ثبت نام کلاسهای انگلیسی و غیر انگلیسی کانون زبان ایران واحد شهید بهشتی

به اطلاع می رساند مرکز آموزشی شهید بهشتی جهت ترم بهار 98، اقدام به پذیرش و ثبت نام زبان آموزان در بخش بزرگسالان (14 سال به بالا) جهت کلاسهای زبان انگلیسی ،آلمانی،اسپانیایی،فرانسه،عربی و روسی و در بخش نوجوانان(10 الی 14 سال) جهت کلاسهای زبان انگلیسی،آلمانی و عربی می نماید.         متقاضیان می توانند جهت رزرو و پیش ثبت نام از روز چهارشنبه تاریخ 1397/12/01 از ساعت 8/30 الی 19 (پنج شنبه ها تا ساعت 16) با ارائه کارت ملی یا شناسنامه به دفتر امور زبان آموزان واقع در طبقه دوم مراجعه نمایند


	

اطلاعیه جذب مدرس

به اطلاع می رساند :

کانون زبان ایران در نظر دارد آزمون جذب مدرس را در بخش های  انگلیسی ( کودکان، نوجوانان، بزرگسالان)، فرانسه، اسپانیایی،آلمانی و روسی برگزار نماید.

متقاضیان برای ثبت نام تا تاریخ 97/12/5 به آدرس سایت www.ilireg.ir قسمت ثبت نام آزمون جذب مدرس مراجعه و ثبت نام نمایند.

لازم به ذکر است آزمون در روز جمعه مورخ 97/12/10 برگزار خواهد شد.

 

پرداخت اینترنتی شهریه پاییز 97

راهنمای پرداخت اینترنتی شهریه و زمان بندی ثبت نام پاییز 97»

  مرحله اول . پرداخت شهریه از ساعت 10 صبح روز  یکشنبه مورخ (97/06/04)  لغــــــایت ساعت 16 روزیکشنبه  مـــورخ 97/06/18   میباشد .

 مرحله دوم: مراجعه به سایت پس  از امتحان فاینال ، طبق جدول زمان بندی جهت انتخاب کلاس  و تکمیل مراحل ثبت نام   

 مرحله سوم: گرفتن  پرینت کارت کلاسی ترم پاییز 97  (درصورت نداشتن چاپگر صفحه کــــارت کلاسی را در کامپیوتر ذخیـــــــره و اطلاعات مربوط به کلاس و روز شروع کلاس را به همراه داشته باشید.)

« لطفاً جهت پرداخت شهریه تـــــــرم پاییز 97 به نکات زیر توجه فرمایید»:

زمان مراجعه به سایت جهت پرداخت شهریه به صورت اینترنتی : از ساعت 10 صبح روز  یکشنبه مورخ (97/06/04)     لغایت ساعت 16 روزیکشنبه  مورخ 97/06/18   میباشد .

آدرس سایت پرداخت شهریه:                                                                            www.ilireg.ir

مرحله اول:  از طریق لینک زبان آموزان- پرداخت اینترنتی شهریه – استان تهران  وارد سایت شوید.

مرحله دوم: با استفاده از شماره زبان آموزی و رمز عبور(کد ملّی) و از طریق رمز دوم کارت بانکی عضو شتاب شهریه را پرداخت نمایید.    ( رمز عبور زبان آموز کد ملی آنها می باشد ، اما زبان آموزانی که در ورود به سیستم با پیغام ” رمز عبور اشتباه می باشد” مواجه می شوند ، می توانند از طریق لینک مشخص شده رمز عبور خود را مشاهده نمایند. )

