اطلاعیه پرداخت اینترنتی شهریه جهت ترم زمستان 97

اطلاعيه پرداخت  شهریه جهت ترم زمستان 97

مرکز آموزشی تجریش

 به اطلاع آن عزیزان می رساند پرداخت و ثبت نام زبان آموزان مانند ترم های گذشته ازطريق اينترنت امکان پذير مي باشد و مسئولیت عواقب عدم پرداخت به موقع اینترنتی  به عهده زبان آموز می باشد.

جهت پرداخت شهریه اینترنتی به موارد زير توجه فرمائيد:

 • ورود به سايت ilireg.irاز ساعت 10 صبح روز دوشنبه مورخ 97/09/05 لغایت ساعت 14 روز جمعه مورخ 97/09/16 جهت پرداخت اينترنتي شهریه به مبلغ2/100/000 ریال
 • قابل توجه زبان آموزانی که در تاریخ های فوق شهریه را واریز ننمایند ، امکان ثبت نام حفظ روز و ساعت را از دست خواهند داد و فقط می توانند در زمانبندی تغییر روز و ساعت ثبت نام به عمل آورند .

        با ورود به سایت مربوطه گزینه پرداخت اینترنتی شهریه را کلیک نمائید سپس پنجره ای   باز می شود که می بایست شرایط و ضوابط پرداخت تأیید گردد و پنل مخصوص به   زبان آموز باز می گردد که با ثبت شماره زبان آموزی و رمز عبور (کد ملی زبان آموزان رمز عبور آنها میباشد.) درگاه بانک ملی جهت پرداخت باز می گردد.

 • توجه داشته باشيد كه در هر نوع از پرداخت، برگشت شهريه وجود نخواهد داشت و زبان آموزدر صورت عدم ثبت نام در آن ترم، در سيستم بستانكار مي ماند و در ترم بعد ميتواند از مبلغ بستانكاري خود براي ثبت نام استفاده نمايد، لذا با توجه به اين نكته از  ثبت نام خود در ترم زمستان 97 اطمينان كامل حاصل فرمائيد.
 • در صورت کاهش مبلغ از کارت بانکی حساب زبان آموز و بستانکار نشدن ایشان در برنامه ثبت نام و در صورتیکه مبلغ شهریه تا ساعت 24 آن روز به حساب ایشان مسترد نشده بود بایستی صورت حساب زبان آموز ممهور به مهر بانک صادر کننده در مدت زمان پرداخت اینترنتی شهریه گردیده و جهت اقدام لازم به مرکز آموزشی تحویل گردد.

5-  زبان آموزان جهت پرداخت اینترنتی مي بايست موارد زير را از پیش در نظر گرفته باشند:

 • دريافت رمز دوم كارت شتاب از دستگاههاي عابر بانك.
 • در هنگام پرداخت الكترونيكي، شماره كارت خود را همراه داشته باشيد.
 • تهيهcvv2 از بانك يا عدد چهار رقمي پشت يا روي كارت.
 • تاريخ كارت به روز باشد و از تاريخ انقضاي آن نگذشته باشد.
 • در كارت خود مبلغ 100/000 ريال اضافه تر از مبلغ شهريه داشته باشند.
 • از كارتهاي بانك سپه فقط كارتهاي 16 رقمي قابل استفاده مي باشد. (کارتهای قدیمی بانک سپه غیر قابل استفاده می باشد)
 • پرداخت اینترنتی برای تمام کارتهای بانکی 16رقمی که عضو شتاب می باشند میسراست

نکته مهم:

پرداخت اینترنتی به معنای ثبت نام نمی باشد و زبان آموزان می بایست پس از پرداخت در زمان تعیین شده در جدول زمانبندي اعلامی ،جهت ثبت نام اينترنتي به سايت www.ilireg.ir مراجعه نمايند.

6 –  با توجه به اینکه مراکز آموزشی مجاز به ارائه کارت کلاسی برای تمامی زبان آموزان نمی باشند، لذا خواهشمنداست پس از انجام ثبت نام اینترنتی، حتماً پرینت کارت کلاسی را دریافت نمائید و یا برای اطمینان از ثبت نام ، از کارت کلاسی خود عکس گرفته و یا در فایلی ذخیره نمائید تا از زمان شروع کلاس و شماره کلاس آگاه باشید.

توجه فرمائید که ثبت نام ازطریق اینترنت فقط یکبار انجام می گیرد و پس از ثبت نام و انتخاب کلاس تغییر از طریق اینترنت امکان پذیر نمی باشد و می بایست جهت تغییر بعد از اتمام تمام ثبت نام ها به صورت حضوری به مرکزتجریش مراجعه فرمائید تا براساس امکانات مرکز و ظرفیت باقیمانده کلاسها نسبت به تغیراقدام نمایید. نکته مهم آنست که معمولاً کلاسها با انتخاب فراگیران تکمیل می گردد، لذا در انتخاب کلاس دقت کافی بعمل آید.

