اطلاعیه مهم: تعیین نوع برگزاری کلاسهای آنلاین و حضوری ترم تابستان

اطلاعیه مهم
📍 تعیین نوع برگزاری کلاسهای آنلاین و حضوری ترم تابستان:

⭕ کلاس های ترم تابستان کانون زبان به دو شیوه حضوری و آنلاین و به انتخاب شما (با توجه به امکانات مرکز و رعایت پروتکل های بهداشتی) برگزار خواهند شد .
⭕⭕ خواهشمند است زبان آموزانی که تمایل به شرکت در کلاسهای حضوری برای ترم تابستان را دارند، حتما روز سه شنبه مورخ 24 تیر ماه از ساعت 8:30 صبح الی 17:00 جهت تعیین نوع کلاس ترم تابستان خود یا از طریق ایمیل مرکز سهروردی callsohrevardi@gmail.com و یا با شماره تلفن های 88417416 و 88417419 تماس حاصل نمایند.
(اطلاعات درخواستی: نام زبان آموز-شماره زبان آموزی-شماره تماس)

⚠️ کلاس های ترم تابستان به صورت سه روز در هفته برگزار می شود.
⚠️ مبلغ واریزی ترم تابستان برای کلاسهای آنلاین 302000 تومان وبرای کلاسهای حضوری 312000 تومان مي باشد.

⚠️ زبان آموزان بستانکار، درصورت تمایل به شرکت در کلاسهای حضوری، می‌توانند مابه التفاوت شهریه کلاسهای حضوری را( مبلغ 10000تومان) در تاریخ‌هایی که اعلام خواهدشد واریز نمایند.

⚠️ لطفأ زبان آموزانی که در ترم بهار از مرخصی استفاده نمونده اند، اقدام نمایند.
ilisohrevardi@

زمانبندی آزمون فاینال آنلاین – بهار99

سایت آزمون فاینال آنلاین: exam.ili.ir

 

🚨اطلاعیه مهم :
به آگاهی می رساند با توجه به تذکرات دستگاه نظارتی، از ابتدای سال ۱۳۹۹، برگشت شهریه به هیچ وجه امکان پذیر نمی‌باشد و تنها واریز کننده (زبان آموز) می‌تواند مبلغ واریزی را بصورت اعتبار در ترمهای بعد مورد استفاده قرار دهد.
درضمن عدم امکان عودت وجه در سامانه پرداخت درج شده است.

اطلاعیه مهم در خصوص کلاس های آنلاین کانون زبان ایران

📍اطلاعیه مهم در خصوص کلاس های آنلاین کانون زبان ایران📍

زبان آموزان عزیز کانون زبان ایران

همانطور که می دانید کانون زبان ایران به اجبار شرایط حاکم بر کشور در شیوع ویروس کرونا، با اهدافی چون حفظ پیوستگی یادگیری زبان، راه‌اندازی ساز و کار برگزاری کلاس‌های آنلاین را در دستور کار قرار داد.

انجام چنین پروژه‌ای در این مقیاس با توجه به زمان نسبتا کوتاه برای برنامه ریزی، اجرا و دریافت بازخوردهای اصلاحی بسیار دشوار بود. در حالی که تیم های پر تعداد و سخت کوش فنی سامانه و پشتیبانی، شبانه روز در حال تلاشند تا دستاورد نوینی را برای نام پرافتخار کانون زبان رقم بزنند، زیرساختهای فناورانه کشور مانع موفقیت صد در صدی شده است. البته در چند روز اخیر، بسیاری از مشکلات عمده استخراج، تحلیل و رفع شده‌اند و این روند انشا الله تا رفع کامل نواقص ادامه خواهد داشت.
با این حال، نظر به اینکه پیش تر هم حضور در این ترم، در نظر خواهی به انتخاب گذاشته شده بود، بار دیگر این فرصت در اختیار زبان آموزان بزرگواری که ابراز نارضایتی می نمایند خواهد بود تا در صورت صلاحدید انصراف خود را از کلاس‌های ترم بهار اعلام دارند و از مرخصی ترمی استفاده کنند.

