کلاس‌های کانون زبان ایران آنلاین برگزار می‌شود/تابع ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم

رئیس کانون زبان ایران در گفتگو با خبرگزاری ایلنا عنوان کرد:

کلاس‌های کانون زبان ایران آنلاین برگزار می‌شود/تابع ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم

کلاس‌های کانون زبان ایران آنلاین برگزار می‌شود/تابع ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم

رئیس کانون زبان ایران در گفتگو با خبرگزاری ایلنا در توضیح برگزاری کلاس‌های آنلاین این مجموعه گفت: کلاس‌های آنلاین از ۱۹ مهرماه به صورت دو روز در هفته در روزهای «شنبه-چهارشنبه»، «یکشنبه-سه‌شنبه» و «دوشنبه-پنج‌شنبه» در حال برگزاری است.

 مصطفی مومنی، رئیس کانون زبان ایران درباره وضعیت برگزاری کلاس‌های این کانون با توجه به محدودیت‌های اعمال شده در پی شیوع کرونا توضیح داد: شیوع ویروس کرونا در جهان و همچنین تعهد کانون زبان به رسالت آموزشی خود و ضرورت تداوم در امر آموزش، شیوه یادگیری در این مجموعۀ آموزشی را از ترم بهار سال جاری به شیوه آنلاین تغییر داد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: بنابراین در ترم پاییز نیز کلاس‌ها مبتنی بر این شیوه برگزار می‌شود، چراکه تشدید شیوع کرونا در برخی شهرهای کشور و افزایش آمار مبتلایان و فوت‌شدگان باعث شده تا به دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا کلاس‌های حضوری در شهرهایی که در وضعیت قرمز هستند تا اطلاع ثانوی لغو شوند.

ادامه خواندن کلاس‌های کانون زبان ایران آنلاین برگزار می‌شود/تابع ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم

16 مهرماه، آخرین فرصت ثبت‌نام در کلاس‌های ترم پاییز کانون زبان ایران

16 مهرماه، آخرین فرصت ثبت‌نام در کلاس‌های ترم پاییز کانون زبان ایران

16 مهرماه آخرین فرصت ثبت‌نام در کلاس‌های آنلاین ترم پاییز کانون زبان ایران است.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، زبان‌آموزان فعلی و همچنین علاقه‌مندان به ثبت‌نام در این مجموعۀ آموزشی تا روز چهارشنبه 16 مهرماه فرصت دارند تا پس از واریز شهریه فرآیند ثبت‌نام خود را از طریق سایت register.ili.ir تکمیل نمایند.

کلاس‌های این ترم کانون زبان ایران به صورت آنلاین برگزار خواهند شد، شروع کلاس‌های روزهای زوج از شنبه ۱۹ مهر، کلاس‌های روزهای فرد از یکشنبه ۲۰ مهر  و کلاس‌های روزهای دوشنبه و پنجشنبه از ۲۱ مهر خواهد بود.
براساس تقویم ترمی پاییز ۱۳۹۹ کلاس‌های این ترم طبق روال متداول در کانون زبان به صورت  ۲ روز در هفته  در روزهای زوج (شنبه-چهارشنبه)، فرد (یکشنبه-سه شنبه) و دوشنبه-پنجشنبه برگزار خواهد شد.
همچنین مدت زمان کلاس‌ها در هر سه گروه کودک، نوجوان و جوان و بزرگسال ۹۰ دقیقه خواهد بود.

دوم مهرماه، آغاز ثبت‌نام اینترنتی ترم پاییز کانون زبان ایران

یکم مهرماه، آغاز ثبت‌نام اینترنتی ترم پاییز کانون زبان ایران

ثبت‌نام اینترنتی ترم پاییز کانون زبان ایران که به صورت آنلاین برگزار می‌شود از تاریخ دوم تا هفتم مهرماه انجام خواهد شد.

 به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، زبان‌آموزان فعلی این مجموعۀ آموزشی می‌توانند پس از واریز شهریه از تاریخ یکم تا هفتم مهرماه نسبت به ثبت‌نام خود در آدرس register.ili.ir اقدام نمایند.