 1. پرداخت اینترنتی شهریه ثبت نام ، به معنای ثبت نام در آن ترم نمی باشد و زبان آموزان باید بعدازامتحان فاینال طبق جدول زمان بندی ثبت نام برای انتخاب روز و ساعت ، دوباره به سایت مراجعه فرمایند  و مراحل ثبت نام را تکمیل نمایند.
 2. برای پرداخت شهریه به ( شماره16 رقمی درج شده بر روی کارت بانکی)  ، ( رمز دوم کارت که از طریق مراجعه به عابر بانک قابل تعریف می باشد)     ، ( CVV2 کارت عدد 3 یا 4 رقمی پشت یا روی کارت بانکی) ، (  تاریخ انقضا  درج شده بر روی کارت بانکی) نیاز است .
 3. مبلغ شهریه 2/100/000  ریال می باشد وبه هیچ عنوان قابل برگشت نمی باشد.
 4. پرداخت شهریه فقط بصورت اینترنتی و توسط درگاه ایمن بانک ملی ایران انجام می پذیرد
 5. لازم به تأکید است که پرداخت شهریه زبان آموزان از ترم تابستان 91طبق دستور اداره مرکزی فقط به صورت اینترنتی قابل قبول بوده واز واریز وجه به صورت فیش بانکی ، ساتنا وکارت به کارت خودداری فرمایید در ضمن شهریه پرداختی به هیچ عنوان قابل برگشت نیست.

زبان آموزانی که در زمان تعیین شده نسبت به پرداخت شهریه اقدام ننمایند ، امکان ثبت نام حفظ روز و ساعت را از دست خواهند داد و می بایست در زمان ثبت نام تغییر روز و ساعت جهت ثبت نام به سایت مراجعه نمایند .

کلاسهای گردشگری فرانسه مرکز شهید بهشتی

بخش فرانسه کانون زبان برگزار می کند :

 

دوره‏های گردشگری، هتلداری و رستوران‏داری به زبان فرانسه  (THR)

جهت:

 1. آموزش فرانسه حرفه‏ای در 6 ترم
 2. آماده‏سازی زبان‏آموزان برای شرکت در امتحان بین‏المللی اتاق بازرگانی پاریس (DFP-THR)

پیش‏نیاز: آشنایی با زبان فرانسه در سطح A2

 

لطفا جهت پیش ثبت نام به دفتر امور زبان آموزان مراجعه نمائید.

 

کلاسهای انگلیسی در سفر شهید بهشتی

 

قابل توجه زبان آموزان عزیز

 

به اطلاع می رساند دوره انگلیسی در سفر  English For Travelers از دوره پائیز 97 در این مرکز برگزار خواهد شد. لذا از متقاضیان درخواست می گردد جهت پیش ثبت نام به دفتر امور زبان آموزان مراجعه نمایند.

 

دوره آموزشی انگلیسی در سفر براي افرادي طراحی شده است كه مدت زمان محدودي براي تقويت مهارت زبانی خود تا قبل از سفر به كشورهاي خارجی دارند. اين دوره با آموزش اصطلاحات، واژگان و مکالمات رايج در موقعیت هاي مختلف مانند فرودگاه، هتل، رستوران و غیره و با تاكید بر مهارت گفتاري سعی بر آماده سازي زبان آموزان دارد.

 

اهداف دوره:

-1 تقويت مهارت گفتاري

-2 آموزش واژگان و اصطلاحات مورد نیاز در سفرهاي خارجی

-3 بهبود مهارت هاي ارتباطی در موقعیت هاي مختلف

 

 

 

طول دوره:

1 ترم 21 جلسه اي )دو روز در هفته(

 

مخاطبين دوره:

-1 زبان آموزان كانون زبان كه سطح Elementary 3 را به اتمام رسانده اند.

-2 داوطلبانی كه شرط فوق را دارا نمی باشند، بايد در آزمون تعیین سطح شركت كنند و در صورت احراز شرايط، وارد دوره شوند )حداقل سطح زبانی لازم براي ورود به دوره Pre-Intermediate است(.

 

محتواي دوره:

English for Travelers  نام بسته آموزشی است كه توسط كارشناسان دفتر پژوهش و برنامه ريزي كانون زبان ايران تهیه و تدوين شده است. اين بسته شامل كتاب زبان آموز و راهنماي معلم می باشد.

 

ظرفيت كلاس هاي آموزشی:

تعداد زبان آموزان كلاس هاي اين دوره حداقل 9 و حداكثر 15 نفر است.

 

کانون زبان ایران- مرکز آموزشی شهید بهشتی