اطلاعیه واریز شهریه و ثبت نام (انتخاب کلاس) ترم بهار99

اطلاعیه پرداخت اینترنتی شهریه جهت ترم بهار 99

برنامه ریزی پرداخت اینتــــرنتی:

  برای رفاه حال زبان آموزان درگاههای پرداخت از مورخ 99/01/02 باز خواهد شد.

واریز شهریه صرفا ملاک بر ثبت نام قطعی نیست و بایستی طبق اطلاعیه های زیر نسبت به انتخاب کلاس و دریافت کارت کلاسی ازسامانه جهت ثبت نام بهار 99 اقدام نمایید.

اطلاعیه آزمون آنلاین ترم زمستان 98

                          زبان آموزان عزیز

آزمون اینترنتی(آنلاین ) پایان ترم زمستان 98 از روز جمعه 98/12/16 آغاز و تا تاریخ پنجشنبه 98/12/22 ادامه دارد .لطفا قبل از ورود و شروع امتحان به نکات زیر توجه فرمایید.

اطلاعیه در خصوص جلسات آموزشی باقیمانده ترم زمستان 98

قابل توجه کلیه زبان آموزان در گروه سنی کودک ، نوجوان و بزرگسال بخش انگلیسی

 کانون زبان ایران جهت رفاه حال شما زبان آموزان عزیز اقدام به برگزاری کلاسها به صورت غیر حضوری در قالب فایل های صوتی و تصویری در پنل هر زبان آموز( قسمت ثبت نام اینترنتی و دریافت کارت کلاسی )نموده ،شما می توانید جهت استفاده از راهنمای گذاشته شده به سایت www.ilireg.ir  مراجعه نمایید.

 

اطلاعیه فوری در خصوص جلسات باقی مانده ترم وآزمون آنلاین

اطلاعیۀ مهم

کانون زبان ایران در راستای احترام به خواست زبان‌آموزان و خانواده‌های ایشان و اقتضائات جو حاکم بر جامعه، تدابیر زیر را در نظر گرفته است:
الف) گروه‌های انگلیسی
الف. 1- غیبت زبان آموزان در جلسات اسفند ماه مجاز تلقی می‌شود و عدم شرکت این عزیزان در کلاس‌ها بلا اشکال است.
الف. 2- فیلم آموزشی جلسات باقی‌مانده به صورت آموزش فشرده از مورخ 8 اسفند در سایت کانون زبان به آدرسili.ir وilireg.ir بارگذاری شده و امکان دانلود، مشاهده و بهره‌مندی از آن برای همه عزیزان زبان‌آموز فراهم است.
الف. 3- لینک دوره‌های آموزش مجازی (LMS) در سایت ili.ir دایر می‌باشد و تمامی زبان‌آموزان گروه جوان و بزرگسال انگلیسی ترم جاری می‌توانند به صورت اختیاری با 70 درصد تخفیف از آموزش‌های آن به صورت برخط و غیرحضوری بهره ببرند. (به جز دوره‌های Advanced و High Intermediate)
ب. 1- غیبت همه زبان‌آموزان در 4 جلسه اسفندماه مجاز تلقی می‌شود و عدم شرکت این عزیزان در کلاس‌ها بلا اشکال است.
همچنین تأکید می‌شود که تمامی آزمون‌های آنلاین به صورت غیرحضوری طبق برنامه آموزشی ترم جاری از مورخ 16 اسفند برگزار می‌شود.