همچنین ثبت‌نام حضوری و تحویل کتاب به زبان‌آموزان از تاریخ ۷ تا ۱۰ مهرماه در مراکز آموزشی کانون زبان میسر است و زبان‌آموزان جدیدالورود می‌توانند با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این تاریخ‌ها مراحل ثبت‌نام خود را تکمیل نمایند.
کلاس‌های آنلاین ترم پاییز کانون زبان از روز شنبه ۱۲مهرماه برای کلاس‌های زوج و از روز یکشنبه ۱۳مهرماه برای کلاس‌های فرد شروع خواهد شد. همچنین آغاز کلاس‌های دوشنبه، پنجشنبه  از تاریخ ۱۴ مهرماه خواهد بود.
براساس تقویم ترمی پاییز ۱۳۹۹ کلاس‌های این ترم طبق روال متداول در کانون زبان به صورت ۲ روز در هفته در روزهای زوج (شنبه – چهارشنبه)، فرد (یکشنبه-سه شنبه) و دوشنبه – پنجشنبه برگزار خواهد شد.
همچنین مدت زمان کلاس‌ها در هر سه گروه کودک، نوجوان و جوان و بزرگسال ۹۰ دقیقه خواهد بود.
متقاضیان عزیز ورودی جدید میتوانند با شناسنامه به مرکز آموزشی جهت ثبت نام و راهنمایی مراجعه فرمایند.

«شعبۀ آنلاین غیرانگلیسی» کانون زبان ایران راه‌اندازی شد

«شعبۀ آنلاین غیرانگلیسی» کانون زبان ایران راه‌اندازی شد

دکتر یاسر زنگنه، مدیر آموزش معاونت آموزشی کانون زبان ایران از راه‌اندازی «شعبه آنلاین غیرانگلیسی» در این مجموعه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، زنگنه در خصوص راه‌اندازی شعبه آنلاین در این مجموعه عنوان کرد: در اواخر ترم زمستان، شیوع ویروس کرونا در کشور باعث شد کلاس‌های این مجموعه به صورت آنلاین برگزار شود، البته این مهم به صورت حرفه‌ای‌تر از ترم بهار با راه‌اندازی سامانه‌هایی که در کانون زبان تعریف شد محقق گردید. در ادامه با استقبالی که از سوی مخاطبان نسبت به برگزاری کلاس‌‌های آنلاین صورت گرفت تصمیم بر این شد تا در هر استان یک شعبۀ آنلاین راه‌اندازی شود.
وی پیرامون راه‌اندازی شعبۀ آنلاین غیرانگلیسی گفت: راه‌اندازی این شعبه یک فرصت بی‌نظیر را برای همه شهرها و مراکزی به وجود آورد که تا پیش از این با وجود تقاضای زیاد از سوی علاقه‌مندان، شرایط لازم برای آموزش حضوری در برخی از زبان‌ها را نداشتند؛ به بیان دیگر می‌توان گفت با راه‌اندازی این شعبه عدالت آموزشی بیش از پیش مورد توجه قرار گرفت و علاقه‌مندان به فراگیری زبان‌های غیرانگلیسی توانستند در سراسر ایران و حتی خارج از ایران به امکانات برابر برای فراگیری زبان دسترسی داشته باشند. همچنین هم‌افزایی و هماهنگی بیشتر بین استان‌ها، شهرستان‌ها و شعب با دپارتمان‌ها و بخش‌های غیرانگلیسی از دیگر اهداف راه‌اندازی این شعبه بود.
مدیر آموزش معاونت آموزشی ادامه داد: در ترم‌های بهار و تابستان فشاری که بخاطر تعداد زیاد ثبت نام بخش انگلیسی وجود داشت باعث شد بخشی از زبان‌آموزان عزیز غیرانگلیسی برای ثبت‌نام دچار مشکل شدند به همین منظور تصمیم بر آن شد تا شعبه آنلاینی مختص بخش‌های غیرانگلیسی تشکیل شود تا فرآیند ثبت‌نام و برنامه‌ریزی کلاس‌ها برای شعب و زبان‌آموزان این بخش‌ها به نحو احسن انجام شده و مشکلات زبان‌آموزان این بخش به راحتی مرتفع شود.
زنگنه دربارۀ مخاطبان این شعبه اظهار داشت: همه افراد داخل ایران، در هر استان، شهر، شهرستان و یا حتی روستا که تمایل داشته باشند یکی از زبان‌های غیرانگلیسی شامل عربی، فرانسه، آلمانی، اسپانیایی، روسی، ایتالیایی و فارسی (برای غیرفارسی زبانان) را فرا بگیرند و همچنین سایر افرادی که در خارج از کشور علاقه‌مند به آموختن این زبان‌ها باشند می‌توانند در شعبه آنلاین غیرانگلیسی ثبت‌نام نموده و از امکانات آموزشی، اساتید توانمند و کتاب‌های با کیفیت و به روز این مجموعه استفاده کنند….              به ادامه خواندن مراجعه نمایید….

ادامه خواندن «شعبۀ آنلاین غیرانگلیسی» کانون زبان ایران راه‌اندازی شد