اطلاعیه مهم

با توجه به ادامه احتمال انتقال ویروس کرونا در کشور، شورای کارشناسی کانون زبان ایران تصمیمات زیر را اخذ نموده است:
۱- دوره های حضوری ترم بهار ان شالله از مورخ ۶ اردیبهشت ۹۹ آغاز می‌شود و تا ۹ تیرماه ادامه خواهد داشت و کلاسها در مدت زمان ۴۰ ساعت آموزشی در قالب ۱۸ جلسه (هر جلسه ۱۰ دقیقه بیشتر از زمان معمول) به آموزش سیلابسهای مصوب می پردازد. لذا ضمن تاکید بر برگزاری کلاسهای حضوری از ۶ اردیبهشت، یادآور میشود که همچون گذشته، دوره های آموزش مجازی برای گروه جوان و بزرگسال در سامانه ال ام اس دایر است.

۲- آزمون ۱۷ فروردین برای سطوح اینتر ۳ و های ۳ با توجه به شرایط کشور، به صورت آنلاین و غیرحضوری در همان تاریخ برگزار میشود و همه زبان آموزان این دو سطح لازم است با کدزبان آموزی و کدملی خود از طریق سامانه آزمون دهند.

۳- آزمون پایانی اد ۳ به تاریخ ۱۹ اردیبهشت موکول میشود و به صورت کتبی و حضوری و با رعایت الزامات بهداشتی و چینش صندلی ها در فواصل ایمن، برگزار می‌شود و همچنین درصورت تمایل، زبان آموزان مربوطه می توانند بدون پرداخت شهریه، در کلاسهای ترم بهار به صورت مستمع آزاد شرکت کنند و آزمون مورخ ۱۲ تیرماه (پایان ترم بهار) را انتخاب کنند.

۴- تمامی آزمونهای کتبی دوره‌های غیر انگلیسی (اعم از فرانسه، عربی، آلمانی، روسی، اسپانیایی و ایتالیایی) و دوره‌های مکالمه انگلیسی(اکت) و دوره‌های ویژه نظیر آمادگی آیلتس و تافل، مربوط به ترم زمستان، برگزار نمیشود و نمره کلاسی این عزیزان به عنوان نمره نهایی قلمداد میشود.

۵- امیدوار است تدابیر اتخاذ شده مشکلات پیش رو را رفع کند و درصورت لزوم به اخذ تصمیمات جدید، اطلاعیه های مربوطه از طریق سایت، صفحه اینستاگرام و کانال پیام رسانهای اجتماعی اطلاع رسانی خواهد شد.

آزمون غایبین فاینال آنلاین

قابل توجه زبان آموزانی که به هر دلیلی تا کنون موفق به شرکت در آزمون آنلاین فاینال نشده اند امروز 24 اسفند 1398 آخرین فرصت برای شرکت در آزمون آنلاین می باشد،تاریخ اعلام شده به هیچ عنوان تمدید نمی گردد.

آخرین مهلت برای شرکت در آزمون فاینال

قابل توجه زبان آموزان و اولیاء محترم
آخرین مهلت شرکت در آزمون آنلاین فاینال روز ۲۲ اسفند ماه ۱۳۹۸ می باشد،لازم به ذکر است تاریخ اعلامی به هیچ عنوان قابل تمدید نمی باشد.

اطلاعیه تعطیلی مراکز آموزشی

روابط عمومی کانون زبان ایران به اطلاع می‌رساند، در راستای اتخاذ تدابیر لازم برای حفظِ سلامت زبان‌آموزان و پیش‌گیری از شیوع هر نوع بیماری واگیردار، روزهای یکشنبه و دوشنبه 4 و 5 اسفندماه، مراکز آموزشی کانون زبان در استان تهران و همچنین سایر استان‌هایی که بر اساس تصمیم سازمان های ذیربط قانونی تعطیل اعلام شده است، دایر نمی‌باشد.