ثبت‌نام اینترنتی ترم بهار 1399 کانون زبان ایران از ساعت 8
صبح روز سه‌شنبه 5 فروردین‌ماه آغاز می‌شود و تا ساعت 12 شب روز چهارشنبه 20 فروردین‌ماه ادامه می‌یابد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، ثبت نام حفظ روز و ساعت از ساعت 8 صبح رو سه‌شنبه 5 فروردین ماه آغاز می‌شود و تا ساعت 22 روز پنچ شنبه 7 فروردین ماه ادامه می‌یابد.

همچنین ثبت نام تغییر روز و ساعت از ساعت 8 صبح روز جمعه 8 فروردین ماه شروع شده و تا ساعت 12 شب روز سه شنبه 19 فروردین ماه ادامه خواهد یافت.

بنابراین گزارش، ثبت نام بخش های غیرانگلیسی نیز از ساعت 8 صبح روز جمعه 15 فروردین آغاز شده و در ساعت 12 شب روز سه شنبه 19 فروردین ماه به پایان می‌رسد.

گفتنی است، ثبت‌نام حضوری کلیۀ سطوح از روز دوشنبه 18 فرودین‌ماه در مراکز آموزشی انجام خواهد شد و انتقالی‌های بین مراکز از روز شنبه 16 فروردین ماه امکان پذیر است.

اطلاعیه مهم

به اطلاع زبان آموزان گرامی شعبه فدک می رساند با توجه به دستور ستاد مبارزه با بیماری های وزارت محترم بهداشت، تمامی کلاس های آموزشی ترم زمستان 98 در کلیه سطوح کودک، نوجوان و بزرگسال برگزار نمیگردد.

فایل های آموزشی جلسات برگزار نشده ترم زمستان (جلسات 16 الی 20) در پنل زبان آموزان قابل مشاهده است.

جهت دانلود به پنل کاربری زبان آموزان در سایت ilireg.ir  مراجعه و از قسمت -محتوای جلسات برگزار نشده- فایل های مربوطه را دانلود نمائید.

اطلاعات مربوط به امتحانات آنلاین متعاقباً به اطلاع زبان آموزان محترم خواهد رسید.

اطلاعیه تعطیلی

زبان آموزان عزیز کانون زبان ایران

با سلام و احترام؛
چنانچه می‌دانید بهترین راه پیشگیری از آسیب بیماری‌های واگیردار (همچون آنفولانزا، کرونا و …) توجه به بهداشت فردی و تقویت سیستم ایمنی بدن است. همچنین ویروس کرونا طبق اعلام سازمان بهداشت جهانی از آنفولانزا (که در سال جاری بسیاری از مردم دنیا را درگیر خود کرد) خطرناک‌تر نیست و آمار ابتلای به ویروس کرونا در کودکان و نوجوانان کمتر از 10 سال، صفر بوده و نوجوانان و جوانان زیر 40 سال، 2 در هزار می‌باشد؛ این موارد اندک نیز به دلیل بیماری‌های زمینه‌ای دیگری بوده که ابتلا به کرونا را خطر آفرین کرده است.
با این اوصاف و علی رغم اینکه بر اساس اطلاعات منتشر شده سازمان بهداشت جهانی، کرونا جامعه زیر سن 40 سال را تهدید نمی‌کند؛ کانون زبان ایران در راستای احترام به خواست زبان‌آموزان و خانواده‌های ایشان و اقتضائات جو حاکم بر جامعه، تدابیر زیر را در نظر گرفته است:
الف) گروه‌های انگلیسی
الف. 1- غیبت زبان آموزان در جلسات اسفند ماه مجاز تلقی می‌شود و عدم شرکت این عزیزان در کلاس‌ها بلا اشکال است.
الف. 2- فیلم آموزشی جلسات باقی‌مانده به صورت آموزش فشرده از مورخ 8 اسفند در سایت کانون زبان به آدرسili.ir وilireg.ir بارگذاری شده و امکان دانلود، مشاهده و بهره‌مندی از آن برای همه عزیزان زبان‌آموز فراهم است.
الف. 3- لینک دوره‌های آموزش مجازی (LMS) در سایت ili.ir دایر می‌باشد و تمامی زبان‌آموزان گروه جوان و بزرگسال انگلیسی ترم جاری می‌توانند به صورت اختیاری با 70 درصد تخفیف از آموزش‌های آن به صورت برخط و غیرحضوری بهره ببرند. (به جز دوره‌های Advanced و High Intermediate)
ب) گروه‌های غیر انگلیسی
ب. 1- غیبت همه زبان‌آموزان در 4 جلسه اسفندماه مجاز تلقی می‌شود و عدم شرکت این عزیزان در کلاس‌ها بلا اشکال است.
ب. 2- کلاس‌های غیر انگلیسی به صورت غیرحضوری از طریق گروه‌های واتساپی برای جلسات باقی‌مانده برگزار می‌شود.
همچنین تأکید می‌شود که تمامی آزمون‌های آنلاین به صورت غیرحضوری طبق برنامه آموزشی ترم جاری از مورخ 16 اسفند برگزار می‌شود و البته تمامی آزمون‌های کتبی در سطوح مربوطه (اعم از انگلیسی و غیر انگلیسی) در مورخ 17 فروردین 99 ساعت 17 برگزار می‌شود.

سلامتی و آرامش خانواده بزرگ کانون زبان آرزوی همیشگی ماست.
کانون زبان ایران

اطلاعیه تعطیلی

به اطلاع زبان و آموزان و اولياي گرامي مي رساند
روز چهارشنبه ٩٨/١٢/٠٧ و پنجشنبه ٩٨/١٢/٠٨ كليه سطوح كودك، نوجوان و بزرگسال در استان تهران تعطيل مي باشد.
بنابرين كلاس هاي آموزشي شعبه فدك فردا و پس فردا برگزار نميگردد.

اطلاعيه تعطيلي


به اطلاع زبان و آموزان و اولياي گرامي مي رساند
روز يكشنبه ٩٨/١٢/٠٤ و دوشنبه ٩٨/١٢/٠٥ كليه سطوح كودك، نوجوان و بزرگسال در استان تهران تعطيل مي باشد.
بنابرين كلاس هاي آموزشي شعبه فدك فردا و پس فردا برگزار نميگردد.