ثبت نام تابستان 1400

✅ آغاز پرداخت اینترنتی شهریه ترم تابستان ۱۴۰۰ از فردا – ۱۰ خرداد

🔻پرداخت اینترنتی شهریه و پیش ثبت‌نام ترم تابستان ۱۴۰۰ کانون زبان ایران از صبح فردا دهم خردادماه آغاز می شود.

🔻به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، ثبت نام ترم تابستان این مجموعه آموزشی قرار است از یکم تیرماه آغاز شود و علاقه‌مندان به ثبت‌نام لازم است نسبت به پرداخت شهریه خود در آدرس www.ili.ir اقدام کنند.

🔻شایان ذکر است، اخبار تکمیلی درخصوص شروع ثبت‌نام ترم تابستان متعاقبا اعلام خواهد شد.

http://www.ili.ir/u/1rc

@ilichannel

برگزاری مجدد آزمون آنلاین

کانون زبان ایران در نظر دارد با توجه به شرایط ویژه پیش آمده در ترم زمستان (شیوع بیماری کرونا، احترام به فاصله‌گذاری اجتماعی، مشکلات مربوط به سرعت اینترنت و…) اقدام به برگزاری مجدد آزمون آنلاین زبان انگلیسی برای گروه‌های سنی نوجوان، جوان و بزرگسال نماید.
به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، امکان شرکت در این آزمون صرفا برای غایبین آزمون آنلاین ترم زمستان و افرادی که نمره قبولی فاینال در آن آزمون را کسب نکرده‌اند فراهم شده است.
لازم به ذکر است، با توجه به کمبود سرورهای فعال در کشور (به خاطر استفاده فراوان کسب و کارها در شرایط شیوع بیماری) و هزینه بالای تخصیص سرور برای برگزاری این آزمون، هزینه شرکت مجدد در این آزمون مبلغ ٣٧ هزار و ٤٠٠ تومان تعیین شده است.
همچنین داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت exam.ili.ir از ساعت ٩ صبح روز شنبه ١٣ اردیبهشت ماه تا ساعت ٢١ روز دوشنبه ١٥ اردیبهشت ماه نسبت به شرکت مجدد در آزمون اقدام نمایند.
شایان ذکر است، هر زبان آموز تنها یک بار حق شرکت در این آزمون را دارد و به دلیل شروع ترم بهار از بیستم اردیبهشت ماه، فرصت آزمون مجدد به هیچ وجه قابل تمدید نخواهد بود.

راهنمای انتخاب و تعیین کلاس های ترم بهار 99

زبان آموزان متقاضی جهت شرکت در کلاسهای آنلاین یا انصراف از ترم بهار به سایت کانون زبان مراجعه نمایید و درخواست خود را ثبت کنید:

1. مراجعه به سایت www.ilireg.ir  و انتخاب گزینه ثبت نام و دریافت کارت کلاسی.

2. انتخاب استان گیلان و سپس وارد کردن نام کاربری و رمز عبور.

3. الف) زبان آموزانی که روز و ساعت انتخاب نکردند و متقاضی کلاس آنلاین می باشند:

ابتدا از طریق گزینه ثبت نام روز و ساعت انتخاب نمایند سپس از طریق گزینه انتخاب ترم بهار گزینه آنلاین را انتخاب و ثبت کنند.

ب) زبان آموزانی که از قبل روز و ساعت انتخاب کرده اند:

وارد گزینه انتخاب ترم بهار 99 شوید و گزینه آنلاین یا مرخصی را بنا به تمایل خود انتخاب نمایید و ثبت کنید.