اطلاعیه تعطیلی

با توجه به روز رسانی سایت و رفع مشکلات، و لزوم هماهنگی بین زبان اموزان و مدرسان و پشتیبانی بهتر زبان آموزان عزیز و مدرسان گرامی، کلیه کلاس های شعبه آنلاین استان یزد در روز شنبه مورخ 18 مرداد ماه مصادف با عید غدیر تشکیل نمی گردد و جبرانی آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

راه‌اندازی بخش «درخواست پشتیبانی» در سامانهٔ کلاس‌های آنلاینِ کودک و نوجوان

راه‌اندازی بخش «درخواست پشتیبانی» در سامانهٔ کلاس‌های آنلاینِ کودک و نوجوان

بخش «درخواست پشتیبانی» به منظور رسیدگی به وضعیت ثبت‌نام و همچنین ثبت درخواست زبان‌آموزان گروه‌های سنی کودک و نوجوان در صفحهٔ ورود به سامانهٔ کلاس‌های آنلاین برای این دو گروه سنی راه‌اندازی شده است.
به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، در این بخش زبان‌آموزان دو گروه سنی عنوان شده می‌توانند پس از وارد کردن مشخصات، وضعیت‌ خود را در لیست کلاس‌های آنلاین مشاهده و در صورتی که مشخصات‌ آن‌ها در لیست کلاس‌های آنلاین وجود نداشته باشد درخواست خود را ثبت کرده تا پس از بررسی مشکل، نتیجهٔ نهایی به آن‌ها اعلام شود.

اطلاعیه

اطلاعیه
با توجه به گستردگی ثبت نام ترم تابستان و تغییر شرایط سامانه باطلاع میرساند کلیه کلاس های کانون زبان استان یزد در روز های شنبه ۱۱ و یکشنبه ۱۲ مرداد تعطیل می باشد.
منتظر اطلاعیه های بعدی و زمان شروع کلاس های ترم تابستان باشید.

ما را در فضای مجازی دنبال کنید :

telegram   :   ili_yazd_mehriz

راهنمای ویدیویی کلاس های آنلاین

با سلام و آرزوی سلامتی برای تمامی عزیزان زبان آموز نحوه ورود و کار با سامانه آنلاین کلاسهای کانون زبان ایران را میتوانید دانلود و مشاهده نمایید.

توضیح اینکه تا شروع کلاسها امکان چک کردن سایت وجود ندارد. 

راهنمای ویدیویی کلاسهای بزرگسالان 

راهنمای ویدیویی کلاسهای نوجوانان 

خرید کتاب آغاز شد

زبان آموزان عزیز جهت خرید کتاب با مراجعه به سامانه جامع کانون زبان ایران نسبت به خرید کتاب و محصولات کمک آموزشی اقدام نمایید و سپس جهت تحویل کتاب از ساعت 15 الی 19 به مرکز آموزشی مراجعه نمایید.

کتاب examination در بخش بزرگسالان و کتاب test time در بخش نوجوانان کمک آموزشی بوده و حاوی نمونه سوال می باشد در صورت تمایل تیک خرید آن را بزنید.

11 مرداد ماه ، شروع ترم تابستان کانون زبان ایران

۱۱ مردادماه، شروع ترم تابستان کانون زبان ایران

براساس تقویم ترمی تابستان ۱۳۹۹ کانون زبان ایران کلاس‌های زوج این مجموعۀ آموزشی از روز شنبه ۱۱مردادماه و کلاس‌های فرد از روز یکشنبه ۱۲ مردادماه آغاز خواهد شد.

 به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، زبان‌آموزان فعلی کانون زبان می‌توانند پس از واریز شهریه در سامانه جامع کانون زبان ایران (در این جا) تا تاریخ ۶ مرداد ماه نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمایند.
همچنین زبان‌آموزان جدیدالورود لازم است در تاریخ ۷ تا ۹ مرداد ماه با حضور در مراکز آموزشی ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی، مراحل ثبت‌نام خود را انجام دهند.

جلسه صفر برای مرور مطالب ترم‌های گذشته است و کلاس‌های ترم تابستان به صورت آنلاین و حضوری در سه روز در هفته (زوج یا فرد) برگزار می‌شود.
تقویم ترمی تابستان ۱۳۹۹