبین ۳ نمره کسر خواهد شد. (۱۷ از ۲۰)
همچنین نمرۀ final fail از ۶۰ محاسبه می‌شود.

گفتنی است، شرکت‌کنندگان در آزمون در صورت بروز هرگونه مشکلی می‌توانند با مرکز ارتباط و پشتیبانی با شمارۀ ۹۱۰۷۰۰۰۸-۰۲۱ تماس بگیرند.

پرداخت شهریه تابستان 1401 تا پایان خردادماه


محمود رحیمی، سرپرست فناوری اطلاعات کانون زبان ایران عنوان کرد: زبان‌آموزان و علاقه‌مندان به ثبت‌نام در کانون زبان ایران بهتر است برای سهولت در فرآیند ثبت‌نام ترم تابستان تا پایان خردادماه پرداخت اینترنتی شهریه را انجام دهند.
به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، رحیمی گفت: امکان پرداخت شهریه بعد از این تاریخ نیز وجود دارد ولی با توجه به استقبال گسترده متقاضیان جدید در پیش ثبت‌نام برای بهره‌مندی از کلاس‌های حضوری و آنلاین کانون زبان در ترم تابستان ۱۴۰۱ و به منظورکاهش ریسک‌های احتمالی فنی و خدمت رسانی مناسب به زبان‌آموزان گرامی و مخاطبان ارجمند، بهتر است عزیزان تا پایان خردادماه نسبت به پرداخت شهریه اقدام نمایند.
وی افزود: پرداخت اینترنتی شهریه از یکم خردادماه در سامانه جامع کانون زبان ایران آغاز شده است و قرار است ثبت نام اینترنتی نیز از تاریخ ۶ تیرماه شروع شود.


🌟دوست دارید رایگان زبان را یاد بگیرید؟🌟
✅۱۰۰ درصد تخفیف با معرفی و ثبت‌نام ۱۰ زبان‌آموز جدید
✅ ۱۰ درصد تخفیف با معرفی و ثبت‌نام یک زبان‌آموز جدید
❌ ❌برای استفاده از تخفیف باید در هنگام پیش ثبت نام، کد ملی معرف در سیستم ثبت گردد.
تخفیف‌ها برای یک ترم، با بستانکاری در پنل معرف از ترم پاییز اعمال می‌گردد

پیش ثبت‌نام ترم تابستان آغاز شد
🌐register.ili.ir
📌📌📌با توجه به شرایط مرکز وصال، کلاس‌ها به دو صورت حضوری و آنلاین ارائه می‌شود و هر زبان آموز به انتخاب خود می تواند یک کلاس حضوری یا کلاس آنلاین ثبت نام نماید.
کلاسی که به صورت حضوری انتخاب گردد تا پایان ترم به صورت حضوری و کلاسی که آنلاین انتخاب شود تا پایان ترم آنلاین خواهد بود.

زمانبندی ثبت‌نام ترم پاییز ۱۴۰۰

زبان‌آموزان عزیز
لطفا پس از واریز شهریه، طبق زمانبندی زیر وارد سامانه شده و روز و ساعت کلاسی خود را انتخاب نمایید.
جهت خرید کتاب از روز دوشنبه ۵ مهر ساعت ۹ به بعد اقدام نمایید.

آغاز واریز شهریه ترم پاییز ۱۴۰۰


پرداخت اینترنتی شهریه، پیش ثبت‌نام و تعیین سطح ترم پاییز ۱۴۰۰ کانون زبان ایران از ۱۰ شهریور ماه آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، علاقه‌مندان به فراگیری زبان‌های انگلیسی، عربی، روسی، اسپانیایی، فرانسه، آلمانی، چینی و ایتالیایی لازم است با مراجعه با سامانۀ جامع کانون زبان ایران در قسمت پیش ثبت‌نام ورودی‌های جدید نسبت به تکمیل فرم پیش ثبت‌نام و درخواست تعیین سطح اقدام نمایند تا از طرف مرکز آموزشی جهت هماهنگی تعیین سطح با آن‌ها تماس گرفته شود.

همچنین زبان‌آموزان این مجموعۀ آموزشی نیز می‌توانند با وارد کردن شناسۀ کاربری و رمز عبور در سامانۀ جامع کانون زبان نسبت به پرداخت شهریۀ ترم پاییز خود اقدام کنند.

ثبت‌نام ترم پاییز کانون زبان ایران قرار است از  یکم مهرماه  آغاز شود که اخبار تکمیلی در خصوص آن متعاقبا اعلام خواهد شد.