اطلاعیه تحویل کتاب ترم پاییز 99

📣📣📣 قابل توجه زبان آموزان و اولیاء گرامی سطوح بزرگسال
خواهشمند است پس از خرید کتاب در سامانه زبان آموزی با در دست داشتن اطلاعات زبان آموز ( کد ملی، شماره زبان آموزی، سطح زبان آموز) روز چهارشنبه از ساعت 13 الی 18 و پنجشنبه از 10 الی 14 جهت دریافت کتاب به مرکز مراجعه نمایید.
با توجه به شیوع ویروس کرونا بدلیل جلوگیری از ازدحام جمعیت، خواهشمندیم فقط زبان آموزان سطوح بزرگسال شامل
basic – elementary – pre intermediate – intermediate – high intermediate – advanced
در ساعت تعیین شده به طبقه همکف مراجعه نمایند. کتاب های سطوح نوجوان هفته آینده توزیع و اطلاعات تکمیلی از طریق همین صفحه اعلام خواهد شد.

اطلاعیه آزمون پایان ترم AD3

دکتر علیرضا اسلامی، معاون آموزشی کانون زبان ایران از برگزاری آزمون پایانی سطح Advanced 3 به صورت آنلاین، با توجه به فراگیری بیماری کرونا و به منظور پرهیز از شرکت در تجمعات خبر داد.
 به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، اسلامی عنوان کرد: این آزمون برای زبان‌آموزان ترم تابستان ۹۹ راس ساعت ۱۷ روز دوشنبه ۳۱ شهریورماه به صورت همزمان در سراسر کشور در سامانه exam.ili.ir آغاز خواهد شد و در ساعت ۱۹ همان روز به پایان خواهد رسید.
وی افزود: هر زبان‌آموز تنها یک‌بار می‌تواند در این آزمون شرکت نماید و در حین انجام آزمون امکان بازگشت به صفحات قبل وجود ندارد.
معاون آموزشی کانون زبان ایران خاطر نشان کرد: آزمون پایان ترم سطح Advanced ۳ برخلاف سایر آزمون‌ها دارای بخش‌هایی همچون Listening، Paragraph Writing و Letter Writing است.

اطلاعیه واریز اینترنتی شهریه ترم پاییز 99

پرداخت اینترنتی شهریه ترم پاییز ۱۳۹۹ کانون زبان ایران از تاریخ ۲۳ شهریورماه آغاز می‌شود و تا تاریخ ۵ مهرماه ادامه خواهد یافت.
به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، ترم پاییز این مجموعۀ آموزشی قرار است از تاریخ ۱۲ مهرماه شروع شود و علاقه‌مندان به ثبت‌نام لازم است نسبت به پرداخت شهریه خود در زمان ذکر شده در آدرس www.ili.ir اقدام نمایند.
شایان ذکر است، اخبار تکمیلی در خصوص شروع ثبت‌نام ترم پاییز متعاقبا منتشر خواهد شد.