دعوت “امیرحسین رستمی” از علاقه‌مندان برای شرکت در بخش ویژۀ کانون زبان ایران در جشنوارۀ قصه‌گویی

دعوت "امیرحسین رستمی" از علاقه‌مندان برای شرکت در بخش ویژۀ کانون زبان ایران در جشنوارۀ قصه‌گویی

امیر حسین رستمی، بازیگر سینما و تلویزیون از علاقه‌مندان برای شرکت در اولین دورۀ بخش ویژۀ کانون زبان ایران در بیست و دومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان دعوت به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، وی در بخشی از این دعوت عنوان کرده است: «کانون زبان ایران به عنوان بزرگترین و معتبرترین موسسۀ زبان‌آموزی، قراره به عنوان حامی جایزه‌ای ویژه در بخش قصۀ 90 ثانیه‌ای اهدا کنه. وقتی زبان می‌خونیم عادت می‌کنیم متن‌ها و الگوهای کشورهایی که به اون زبان صحبت می‌کنند را یاد بگیریم، اما کمتر پیش میاد که خودمون و کشورمون رو به اون زبان معرفی کنیم.»

«کانون زبان ایران تصمیم گرفته در جشنواره قصه‌گویی امسال به افرادی که بتوانند فرهنگ و هنر کشورمون، سرمایه‌های فرهنگی و گردشگری، قصه‌ها، داستان‌ها و روایت‌های اصیل ایرانی رو معرفی کنند، جایزه‌ای ویژه بده»

«در این بخش شما باید از اسطوره‌ها، بزرگان، هنرمندان، سرداران، قهرمانان، شهیدان و حتی اماکن زیبا و یا ویژگی‌های فرهنگی خاص مردم شهرتون یه قصه 90 ثانیه‌ای بسازید و روایت کنید.»

برای مشاهدۀ فراخوان بخش ویژۀ کانون زبان ایران در این جشنواره می‌توانید به این‌جا مراجعه کنید.

شرکت زبان آموزان و مدرسان کانون زبان در 22امین جشنواره بین المللی قصه گویی

مدرسان محترم و زبان آموزان گرامی می توانند در بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی در بخش ویژه کانون زبان ایران شرکت نمایند.

فیلم قصه گویی خود را حداکثر در 90 ثانیه به یکی از زبان های انگلیسی، فرانسه و یا عربی تهیه و سپس به آدرس www.kanoonfest.ir مراجعه و پس از ثبت نام فیلم خود را آپلود نمایید.

لازم است ترجمه ای از قصه خود را به فارسی به صورت فایل متنی نیز آپلود نمایید.

سایر شرایط و رده سنی متقاضیان شرکت کننده :

یادگیری زبان دوم، تضمین آیندۀ روشن زبان‌آموزان است

یادگیری زبان دوم، تضمین آیندۀ روشن زبان‌آموزان است

رضا خادم آستانه، مدیر کانون زبان استان یزد در مراسم فارغ التحصیلی جمعی از زبان آموزان این استان یادگیری زبان دوم را تضمینی برای آیندۀ روشن آنان عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، در این مراسم که با حضور بیش از 80 نفر از زبان‌آموزان بخش نوجوانان مراکز آموزشی استان برگزار شد، پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید توسط یکی از زبان آموزان، خادم ضمن خیر مقدم به زبان آموزان، اتمام مقطع نوجوانان را به آن‌ها تبریک گفت.

وی خطاب به زبان‌آموزان گفت: شما با یادگیری زبان دوم برای خودتان آینده‌ای روشن را رقم خواهید زد. دانش اندوزی از مهمترین اصول برای موفق شدن و رسیدن به اهداف عالی است که خوشبختانه این فرصت توسط والدین برای شما فراهم شده است و شما نیز باید قدردان زحمات آنان باشید.

اجرای دکلمه، مسابقه، موسیقی و اهدای لوح تقدیر به زبان آموزان فارغ‌التحصیل از دیگر بخش‌های این مراسم بود.

گفتنی است، کانون زبان ایران در استان یزد دارای 8 مرکز آموزشی است که در آن‌ها زبان‌های ‌انگلیسی، عربی و فرانسه به زبان آموزان (خواهران و برادران) گروه‌های سنی کودکان، نوجوانان و بزرگسالان آموزش داده می‌شود.

n96-دوره

n96-دوره

«سامانۀ جامع»، پنجرۀ واحد خدمات کانون زبان ایران

«سامانۀ جامع»، پنجرۀ واحد خدمات کانون زبان ایران

سامانۀ جامع کانون زبان ایران، برنامه‌ای تحت وب است که چندی پیش راه اندازی شده و بسیاری از خدمات ارائه شده در این مجموعۀ آموزشی را در اختیار مخاطبان قرار داده است.

