برگزاری مجدد آزمون آنلاین

کانون زبان ایران در نظر دارد با توجه به شرایط ویژه پیش آمده در ترم زمستان (شیوع بیماری کرونا، احترام به فاصله‌گذاری اجتماعی، مشکلات مربوط به سرعت اینترنت و…) اقدام به برگزاری مجدد آزمون آنلاین زبان انگلیسی برای گروه‌های سنی نوجوان، جوان و بزرگسال نماید.
به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، امکان شرکت در این آزمون صرفا برای غایبین آزمون آنلاین ترم زمستان و افرادی که نمره قبولی فاینال در آن آزمون را کسب نکرده‌اند فراهم شده است.
لازم به ذکر است، با توجه به کمبود سرورهای فعال در کشور (به خاطر استفاده فراوان کسب و کارها در شرایط شیوع بیماری) و هزینه بالای تخصیص سرور برای برگزاری این آزمون، هزینه شرکت مجدد در این آزمون مبلغ ٣٧ هزار و ٤٠٠ تومان تعیین شده است.
همچنین داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت exam.ili.ir از ساعت ٩ صبح روز شنبه ١٣ اردیبهشت ماه تا ساعت ٢١ روز دوشنبه ١٥ اردیبهشت ماه نسبت به شرکت مجدد در آزمون اقدام نمایند.
شایان ذکر است، هر زبان آموز تنها یک بار حق شرکت در این آزمون را دارد و به دلیل شروع ترم بهار از بیستم اردیبهشت ماه، فرصت آزمون مجدد به هیچ وجه قابل تمدید نخواهد بود.

راهنمای انتخاب و تعیین کلاس های ترم بهار 99

زبان آموزان متقاضی جهت شرکت در کلاسهای آنلاین یا انصراف از ترم بهار به سایت کانون زبان مراجعه نمایید و درخواست خود را ثبت کنید:

1. مراجعه به سایت www.ilireg.ir  و انتخاب گزینه ثبت نام و دریافت کارت کلاسی.

2. انتخاب استان گیلان و سپس وارد کردن نام کاربری و رمز عبور.

3. الف) زبان آموزانی که روز و ساعت انتخاب نکردند و متقاضی کلاس آنلاین می باشند:

ابتدا از طریق گزینه ثبت نام روز و ساعت انتخاب نمایند سپس از طریق گزینه انتخاب ترم بهار گزینه آنلاین را انتخاب و ثبت کنند.

ب) زبان آموزانی که از قبل روز و ساعت انتخاب کرده اند:

وارد گزینه انتخاب ترم بهار 99 شوید و گزینه آنلاین یا مرخصی را بنا به تمایل خود انتخاب نمایید و ثبت کنید.

اطلاعیه

قابل توجه زبان آموزان محترم : به استناد دستور وزرات بهداشت و جهت حفظ سلامتی کلیه کلاس های کانون زبان تا روز دوشنبه 12 اسفند تعطیل می باشد. جهت دریافت اطلاعات و کلاسهای برخط به سایت کانون زبان ایران www.ili.ir و سایر شبکه های اجتماعی کانون زبان مراجعه نمایید.

اطلاعیه مهم تعطیلی کلاس ها

به استناد مصوبه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران  ستاد مدیریت بحران ، تمامی مراکز آموزشی کانون زبان ایران استان گیلان اعم از کودک، نوجوان، بزرگسال، خواهران و برادران از روز یکشنبه ۹۸/۱۲/۴ الی روز چهارشنبه ۹۸/۱۲/۷ تعطیل می باشند.

*** لطفا به دوستان خود اطلاع رسانی کنید ***