اطلاعیه پرداخت اینترنتی شهریه جهت ترم پاییز۹۶

اطلاعیه پرداخت شهریه جهت ترم پاییز ۹۶

مرکز آموزشی تجریش

 به اطلاع آن عزیزان می رساند پرداخــت و ثبت نام زبان آموزان بـــرای دوره پاییز ۹۶ فقط ازطریق اینترنت امکان پذیر می باشد و مسئولیت عواقب عدم پرداخت به موقع اینترنتی  به عهده زبان آموز می باشد.

جهت پرداخت شهریه اینترنتی به موارد زیر توجه فرمائید:

  • ورود به سایت www.ilireg.ir از ساعــت ۱۰ صبح روز شنبــه مــــــورخ ۹۶/۰۶/۰۴ لغایت ساعت ۱۴ روز یکشنبه مورخ ۹۶/۰۶/۱۹ جهت پرداخت اینترنتی شهریه به مبلغ۱/۸۰۰/۰۰۰ریال
  • قابـــــل توجه زبان آموزانی که در تاریخ های فوق شهریه را واریز ننمایند ، امکان ثبت نام حفظ روز و ساعت را از دست خواهند داد و فقط می توانند در زمانبندی تغییر روز و ساعت ثبت نام به عمل آورند .

        با ورود به سایت مربوطه گزینه پرداخت اینترنتی شهریه را کلیک نمائید سپس پنجره ای   باز می شود که می بایست شرایط و ضوابط پرداخت تأیید گردد و پنـل مخصوص بـــه زبان آموز باز می گردد که با ثبت شماره زبان آموزی و رمز عبور (کد ملی زبان آموزان رمز عبور آنها میباشد.) درگاه بانک ملی جهت پرداخت باز می گردد.

  • مهم : توجه داشته باشید که در هر نوع از پرداخت، برگشت شهریه وجود نخواهد داشت و زبان آموز در صورت عدم ثبت نام در آن ترم، در سیستم بستانکار می ماند و در ترم بعد میتواند از مبلغ بستانکاری خود برای ثبت نام استفاده نماید، لذا با توجه به این نکته از ثبت نام خود در ترم پاییز ۹۶ اطمینان کامل حاصل فرمائید.
  • در صورت کاهش مبلغ از حساب زبان آموز و بستانکار نشدن ایشان در برنامه ثبت نام، صورت حساب زبان آموز ممهور به مهر بانک صادر کننده در مدت زمان پرداخت اینترنتی شهریه جهت اقدام لازم به مرکز آموزشی تحویل گردد.

۵-  زبان آموزان جهت پرداخت اینترنتی می بایست موارد زیر را از پیش در نظر گرفته باشند:

دریافت رمز دوم کارت شتاب از دستگاههای عابر بانک.

  • در هنگام پرداخت الکترونیکی، شماره کارت خود را همراه داشته باشید.
  • تهیهcvv2 از بانک یا عدد چهار رقمی پشت یا روی کارت.
  • تاریخ کارت به روز باشد و از تاریخ انقضای آن نگذشته باشد.
  • در کارت خود مبلغ ۱۰۰/۰۰۰ ریال اضافه تر از مبلغ شهریه داشته باشند.
  • از کارتهای بانک سپه فقط کارتهای ۱۶ رقمی قابل استفاده می باشد. (کارتهای قدیمی بانک سپه غیر قابل استفاده می باشد)
  • پرداخت اینترنتی برای تمام کارتهای بانکی ۱۶ رقمی که عضو شتاب می باشند میسر است.

نکته مهم

پرداخت اینترنتی به معنای ثبت نام نمی باشد و زبان آموزان مــــــی بایست پس از پرداخت در زمان تعیین شده در جدول زمانبندی اعلامی ،جهت ثبت نام اینترنتی به سایت www.ilireg.ir مراجعه نمایند.

۶ –  با توجه به اینکه مراکز آموزشی مجــــــاز به ارائه کارت کلاسی نمی باشند، لذا خواهشمنداست پس از انجام ثبت نام اینترنتی، حتماً پرینت کارت کلاسی را دریافت نمائید و یا برای اطمینان از ثبت نام ، از کارت کلاسی خود عکس گرفته و یا در فایلی ذخیره نمائید.

۷– جهت تهیه کتاب از تاریخ ۹۶/۰۶/۲۸ الی ۹۶/۰۶/۳۰ از ساعت ۱۰ الی ۱۴ همراه بــا وجه نقد به کتابفروشی واحد تجریش مراجعه فرمایید .

 توجه فرمائید که ثبت نام ازطریق اینترنت فقط یکبار انجام می گیرد و پس از ثبت نام و انتخاب کلاس تغییر از طریق اینترنت امکــان پذیـــر نمی باشد و مــــی بایست بعد از اتمام ثبت نام به صورت حضوری در تاریخ ۹۶/۰۷/۰۱ به مرکزتجریش مراجعه فرمائید. نکته مهم آنست که معمولاً کلاسها با انتخاب فراگیران تکمیل می گردد، لذا در انتخاب کلاس دقت کافی بعمل آید.