🌼 ترم: تابستان 1399 (کلیک کنید)


راهنمای کلاسهای آنلاین

توجه:

تمامی کلاسهای روز شنبه مورخ 18 مرداد ، مصادف با عید غدیر خم تشکیل می گردد.

 

 

{راهنمای امتحان آنلاین}


بزرگسالان

 

نوجوانان

 

 

 

 

 

 

 

 

 

توجه:

نتایج این آزمون تأثیری در نمرات کلاسی و فاینال نداشته و صرفاً جهت سنجش توانایی زبان آموز می باشد.

 

🔷 IELTS

توسعۀ دورۀ آمادگی IELTSدر مراکز آموزشی استان تهران

دکتر محمد شاهین تقدمی مدیر بخش آموزش‌های ویژه کانون زبان از توسعۀ دورۀ آمادگی IELTS در مراکز گلبرگ، جم، وصال، تهران‌پارس (خواهران و برادران)، صادقیه، شهرک‌غرب (خواهران و برادران)، فدک و سهروردی برای ترم زمستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان، تقدمی عنوان کرد: هدف از تشکیل این دوره‌ها ایجاد آمادگی لازم جهت شرکت در آزمون بین‌المللیIELTS  است، در این کلاس‌ها مهارت‌های لازم برای موفقیت در این امتحانات به شرکت‌کنندگان آموزش داد می‌شود.

وی افزود: این دوره‌ها شامل چهار سطح  Pre- IELTS, IELTS 1, IELTS 2, IELTS 3 است که به دو حالت عادی و فشرده برگزار می‌شوند و کلیۀ مهارت‌های زبانی به طور همزمان و برنامه‌ریزی شده تدریس و تمرین می‌گردد. همچنین از آنجا که در آزمون IELTS هر چهار مهارت زبانی (Listening ,Reading ,Writing ,Speaking)مورد ارزیابی قرار می‌گیرد، تاکید آموزشی دوره به فراگیری هر چهار مهارت می‌باشد. در این دوره‌ها زبان‌آموزان از طریق تمرین و تکرار و ارائۀ راهنمایی‌های لازم از سوی مدرس، مهارت‌های لازم را جهت کسب امتیاز مورد نظر خود در این آزمون فرا می‌گیرند.

گفتنی است، مرکز گلبرگ در بزرگراه رسالت، نبش بوستان شهید کرد، پلاک 937 واقع شده و برای تماس با این مرکز می‌توانید با شماره تلفن‌های ۲۲۳۳۱۵۸۱,۲۲۳۳۱۵۸۳ (۰۲۱) تماس حاصل نمایید.

مرکز جم در خیابان شهید مطهری، خیابان فجر (جم)، پلاک 33 قرار دارد و شماره تلفن ۸۸۸۴۴۴۰۷ (۰۲۱) مربوط به این مرکز است.

مرکز وصال در خیابان انقلاب، خیابان وصال شیرازی، پلاک 43 واقع شده و با شماره تلفن‌های ۶۶۴۰۰۵۰۱,۶۶۴۰۷۱۴۰ (۰۲۱) می‌توانید با این مرکز تماس حاصل نمایید.

مرکز تهرانپارس (خواهران)، بین فلکه سوم و چهارم، نبش خیابان 212 شرقی، پلاک 425 واقع شده و با شمارۀ ۷۷۰۶۰۱۴۹ (۰۲۱) می‌توانید با این مرکز تماس بگیرید.

مرکز تهرانپارس (برادران)، پایین‌تر از فلکه سوم تهران پارس، نبش خیابان شهید ریحانچی، کوچه 188 غربی، طبقه بالای مسکن ایده آل واقع شده و شماره تلفن ۷۷۸۶۲۳۹۵ (۰۲۱) مربوط به این مرکز است.

مرکز صادقیه در خیابان آیت‌الله کاشانی، نبش وفا آذر، پلاک 34 قرار دارد و شماره تلفن‌های ۴۴۰۶۳۵۴۵,۴۴۰۶۳۵۰۹ (۰۲۱) مربوط به این مرکز است.

مرکز شهرک غرب (خواهران) در خیابان حسن سیف، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قرار دارد و با شماره تلفن‌های ۸۸۰۸۵۸۵۰,۸۸۰۸۵۸۳۵  (۰۲۱) می‌توانید با این مرکز تماس حاصل نمایید.

مرکز فدک در46 متری غربی نارمک، نبش خیابان سمنگان، پلاک 207 واقع شده و شماره تلفن‌های ۷۷۲۶۷۳۱۷,۷۷۸۲۹۲۲۱ (۰۲۱) مربوط به این مرکز است.

مرکز شهرک غرب (برادران) در خیابان حسن سیف، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع شده و با شماره تلفن ۸۸۰۸۵۸۴۳ (۰۲۱) می‌توانید با این مرکز ارتباط برقرار کنید.

