اطلاعیه ۷

‏در راستای مصوبات ستاد ملی مدیریت بیماری ‎#كرونا مبنی بر رعایت طرح ‎#فاصله‌گذاری_اجتماعی؛ مراکز آموزشی، دفاتر استانی و اداره مرکزی ‎#کانون_زبان_ایران تا روز جمعه 22 فروردین تعطیل خواهند بود.
همچنین ‎#ثبت_نام حضوری ترم بهار از تاریخ 23 فروردین در مراکز آموزشی انجام خواهد شد.

اطلاعیه ۶

🔈🔈🔈🔈

بسم الله الرحمن الرحیم

اطلاعیه مهم

با توجه به ادامه احتمال انتقال ویروس کرونا در کشور، شورای کارشناسی کانون زبان ایران تصمیمات زیر را اخذ نموده است:

۱- دوره های حضوری ترم بهار ان شالله از مورخ ۶ اردیبهشت ۹۹ آغاز می‌شود و تا ۹ تیرماه ادامه خواهد داشت و کلاسها در مدت زمان ۴۰ ساعت آموزشی در قالب ۱۸ جلسه (هر جلسه ۱۰ دقیقه بیشتر از زمان معمول) به آموزش سیلابسهای مصوب می پردازد. لذا ضمن تاکید بر برگزاری کلاسهای حضوری از ۶ اردیبهشت، یادآور میشود که همچون گذشته، دوره های آموزش مجازی برای گروه جوان و بزرگسال در سامانه ال ام اس دایر است.

۲- آزمون ۱۷ فروردین برای سطوح اینتر ۳ و های ۳ با توجه به شرایط کشور، به صورت آنلاین و غیرحضوری در همان تاریخ برگزار میشود و همه زبان آموزان این دو سطح لازم است با کدزبان آموزی و کدملی خود از طریق سامانه آزمون دهند.

۳- آزمون پایانی اد ۳ به تاریخ ۱۹ اردیبهشت موکول میشود و به صورت کتبی و حضوری و با رعایت الزامات بهداشتی و چینش صندلی ها در فواصل ایمن، برگزار می‌شود و همچنین درصورت تمایل، زبان آموزان مربوطه می توانند بدون پرداخت شهریه، در کلاسهای ترم بهار به صورت مستمع آزاد شرکت کنند و آزمون مورخ ۱۲ تیرماه (پایان ترم بهار) را انتخاب کنند.

۴- تمامی آزمونهای کتبی دوره‌های غیر انگلیسی (اعم از فرانسه، عربی، آلمانی، روسی، اسپانیایی و ایتالیایی) و دوره‌های مکالمه انگلیسی(اکت) و دوره‌های ویژه نظیر آمادگی آیلتس و تافل، مربوط به ترم زمستان، برگزار نمیشود و نمره کلاسی این عزیزان به عنوان نمره نهایی قلمداد میشود.

۵- امیدوار است تدابیر اتخاذ شده مشکلات پیش رو را رفع کند و درصورت لزوم به اخذ تصمیمات جدید، اطلاعیه های مربوطه از طریق سایت، صفحه اینستاگرام و کانال پیام رسانهای اجتماعی اطلاع رسانی خواهد شد.

کانون زبان ایران

پرداخت اینترنتی شهریه بهار ۹۹

برنامه ریزی پرداخت اینترنتی از مورخ 99/01/05صورت گرفته است که برای رفاه حال زبان آموزان درگاههای پرداخت از مورخ 99/01/02باز خواهد شد. البته عملیات رسمی ثبت نام و رزرو روز و ساعت از تاریخ 99/01/08صورت می­پذیرد.
لطفا ترتیبی اتخاذ نمایید که زبان آموزان شهریه را فقط به صورت اینترنتی واریز و از دریافت فیش نقدی یا پرداخت از طریق دستگاههای POS خودداری نمایید.

اطلاعیه ۴

دکتر مهدی مشفق، معاون اداری و مالی کانون زبان ایران درخصوص تعطیلی مراکز آموزشی استان تهران در روز پنجشنبه عنوان کرد: با توجه به اعلام وزارت آموزش و پرورش مبنی بر تعطیلی مدارس استان تهران تا پایان هفته، کلیۀ مراکز آموزشی کانون زبان در استان تهران نیز تا پایان هفته تعطیل خواهند بود.
به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران وی افزود: تعطیلی مراکز آموزشی در سایر استان‌ها در روز پنجشنبه نیز بر اساس تصمیم سازمان‌های ذیربط قانونی در خصوص آن استان صورت خواهد گرفت اما حضور زبان‌آموزان در کلاس الزامی نیست و غیبت مجاز تلقی خواهد بود.

ایشان همچنین خاطر نشان کرد: از روز شنبه نیز در صورت عدم تعطیلی مدارس و مراکز آموزشی در تهران و سایر استان‌ها، مراکز آموزشی کانون زبان دایر خواهند بود اما غیبت زبان‌آموزان در این جلسات مجاز تلقی خواهد شد.

اطلاعیه ۳

🔈🔈 اطلاعیه در خصوص برگزاری آزمون کتبی اد ۳ و های ۳ و اینتر ۳
پیرو درخواست برخی از زبان آموزان و خانواده های شان مبنی بر مشکلات شخصی برای آزمون کتبی در فروردین ماه (مثل کنکور و سفر و…) بدینوسیله به آگاهی میرساند که آزمون فاینال اد ۳ و های ۳ و اینتر ۳ امکان آنلاین شدن را ندارد چون بخش مهمی از این آزمون‌ها شنیداری است و فقط باید به صورت حضوری برگزار شود.
اما به پیشنهاد شورای کارشناسی کانون زبان، این آزمون در ۲ تاریخ برگزار می شود تا هر زبان آموز این سطوح، به انتخاب خودش، فقط در یکی از آزمونها شرکت کند:

✔️ آزمون اول در تاریخ ۲۰ اسفند ساعت ۱۷ (طبق تقویم آموزشی) و با رعایت تدابیر بهداشتی لازم.
✔️ آزمون دیگر در مورخ ۱۷ فروردین ۹۹ ساعت ۱۷.

🔹 بدین صورت هر عزیزی که معذوریت دارد و نمی تواند فروردین ماه برای آزمون حاضر شود، در اسفندماه این مهم را به انجام برساند.

🔷 البته توصیه کانون زبان شرکت در آزمون فروردین ماه جهت حفظ بیشتر سلامتی شما عزیزان است.

@theiott

اطلاعیه ۲

💢اطلاعیه
اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران در خصوص تعطیلی مدارس

🔸️به اطلاع فرهنگیان، اولیا و دانش آموزان محترم می رسانیم:

🔸️کلیه مدارس دوره های ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم و آموزشگاه های زبان و علمی سراسر استان مازندران در روزهای سه شنبه ششم و چهارشنبه هفتم اسفندماه ۹۸ تعطیل اعلام می گردد.

🔸️تاکید می گردد که خانواده های محترم ، اخبار مربوط به فعالیت یا تعطیلی احتمالی مدارس را از پورتال و کانال های ویژه آموزش و پرورش، صدا و سیما و خبرگزاری های رسمی دریافت نمایند.

🔸️اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران
https://sapp.ir/farhangianemazandaran97

https://t.me/mazandmedu

https://chat.whatsapp.com/BnoqvlvWR9q48ESJd3OD0E