اطلاعیه مهم

با توجه به ادامه احتمال انتقال ویروس کرونا در کشور، شورای کارشناسی کانون زبان ایران تصمیمات زیر را اخذ نموده است:

 

۱- دوره های حضوری ترم بهار از مورخ ۶ اردیبهشت ۹۹ آغاز می‌شود و تا ۹ تیرماه ادامه خواهد داشت و کلاسها در مدت زمان ۴۰ ساعت آموزشی در قالب ۱۸ جلسه (هر جلسه ۱۰ دقیقه بیشتر از زمان معمول) به آموزش سیلابسهای مصوب می پردازد. لذا ضمن تاکید بر برگزاری کلاسهای حضوری از ۶ اردیبهشت، یادآور میشود که همچون گذشته، دوره های آموزش مجازی برای گروه جوان و بزرگسال در سامانه ال ام اس دایر است.
۲- آزمون ۱۷ فروردین برای سطوح اینتر ۳ و های ۳ با توجه به شرایط کشور، به صورت آنلاین و غیرحضوری در همان تاریخ برگزار میشود و همه زبان آموزان این دو سطح لازم است با کدزبان آموزی و کدملی خود از طریق سامانه آزمون دهند.
۳- آزمون پایانی اد ۳ به تاریخ ۱۹ اردیبهشت موکول میشود و به صورت کتبی و حضوری و با رعایت الزامات بهداشتی و چینش صندلی ها در فواصل ایمن، برگزار می‌شود و همچنین درصورت تمایل، زبان آموزان مربوطه می توانند بدون پرداخت شهریه، در کلاسهای ترم بهار به صورت مستمع آزاد شرکت کنند و آزمون مورخ ۱۲ تیرماه (پایان ترم بهار) را انتخاب کنند.
۴- تمامی آزمونهای کتبی دوره‌های غیر انگلیسی (اعم از فرانسه، عربی، آلمانی، روسی، اسپانیایی و ایتالیایی) و دوره‌های مکالمه انگلیسی(اکت) و دوره‌های ویژه نظیر آمادگی آیلتس و تافل، مربوط به ترم زمستان، برگزار نمیشود و نمره کلاسی این عزیزان به عنوان نمره نهایی قلمداد میشود.
۵- امیدوار است تدابیر اتخاذ شده مشکلات پیش رو را رفع کند و درصورت لزوم به اخذ تصمیمات جدید، اطلاعیه های مربوطه از طریق سایت، صفحه اینستاگرام و کانال پیام رسانهای اجتماعی اطلاع رسانی خواهد شد.
سایت اطلاع رسانی کانون زبان ایران : www.ili.ir
وبلاگ مراکز آموزشی :blogs.ili.ir
اینیستاگرام کانون : ili_insta
اینیستاگرام کانون استان آذربایجان شرقی : iranlanguageinstitutetabriz

واریز شهریه و ثبت نام اینترنتی کلاسهای ترم بهار 99

با  تبریک سال نو و آرزوی سلامتی و موفقیت به تمامی زبان آموزان عزیز

به اطلاع می رساند؛ واریز شهریه از تاریخ 99/01/02  شروع و ثبت نام کلاسها از تاریخ 99/01/05 از طریق سایت کانون بصورت اینترنتی انجام خواهد گرفت . خرید کتاب‌ها را بعد از ثبت نام  انتخاب کرده و به سطح مورد نظر دقت نموده و پرینت سوابق خرید را تهیه فرمایید.شهریه واریزی به منزله ثبت نام نمی باشد و زبان آموزان باید طبق جدول ثبت نام ذیل نسبت به انتخاب روز و ساعت خود اقدام نمایند.

         مراجعه به سایت  ( www.ilireg.ir )

شروع ترم بهار99 از 6 اردیبهشت ماه

تقویم ترمی بهار 99

براساس تقویم ترمی مراکز آموزشی کانون زبان ایران، ترمِ بهار 1399 این مجموعۀ آموزشی از روز شنبه 6 اردیبهشت ماه برای کلاس‌های روزهای زوج آغاز خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، بر همین اساس شروع کلاس‌های روزهای فرد از روز یکشنبه 7 اردیبهشت ماه و همچنین شروع کلاس‌های دوشنبه و پنجشنبه و ویژۀ دوشنبه از تاریخ 8 اردیبهشت ماه خواهد بود.
بنابراین گزارش شروع کلاس‌های ویژۀ پنجشنبه نیز از تاریخ 11 اردیبهشت ماه است.

نکاتی در مورد پرداخت اینترنتی شهریه بهار 99

مراجعه به سایت    www.ilireg.ir )

 

از روز شنبه مورخه  02  / 01  / 99

 

× انتخاب پرداخت اینترنتی شهریه ( از ستون زبان آموزان )

× انتخاب   آذربایجانشرقی   از بین استان ها

×  درج شماره زبان آموزی ( نام کاربری )

× درج رمز عبور ( کد ملی زبان آموز )

× شماره 16 رقمی کارت های عضو شتاب

× رمز دوم کارت

× کد cvv2  ( عدد 3 یا 4 رقمی روی کارت )

شهریه واریزی به منزله ثبت نام نمیباشد و زبان آموزان باید طبق جدول ثبت نام ذیل نسبت به انتخاب روز و ساعت خود اقدام نمایند

نکاتی در مورد آزمون آنلاین

 

✅زبان آموزان گرامی که به هردلیل موفق به دانلود فایل های آموزشی خود نشده اند ، دقت فرمایند امکان دانلود تا آخرین روز امتحانات آنلاین وجود دارد ، پس درصورت وجود اشکال در دانلود فایل ها (به دلیل سرعت پایین اینترنت ، یا ساعات شلوغی سایت ) بدون نگرانی در ساعات دیگری وارد پنل کاربری خود شوند .

💻📱آزمون های اینترنتی طبق تقویم ترمی از روز جمعه۱۶ اسفند  تا پنجشنبه 22اسفند در دسترس زبان آموزان عزیز  بود ه و هر زبان آموز 2 بار مجاز به شرکت در آزمون آنلاین خواهد بود.لینک شرکت در آزمون آنلاین www.exam.ili.ir          www.ili.ir          www.ilireg.ir
📝 آزمون  کتبی بنا به درخواست زبان آموزان مرکز شماره 10 در تاریخ ۱۷ فروردین ۹۹ برگزار خواهد شد. (سطحIntermediate 3)

سطوح کودکان آزمون ندارد

سطح start نوجوانان آزمون ندارد

 

با آرزوی سلامتی و موفقیت و سر بلندی  برای شما عزیزان

فیلم های آموزشی جلسات باقی مانده

 

قابل توجه زبان آموزان مرکز شماره 10

فیلم آموزشی جلسات باقیمانده به صورت آموزشی فشرده برروی پنل هر یک از زبان آموزان بارگذاری شده است

جهت دانلود و مشاهده مینوانید به آدرس

www.ili.irو یا آدرس www.ilireg.ir مراجعه فرمایید.

 

 

اطلاعیه فیلم آموزشی جلسات باقیمانده

قابل توجه زبان آموزان مرکز شماره 10

فیلم آموزشی جلسات باقیمانده به صورت آموزشی فشرده برروی پنل هر یک از زبان آموزان بارگذاری شده است

جهت دانلود و مشاهده مینوانید به آدرس

www.ili.irو یا آدرس www.ilireg.ir مراجعه فرمایید .