خرید اینترنتی محصولات آموزشی و کمک آموزشی کانون زبان ایران

خرید اینترنتی محصولات آموزشی و کمک آموزشی کانون زبان ایران

به منظور تسهیل فرآیند خرید محصولات آموزشی و کمک آموزشی و ارائه‌ی خدمات شایسته به زبان آموزان، امکان خرید کتب آموزشی و کمک آموزشی کانون زبان ایران به صورت اینترنتی و از طریق پنل زبان آموزان فراهم شد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، زبان‌آموزان می‌توانند پس از آزمون فاینال و مشاهده نمره‌ی خود با رجوع به سامانه‌ی الکترونیکی کانون زبان ایران (ilireg.ir) و طی کردن مراحلی که در فایل راهنمای پیوست آمده است اقدام به خرید کتاب نمایند.

گفتنی است، زبان‌آموزان پس از تکمیل اطلاعات کارت بانکی در صفحه‌ی پرداخت و موفق بودن این فرآیند، یک کد رهگیری دریافت می‌کنند و با همراه داشتن نسخه‌ی چاپ شده‌ی کد سفارش و کارت زبان‌آموزی در زمان توزیع محصولات طبق اعلام مراکز آموزشی مربوطه می‌توانند به محل فروش مراجعه کرده و با ارائه‌ی این کد محصول مورد نظر را دریافت نمایند.

شایان ذکر است، از این پس خرید محصولات آموزشی کانون زبان ایران صرفا به صورت آنلاین و به روش فوق انجام می‌گیرد.

فایل راهنمای خرید محصولات آموزشی و کمک آموزشی

علاقمندان به یادگیری مکالمه زبان عربی میتوانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به مرکز مراجعه و يا عصرها با شماره 32327400 تماس برقرارنمایند

index        arabi

به اطلاع می رساند کلاس های مکالمه زبان عربی برای گروه سنی بزرگسالان (رده سنی۱۴ سال به بالا ) در  در مرکز ميبد ارائه میشود.

علاقه مندان میتوانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره زبان عربی، به آدرس اینترنتی زیر مراجعه نمایند:http://www.ili.ir/fa/services/services165/arabic

راهنمای خرید اینترنتی محصولات آموزشی و کمک آموزشی

به اطلاع والدین و زبان آموزان محترم می رساند خرید محصولات آموزشی و کمک آموزشی کانون زبان ایران از ترم آتی به صورت اینترنتی انجام خواهد شد.

بعد از امتحان پایان ترم و مشاهده نتایج ترم زمستان 96 طبق شیوه نامه ای که در ادامه مطلب مشاهده می نمایید اقدام به خرید کتاب مورد نظر نمایید.

لطفا به سطح و کتاب مورد نظر خود قبل از پرداخت اینترنتی دقت نمایید.

ادامه خواندن راهنمای خرید اینترنتی محصولات آموزشی و کمک آموزشی