اطلاعیه مهم ترم بهار ۹۹

بسم الله الرحمن الرحیم

با توجه به ادامه احتمال انتقال ویروس کرونا در کشور، شورای کارشناسی کانون زبان ایران تصمیمات زیر را اخذ نموده است:

✔️ ۱- دوره های حضوری ترم بهار ان شالله از مورخ ۶ اردیبهشت ۹۹ آغاز می‌شود و تا ۹ تیرماه ادامه خواهد داشت و کلاسها در مدت زمان ۴۰ ساعت آموزشی در قالب ۱۸ جلسه (هر جلسه ۱۰ دقیقه بیشتر از زمان معمول) به آموزش سیلابسهای مصوب می پردازد. لذا ضمن تاکید بر برگزاری کلاسهای حضوری از ۶ اردیبهشت، یادآور میشود که همچون گذشته، دوره های آموزش مجازی برای گروه جوان و بزرگسال در سامانه ال ام اس دایر است.

✔️✔️ ۲- آزمون ۱۷ فروردین برای سطوح اینتر ۳ و های ۳ با توجه به شرایط کشور، به صورت آنلاین و غیرحضوری در همان تاریخ برگزار میشود و همه زبان آموزان این دو سطح لازم است با کدزبان آموزی و کدملی خود از طریق سامانه آزمون دهند.

✔️✔️✔️ ۳- آزمون پایانی اد ۳ به تاریخ ۱۹ اردیبهشت موکول میشود و به صورت کتبی و حضوری و با رعایت الزامات بهداشتی و چینش صندلی ها در فواصل ایمن، برگزار می‌شود و همچنین درصورت تمایل، زبان آموزان مربوطه می توانند بدون پرداخت شهریه، در کلاسهای ترم بهار به صورت مستمع آزاد شرکت کنند و آزمون مورخ ۱۲ تیرماه (پایان ترم بهار) را انتخاب کنند.

✔️✔️✔️✔️ ۴- تمامی آزمونهای کتبی دوره‌های غیر انگلیسی (اعم از فرانسه، عربی، آلمانی،انیایی و ایتالیایی) و دوره‌های مکالمه انگلیسی(اکت) و دوره‌های ویژه نظیر آمادگی آیلتس و تافل، مربوط به ترم زمستان، برگزار نمیشود و نمره کلاسی این ۵- امیدوار است تدابیر اتخاذ شده مشکلات پیش رو را رفع کند و درصورت لزوم به اخذ تصمیمات جدید، اطلاعیه های مربوطه از طریق سایت، صفحه اینستاگرام و کانال پیام رسانهای اجتماعی اطلاع رسانی خواهد شد.

شرکت در آزمون آنلاین

زبان آموزان عزیز توجه فرمائید:
زمان تعیین شده برای آزمون آنلاین تمامی سطوح، از ساعت 6 صبح روز جمعه مورخ 98/12/16 تا ساعت 24 روز پنجشنبه مورخ 98/12/22 اعلام شده که می توانید در یکی از روزهای یادشده آزمون خود را انجام دهید.
لازم به ذکر است هر زبان آموز حداکثر 2 بار فرصت شرکت در آزمون زمستان 98 را دارد و ثبت نمره بر اساس بالاترین نمره اخذ شده خواهد بود .

شیوه نامه پرداخت اینترنتی شهریه ترم بهار1399

شیوه نامه پرداخت اینترنتی شهریه از طریق کارتهای عضو شبکه شتاب

ترم بهار 1399

موارد قابل توجه مراکزآموزشی و زبان آموزان:

 • برنامه ریزی پرداخت اینترنتی از مورخ 99/1/5 صورت گرفته است که برای رفاه حال زبان آموزان درگاههای پرداخت از مورخ 99/1/2 باز خواهد شد. البته عملیات رسمی ثبت نام و رزرو روز و ساعت از تاریخ 99/1/8 صورت می­پذیرد.
 • لطفا ترتیبی اتخاذ نمایید که زبان آموزان شهریه را فقط به صورت اینترنتی واریز و از دریافت فیش نقدی یا پرداخت از طریق دستگاههای POS خودداری نمایید.
 • به دلیل برخی مشکلات بانک­ها، ممکن است زبان آموزان در هنگام اتصال به درگاه پرداخت، با پیغام خطا مواجه شوند. آموزش رفع این مشکل در انتهای شیوه نامه آورده شده است. لطفا به نحو مقتضی به زبان آموزان محترم اطلاع رسانی نمایید.
 • مراکز می­توانند پرداخت­های اینترنتی شهریه را بصورت آنلاین در ستون مراکز آموزشی در وب سایت ilireg.ir مشاهده فرمایند. (در صورت نداشتن نام کاربری و رمز عبور با واحد فناوری اطلاعات تماس حاصل فرمایید)

زبان آموزان جهت پرداخت اینترنتی می توانند با مراجعه به سایت www.ilireg.ir در این زمان برای پرداخت شهریه خود اقدام نمایند.

 • زبان آموزان انتقالی از کودکان به نوجوانان و از نوجوانان به بزرگسالان و همچنین زبان آموزان انتقال عادی باید شهریه خود را پس از انتقال به مرکز مقصد و به صورت اینترنتی پرداخت نمایند.
 • پرداخت اینترنتی برای تمام کارتهای بانکی 16 رقمی، که عضو شتاب می باشند میسر است. البته جهت سهولت در امر پرداخت، استفاده از کارتهای بانک ملی دارای رمز اینترنتی (رمز پویا) و کد CVV2 توصیه می­شود.
 • پرداخت اینترنتی شهریه الزاماً به معنای ثبت نام در آن ترم نمی باشد و زبان آموزان باید در زمان تعیین شده برای ثبت روز و ساعت به سایت مراجعه نمایند .
 • درصورت کاهش مبلغ از حساب زبان آموز و بستانکار نشدن ایشان در برنامه ثبت نام ، زبان آموزان باید صورتحساب بانکی ممهور به مهر بانک صادر کننده را در بازه زمانی پرداخت اینترنتی شهریه بررسی و در صورتیکه مبلغ شهریه تا ساعت 24 آن روز به حساب ایشان مسترد نشده بود آن را برای مدیریت فناوری اطلاعات ارسال فرمایید .
 • توجه داشته باشید که درصورت پرداخت به هر یک از طرق ، شهریه مسترد نخواهد شد و زبان آموز در صـورت عدم ثبت نام در آن ترم ، در سیستم بستانکار می ماند و در ترم بعد می تواند از مبلغ بستانکاری خود برای ثبت نام استفاده نماید .
 • نام کاربری، کد زبان آموزی و رمز عبور زبان آموزان، کد ملی آنها می باشد اما زبان آموزانی که در ورود به سیستم با پیغام ” رمز عبور اشتباه می باشد ” مواجه می شوند ، پس از اطمینان از صحیح بودن زبان دستگاه( فارسی یا انگلیسی) می توانند گزینه فراموشی رمز را انتخاب نمایند تا رمز ایشان در سامانه نمایش داده شود.
 • زبان آموزان محترم حتی الامکان جهت جلوگیری از ایجاد مشکل در پیگیری مغایرت های پرداختی، جهت واریز شهریه به کافی نت مراجعه ننمایند.