معاونت پژوهشی کانون زبان ایران در خصوص این سامانه عنوان کرد: از آن جا که سازمان‌های بزرگ معمولا  قصد  دارند  خدمات  و  عملیات  سازمانی را سریع، راحت و به بهترین شکل ممکن انجام و دراختیار ذینفعان خود قرار دهند، کانون زبان ایران نیز سامانۀ جامع خود را به عنوان یک مجموعۀ جامع ویکپارچه از کلیۀ خدمات، داده‌ها و اطلاعات مرتبط با  زبان‌ آموزان  و  مدرسان  کانون زبان ایران  در سراسرکشور به  منظور  کمک  به  تصمیم‌گیری،  برنامه‌ریزی و انجام امور جاری ایشان راه ­اندازی نموده است.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، وی در خصوص اهداف راه‌اندازی این سامانه گفت: از مهمترین اهداف راه‌اندازی این سامانه می‌توان به یکپارچه سازی و ایجاد پنجرۀ واحد خدمات کانون زبان ایران، سهولت دسترسی به تمامی خدمات کانون زبان ایران در یک پلتفرم، ایجاد دسترسی‌های معتبر در یک سامانه مرجع، مکانیزه نمودن برخی از خدمات که پیش تر سنتی بودند، ارتقای کیفیت مدیریت خدمات و امکان ارسال پیام و اطلاع‌رسانی به هنگام اشاره کرد.

ایشان افزود: این سامانه در 12 بخش طراحی شده است که شامل محصولات آموزشی، آزمون‌ها ی آنلاین، ثبت نام اینترنتی،  آموزش مجازی، کارکنان و مدرسین، سامانۀ ایاب و ذهاب زبان‌آموزان (ایلیکار)، بازی و سرگرمی، انتقادات و پیشنهادات، سامانۀ اطلاع رسانی کانون زبان (سایت)، کانون تاک (Kanoon Talk)، فرایدی فیلم (Friday Films) و  اپلیکیشن کمک آموزشی می‌باشد.

وی خاطر نشان کرد: به استثنای کانون تاک و اپلیکیشن کمک آموزشی،  تمامی بخش‌های این سامانه فعال می باشند و این دو قسمت نیز در مدت زمان کوتاهی آمادۀ ارائۀ خدمات خواهند بود.

گفتنی است، برای استفاده از خدمات این سامانه می‌توانید به آدرس  APP.ILI.IR مراجعه نمایید.

جلسه ملاقات با والدین

به اطلاع والدین زبان آموزان می رساند جلسه ملاقات با والدین طبق تاریخهای زیر راس ساعت کلاسی ثبت نامی در کلاس فرزندتان برگزار خواهد شد. 

در این جلسه زبان آموز نباید حضور داشته باشد و فقط یکی از والدین جهت اطلاع از وضعیت و روند تحصیلی فرزند خود در کلاس حضور یابند. 

سطح Start
روزهای یکشنبه سه شنبه : یکشنبه 98/05/06 
روزهای دوشنبه پنجشنبه : دوشنبه   98/05/07
روزهای شنبه چهارشنبه : چهارشنبه 98/05/09

سطوح Run & Race  
روزهای یکشنبه سه شنبه :   سه شنبه 98/05/08
روزهای دوشنبه پنجشنبه :      دوشنبه   98/05/07
روزهای شنبه چهارشنبه :            شنبه 98/05/12

ثبت نام اینترنتی آزمون جذب مدرس

کانون زبان ایران در نظر دارد آزمون جذب مدرس را در بخش‌های انگلیسی (کودکان و نوجوانان) و بخش های غیر انگلیسی (فرانسه، عربی) برگزار نماید.
  • جدول اعلام نیاز مدرس در مراکز استان یزد
نام مرکز کودکان نوجوانان فرانسه
خواهر برادر خواهر برادر برادر خواهر
زارچ      

*

   
یزد

*

 

 

*

*

 
این آزمون در روز جمعه 1 شهریورماه برگزار می‌شود و داوطلبان در صورت موفقیت در آزمون کتبی، مصاحبه و پس از گذراندن دورۀ آموزشی به عنوان مدرس کانون زبان ایران پذیرفته خواهند شد.

زمان ثبت‌نام در این آزمون  از ساعت 10 صبح روز سه‌شنبه 25 تیرماه در آدرس  www.ilireg.ir آغاز می‌شود و تا پایان وقت اداری یکشنبه 20 مرداد ماه  ادامه می‌یابد.

علاقه‌مندان به شرکت در این آزمون می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به پوشه ها‌ی پیوست مراجعه نمایند.

اطلاعیه آزمون جذب مدرس تابستان 1398

جدول مراکز آزمون جذب مدرس تابستان 1398

راه اندازی بخش خواهران بزرگسال در مرکز آموزشی مهریز

راه اندازی بخش خواهران بزرگسال در مرکز آموزشی مهریز (یزد)

رضا خادم آستانه، مدیر کانون زبان استان یزد از آغاز به کار بخش خواهران بزرگسال در شهرستان مهریز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، وی گفت: در راستای توسعۀ کمی و کیفی فعالیت‌های کانون زبان در استان و نظر به پیگیری و درخواست‌های مردمی و مسئولین شهرستان و با پیگیری‌های مدیریت استان، بخش خواهران بزرگسال مرکز آموزشی مهریز راه‌اندازی شد.

در حال حاضر بخش‌های نوجوانان (پایان چهارم ابتدایی تا پایان هفتم) و بزرگسالان (هشتم به بالا) در مرکز آموزشی مهریز فعال است و علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این مرکز همه روزه عصرها به آدرس شهرک شهید رجایی، جنب دبیرستان دخترانه بنت‌الهدی مراجعه و یا با شماره تلفن 32531560 تماس حاصل نمایند.

گفتنی است، کانون زبان ایران در استان یزد دارای 8 مرکز آموزشی است و در آن زبان‌های ‌انگلیسی، عربی و فرانسه به زبان‌آموزان (خواهران و برادران) گروه‌های سنی کودکان، نوجوانان و بزرگسالان آموزش داده می‌شود.

n96-دوره