4 دیدگاه در “ثبت نام دوره فشرده دوم”

  1. با سلام من یک انتقادی داشتم مبنی بر تغییر روز امتحانمون چرا در کارت کلاسی که یک گواهی معتبر در آموزشگاه مربوطه میباشد مدرس مربوطه یک هفته قبل تاریخ امتحان را جلو انداختند که باعت مردودی اینجانب گردید تاریخ امتحان ۵/۱۳ بوده در کارت کلاس ایشان امتحان را در تاریخ گرفتند ۵/۱۰الان تکلیف ما چه هست از این بی نظمی یا به عنوان متال در کارت کلاسی ساعت شروع خورده بود ۷ اما ایشان (مدرس مربوطه ساعت ۶:۴۵ کلاس را شروع میکردند بابا به خدا همین ماجرا هم تابستان گذشته سر کلاس جوانمرد هم اتفاق افتاد به قران از این بی نظمی سردرد گرفتم!!! خود اساتید تاریخ امتحان رو جلو جلو میندازن ما رو همون تاریخ روی کارت حساب و برنامه میچینیم یک هفته مونده به امتحان روی کارت کلاس جناب اساتید سه روز چهر روز حتی شش روز تاریخ امتحان رو جلو میاورند من به نوبه خودم نسبت به این موضوع شدیدا اعتراض دارم وگرنه من مثل دوره قبل منظورم تابستان سال گذشته با جناب جوانمرد خامنه مردود نمیشدم این ترم فشرده هم با جناب فرهانی به همین بی برنامه گی ضربه خوردم والسلام امیدوارم رسیدگی شود

    1. با سلام. تاریخ های درج شده در کارت و سایت کانون مختص کلایهای ترمیک است و در کل مشخصات دوره های ترمیک به صورت دیفالت در سامانه سراسری کانون موجودند. همانگونه که میدانید کلاسهای فشرده در کانون به ندرت برگزار شده و تنها شعبه ی جم آنها را برگزار میکند و طبعا به دلیل خاص بودن شرایط زمانی، طبق برنامه دیفالت کانون پیش نمیرود.ضمنا اگر مخالفتی با روز مشخص شده دارید با دفتر مدیریت و رفتر زبان ثبت نام ، قبل از موعد فاینال در میان بگذارید تا رفع و رجوع شود.

  2. با سلام میشه ازتون بپرسم چرا مدرس کلاس ترم اینترمیدیت۱ ترم فشرده تابستان تاریخ امتحان رو جلو می اندازند تاریخ روی کارت کلاس۵/۱۳ بوده ایشون امتحان فاینال رو ۵/۱۰ گرفتن؟ شما میتوانید پیرینت کارت کلاسی ما را ببینید من قبلا هم پیغام گذاشتم هیچ کسی پاسخ گو نبود! الان تکلیف خودم مشخص نیست که قبول هستیم یا خیر نمره نهایی ثبت نشده!

    1. با سلام. تاریخ های درج شده در کارت و سایت کانون مختص کلایهای ترمیک است و در کل مشخصات دوره های ترمیک به صورت دیفالت در سامانه سراسری کانون موجودند. همانگونه که میدانید کلاسهای فشرده در کانون به ندرت برگزار شده و تنها شعبه ی جم آنها را برگزار میکند و طبعا به دلیل خاص بودن شرایط زمانی، طبق برنامه دیفالت کانون پیش نمیرود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفاً پاسخ دهید. *