اطلاعیه مهم در خصوص شروع کلاس های آنلاین و دریافت کتاب

 • 📣 زبان آموزان کانون زبان ایران

  باسلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات،
  چنانچه می‌دانید در شرایط جاری دنیا و کشور عزیزمان ایران، استمرار آموزش‌ها از مسیرهای تحت وب، مبنایی معقول و منطقی و راهکاری ضروری قلمداد می‌شود. با این رویکرد و نظر به پیشتازی کانون زبان در عرصه‌های آموزش، راه اندازی سامانه‌های آموزش تحت وب در دستور کار قرار دارد.
  در هفته‌ای که گذشت، سامانه‌های مذکور مورد آزمایش، تست و ارزیابی قرار گرفت و اشکالات آن در حجم مخاطبان کانون زبان و رفتار شناسی منحصر به فرد آن، استخراج شد. اکنون این سامانه نیازمند باز طراحی و معماری مجدد ساختار تحت وب و منابع پشتیبان است تا اشکالات آن را کاملاً مرتفع سازد.
  لذا به همه شما عزیزان اعلام می‌دارد کلاسهای آنلاین کانون زبان به صورت با کیفیت و جامع

  از روز سه شنبه ۶ خرداد (پس از ماه مبارک رمضان) آغاز به کار خواهد کرد

  و کلاس‌ها بر اساس تقویم آموزشی جدید ترم بهار به صورت کامل اجرایی خواهد شد انشاالله.
  در برهه زمانی پیش رو تا آغاز کلاس‌ها، زمانبندی کلاس‌ها متناسب با اقتضائات سامانه آموزشی تغییراتی خواهد داشت که از طریق مراکز آموزشی اطلاع رسانی و پیگیری خواهد شد و همچنین ثبت نام جدید نیز صورت خواهد گرفت.
  البته جلسات رفع اشکال حضوری هم در اواخر ترم بهار تدارک دیده شده است تا از آن طریق بر کیفیت آموزش آنلاین افزوده شود. علاوه بر این، پادکست های آموزشیِ سیلابس‌های درسی در سامانه آموزشی (در حساب کاربری ثبت نام) برای زبان آموزان ترم بهار از ششم خرداد بارگذاری خواهد شد که مکمل آموزش‌های آنلاین در کلاس‌ها خواهد بود.
  به همه زبان آموزان عزیز اطمینان می‌دهد که اصلاحات پیش رو در سامانه موجب ارتقای اساسی در کیفیت آموزش‌های آنلاین خواهد شد و کلاس‌های مذکور از ششم خرداد ماه برقرار خواهد بود انشاالله.

  #مرکز_آموزشی_سهروردی
  ilisohrevardi@

 • اطلاعیه کلاس های آنلاین: با توجه به تعداد بسیار بالای مخاطبین کانون زبان ایران و کم نظیر و شاید بی نظیر بودن تجربه ی برگزاری کلاس های آنلاین در اين مقياس و وجود چالش های غیر قابل پیش بینی، جهت آرامش خاطر زبان آموزان و مدرسین گرامی کلیه کلاس های هفته ی جاری آزمایشی تلقی گردیده.
 • مدرسین گرامی و زبان آموزان عزیز با حفظ آرامش، کلاس های این هفته را فرصتی برای شناخت فضای کلاس های آنلاین و رفع اشکالات استفاده از سیستم تلقی نمایند.
 • اطلاعیه تحویل کتاب: زبان آموزان گرامی با توجه به اتمام مهلت اولیه تحویل کتاب از این تاریخ به بعد توزیع کتاب بین ساعات ۱۴ الی ۱۶ صورت خواهد گرفت لذا خواهشمند است زمان بندی فوق را رعایت نموده و خارج از زمان فوق مرکز مراجعه نفرمایید با تشکر . مرکز آموزشی سهروردی


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.