جدول کلاسهای انگلیسی و غیر انگلیسی بهار 97

لطفا جهت جلوگیری از بروز هرگونه مشکل اطلاعیه های این وبلاگ را بطور کامل و دقیق مطالعه بفرمایید.

(به اطلاع می رساند سطوحی که تاکنون در جداول زیر درج نشده اند به زودی ارائه خواهند شد. همچنین امکان تغییر در برخی از کلاس های زیر وجود دارد.)

1- برگزاری این کلاسها منوط به شرکت و ثبت نام زبان آموزان در آن است. بنابراین ممکن است برخی از این کلاسها به دلیل عدم استقبال شما برگزار نگشته و از آن جهت نیز ممکن است به این لیست، کلاسهای جدیدتری بنا به مصلحت و امکانات مرکز اضافه گردد.

2- دقت فرمایید ثبت نام شما پس از مراجعه به سایت www.ilireg.ir و پرداخت شهریه و تایید کد زمانبندی کلاس قطعی می گردد. لطفاً هر چه سریعتر تا قبل از پر شدن کلاس مذکور وارد سایت شده و ثبت نام نمائید. شایان ذکر است پس از پر شدن کلاس امکان ثبت نام وجود ندارد.

3- برگزاری کلاسهای نیمه خصوصی و آن دسته از کلاسهای که احتمال می رود در ترم بهار سال 97 تعداد کل زبان آموزان آنها زیر هفت نفر باشد منوط به مراجعه و درخواست حضوری زبان آموزان در اسرع وقت خواهد بود. بدیهی است در صورت عدم درخواست به سرعت کلاس دیگری جانشین خواهد شد.

(قابل ذکر است زبان آموزانی که تا کنون موفق به پرداخت شهریه ترم زمستان نشده اند، جهت پرداخت اینترنتی شهریه کلاس خود می توانند هم اکنون به سامانه کانون زبان ایران مراجعه نمایند.)
از متقاضیان شرکت در دوره های مذاکرات بازرگانی، بحث آزاد انگلیسی، مکالمه آلمانی، فوق فشرده آلمانی، فشرده عربی، قواعد عربی، ترجمه عربی و زبان روسی برای ثبت نام دعوت بعمل می آید. خواهشمند است جهت ثبت نام با شماره تلفن ۸۸۸۴۴۴۰۷ تماس گرفته و یا به دفتر مرکز آموزشی جم مراجعه فرمائید.

 

برای مشاهده بهتر تصاویر، راست کلیک نموده و سپس گزینه view image را انتخاب نمایید.

 

                                                                               

 

مرکز آموزش جم

اطلاعیه خرید اینترنتی کتاب و پرداخت شهریه

قابل توجه زبان آموزان محترم:

لطفا جهت دریافت کتاب پس از انجام مراحل ذکر شده طبق دستور العمل حاضر، در روزهای شنبه و یکشنبه مورخ 26 و 27 اسفندماه سال جاری در ساعات اداری به مرکز آموزشی جم، طبقه سوم مراجعه فرمائید. شایان ذکر است از ترم بهار 97 فروش کتاب در روزهای شروع کلاس امکان پذیر نخواهد بود.

قابل ذکر است زبان آموزانی که تا کنون موفق به پرداخت شهریه ترم بهار نشده اند، جهت پرداخت اینترنتی شهریه کلاس خود می توانند از روز جمعه مورخ 18 اسفند ماه، ساعت 12 ظهر به سامانه کانون زبان ایران مراجعه نمایند.

(اطلاعیه پرداخت و ثبت نام در پست سوم همین وبلاگ درج شده است)

                                                                     دفتر آموزش جم

 

اطلاعیه دریافت مدرک s.c.e،j.c.e

به اطلاع آندسته از متقاضیانی که در آزمون شفاهی s.c.e و j.c.e قبول شده اند می رساند، جهت دریافت مدرک آزمون مذکور، با به همراه داشتن کارت شناسایی حداکثر تا تاریخ 96/12/25 به مرکز آموزشی جم مراجعه نمایند.

اطلاعیه پرداخت اینترنتی شهریه و ثبت نام بهار 97

قابل توجه زبان آموزان محترم :

به اطلاع می رساند زبان آموزانی که در صورت قبولی و چه در صورت مردودی مایل به ثبت نام در ترم آینده هستند می توانند شهریه ترم بهار خود را از ساعت 10 صبح روز چهارشنبه 96/12/2  لغایت ساعت 16 روز شنبه 96/12/12   با مراجعه به آدرس اینترنتی www.ilireg.ir  پرداخت نموده و طبق مراحل زیر اقدام فرمایند.
مرحله اول :   درتاریخ 96/12/19 با مراجعه به وبلاگ مرکز جم از روز و ساعت کلاسها آگاهی یافته و اگر تا آن زمان شهریه خود را پرداخت ننموده هر چه زودتر از طریق اینترنت واریز نموده و سپس طبق تاریخهای اعلام شده در همان وبلاگ، برای ثبت نام اقدام فرمایید.
مرحله دوم : با ورود به سایت مربوطه گزینه پرداخت اینترنتی شهریه را کلیک نموده و سپس بعد از تایید شرایط و ضوابط پرداخت وارد پنل مخصوص به زبان آموز شده و با ثبت شماره زبان آموزی و رمز عبور (کد ملی زبان آموزان رمز عبور آنها است.) به درگاه بانک ملی وارد می شوید.
توجه داشته باشید که در صورت پرداخت شهریه، وجه واریزی تحت هیچ شرایطی به زبان آموزان مسترد نخواهد شد و زبان آموز در صـورت عدم ثبت نام در آن ترم، در سیستم بستانکار مانده و در ترم بعد می تواند از مبلغ بستانکاری خود برای ثبت نام استفاده نماید .
مرحله سوم: پس از پرداخت شهریه، طبق برنامه زمانبندی ثبت نام در وبلاگ مرکز جم با ورود به سایت  www.ilireg.ir قسمت ثبت نام اینترنتی؛ روز و ساعت کلاس خود را انتخاب کرده و تا آخرین مرحله ثبت نام ادامه دهید تا پیغام “ ثبت نام با موفقیت انجام شد ” را مشاهده نمائید. سپس کارت کلاسی خود را ذخیره کرده و پرینت آن را برای جلوگیری ازمشکلات احتمالی، هنگام حضور در کلاس همراه داشته باشید.
وبلاگ مرکز   »»     (http://blogs.ili.ir/tehran17)
(پرداخت شهریه به هیچ عنوان به معنای ثبت نام نخواهد بود. ضمناً برای داشتن اولویت انتخاب کلاس خود خواهشمند است در اولین لحظات شروع ثبت نام اقدام نمائید)

همچنین در صورت پر شدن کلاس، کانون هیچ مسئولیتی در قبال آن نداشته و شما مجبور به انتخاب گزینه های دیگر خواهید بود. لذا به همین دلیل لازم است در اسرع وقت مراحل ثبت نام خود را انجام دهید.

 خواهشمند است سوالات و مشکلات خود را با ایمیل مرکز آموزشی جم  calljam20@gmail.com  در میان بگذارید.  

با تشکر – آموزش جم