پرداخت شهریه و ثبت نام ترم بهار 98

مرحله اول: پرداخت شهریه

**پرداخت شهریه فقط به صورت اینترنتی می‌باشد**

از ساعت 10 صبح جمعه 98/01/02  لغایت ساعت 14:00

روز جمعه 98/01/15

زبان آموزان باید جهت پرداخت شهریه در زمان‌های فوق به آدرسwww.ilireg.ir  مراجعه نموده و پس از وارد شدن به صفحه پرداخت اینترنتی شهریه مراحل پرداخت را کامل نمایند. پرداخت شهریه برای تمامی کارت‌های عضو شتاب میسر بوده و از در گاه ایمن بانک ملی صورت می‌پذیرد. جهت پرداخت شهریه داشتن CVV2، رمز دوم و تاریخ انقضای کارت الزامی می‌باشد.

مبلغ شهریه 2،500،000 ريال می باشد.

جهت ثبت­نام روز و ساعت پرداخت شهریه حداقل 24 ساعت قبل از آن باید صورت گرفته باشد.

**نام کاربری(شماره زبان آموزانی) رمز عبور(کدملی) می‌باشد**

توجه: پرداخت شهریه به منزله ثبت‌نام نمی باشد و زبان­آموزان باید طبق جدول ثبت‌نام (پشت صفحه) برای انتخاب کلاس مجددا به سایت مراجعه نماید. در پرداخت شهریه دقت کافی داشته باشید زیرا برگشت شهریه امکان پذیر نخواهد بود.

 

مرحله دوم: اتنخاب روز و ساعت

برای ثبت‌نام باید به سایت www.ilireg.ir مراجعه نمایید، از منوی زبان آموزان گزینه ثبت‌نام اینترنتی را انتخاب نمایید.، و مراحل ثبت‌نام را تا پایان ادامه دهید. هر زبان آموزان فقط یک کلاس می‌تواند انتخاب کند، لذا در انتخاب کد زمانبندی کلاس مورد نظر نهایت دقت را بعمل آورید(امکان اصلاح و تغییر کلاس وجود ندارد). پس از ثبت‌نام کلاس کارت کلاسی خود را پرینت بگیرید و همیشه همراه داشته باشی.

ثبت‌نام اینترنتی  
تاریخ شنبه 10/01/98 یکشنبه 11/01/98 زمان خاتمه

پنجشنبه

98/1/2

ساعت

12:00

سطح start Basic, Reach pre High ,AD, CC Run El Inter Race
ساعت 10

12

14 16 10 12 14 16

توجه:

  • در صورتی که بر اساس تاریخ‌های ذکر شده در جدول بالا ثبت‌نام اینترنتی انجام نشود، احتمال از دست دادن کلاس برای زبان آموزان وجود خواهد داشت

قابل توجه زبان آموزان و اولیاء محترم خرید کتاب فقط از طریق سایت امکان پذیر میباشد

  • جهت خرید اینترنتی کتاب به سایت ilireg.ir مراجعه نمایید و از قسمت خرید اینترنتی کتاب اقدام نمایید. همچنین برای خرید کتاب های تست به قسمت کتب کمک آموزشی مراجعه نمایید. در غیر اینصورت کتاب به شما تحویل نخواهد شد.
  • تاریخ ثبت نام حضوری 98/01/17 از ساعت 12 الی 16 می باشد؛ در ثبت‌نام حضوری ظرفیت کلاس محدود و زبان آموزان حق انتخاب ندارد.

در روز ثبت نام حضوری همراه داشتن شماره زبان آموزی

و یا کد ملی الزامیست