مرکز سهروردی در خیابان شریعتی، بالاتر از خیابان مطهری، جنب پمپ بنزین، پلاک 759 قرار دارد و با شماره تلفن‌های ۸۸۴۱۷۴۱۶,۸۸۴۱۷۴۱۹ (۰۲۱) می‌توانید با این مرکز تماس حاصل نمایید.

شایان ذکر است، برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این دوره می‌توانید با بخش آموزش‌های ویژه کانون زبان با شماره تلفن 88321236 تماس حاصل نمایید.

🔷 دوره‌ی Pre-TOEFL

با توجه به جایگزین شدن دوره‌ی Pre-TOEFL جدید به جای سطوح Pre-TOEFL 1,2 قدیم، کلیه‌ی سطوح دوره‌ی تافل در کانون زبان ایران از این پس با محوریت آزمون iBT برگزار می‌شود و تعداد سطوح Pre-TOEFL از دو سطح به یک سطح کاهش خواهد یافت.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، دوره‌یPre-TOEFL  جدید با هدف تقویت دانش زبانی و مهارت‌های چهارگانه شنیداری، گفتاری، خواندن و نگارش برای علاقه‌مندانی که دانش زبانی آنها در سطح High Intermediate می‌باشد طراحی شده است.

گفتنی است این دوره دارای دو پودمان است، یک پودمان شامل مهارت‌های Speaking و Listening و دیگری شامل مهارت‌های Reading و Writing با محوریت آزمون تافل iBT است.

کلاس‌ها به صورت دو روز در هفته در دو جلسه متوالی (3 ساعت و 30 دقیقه) و در 21 جلسه ارائه خواهند شد. جلسات هر روز به دو مهارت اختصاص خواهند یافت و داوطلبان شرکت در این دوره می‌توانند در هر یک از  دو پودمان به طور مجزا و یا همراه با هم شرکت کنند.

شایان ذکر است، ورود به دوره‌های تافل منوط به شرکت در آزمون تعیین سطح  و کسب حد نصاب لازم برای هر یک از سطوح  است.

همچنین آزمون تعیین سطح جدید این دوره نیز از این پس با محوریت محتوای آزمون iBT برگزار می‌شود که شامل سه بخش Reading، Listening و Writing است.

زبان آموزانی که در مقطع Advanced  کانون زبان ایران  در حال تحصیل هستند و همچنین  زبان‌آموزانی که سطح High-Intermediate 3 را با موفقیت گذرانده‌اند برای ورود به دوره‌ی Pre-TOEFL نیاز به شرکت در آزمون تعیین سطح ندارند.

🔷 شرایط ثبت نام دوره های مکالمه (ACT)

قابل توجه زبان آموزان


شرایط ثبت نام دوره های مکالمه (ACT)


  • ۱۵ سال به بالا؛

  • توانایی تحصیل در سطح El 1 (معلومات زبانی در حد Basic 3)


»»»» متقاضیان می توانند جهت اطلاعات بیشتر با شماره های زیر (واحد جم) تماس حاصل نمایند:

۴ – ۸۸۳۰۸۰۳۲

🔷 کلاس های بحث آزاد (Free Discussion)

ImageHandler.ashx

اولین دوره‌ی کلاس های بحث آزاد (Free Discussion) از ابتدای ترم بهار ۱۳۹۵ در مرکز آموزشی جم برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، این کلاس ها که برای سطوح High Intermediate و Advanced طراحی شده اند با تمرکز بر تقویت مهارت گفتاری و شنیداری فرصت مناسبی جهت تقویت مهارت های ارتباطی و ارتقاء سطح دانش زبانی زبان آموزان فراهم می کنند.

گفتنی است، در این دوره، در هر جلسه یک موضوع خاص در قالب تمرینات و فعالیت های متنوع مورد بحث و گفت و گو قرار می گیرد.

همچنین تمامی موضوعات مورد بحث در طول دوره از بین مسائل روز و مرتبط با حوزه های مورد علاقه زبان آموزان انتخاب شده اند.

علاقه مندان به شرکت در این دوره می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌ی۸۸۴۹۲۲۴۴ تماس حاصل نمایند.

🔷 قابل توجه زبان آموزان AD3

بنابر بخشنامه داخلی کانون زبان ایران، زبان آموزان سطح AD 3 می توانند بدون آزمون ورودی در دوره های TOEFL و IELTS شرکت نمایند.

جهت اطلاعات بیشتر و ثبت نام در دوره های فوق به آدرس زیر (مرکز آموزشی جم) مراجعه نمایید.

آدرس : خیابان استاد مطهری – خیابان فجر – شماره ۳۳

شماره تماس : ۴ – ۸۸۳۰۸۰۳۲

سلام

بسمه الله الرحمن الرحیم

———————————-

با سلام ،

جهت رفاه حال زبان آموزان و اولیای محترم و آگاهی از آخرین اخبار واحد طالقانی ، وبلاگ واحد طالقانی راه اندازی شد.

امیدواریم با بیان نکات و نظرات سازنده خود ما را در ارائه بهتر خدمات آموزشی  یاری نمایید.

———————————-

با تشـــکـــر

دفـتـر آموزش واحد طالقانی تهران