نکته بسیار مهم: 1- به زبان آموزان عزیز توصیه میگردد نسبت به  ثبت نام خود را از طریق اینترنت و در زمان های  ابتدایی و شروع بازه زمانی(طبق جدول ثبت نام) اقدام نمایند تا ظرفیت کلاسها تکمیل نگردند  و از مراجعه حضوری جهت ثبت نام حتی المقدور خودداری نمایند چون در زمان ثبت نام حضوری اکثریت کلاسها پر شده و ثبت نام صرفا” بر اساس ظرفیت اندک باقیمانده و امکانات مرکز صورت میگیرد.

2 –  با توجه به اینکه خرید کتاب صرفا” اینترنتی گردیده است و به هیچ وجه بصورت نقدی نمیباشد لذا جهت تهیه کتاب با مراجعه به سایت ثبت نام و قسمت زبان آموزان،خرید کتاب نسبت به خرید کتاب اقدام نمایید.               

( سایت ثبت نام )      www.ilireg.ir

اطلاعیه واریز اینترنتی شهریه جهت ترم پاییز 97

راهنمای پرداخت اینترنتی شهریه و زمان بندی ثبت نام پاییز 97»

  مرحله اول . پرداخت شهریه از ساعت 10 صبح روز  یکشنبه مورخ (97/06/04)  لغــــــایت ساعت 16 روزیکشنبه  مـــورخ 97/06/18   میباشد .

 مرحله دوم: مراجعه به سایت پس  از امتحان فاینال ، طبق جدول زمان بندی جهت انتخاب کلاس  و تکمیل مراحل ثبت نام   

 مرحله سوم: گرفتن  پرینت کارت کلاسی ترم پاییز 97  (درصورت نداشتن چاپگر صفحه کــــارت کلاسی را در کامپیوتر ذخیـــــــره و اطلاعات مربوط به کلاس و روز شروع کلاس را به همراه داشته باشید.)

« لطفاً جهت پرداخت شهریه تـــــــرم پاییز 97 به نکات زیر توجه فرمایید»:

زمان مراجعه به سایت جهت پرداخت شهریه به صورت اینترنتی : از ساعت 10 صبح روز  یکشنبه مورخ (97/06/04)     لغایت ساعت 16 روزیکشنبه  مورخ 97/06/18   میباشد .

آدرس سایت پرداخت شهریه:                                                                            www.ilireg.ir

مرحله اول:  از طریق لینک زبان آموزان- پرداخت اینترنتی شهریه – استان تهران  وارد سایت شوید.

مرحله دوم: با استفاده از شماره زبان آموزی و رمز عبور(کد ملّی) و از طریق رمز دوم کارت بانکی عضو شتاب شهریه را پرداخت نمایید.    ( رمز عبور زبان آموز کد ملی آنها می باشد ، اما زبان آموزانی که در ورود به سیستم با پیغام ” رمز عبور اشتباه می باشد” مواجه می شوند ، می توانند از طریق لینک مشخص شده رمز عبور خود را مشاهده نمایند. )

 1. پرداخت اینترنتی شهریه ثبت نام ، به معنای ثبت نام در آن ترم نمی باشد و زبان آموزان باید بعدازامتحان فاینال طبق جدول زمان بندی ثبت نام برای انتخاب روز و ساعت ، دوباره به سایت مراجعه فرمایند  و مراحل ثبت نام را تکمیل نمایند.
 2. برای پرداخت شهریه به ( شماره16 رقمی درج شده بر روی کارت بانکی)  ، ( رمز دوم کارت که از طریق مراجعه به عابر بانک قابل تعریف می باشد)     ، ( CVV2 کارت عدد 3 یا 4 رقمی پشت یا روی کارت بانکی) ، (  تاریخ انقضا  درج شده بر روی کارت بانکی) نیاز است .
 3. مبلغ شهریه 2/100/000  ریال می باشد وبه هیچ عنوان قابل برگشت نمی باشد.
 4. پرداخت شهریه فقط بصورت اینترنتی و توسط درگاه ایمن بانک ملی ایران انجام می پذیرد
 5. لازم به تأکید است که پرداخت شهریه زبان آموزان از ترم تابستان 91طبق دستور اداره مرکزی فقط به صورت اینترنتی قابل قبول بوده واز واریز وجه به صورت فیش بانکی ، ساتنا وکارت به کارت خودداری فرمایید در ضمن شهریه پرداختی به هیچ عنوان قابل برگشت نیست.

زبان آموزانی که در زمان تعیین شده نسبت به پرداخت شهریه اقدام ننمایند ، امکان ثبت نام حفظ روز و ساعت را از دست خواهند داد و می بایست در زمان ثبت نام تغییر روز و ساعت جهت ثبت نام به سایت مراجعه نمایند .