⚠️ لذا از ساعت ۱۰ صبح روز شنبه ۱۰ خرداد تا ساعت ۱۹ روز دوشنبه ۱۲ خرداد، تمامی زبان آموزان عزیز فرصت اعلام درخواست انصراف از ترم بهار را از طریق سامانه ثبت نام خواهند داشت تا اگر به هر دلیل ادامه ترم را مفید نمیدانند، از مرخصی استفاده فرمایند. طبعا کلاسهایی که از حد نصاب خارج میشوند نیز برای ترم بهار کنسل می شوند.
لازم به ذکر است که امکان ثبت نام جدید وجود ندارد و البته کانون زبان امید واثق دارد که کلاسهای هفته‌های بعد با کیفیت بهتر و کارآمدتر برگزار شود.

امید آنکه کانون زبان در کنار سایر تلاشگران کشور عزیزمان هر روز با پیشرفت و توسعه، زمینه ساز موفقیتهای شما عزیزان را فراهم آورد.

کانون زبان ایران

اطلاعیه مهم در خصوص شروع کلاس های آنلاین و دریافت کتاب

 • 📣 زبان آموزان کانون زبان ایران

  باسلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات،
  چنانچه می‌دانید در شرایط جاری دنیا و کشور عزیزمان ایران، استمرار آموزش‌ها از مسیرهای تحت وب، مبنایی معقول و منطقی و راهکاری ضروری قلمداد می‌شود. با این رویکرد و نظر به پیشتازی کانون زبان در عرصه‌های آموزش، راه اندازی سامانه‌های آموزش تحت وب در دستور کار قرار دارد.
  در هفته‌ای که گذشت، سامانه‌های مذکور مورد آزمایش، تست و ارزیابی قرار گرفت و اشکالات آن در حجم مخاطبان کانون زبان و رفتار شناسی منحصر به فرد آن، استخراج شد. اکنون این سامانه نیازمند باز طراحی و معماری مجدد ساختار تحت وب و منابع پشتیبان است تا اشکالات آن را کاملاً مرتفع سازد.
  لذا به همه شما عزیزان اعلام می‌دارد کلاسهای آنلاین کانون زبان به صورت با کیفیت و جامع

  از روز سه شنبه ۶ خرداد (پس از ماه مبارک رمضان) آغاز به کار خواهد کرد

  و کلاس‌ها بر اساس تقویم آموزشی جدید ترم بهار به صورت کامل اجرایی خواهد شد انشاالله.
  در برهه زمانی پیش رو تا آغاز کلاس‌ها، زمانبندی کلاس‌ها متناسب با اقتضائات سامانه آموزشی تغییراتی خواهد داشت که از طریق مراکز آموزشی اطلاع رسانی و پیگیری خواهد شد و همچنین ثبت نام جدید نیز صورت خواهد گرفت.
  البته جلسات رفع اشکال حضوری هم در اواخر ترم بهار تدارک دیده شده است تا از آن طریق بر کیفیت آموزش آنلاین افزوده شود. علاوه بر این، پادکست های آموزشیِ سیلابس‌های درسی در سامانه آموزشی (در حساب کاربری ثبت نام) برای زبان آموزان ترم بهار از ششم خرداد بارگذاری خواهد شد که مکمل آموزش‌های آنلاین در کلاس‌ها خواهد بود.
  به همه زبان آموزان عزیز اطمینان می‌دهد که اصلاحات پیش رو در سامانه موجب ارتقای اساسی در کیفیت آموزش‌های آنلاین خواهد شد و کلاس‌های مذکور از ششم خرداد ماه برقرار خواهد بود انشاالله.

  #مرکز_آموزشی_سهروردی
  ilisohrevardi@

 • اطلاعیه کلاس های آنلاین: با توجه به تعداد بسیار بالای مخاطبین کانون زبان ایران و کم نظیر و شاید بی نظیر بودن تجربه ی برگزاری کلاس های آنلاین در اين مقياس و وجود چالش های غیر قابل پیش بینی، جهت آرامش خاطر زبان آموزان و مدرسین گرامی کلیه کلاس های هفته ی جاری آزمایشی تلقی گردیده.
 • مدرسین گرامی و زبان آموزان عزیز با حفظ آرامش، کلاس های این هفته را فرصتی برای شناخت فضای کلاس های آنلاین و رفع اشکالات استفاده از سیستم تلقی نمایند.
 • اطلاعیه تحویل کتاب: زبان آموزان گرامی با توجه به اتمام مهلت اولیه تحویل کتاب از این تاریخ به بعد توزیع کتاب بین ساعات ۱۴ الی ۱۶ صورت خواهد گرفت لذا خواهشمند است زمان بندی فوق را رعایت نموده و خارج از زمان فوق مرکز مراجعه نفرمایید با تشکر . مرکز آموزشی سهروردی