کسب رتبه 2 کنکور سراسری_مرکز آموزشی سمنان

پریسا علاوی طوسی زبان آموز مرکز آموزشی سمنان توانست در کنکور سراسری سال 97 در گروه زبان‌های خارجی رتبۀ 2 کشوری را کسب نماید.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، علاوی از سال 1390 زبان‌آموز کانون زبان شد و در سال 1394 توانست مقطع Advanced3 را با نمرۀ 98 به پایان برساند.

روابط عمومی کانون زبان ایران ضمن تبریک آرزوی کسب موفقیت های روزافزون برای این عزیز دارد.

برگزاری آزمون quiz 1

با توجه به همزمانی برگزاری کلیه آزمون ها در کانون زبان ایران و رعایت قوانین در کلیه مراکز، زبان آموزان عزیز میتوانند از امکان مهمانی به سایر مراکز در کلیه استان های ایران استفاده نمایند.

جهت جستجوی مراکز از لینک ذیل استفاده نمائید:

مراکز کانون زبان ایران

“570 واژه” نخستین اپلیکیشن دانش بنیان کانون زبان ایران

نخستین اپلیکیشن دانش بنیان کانون زبان ایران با عنوان “570 واژه” (Academic WORDS) در سایت کافه بازار بارگذاری شد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، این اپلیکیشن شامل مجموعه‌ای از تمرین‌های متنوع آموزشی، واژه نامۀ صوتی کامل (همراه با تلفظ، معنی و نمونه برای هر واژه) و چندین آزمون و بازی فکری برای یادگیری 570 واژۀ پربسامد زبان انگلیسی است ادامه خواندن “570 واژه” نخستین اپلیکیشن دانش بنیان کانون زبان ایران

پرداخت اینترنتی هزینه شهریه و کتاب

با توجه به بخشنامه اداره مرکزی کانون زبان ایران مبنی به ایجاد ساز و کار آنلاین جهت کلیه امور زبان آموزان از قبیل مشاهده نمره، پرداخت (شهریه و کتاب) و ثبت نام کلاس در سامانه متمرکز کانون زبان ایران، زین پس والدین و زبان آموزان محترم جهت انجام این امور به سامانه مراجعه نموده و جهت دریافت راهنمایی های لازم به فایل های پیوست زیر و یا حضورا به مرکز مراجعه نموده تا آموزش لازم ارائه شود
آدرس سامانه کانون زبان ایران:   www.ilireg.ir
راهنمای پرداخت اینترنتی شهریه زبان آموزان

راهنمای خرید اینترنتی کتاب

اطلاعیه ثبت نام اینترنتی جذب مدرس کانون زبان ایران- تابستان 97

کانون زبان ایران در نظر دارد آزمون جذب مدرس را در بخش‌های انگلیسی (کودکان، نوجوانان و بزرگسالان)، فرانسه، عربی، اسپانیایی، آلمانی و روسی برگزار نماید.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، این آزمون در روز جمعه 12 مرداد ماه برگزار می شود و داوطلبان در صورت موفقیت در آزمون کتبی، مصاحبه و پس از گذراندن دوره آموزشی پذیرفته خواهند شد.

زمان ثبت‌نام در این آزمون از ساعت 10صبح روز شنبه 2 تیر ماه آغاز می‌شود و تا پایان وقت اداری روز سه‌شنبه 19 تیر ماه ادامه می‌یابد.

علاقه‌مندان به شرکت در این آزمون می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به پوشه ها‌ی پیوست مراجعه نمایند.

اطلاعیه آزمون جذب مدرس تابستان 1397

جدول مراکز آزمون جذب مدرس تابستان 1397