اطلاعیه در مورد امتحان آنلاین

 

زبان آموزان و والدین محترم

 

ضمن عرض پوزش از شرایــــط ایجاد شده در برگـــزاری
آزمون فاینــال ، باستحضــار می رسانـــــد آن دستــه از
  عزیزانــی که به هر دلیــل موفق به انجام آزمون آنلایـن
نشده اند می توانند از تاریخ 97/12/17 لغایت 97/12/24
با مراجعه به سایت Exam.ili.ir در آزمون شرکت نمایند.

 

برنامه زمانبندی ثبت نام ترم بهار 98

 

زبان آموزان عزیز می توانند پس از پرداخت شهریه خود
طبق برنامه زمانبندی ثبت نام، روز و ساعت کلاس خود را
انتخاب نموده و از کارت کلاسی خود پرینت تهیه نمایند.

 

جهت دریافت برنامه زمانبندی اینجا کلیک نمایید.

 

موارد قابل توجه زبان آموزان:

زبان آموزانی که تمایل به انتخاب کلاس در همان روز و
ساعت ترم زمستان را دارند طبق برنامه حفظ روز و
ساعت کلاس خود را انتخاب می نمایند.

 

زبان آموزانـــــی که ترم زمستان را با موفقیت نگذرانده،
همچنین زبان آموزانی که  دارای وقفه مجاز  و یا وقـفه
غیرمجاز هستند( پس از شرکت در آزمون تعیین سطح)
طبق برنامه تغییر روز و ساعت کلاس خود را انتخاب
می نمایند.

 

لطفاً پس از انتخاب روز و ساعت کلاس از کارت

           کلاسی خود پرینت تهیه نمایید.

 

توزیع اینترنتی کتابهای ترم بهار 98

 

قابل توجه زبان آموزان عزیز جهت تهیه

             کتابهای ترم بهار 98

 

خواهشمند است ، قبل از شروع کلاسها در بهارسال 98،نسبت

به واریز مبالغ کتابهای خود نیز ،در سایت www.ilireg.ir اقدام

نمایید.

لطفا” جهت جلوگیری از ازدحام در شروع ترم، برای دریافت کتاب

های خود در تاریخ های 17 و 18 و 19 فروردین از ساعت 8 صبح

 الی16 به مرکز آموزشی مراجعه فرمایید.

 

پرداخت شهریه ترم بهار 98

 

قابل توجه زبان آموزان عزیز:

 

**پرداخت شهریه فقط به صورت اینترنتی می‌باشد**

زمان پرداخت شهریه:

 

از ساعت 10 صبح روز جمعه 98/1/2 لغایت ساعت
 24 روز یکشنبه98/1/19

سایت پرداخت شهریه:     www.ilireg.ir  

 

 

**با توجه به ترافیک سایت در زمان ثبت نام ، توصیه می شود حداقل 24 ساعت قبل از انجام مراحل ثبت نام (منظور از انجام ثبت نام ،تعیین روز و ساعت کلاسی می باشد)نسبت به پرداخت شهریه خود اقدام فرمایید.

**دقت داشته باشید 24 ساعت بعد از انجام واریز شهریه، امکان ثبت نام فعال خواهد شد.**

 

**پرداخت اینترنتی شهریه الزاما”،به معنای ثبت نام  در آن ترم نمی باشد و زبان آموزان باید طبق زمان بندی اعلام شده ثبت نام در زمان معین برای ثبت نام یعنی تعیین روز و ساعت کلاسی ،مجددا” وارد سایت شوند و مراحل ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

 

**پرداخت شهریه برای تمامی کارت‌های عضو شتاب میسر بوده و از درگاه ایمن بانک ملی صورت می‌پذیرد. جهت پرداخت شهریه داشتنCVV2، رمز دوم و تاریخ انقضای کارت الزامی می‌باشد.

 

برای انجام پرداخت شهریه و ثبت نام و… داشتن نام کاربری=شماره زبان‌آموزی و    رمزعبور=کدملی، الزامی می‌باشد.

 

در پرداخت شهریه دقت کافی داشته باشید زیرا مبلغ شهریه به هیچ وجه بعد از واریز مسترد نخواهد شد.درصورت عدم ثبت نام ،زبان آموز درسیستم بستانکار خواهد ماند و در ترم های بعد می تواند از مبلغ بستانکاری خود استفاده نماید.

 

آزمون‌های آنلاین تجربۀ روش‌های نو با حفظ کیفیت آموزشی

 

آزمون‌های آنلاین تجربۀ روش‌های نو با حفظ

کیفیت آموزشی

 

معاون آموزشی کانون زبان ایران در گفتگویی با خبرگزاری ایسنا به نگرانی ها و چرایی برگزاری آنلاین آزمون های کانون زبان پاسخ داد.

دکتر علیرضا اسلامی در واکنش به نگرانی خانواده برخی زبان‌آموزان مبنی بر آنلاین شدن آزمون‌های کانون زبان ایران اظهار کرد: خانواده‌های زبان آموز ما باید بدانند که طی این سال‌ها کیفیت یادگیری و کیفیت آموزش اولویت اول کانون زبان بوده است.

وی افزود: علت اقبال به کانون زبان نیز همین است و خانواده ها به تجربه دریافته‌اند که فرزندانشان در کانون زبان در مهارت‌های زبانی بهتر از سایر مؤسسات رشد می کنند و مزیت رقابتی کانون زبان ایران همواره کیفیت برتر آموزشی و سخت گیری در رشد تواناییهای زبانی زبان آموزان بوده است پس کیفیت یادگیری برای ما یک اصل بسیار مهم است که برای حصول به آن از هیچ هزینه و استفاده از هیچ روشی دریغ نخواهیم کرد.

