برنامه کلاسی استان هرمزگان تابستان99

لطفا جهت مشاهده برنامه کلاسی
ترم تابستان99
بر روی لینک های ذیل کلیک نمایید.
برنامه کلاسی    واحد خواهران    گروه بزرگسالان
برنامه کلاسی    واحدخواهران    گروه نوجوانان
برنامه کلاسی   واحدخواهران   گروه کودکان
برنامه کلاسی   واحدبرادران  گروه بزرگسال
برنامه کلاسی  واحدبرادران  گروه نوجوانان
برنامه کلاسی    واحد برادران گروه کودکان

پیش ثبت نام برای ترم تابستان آغاز شد

پیش ثبت نام برای ترم تابستان آغاز شد:

ثبت نام برای تمام گروه سنی کودک ونوجوان وبزرگسال

انگلیسی(مبتدی و مکالمه ویژه) وغیر انگلیسی(آلمانی،فرانسه،عربی و…)

نحوه ی برگزاری کلاسها بصورت انلاین وحضوری میباشد.

«مرکز ارتباط و پشتیبانی» کانون زبان ایران راه‌اندازی شد

     
«مرکز ارتباط و پشتیبانی» کانون زبان ایران راه‌اندازی شد
مهدی شرافتی نژاد، مسئول دفتر توسعه و نوآوری آموزشی کانون زبان ایران از راه اندازی «مرکز ارتباط و پشتیبانی» در این مجموعه آموزشی خبر داد و افزود: زبان آموزان و مدرسان کانون زبان از این پس برای پیگیری مشکلات آموزشی، فنی و همچنین ثبت پیشنهادات، انتقادات و شکایات خود می‌توانند به صورت متمرکز، با «مرکز ارتباط و پشتیبانی» کانون زبان ایران با شماره تلفن 91070008-021 تماس حاصل نمایند.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، وی عنوان کرد: به منظور تکریم مخاطبان و تسهیل پیگیری امور ایشان، کارشناسان پشتیبانی این مرکز در روزهای کاری از ساعت 8 صبح تا 8 شب پاسخگوی مخاطبان خواهند بود و در ساعات غیرکاری از طریق پیام‌گیر، موارد ثبت و بررسی خواهد شد.

۶ خرداد ماه؛ شروع کلاس‌های آنلاین کانون زبان براساس تقویم آموزشی جدید ترم بهار

۶ خرداد ماه؛ شروع کلاس‌های آنلاین کانون زبان براساس تقویم آموزشی جدید ترم بهار

     
۶ خرداد ماه؛ شروع کلاس‌های آنلاین کانون زبان براساس تقویم آموزشی جدید ترم بهار
دکتر علیرضا اسلامی، معاون آموزشی کانون زبان ایران از آغاز کلاس‌های آنلاین این مجموعه آموزشی به صورت با کیفیت و جامع از روز سه‌شنبه ۶ خردادماه (پس از ماه مبارک رمضان) خبر داد و عنوان کرد: از این تاریخ کلاس‌ها بر اساس تقویم آموزشی جدید ترم بهار به صورت کامل اجرایی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، اسلامی در خصوص راه‌اندازی سامانه‌های آموزش تحت وب در این مجموعه عنوان کرد: چنانچه می‌دانید در شرایط جاری دنیا و کشور عزیزمان ایران، استمرار آموزش‌ها از مسیرهای تحت‌ وب، مبنایی معقول و منطقی و راهکاری ضروری قلمداد می‌شود، با این رویکرد و نظر به پیشتازی کانون زبان در عرصه‌های آموزش، راه‌اندازی سامانه‌های آموزشِ تحت وب در دستور کار قرار دارد.
وی افزود: در هفته‌ای که گذشت، سامانه‌های مذکور مورد آزمایش، تست و ارزیابی قرار گرفت و اشکالات آن در حجم مخاطبان کانون زبان و رفتار شناسی منحصر به فرد آن، استخراج شد؛ اکنون این سامانه نیازمند بازطراحی و معماری مجدد ساختار تحت وب و منابع پشتیبان است تا اشکالات آن را کاملا مرتفع سازد. در برهه زمانی پیش رو تا آغاز کلاس‌ها، زمانبندی کلاس‌ها متناسب با اقتضائات سامانه آموزشی تغییراتی خواهد داشت که از طریق مراکز آموزشی اطلاع‌رسانی و پیگیری خواهد شد و همچنین ثبت‌نام جدید نیز صورت خواهد گرفت.
ایشان خاطر نشان کرد: البته جلسات رفع اشکال حضوری نیز برای اواخر ترم بهار تدارک دیده شده است تا از این طریق بر کیفیت آموزش آنلاین افزوده شود. علاوه بر این، پادکست‌های آموزشی سیلابس‌های درسی در سامانه آموزشی (در حساب کاربری ثبت نام) برای زبان‌آموزان ترم بهار از ششم خرداد بارگذاری خواهد شد که مکمل آموزش‌های آنلاین در کلاس‌ها خواهد بود.
معاون آموزشی کانون زبان ایران در بخش پایانی سخنانش به زبان‌آموزان اطمینان داد که اصلاحات پیش رو در سامانه، موجب ارتقای اساسی در کیفیت آموزش‌های آنلاین خواهد شد و کلاس‌های مذکور از ششم خردادماه برقرار خواهد بود.

