اطلاعیه مهم

با توجه به ادامه احتمال انتقال ویروس کرونا در کشور، شورای کارشناسی کانون زبان ایران تصمیمات زیر را اخذ نموده است:

۱- دوره های حضوری ترم بهار ان شالله از مورخ ۶ اردیبهشت ۹۹ آغاز می‌شود و تا ۹ تیرماه ادامه خواهد داشت و کلاسها در مدت زمان ۴۰ ساعت آموزشی در قالب ۱۸ جلسه (هر جلسه ۱۰ دقیقه بیشتر از زمان معمول) به آموزش سیلابسهای مصوب می پردازد. لذا ضمن تاکید بر برگزاری کلاسهای حضوری از ۶ اردیبهشت، یادآور میشود که همچون گذشته، دوره های آموزش مجازی برای گروه جوان و بزرگسال در سامانه ال ام اس دایر است.

۲- آزمون ۱۷ فروردین برای سطوح اینتر ۳ و های ۳ با توجه به شرایط کشور، به صورت آنلاین و غیرحضوری در همان تاریخ برگزار میشود و همه زبان آموزان این دو سطح لازم است با کدزبان آموزی و کدملی خود از طریق سامانه Exam.ili.ir آزمون دهند.

امیدوار است تدابیر اتخاذ شده مشکلات پیش رو را رفع کند و درصورت لزوم به اخذ تصمیمات جدید، اطلاعیه های مربوطه از طریق سایت، صفحه اینستاگرام و کانال پیام رسانهای اجتماعی اطلاع رسانی خواهد شد.
کانون زبان ایران


 

برنامه زمان بندی ثبت نام اینترنتی ترم بهار 99

برنامه زمانبندی ثبت نام اینترنتی ترم بهار 99

ثبت نام حفظ روز و ساعت

کلیه سطوح

زمان شروع

زمان پایان

کلیه روزهای هفته

سه شنبه 99/01/05 ساعت 8

پنجشنبه 99/01/07 ساعت 22

ثبت نام تغییر روز و ساعت

سطح

زمان شروع

زمان پایان

Run – Race

شنبه 99/01/09 ساعت 8

جمعه 99/01/15 ساعت 22

Reach – Basic

یکشنبه 99/01/10 ساعت 8

جمعه 99/01/15 ساعت 22

Elementary

دوشنبه 99/01/11 ساعت 8

جمعه 99/01/15 ساعت 22

Pre Intermediate

سه شنبه 99/01/12 ساعت 8

جمعه 99/01/15 ساعت 22

Intermediate

چهارشنبه 99/01/13 ساعت 8

سه شنبه 99/01/19 ساعت 22

High– Ad

پنجشنبه 99/01/14 ساعت 8

سه شنبه 99/01/19 ساعت 22

ثبت نام حضوری کلیه سطوح از روز یکشنبه 99/01/17 از ساعت 15 الی 18 در مراکز آموزشی انجام خواهد شد.

انتقالی های بین مراکز از روز یکشنبه 99/01/17 امکان پذیر می باشد.

پرداخت اینترنتی شهریه ترم بهار 1399

                                                                                                      باسمه تعالی

 

شیوه نامه پرداخت اینترنتی شهریه از طریق کارتهای عضو شبکه شتاب ترم بهار 1399

موارد قابل توجه  زبان آموزان محترم:

–        برنامه ریزی پرداخت اینترنتی شهریه از مورخ 99/01/05 صورت گرفته است که برای رفاه حال زبان آموزان درگاههای پرداخت از مورخ 99/01/02 باز خواهد شد. البته عملیات رسمی ثبت نام و رزرو روز و ساعت از تاریخ 99/01/05 صورت می­پذیرد.

–        لطفا ترتیبی اتخاذ نمایید که زبان آموزان شهریه را فقط به صورت اینترنتی واریز و از دریافت فیش نقدی یا پرداخت از طریق دستگاههای POS خودداری نمایید.

زبان آموزان جهت پرداخت اینترنتی می توانند با مراجعه به سایت www.ilireg.ir در این زمان برای پرداخت شهریه خود اقدام نمایند.

