🌻 ترم: بـهـار 1398 (کلیک کنید)◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊

راهنمای پرداخت اینترنتی شهریه بهار 98

◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊

 1. هزینه شهریه ترم بهار 98 مبلغ 250/000 تومان می باشد.
 2. زبان آموزان جهت پرداخت اینترنتی می توانند با مراجعه به سایت W W W . I L I R E G . I R برای پرداخت شهریه خود اقدام نمایند:

 تاریخ واریز شهریه ‏:

از ساعت 10 صبح روز جمعه مورخ 1398/01/02

تا ساعت 10 صبح روز چهارشنبه 1398/01/28

توجه: حتماً واریز خود را قبل از ثبت نام کلاس انجام دهید. با توجه به ترافیک بالای سایت در زمان ثبت نام تغییر روز و ساعت به زبان آموزان توصیه می شود  که حداقل 24 ساعت قبل ثبت نام نسبت به پرداخت شهریه خود اقدام نمایند. بدیهی است 24 ساعت پس از واریز شهریه، ثبت نام زبان آموز فعال می شود.

 1. زبان آموزان پس از کلیک بر روی لینک پرداخت اینترنتی ، با شماره زبان آموزی و کد ملی به صفحه کاربری خود وارد شده و بر روی لینک پرداخت اینترنتی کلیک نموده و مراحل پرداخت را کامل کنند.
 2. پرداخت اینترنتی شهریه الزاماً به معنای ثبت نام در آن ترم نمی باشد و زبان آموزان باید در زمان تعیین شده برای ثبت نام به سایت مراجعه نمایند.
 3. به زبان آموزان تاکید می شود هنگام پرداخت، نوع پرداخت را به درستی انتخاب کنند و از واریز اشتباه هزینه شهریه به هزینه های تعیین سطح، انتقالی یا مهمان خودداری نمایند.
 4. در صورتیکه مبلغی از حساب زبان آموز کسر گردید ولی در برنامه ثبت نام ،بستانکار نبودند ، ریز تراکنش حساب را به دفتر آموزش تحویل نمایند.
 5. در صورت انصراف از تحصیل ، زبان آموز تنها تا قبل از شروع کلاسها مهلت دارد تا نسبت به اعلام انصراف به دفتر آموزش مراجعه و مدارک لازم را تکمیل نماید. لازم به ذکر است پس از شروع اولین جلسه به هیچ وجه انصراف قابل قبول نمیباشد و شهریه مسترد نخواهد شد .
 6. زبان آموزان توجه داشته باشند که در هنگام استفاده از پرداخت الکترونیکی حتماً در کارت شتاب خود مبلغ 100/000 ریال بیشتر از مبلغ ثبت نامی داشته باشند. زیرا در صورت نداشتن این مبلغ، بانک پولی از حساب زبان آموز کم نخواهد کرد.
 7. رمز عبور زبان آموز کدملی آنها می باشد و درصورتیکه هنگام ورود به سیستم با پیغام “رمز عبور اشتباه میباشد”مواجه می شوند، می توانند از طریق لینک مشخص شده رمز عبور خود را مشاهده نمایند.

 

توجه:
1. زمان : 1398/00/00الی 1398/00/00
2. نتایج این آزمون تأثیری در نمرات کلاسی و فاینال نداشته و صرفاً جهت سنجش توانایی زبان آموز می باشد.
3. اطلاعات لازم پس از ورود به سایت قابل مشاهده است.

 

🔹 دوره‌ی Pre-TOEFL

با توجه به جایگزین شدن دوره‌ی Pre-TOEFL جدید به جای سطوح Pre-TOEFL 1,2 قدیم، کلیه‌ی سطوح دوره‌ی تافل در کانون زبان ایران از این پس با محوریت آزمون iBT برگزار می‌شود و تعداد سطوح Pre-TOEFL از دو سطح به یک سطح کاهش خواهد یافت.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، دوره‌یPre-TOEFL  جدید با هدف تقویت دانش زبانی و مهارت‌های چهارگانه شنیداری، گفتاری، خواندن و نگارش برای علاقه‌مندانی که دانش زبانی آنها در سطح High Intermediate می‌باشد طراحی شده است.

گفتنی است این دوره دارای دو پودمان است، یک پودمان شامل مهارت‌های Speaking و Listening و دیگری شامل مهارت‌های Reading و Writing با محوریت آزمون تافل iBT است.

