ثبت‌نام ترم تابستان ۱۳۹۹ کانون زبان ایران از روز دوشنبه ۳۰ تیرماه آغاز می‌شود.
به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، زبان‌آموزان فعلی کانون زبان می‌توانند پس از واریز شهریه در سامانه جامع کانون زبان ایران (در این جااز تاریخ ۳۰ تیرماه نسبت به ثبت‌نام خود در سامانه register.ili.ir اقدام نمایند.
همچنین زبان‌آموزان جدیدالورود لازم است در روزهای چهارم و پنجم مردادماه با حضور در مراکز آموزشی ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی، مراحل ثبت‌نام خود را انجام دهند.
شروع کلاس‌های آنلاین و حضوری ترم تابستان کانون زبان ایران، با کسب مجوز از ستاد مقابله با کرونا و رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی، از روز دوشنبه ۶ مردادماه برای کلاس‌های روزهای زوج و همچنین از روز سه‌شنبه ۷ مردادماه برای کلاس‌های روزهای فرد خواهد بود.
اولین جلسه ترم تابستان با عنوان جلسۀ صفر به مرور مطالب ترم‌های گذشته اختصاص دارد؛ ترم تابستان شامل ۲۱ جلسۀ آموزشی خواهد بود و کلاس‌های این ترم، سه روز در هفته به تفکیک در روزهای زوج یا فرد برگزار می‌شود.
کلاس‌های آنلاین برای همۀ گروه‌های سنی دایر خواهد بود و این امکان برای زبان‌آموزان عزیز مهیاست تا بنا به درخواست خود، در کلاس‌های حضوری شرکت کنند. (در استانهایی که امکان برگزاری کلاس آنلاین وجود دارد.)

پرداخت شهریه ترم تابستان 99

به اطلاع زبان آموزان گرامی میرساند که درگاه پرداخت شهریه ترم تابستان برای شما عزیزان باز شده است. برای پرداخت به وبسایت ili.ir مراجعه کرده و از طریق لینک ” واریز شهریه ترم تابستان” وارد سامانه پرداخت شوید. لازم به ذکر است شناسه کاربری زبان آموزان کدملی ایشان و رمز عبور نیز کد ملی ایشان می باشد.
چند نکته مهم که قبل از پرداخت شهریه باید به آنها توجه داشته باشید .

ادامه خواندن پرداخت شهریه ترم تابستان 99

زمان آزمون Advanced 3

دکتر علیرضا اسلامی، معاون آموزشی کانون زبان ایران از برگزاری آزمون کتبی ترم زمستان سطح Advanced 3 همراه با زبان‌آموزان ترم بهار این سطح در تاریخ ✅⭕ ۲ مردادماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، وی اظهار داشت: پیش از این قرار بود این آزمون در تاریخ 19 تیرماه برگزار شود اما با توجه به تغییراتی که در تقویم آموزشی فصل بهار صورت گرفت برگزاری این آزمون به 2 مردادماه موکول شده است.
وی درباره برگزاری این آزمون به صورت کتبی افزود: سطح Advanced 3 آخرین مرحلۀ زبان‌آموزی در کانون زبان است و به نوعی کنکور زبان تلقی می‌شود و همچنین به افرادی که این آزمون را با موفقیت پشت سر بگذارند مدرکی معتبر اعطا می‌گردد. از آنجا که این آزمون در فرایند جذب مدرس در مجموعه آموزشی تأثیرگذار است و علاوه بر همۀ اینها لازم است در این سطح مهارت شنیداری و گفتاری شرکت‌کنندگان مورد ارزیابی قرار گیرد، ضروری است آزمون به صورت کتبی برگزار شود.
معاون آموزشی کانون زبان عنوان کرد: این آزمون با رعایت کلیۀ استانداردها و پروتکل‌های بهداشتی مصوب ستاد مقابله با کرونا و همچنین رعایت فاصله اجتماعی بین شرکت‌کنندگان برگزار خواهد شد.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

لطفا بر روی تصویر کلیک نمایید

اگر قصد دارید هم از کرونا در امان باشید و هم تابستانی پُر از برنامه‌های هنری و ادبی و فرهنگی داشته باشید، یادتون باشه فقط تا ۱۵ تیر برای ثبت‌نام در کارگاه‌های مجازی کانون فرصت دارید.
برای اطلاع و ثبت‌نام به سایت www.kpf.ir مراجعه کنید.