اطلاعیه پرداخت اینترنتی شهریه جهت ترم تابستان 97

اطلاعيه پرداخت  شهریه جهت ترم تابستان 97

مرکز آموزشی تجریش

 به اطلاع آن عزیزان می رساند پرداخت و ثبت نام زبان آموزان مانند ترم های گذشته ازطريق اينترنت امکان پذير مي باشد و مسئولیت عواقب عدم پرداخت به موقع اینترنتی  به عهده زبان آموز می باشد.

جهت پرداخت شهریه اینترنتی به موارد زير توجه فرمائيد:

 • ورود به سايت ilireg.irاز ساعت 10 صبح روز شنبه مورخ 97/03/12 لغایت ساعت 16 روز یکشنبه مورخ 97/03/27 جهت پرداخت اينترنتي شهریه به مبلغ      2/100/000 ریال
 • قابل توجه زبان آموزانی که در تاریخ های فوق شهریه را واریز ننمایند ، امکان ثبت نام حفظ روز و ساعت را از دست خواهند داد و فقط می توانند در زمانبندی تغییر روز و ساعت ثبت نام به عمل آورند .

با ورود به سایت مربوطه گزینه پرداخت اینترنتی شهریه را کلیک نمائید سپس پنجره ای   باز می شود که می بایست شرایط و ضوابط پرداخت تأیید گردد و پنل مخصوص به   زبان آموز باز می گردد که با ثبت شماره زبان آموزی و رمز عبور (کد ملی زبان آموزان رمز عبور آنها میباشد.) درگاه بانک ملی جهت پرداخت باز می گردد.

 • توجه داشته باشيد كه در هر نوع از پرداخت، برگشت شهريه وجود نخواهد داشت و زبان آموزدر صورت عدم ثبت نام در آن ترم، در سيستم بستانكار مي ماند و در ترم بعد ميتواند از مبلغ بستانكاري خود براي ثبت نام استفاده نمايد، لذا با توجه به اين نكته از  ثبت نام خود در ترم تابستان 97 اطمينان كامل حاصل فرمائيد.
 • در صورت کاهش مبلغ از حساب زبان آموز و بستانکار نشدن ایشان در برنامه ثبت نام، صورت حساب زبان آموز ممهور به مهر بانک صادر کننده در مدت زمان پرداخت اینترنتی شهریه گردیده و جهت اقدام لازم به مرکز آموزشی تحویل گردد.

5-  زبان آموزان جهت پرداخت اینترنتی مي بايست موارد زير را از پیش در نظر گرفته باشند:

 • دريافت رمز دوم كارت شتاب از دستگاههاي عابر بانك.
 • در هنگام پرداخت الكترونيكي، شماره كارت خود را همراه داشته باشيد.
 • تهيهcvv2 از بانك يا عدد چهار رقمي پشت يا روي كارت.
 • تاريخ كارت به روز باشد و از تاريخ انقضاي آن نگذشته باشد.
 • در كارت خود مبلغ 100/000 ريال اضافه تر از مبلغ شهريه داشته باشند.
 • از كارتهاي بانك سپه فقط كارتهاي 16 رقمي قابل استفاده مي باشد. (کارتهای قدیمی بانک سپه غیر قابل استفاده می باشد)
 • پرداخت اینترنتی برای تمام کارتهای بانکی 16رقمی که عضو شتاب می باشند میسراست

نکته مهم:

پرداخت اینترنتی به معنای ثبت نام نمی باشد و زبان آموزان می بایست پس از پرداخت در زمان تعیین شده در جدول زمانبندي اعلامی ،جهت ثبت نام اينترنتي به سايت www.ilireg.ir مراجعه نمايند.

6 –  با توجه به اینکه مراکز آموزشی مجاز به ارائه کارت کلاسی برای تمامی زبان آموزان نمی باشند، لذا خواهشمنداست پس از انجام ثبت نام اینترنتی، حتماً پرینت کارت کلاسی را دریافت نمائید و یا برای اطمینان از ثبت نام ، از کارت کلاسی خود عکس گرفته و یا در فایلی ذخیره نمائید تا از زمان شروع کلاس و شماره کلاس آگاه باشید.

توجه فرمائید که ثبت نام ازطریق اینترنت فقط یکبار انجام می گیرد و پس از ثبت نام و انتخاب کلاس تغییر از طریق اینترنت امکان پذیر نمی باشد و می بایست جهت تغییر بعد از اتمام تمام ثبت نام ها به صورت حضوری به مرکزتجریش مراجعه فرمائید تا براساس امکانات مرکز و ظرفیت باقیمانده کلاسها نسبت به تغیراقدام نمایید. نکته مهم آنست که معمولاً کلاسها با انتخاب فراگیران تکمیل می گردد، لذا در انتخاب کلاس دقت کافی بعمل آید.

نکته بسیار مهم: 1- به زبان آموزان عزیز توصیه میگردد نسبت به  ثبت نام خود را از طریق اینترنت و در زمان های  ابتدایی و شروع بازه زمانی(طبق جدول زیر) اقدام نمایند تا ظرفیت کلاسها تکمیل نگردند  و از مراجعه حضوری جهت ثبت نام حتی المقدور خودداری نمایند چون در زمان ثبت نام حضوری اکثریت کلاسها پر شده و ثبت نام صرفا” بر اساس ظرفیت اندک باقیمانده و امکانات مرکز صورت میگیرد.

 

2 –  با توجه به اینکه خرید کتاب نیز اینترنتی گردیده است جهت تهیه کتاب با مراجعه به سایت ثبت نام و قسمت زبان آموزان،خرید کتاب نسبت به خرید کتاب اقدام نمایید.

( سایت ثبت نام )      www.ilireg.ir