1-     زبان آموزان انتقالی از کودکان به نوجوانان و از نوجوانان به بزرگسالان و همچنین زبان آموزان انتقال عادی باید شهریه خود را پس از انتقال به مرکز مقصد و به صورت اینترنتی پرداخت نمایند.

2-   پرداخت اینترنتی برای تمام کارتهای بانکی 16 رقمی، که عضو شتاب می باشند میسر است. البته جهت سهولت در امر پرداخت، استفاده از کارتهای بانک ملی دارای رمز اینترنتی (رمز پویا) و کد CVV2 توصیه می­شود.

3-   پرداخت اینترنتی شهریه الزاماً به معنای ثبت نام در آن ترم  نمی باشد و زبان آموزان باید در زمان تعیین شده برای ثبت روز و ساعت به سایت مراجعه نمایند .

4-     درصورت کاهش مبلغ از حساب زبان آموز و بستانکار نشدن ایشان در برنامه ثبت نام ، زبان آموزان باید صورتحساب بانکی ممهور به مهر بانک صادر کننده را در بازه زمانی پرداخت اینترنتی شهریه بررسی و در صورتیکه مبلغ شهریه تا 72 ساعت به حساب ایشان مسترد نشده بود آن را به مرکز آموزشی ارائه نمایند .

5-   توجه داشته باشید که درصورت پرداخت شهریه ، شهریه مسترد نخواهد شد و زبان آموز در صـورت عدم ثبت نام در آن ترم ، در سیستم بستانکار می ماند و در ترم بعد می تواند از مبلغ بستانکاری خود برای ثبت نام استفاده نماید .

6-      نام کاربری، کد زبان آموزی و رمز عبور زبان آموزان، کد ملی آنها می باشد اما زبان آموزانی که در ورود به سیستم با پیغام ” رمز عبور اشتباه می باشد ” مواجه می شوند ، پس از اطمینان از صحیح بودن زبان دستگاه( فارسی یا انگلیسی) می توانند گزینه فراموشی رمز را انتخاب نمایند تا رمز ایشان در سامانه نمایش داده شود.

7-     زبان آموزان محترم حتی الامکان جهت جلوگیری از ایجاد مشکل در پیگیری مغایرت های پرداختی، جهت واریز شهریه به کافی نت مراجعه ننمایند.

8- زبان آموزان محترم جهت جلوگیری از ایجاد مشکل در روند پرداخت شهریه، از پرداخت شهریه از طریق تلفن همراه خودداری نمایید.

اطلاعیه تعطیلی کلاسهای کانون زبان

والدین و زبان آموزان گرامی:

بنا به دستور وزارت محترم بهداشت و برای حفظ سلامت زبان آموزان محترم ، کلیه کلاسهای کانون زبان ایران تا پایان ترم زمستان ۹۸ تعطیل می باشد.

زبان آموزان می توانند برای دریافت محتوای آموزشی جلسات برگزار نشده ترم زمستان ۹۸ به سایت www.ili.ir مراجعه نمایند.

همچنین برای اطلاع از زمان آزمون آنلاین ، برنامه پرداخت اینترنتی شهریه و برنامه ثبت نام ترم بهار ۹۹، به سایت اطلاع رسانی کانون زبان ایران به نشانی : www.ili.ir مراجعه نمایید.

اطلاعیه مهم

قابل توجه زبان آموزان و والدین گرامی:

فیلم آموزشی جلسات باقی مانده ترم زمستان 98 به صورت آموزش فشرده از مورخ 9 اسفند در سایت کانون زبان ایران به آدرس: www.ilireg.ir ، در پنل زبان آموز (با وارد کردن شماره زبان آموزی و کدملی) و در قسمت محتوای جلسات برگزار نشده قابل استفاده می باشد .

تعطیلی کلاسهای کانون زبان در روز یکشنبه ۹۸/۹/۱۰

قابل توجه والدین و زبان آموزان گرامی:

با توجه به تصميم استانداري تهران مبني بر تعطيلي مدارس در روز یکشنبه مورخ ۹۸/۰۹/۱۰، به اطلاع مي رساند كليه مراكز آموزشي شهر تهران و شهريار نیز روز یکشنبه تعطیل خواهد بود.
اداره مركزي و دفاتر استان تهران داير خواهد بود.