اطلاعیه ثبت نام زبان آموزان ورودی جدید

اطلاعیه ثبت نام ورودی ترم پائیز 98


کانون زبان ایران مرکز فدک جهت ترم پائیز 98
برای زبان های  انگلیسی، فرانسه، اسپانیایی، عربی و آلمانی
در سه بخش کودکان، نوجوانان و بزرگسالان ثبت نام می نماید.
زمان مراجعه مرداد و شهریور  98
شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 صبح الی 6 عصر

مدارک مورد نیاز:کپی شناسنامه

        گروه سنی کودکان: پایان اول ابتدایی الی پایان چهارم ابتدایی

گروه سنی نوجوان: پایان چهارم ابتدایی الی پایان هفتم متوسطه

گروه سنی بزرگسال : از پایان هفتم متوسطه

آزمون میان ترم بخش بزرگسالان

به اطلاع می­ رساند کلیه زبان­ آموزان بخش بزرگسال می­ توانند در آزمون اینترنتی میان­ ترم تابستان 98 شرکت نمایند. جهت شرکت در آزمون از تاریخ 98/05/22 الی 98/05/30 به سایت کانون زبان مراجعه فرمائید.

تبریک به مناسبت عید غدیر

بنابر روایات، رسول خدا(ص)، در غدیر خم مردم را گرد آورد و دست علی(ع) را بلند نمود تا همگان او را ببینند و فرمود: «ای مردم، آیا من از خود شما، بر شما بیشتر ولایت ندارم؟» مردم پاسخ دادند: «آری،‌ای رسول خدا.» حضرت فرمود: «خداوند ولیّ من است و من ولیّ مؤمنین‌ هستم و نسبت به آنان از خود آنان بیشتر ولایت دارم. پس هر کس که من مولای اویم، علی مولای اوست.» رسول خدا(ص) سه‏ بار این جمله را تکرار کرد و فرمود:

«خداوندا، دوست بدار و سرپرستی کن، هر کسی که علی را دوست و سرپرست خود بداند و دشمن بدار هر کسی که او را دشمن می‌دارد و یاری نما هر کسی که او را یاری می‌نماید و به حال خود رها کن، هر کس که او را وا می‌‏گذارد.»

سپس خطاب به مردم فرمود: «حاضران این پیام را به غایبان برسانند.»

عید غدیر خم، عید ولایت و امامت بر تمامی شیعیان مبارک باد.

اکران اولین انیمیشن از مجموعۀ Friday Films

عصرهای جمعه همراه خانواده و فرزندان تان برای تماشای فیلم های زبان اصلی به سالن های تعیین شده در برنامه بروید و از تماشای این فیلم ها با زیرنویس زبان اصلی همراه استاد راهنما که برخی عبارات و جملات را شرح می دهد، لذت ببرید. این کار مهارتهای زبانی شما و فرزندان تان را توسعه می دهد و باعث می شود تا فهم و دریافت عبارات و مفاهیم زبانی ساده تر باشد.

ادامه خواندن اکران اولین انیمیشن از مجموعۀ Friday Films

برپایی جمعه فیلم «Friday Films» های کانون زبانی

کانون زبان ایران در نظر دارد انیمیشن‌های روز دنیا به زبان اصلی را با زیر نویس انگلیسی تحت عنوان جمعه فیلم «Friday Films» به نمایش درآورد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، معاونت پژوهشی در این خصوص عنوان کرد: این برنامۀ تفریحی و آموزشی به منظور زدودن خلاء احتمالی فقدان آموزش تصویری، آمیختن سرگرمی و فراگیری زبان خارجی (FL)، ایجاد مزیت رقابتی با موسسات دیگر و افزایش توان درک مطلب و قدرت شنیداری زبان آموزان کانون زبان ایران برگزار خواهد شد.

گفتنی است، این انیمیشن‌ها قرار است در روزهای 18 و 25 مردادماه و 1 و 8 شهریور ماه از ساعت 18 تا 20 در سالن غدیر مرکز آفرینشهای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب به نمایش درآیند.

علاقه مندان لازم است برای ثبت‌نام و خرید بلیت به اپلیکیشن جامع کانون زبان ایران در آدرسAPP.ILI.IR مراجعه نمایند.