«شعبۀ آنلاین غیرانگلیسی» کانون زبان ایران راه‌اندازی شد

«شعبۀ آنلاین غیرانگلیسی» کانون زبان ایران راه‌اندازی شد

دکتر یاسر زنگنه، مدیر آموزش معاونت آموزشی کانون زبان ایران از راه‌اندازی «شعبه آنلاین غیرانگلیسی» در این مجموعه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، زنگنه در خصوص راه‌اندازی شعبه آنلاین در این مجموعه عنوان کرد: در اواخر ترم زمستان، شیوع ویروس کرونا در کشور باعث شد کلاس‌های این مجموعه به صورت آنلاین برگزار شود، البته این مهم به صورت حرفه‌ای‌تر از ترم بهار با راه‌اندازی سامانه‌هایی که در کانون زبان تعریف شد محقق گردید. در ادامه با استقبالی که از سوی مخاطبان نسبت به برگزاری کلاس‌‌های آنلاین صورت گرفت تصمیم بر این شد تا در هر استان یک شعبۀ آنلاین راه‌اندازی شود.
وی پیرامون راه‌اندازی شعبۀ آنلاین غیرانگلیسی گفت: راه‌اندازی این شعبه یک فرصت بی‌نظیر را برای همه شهرها و مراکزی به وجود آورد که تا پیش از این با وجود تقاضای زیاد از سوی علاقه‌مندان، شرایط لازم برای آموزش حضوری در برخی از زبان‌ها را نداشتند؛ به بیان دیگر می‌توان گفت با راه‌اندازی این شعبه عدالت آموزشی بیش از پیش مورد توجه قرار گرفت و علاقه‌مندان به فراگیری زبان‌های غیرانگلیسی توانستند در سراسر ایران و حتی خارج از ایران به امکانات برابر برای فراگیری زبان دسترسی داشته باشند. همچنین هم‌افزایی و هماهنگی بیشتر بین استان‌ها، شهرستان‌ها و شعب با دپارتمان‌ها و بخش‌های غیرانگلیسی از دیگر اهداف راه‌اندازی این شعبه بود.
مدیر آموزش معاونت آموزشی ادامه داد: در ترم‌های بهار و تابستان فشاری که بخاطر تعداد زیاد ثبت نام بخش انگلیسی وجود داشت باعث شد بخشی از زبان‌آموزان عزیز غیرانگلیسی برای ثبت‌نام دچار مشکل شدند به همین منظور تصمیم بر آن شد تا شعبه آنلاینی مختص بخش‌های غیرانگلیسی تشکیل شود تا فرآیند ثبت‌نام و برنامه‌ریزی کلاس‌ها برای شعب و زبان‌آموزان این بخش‌ها به نحو احسن انجام شده و مشکلات زبان‌آموزان این بخش به راحتی مرتفع شود.
زنگنه دربارۀ مخاطبان این شعبه اظهار داشت: همه افراد داخل ایران، در هر استان، شهر، شهرستان و یا حتی روستا که تمایل داشته باشند یکی از زبان‌های غیرانگلیسی شامل عربی، فرانسه، آلمانی، اسپانیایی، روسی، ایتالیایی و فارسی (برای غیرفارسی زبانان) را فرا بگیرند و همچنین سایر افرادی که در خارج از کشور علاقه‌مند به آموختن این زبان‌ها باشند می‌توانند در شعبه آنلاین غیرانگلیسی ثبت‌نام نموده و از امکانات آموزشی، اساتید توانمند و کتاب‌های با کیفیت و به روز این مجموعه استفاده کنند….              به ادامه خواندن مراجعه نمایید….

ادامه خواندن «شعبۀ آنلاین غیرانگلیسی» کانون زبان ایران راه‌اندازی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *