اطلاعیه پرداخت اینترنتی شهریه ترم پاییز ۹۴

پرداخت اینترنتی شهریه
پرداخت اینترنتی شهریه
مهلت پرداخت اینترنتی شهریه از۱۰صبح روز دوشنبه ۹۴/۶/۲ لغایت ساعت ۱۴ روز شنبه ۹۴/۶/۲۱ می باشد.
لازم به ذکر است در صورت عدم پرداخت در بازه زمانی تعیین شده، قادر به ثبت نام حفظ روز و ساعت کلاس خود نمی باشید.و می بایست در زمان ثبت نام تغییر روز و ساعت جهت ثبت نام به سایت مراجعه نمایند.

جهت اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه فرمائید.

جهت پرداخت اینترنتی شهریه می بایست با مراجعه به سایت www.ilireg.ir بخش زبان آموزان، بر روی گزینه پرداخت اینترنتی شهریه کلیک کرده و با وارد کردن شماره زبان آموزی و رمز عبور(کدملی) وارد پنل زبان آموزی خود شوید. و با کلیک بر روی گزینه پرداخت از طریق درگاه بانک ملی وارد درگاه اینترنتی بانک ملی شوید و عملیات پرداخت را انجام دهید.
۱-     پرداخت اینترنتی برای تمام کارتهای بانکی ۱۶ رقمی، که عضو شتاب می باشند میسر است. البته جهت سهولت در امر پرداخت، استفاده از کارتهای بانک ملی دارای رمز اینترنتی (رمز دوم) و کد CVV2 توصیه می گردد.
۲-     پرداخت اینترنتی شهریه الزاماً به معنای ثبت نام در آن ترم نمی باشد و زبان آموزان باید در زمان تعیین شده برای ثبت نام به سایت مراجعه نمایند .
۳-زبان آموزان می بایست حتما رمز دوم (رمز اینترنتی)، کد CVV2 و تاریخ انقضاء کارت خود را برای پرداخت هزینه ثبت نام در اختیار داشته باشند. در غیراینصورت لطفاً جهت دریافت اطلاعات به بانک صادر کننده کارت خود مراجعه فرمایند.(کد CVV2 یک عدد سه یا چهار رقمی است که ممکن است پشت یا روی کارت درج گردیده باشد )
۴-درصورت کاهش مبلغ از حساب زبان آموز و بستانکار نشدن ایشان در برنامه ثبت نام ، صورتحساب زبان آموز ممهور به مهر بانک صادر کننده را در بازه زمانی پرداخت اینترنتی شهریه بررسی و در صورتیکه مبلغ شهریه تا ساعت ۲۴ آن روز به حساب ایشان مسترد نشده بود آن را برای مدیریت فناوری اطلاعات ارسال فرمایید .
۵-توجه داشته باشید که درصورت پرداخت به هر یک از طرق به زبان آموزان شهریه مسترد نخواهد شد و زبان آموز در صـورت عدم ثبت نام در آن ترم ، در سیستم بستانکار می ماند و در ترم بعد می تواند از مبلغ بستانکاری خود برای ثبت نام استفاده نماید .
۶-زبان آموزان توجه داشته باشند که در هنگام استفاده از پرداخت اینترنتی حتماً در کارت شتاب خود مبلغ ۱۰۰۰۰۰ ریال بیشتر از مبلغ شهریه داشته باشند . زیرا درغیر اینصورت پرداخت آنان با موفقیت صورت نمی پذیرد.
۷-رمز عبور زبان آموزان کد ملی آنها می باشد اما زبان آموزانی که در ورود به سیستم با پیغام ” رمز عبور اشتباه می باشد ” مواجه می شوند ، می توانند ازطریق لینک مشخص شده رمزعبور خود را مشاهده نمایند.
۸-زبان آموزان توجه داشته باشند که کارت های قدیمی بانک سپه مجاز نمی باشد ، زیرا شماره کارت می بایست ۱۶ رقمی باشد که کارتهای قدیمی بانک سپه ۱۳ رقمی می باشد .

2 دیدگاه در “اطلاعیه پرداخت اینترنتی شهریه ترم پاییز ۹۴”

  1. سلام.لطفا زمانبندی کلاسها؛تاریخ ازمونها در طول ترم؛تاریخ فاینال در هر ترم را جایی در وبلاگ برای دسترسی قرار دهید.گاهی برای برنامه ریزی سفر و دریافت فرم مهمان لازم است نمای کلی برنامه بچه ها را بدانیم.
    در تمام سایت چنین چیز لازمی ,وجود ندارد!

    1. با توجه به اینکه وبلاگ این مرکز به تازگی راه اندازی شده است,اطلاعات مورد نیاز شما به زودی در وبلاگ قرار داده خواهد شد.
      با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *