آزمون جذب مدرس

کانون زبان ایران در نظر دارد آزمون جذب مدرس را در بخش‌های انگلیسی (کودکان، نوجوانان و بزرگسالان)، فرانسه، عربی، اسپانیایی، آلمانی و روسی برگزار نماید.
به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، این آزمون در روز جمعه 10 اسفند ماه برگزار می شود و داوطلبان در صورت موفقیت در آزمون کتبی، مصاحبه و پس از گذراندن دوره آموزشی پذیرفته خواهند شد.
زمان ثبت‌نام در این آزمون از روز پنجشنبه 18 بهمن ماه در آدرس www.ilireg.ir آغاز می‌شود و تا پایان وقت اداری روز سه‌شنبه 30 بهمن ماه ادامه می‌یابد.
علاقه‌مندان به شرکت در این آزمون می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به پوشه ها‌ی پیوست مراجعه نمایند.

جدول مراکز آزمون جذب مدرس زمستان 1397

اطلاعیه آزمون جذب مدرس زمستان 1397

خانم مبینا آقا طاهریان، زبان‌آموز سطح Advanced 1  مرکز آموزشی فدک در مسابقات ادبی دانشجویان دانشگاه Montpellier فرانسه مقام ششم جهانی را کسب نمود.
 کانون زبان ایران ضمن تبریک، آرزوی کسب موفقیت‌های روزافزون را برای این عزیز دارد.

آزمون میان ترم بزرگسالان

به اطلاع زبان آموزان محترم بخش بزرگسال می رساند، آزمون میان ترم کانون زبان ویژه بزرگسالان همانند ترم های گذشته به صورت اینترنتی برگزار می شود.

شایان ذکر است نتیجه این آزمون در امتحان پایان ترم زبان آموزان تاثیری نداشته و صرفا جهت آمادگی و آشنایی بیشتر با سوالات امتحانات پایان ترم و ارزیابی می باشد.

زمان برگزاری 97/11/13 الی 97/11/21 در سایت کانون زبان ایران به آدرس www.ilireg.ir می باشد. علاقه مندان می تواننددر تاریخ های ذکر شده به سایت کانون مراجعه نمایند.

سیستم رزرو اینترنتی

با عنایت به راه اندازی سیستم رزرو اینترنتی در سایت کانون زبان ایران به آدرس www.ili.ir متقاضیان عزیز از این پس میتوانند بدون نیاز به مراجعه حضوری، نام و مشخصات خود رادر سامانه الکترونیکی رزرو نمایند.

جهت رزرو اینترنتی اینجا را کلیک کنید

برگزاری کلاس­های زبان عربی

کانون زبان ایران مرکز فدک در نظر دارد

از ترم بهار 98 کلاس­های زبان عربی را در دو بخش نوجوانان و بزرگسالان برگزارنماید.

 متقاضیان محترم می­توانند جهت رزرو به دفتر آموزش مراجعه و یا با شماره های 7782922177267317 تماس حاصل فرمایند.

قابل توجه زبان آموزان و اولیای محترم

پیرو بخشنامه ارسالی از سوی اداره مرکزی کانون زبان ایران

و با عنایت به ممنوعیت دریافت هرگونه وجه نقد  و یا استفاده از دستگاه POS     در مراکز آموزشی جهت دریافت شهریه، ثبت نام، تعیین سطح، هزینه انتقالی، هزینه مهمان، فروش محصولات آموزشی و کمک آموزشی و… که تخلف محسوب می­شود، خواهشمند است به هیچ عنوان موارد فوق را درخواست نفرمائید.

در صورت مشاهده، با زبان آموز مربوطه طبق مقررات برخورد خواهد شد.