معاون آموزشی کانون زبان ایران با بیان اینکه یادگیری به معنای تغییر پایدار در خلال یک تجربه است بیان کرد در امر زبان آموزی، برگزاری امتحانات به شیوه سنتی کمکی به تسهیل این فرایند نمی کند و اینکه امروز دانش آموز چیزی را حفظ کند و امتحان دهد و فردا فراموش کند یادگیری رخ نداده است گفت: یادگیری از طریق تجربه زیسته، در معرض بودن، انگیزه و استفاده کاربردی در محیطی عاری از استرس حاصل می‌شود. روشهایی که کانون زبان ایران بر اساس آنها آموزش خود را بنا نهاده و خانواده مفید بودن این سیستم آموزشی را دریافته اند.

دکتر اسلامی با طرح این پرسش که رابطه یادگیری با آزمون‌ها چیست و آیا آزمون، یادگیری را تقویت می‌کند؟ گفت: اکنون بسیاری از افراد یک شب قبل امتحانات درس می‌خوانند و بعد از امتحان هم همه چیز از ذهنشان می‌رود و فراموش می‌کنند. در واقع این مدل درس خواندن، کمکی به فرایند یادگیری نمی‌کند.

وی افزود: هدف اصلی آزمونها بازخوردگیری از یادگیری زبان آموزان است که این فرایند اکنون در طول کلاس ها به طور مداوم انجام می‌شود و با گسترش زیرساختهای تکنولوژی و از طریق اپلیکیشن ها در آینده ای نزدیک این بازخوردها به صورت مداوم و هفتگی از میزان یادگیری زبان آموزان انجام خواهد گرفت.

معاون آموزشی کانون زبان ایران درباره فواید آزمون‌های آنلاین کانون گفت: کارشناسان ما با بررسی نظامهای آموزشی موفق و پیشرو جهان به این نتیجه رسیدند که شیوه برگزاری فعلی آزمونها کارکرد مناسبی ندارد و با رویکردهای جدید تلاش کردیم آزمون‌ها را آنلاین برگزار کنیم. این روش ضمن کاهش اضطراب بیهوده و مخرّب زبان آموزان که به کاهش جاذبه و لذت زبان آموزی برای ایشان منجر شده است به صرفه جویی در وقت و انرژی زبان آموزان و والدین ایشان می انجامد. از سوی دیگر با صرفه جویی در مصرف کاغذ، کانون زبان و والدین زبان آموزان سهم خود در حفاظت از محیط زیست و صرفه جویی در  مصرف آب فراوان تولید کاغذ ادا کرده اند و علاوه بر این زبان آموز فرصت خود ارزیابی و خودکنترلی پیدا می‌کند که در رشد و پرورش کودکان سهم به سزایی دارد.

دکتر اسلامی در مورد بیشتر شدن امکان تقلب در آزمونهای آنلاین ادامه داد: در یک سیستم آموزشی یادگیری محور -و نه مدرک محور- موضوع و بحث تقلب، منتفی است زیرا زبان آموزان برای یادگیری وارد این سیستم آموزشی می شوند و نه برای مدرک. وقتی هدف پیشرفت و یادگیری باشد دیگر بحث مدرک گرایی کمرنگ می‌شود.

وی با اشاره به اینکه البته که مدرک کانون زبان، مهم و معتبر است و خیلی ها به دنبال آن هستند و به همین خاطر آزمون دوره‌های فاینال در مقاطع مهم و نهایی هنوز مکتوب برگزار می‌شود و از سوی دیگر آزمونهای کتاب باز(اُپن بوک) در نظامهای مختلف آموزشی هنوز جایگاه ویژه ی خود را دارند و در این آزمونها امتحان به فرصت ‘بازآموزی’ تبدیل می شود.

دکتر اسلامی در انتها گفت:  توجه ما معطوف به کیفیت یادگیری است و تجربه کانون زبان ایران در تغییر شیوه برگزاری کوییزها نشان داد که روش های نو می توانند کانون زبان ایران را در حصول به اهداف خود با اثربخشی بیشتر یاری دهند و از این منظر جای  نگرانی برای خانواده‌ها نیست. فناوری، امکان تحلیل پاسخ‌ها را به ما داده و کمک می‌کند که فرایندهای آموزشی را بهبود ببخشیم.

 

آزمون جذب مدرس

ثبت نام اینترنتی جذب مدرس کانون زبان ایران

 

http://www.ili.ir/Content/media/image/2019/02/1683_orig.jpg

 

کانون زبان ایران در نظر دارد آزمون جذب مدرس را در بخش‌های انگلیسی (کودکان، نوجوانان و بزرگسالان)، فرانسه، عربی، اسپانیایی، آلمانی و روسی برگزار نماید.
به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، این آزمون در روز جمعه 10 اسفند ماه برگزار می شود و داوطلبان در صورت موفقیت در آزمون کتبی، مصاحبه و پس از گذراندن دوره آموزشی پذیرفته خواهند شد.

 

زمان ثبت‌نام در این آزمون از روز پنجشنبه 18 بهمن ماه لغایـــت پایان وقت اداری روز سه‌شنبه 30 بهمن ماه می باشد. علاقـــه مندان می توانند جهت ثبت نام به آدرس www.ilireg.ir مراجعه نمایند.

 

جهت برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به لینکهای زیر مراجعه نمایید.

اطلاعیه آزمون جذب مدرس زمستان 1397

جدول مراکز آزمون جذب مدرس زمستان 1397