راه اندازی شعبه ی آنلاین

«شعبه آنلاین» کانون زبان ایران راه‌اندازی شد

     
«شعبه آنلاین» کانون زبان ایران راه‌اندازی شد
دکتر علیرضا اسلامی، معاون آموزشی کانون زبان ایران از راه‌اندازی «شعبه آنلاین» در این مجموعه آموزشی خبر داد و عنوان کرد: شعبه آنلاین به منظور بهره‌مندی از آموزش‌های کانون زبان برای متقاضیانی که زبان‌های غیرانگلیسی (آلمانی، اسپانیایی، فرانسه، عربی، روسی و ایتالیایی) و همچنین برخی از سطوح زبان انگلیسی در استان یا مرکز آموزشی آن‌ها تدریس نمی شود، راه‌اندازی شده است؛ به این ترتیب علاقه‌مندان می‌توانند فارغ از این که در چه استانی حضور دارند، همه سطوح زبان انگلیسی و همچنین زبان‌های غیرانگلیسی را در این شعبه فرابگیرند.
به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، اسلامی عنوان کرد: افرادی که علاقه‌مند به برخورداری از این شیوه آموزش هستند، لازم است با ورود به سامانه رزرو اینترنتی در آدرس ilireg.ir:8095/reserve.htm با انتخاب «شعبه آنلاین» برای ثبت‌نام آنلاین در این شعبه رزرو انجام دهند.
وی خاطرنشان کرد: پس از انجام رزرو، فرایند ثبت‌نام این عزیزان در شعبه آنلاین انجام خواهد شد و سپس این افراد می‌توانند با شروع ترم بهار در کلاس‌های این شعبه شرکت نمایند.

در گفت و گویی با معاون آموزشی کانون زبان بررسی شد؛ تفاوت کلاس‌های آنلاین با آفلاین

در گفت و گویی با معاون آموزشی کانون زبان بررسی شد؛ تفاوت کلاس‌های آنلاین با آفلاین
دکتر علیرضا اسلامی، معاون آموزشی کانون زبان ایران در خصوص تفاوت کلاس‌های آنلاین با آفلاین عنوان کرد: در کلاس‌های آفلاین و مجازی صرفا در یک گروه تعدادی ویدئو ارسال می‌شود، اما در کلاس آنلاین، مدرس و زبان آموز هم‌زمان وارد سامانه می‌شوند و می‌توانند با یکدیگر مکالمه صوتی و حتی تصویری داشته باشند.
به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، وی افزود: کلاس آنلاین در همان روز و ساعت انتخاب شده توسط زبان‌آموز در زمان ثبت‌نام شروع و تمام می‌شود و در آن فقط زبان‌آموزان همان کلاس حضور خواهند داشت؛ در واقع شیوه ارتباط در کلاس آنلاین کاملا شبیه کلاس حضوری است فقط در بستر اینترنت صورت می‌گیرد.
اسلامی ادامه داد: در شیوه آنلاین امکان مکالمه بین مدرس و زبان‌آموز و همچنین زبان‌آموزان با یکدیگر میسر است، علاوه بر این همۀ زبان‌آموزان می‌توانند مدرس خود را ببینند و در صورت نیاز، مدرس نیز می‌تواند زبان‌آموز را مشاهده نماید، چیزی شبیه ویدئو کنفرانس.
معاون آموزشی کانون زبان گفت: قابلیت‌هایی دیگری همچون نمایش تصویر، بنر، پخش پادکست، پخش ویدئو کلیپ، کلیپ صوتی و پاورپوینت در این سامانه وجود دارد، همچنین مدرس می‌تواند در این محیط از زبان‌آموزان سوال بپرسد، امتحان بگیرد و تکالیف آن‌ها را بررسی نماید؛ امکان ضبط محتوای کلاس نیز وجود دارد.
ایشان همچنین خاطر نشان کرد: برای ارائه خدمات بهتر به مخاطبان و همچنین ایجاد پایداری و افزایش سرعت، تعداد 32 سرور به تعداد استان‌ها (2 سرور برای استان تهران) در نظر گرفته‌ایم و امیدواریم بتوانیم به بهترین شکل ممکن پاسخگوی نیاز زبان‌آموزان عزیز باشیم.

اولیا عزیز کانون زبان ایران جهت حفظ سلامتی و همچنین برگزاری کلاس های با کیفیت برای فرزندان شما، پذیرش جدید گروه سنی کودک، نوجوان و بزرگسال ترم بهار ۹۹ مرکز آموزشی رودان به صورت آنلاین را آغاز کرده است. شروع کلاس های این مرکز از ۲۰ اردیبهشت ماه می باشد. جهت ثبت نام و اطلاعات بیشتر به وبلاگ مرکز به آدرس : https://blogs.ili.ir/roodan1 مراجعه نمائید. یا تماس باشماره های زیر:

07642883315 *09354615027 از شرایط و نحوه برگزاری کلاس ها مطلع شوید.