کلاس‌ها به صورت دو روز در هفته در دو جلسه متوالی (3 ساعت و 30 دقیقه) و در 21 جلسه ارائه خواهند شد. جلسات هر روز به دو مهارت اختصاص خواهند یافت و داوطلبان شرکت در این دوره می‌توانند در هر یک از  دو پودمان به طور مجزا و یا همراه با هم شرکت کنند.

شایان ذکر است، ورود به دوره‌های تافل منوط به شرکت در آزمون تعیین سطح  و کسب حد نصاب لازم برای هر یک از سطوح  است.

همچنین آزمون تعیین سطح جدید این دوره نیز از این پس با محوریت محتوای آزمون iBT برگزار می‌شود که شامل سه بخش Reading، Listening و Writing است.

زبان آموزانی که در مقطع Advanced  کانون زبان ایران  در حال تحصیل هستند و همچنین  زبان‌آموزانی که سطح High-Intermediate 3 را با موفقیت گذرانده‌اند برای ورود به دوره‌ی Pre-TOEFL نیاز به شرکت در آزمون تعیین سطح ندارند.

🔹 شرایط ثبت نام دوره های مکالمه (ACT)

قابل توجه زبان آموزان


شرایط ثبت نام دوره های مکالمه (ACT)


 • ۱۵ سال به بالا؛

 • توانایی تحصیل در سطح El 1 (معلومات زبانی در حد Basic 3)


»»»» متقاضیان می توانند جهت اطلاعات بیشتر با شماره های زیر (واحد جم) تماس حاصل نمایند:

۴ – ۸۸۳۰۸۰۳۲

🔹 سیستم مدیریت یادگیری

راه اندازی دوره‌های مجازی از طریق سیستم مدیریت یادگیری (LMS)

راه اندازی دوره‌های مجازی از طریق سیستم مدیریت یادگیری (LMS)

با توجه به این که به زودی سیستم مدیریت یادگیری (LMS) کانون زبان ایران آماده بهره برداری خواهد شد، در آینده‌ی نزدیک امکان برگزاری دوره‌های آموزش مجازی از این طریق فراهم می شود.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، در همین راستا قرار است به زودی دوره‌های “نگارش مقالات علمی” و ” قصه خوانی” از طریق سیستم مدیریت یادگیری (LMS) برگزار شود.

علاقه‌مندان به شرکت در این دوره‌ها می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن۴-۸۸۳۰۸۰۳۲ داخلی ۲۳۵ تماس حاصل نمایند.

🔹 کلاس های بحث آزاد (Free Discussion)

ImageHandler.ashx

اولین دوره‌ی کلاس های بحث آزاد (Free Discussion) از ابتدای ترم بهار ۱۳۹۵ در مرکز آموزشی جم برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، این کلاس ها که برای سطوح High Intermediate و Advanced طراحی شده اند با تمرکز بر تقویت مهارت گفتاری و شنیداری فرصت مناسبی جهت تقویت مهارت های ارتباطی و ارتقاء سطح دانش زبانی زبان آموزان فراهم می کنند.

گفتنی است، در این دوره، در هر جلسه یک موضوع خاص در قالب تمرینات و فعالیت های متنوع مورد بحث و گفت و گو قرار می گیرد.

همچنین تمامی موضوعات مورد بحث در طول دوره از بین مسائل روز و مرتبط با حوزه های مورد علاقه زبان آموزان انتخاب شده اند.

علاقه مندان به شرکت در این دوره می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌ی۸۸۴۹۲۲۴۴ تماس حاصل نمایند.

🔹 قابل توجه زبان آموزان AD3

بنابر بخشنامه داخلی کانون زبان ایران، زبان آموزان سطح AD 3 می توانند بدون آزمون ورودی در دوره های TOEFL و IELTS شرکت نمایند.

جهت اطلاعات بیشتر و ثبت نام در دوره های فوق به آدرس زیر (مرکز آموزشی جم) مراجعه نمایید.

آدرس : خیابان استاد مطهری – خیابان فجر – شماره ۳۳

شماره تماس : ۴ – ۸۸۳۰۸۰۳۲

سلام

بسمه الله الرحمن الرحیم

———————————-

با سلام ،

جهت رفاه حال زبان آموزان و اولیای محترم و آگاهی از آخرین اخبار واحد طالقانی ، وبلاگ واحد طالقانی راه اندازی شد.

امیدواریم با بیان نکات و نظرات سازنده خود ما را در ارائه بهتر خدمات آموزشی  یاری نمایید.

———————————-

با تشـــکـــر

دفـتـر آموزش واحد طالقانی تهران